Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polski już nie ma. Polska została zarejestrowana jako podatnik w Stanach Zjednoczonych, czyli jesteśmy korporacją.

 

To dlatego zmieniono nam tablice rejestracyjne, dlatego była zmiana województw, dlatego była zmiana dowodów osobistych. Dowody osobiste zostały zmienione, żeby zarejestrować nas jako podatnika w Stanach Zjednoczonych, ponieważ to prawo powoduje, że my tracimy swoje człowieczeństwo, również prawo do posługiwania się prawem naturalnym. Obraduje się w nocy.  Rząd wprowadza różne ustawy,   dlatego, że jest to czas pracy w Stanach Zjednoczonych.

Nasze imię i nazwisko w dowodzie osobistym są pisane dużymi literami, bo dużymi literami wpisuje się korporacje, czyli my zostaliśmy korporacją, która się sama zatrudnia w kolejnej spółce matce jaką jest Rzeczpospolita. Kiedy wcześniej próbowano nam zabrać narodowość, robiono to oficjalnie (szablą, mieczem, ogniem, wynarodowieniem) w tej chwili to stało się, bo byliśmy uśpieni, nie zauważyliśmy tego. Nie ma czegoś takiego jak państwo Polskie. W związku z tym, że nie ma, a my czujemy się obywatelami, to powinniśmy wypowiedzieć posłuszeństwo, ponieważ to jest wrogie przejęcie. Jak jest wrogie przejecie, to jest powód do tego, żeby przykładem Islandii ogłosić dług haniebny i wygonić okupantów z naszego kraju. To nie są ludzie, którzy działają na naszą korzyść. To są ludzie, którzy zostali zatrudnieni przez korporacje. Wszyscy politycy, którzy działają na naszą niekorzyść, to są pracownicy korporacji. Np. taki brat Morawieckiego Łukasz bardzo dobrze się ma. Jako prezes spółki, która działa na terenie Polski (matka tej spółki działa w Stanach Zjednoczonych) ze spółki córki jaką jest Rzeczpospolita pobrał sobie ostatnio 22 mln. naszych pieniędzy. Jesteśmy korporacją spółką córką, na usługi większej korporacji córki jaka jest Rzeczypospolita, która jest na usługach korporacji Stanów Zjednoczonych.

Rząd nie ma prawa nami rządzić. Sami się wybrali i dalej się sami wybierają.

Nie ma żadnej tarczy antykryzysowej, jest tarcza korporacyjna.

Link do dokumentu zarejestrowania Polski jako podatnik Stanów Zjednoczonych:

https://sec.report/Document/0001145236-12-000003/0001145236-12-000003.txt

 

Więcej na ten temat w filmie pod linkiem Wiedza dla Wszystkich:

https://www.youtube.com/watch?v=dI5TkqOTuUs&t=1228s

 

KOMENTARZE

 • 5G (chwilowo, na ok. 3 lata) zatrzymane w Polsce! (29-04-2020)
  Skorumpowani politycy i pachołki geriatrii NWO potykają się o własne nogi.

  https://www.youtube.com/watch?v=SBv23D1sN00
 • Gdyby ktoś nie zrozumiał.
  Te kilkanaście tysięcy żołnierzy Usraela to nie goście, czy też nasi obrońcy przed Putinem, nie, to bandyci najemnicy RZĄDU ŚWIATOWEGO!
  Tej h(g)ołoty będzie jeszcze więcej, gdyż to ich korporacja, oni są/będą U SIEBIE!!!
  Według mojej wiedzy, Polska jest korporacją od zakończenia zamachu majowego (12-05-1926) tego żydo-psa Piłsudzkiego (Selman lub Ginet) który oddał Polskę tym gnojom z City Of London!
  Sprzedali nas nasi/wasi znajomi, nasi/wasi sąsiedzi, niejednokrotnie rodzina (zięć, synowa), przyjaciele z którymi znacie się, niejednokrotnie, dziesiątki lat.
  Ja w mojej rodzinie odkryłem syjonistycznego szwagra! Skur…syn łamał się z nami opłatkiem, a gdy wyjechałem do pracy za granicę, tak długo nachodził moją matkę, że ta w końcu przepisała na niego własnościowe mieszkanie. I wiecie co zrobił, mieszkanie sprzedał a matkę zamknął w szpitalu psychiatrycznym. Gdy się o tym dowiedziałem, napisałem do tego ch…ja list, ultimatum. Dałem jemu 30 dni czasu na powrót matki do JEGO mieszkania i uruchomiłem znajomych gdzie mieszkał. Zmieścił się w wyznaczonym terminie, miał szczęście, jeszcze żyje.
 • Do @Uchoigielne 02:45:25
  https://www.wojsko-polskie.pl/u/articles/gmi/2020/3/slajder_CLLxUNz.jpg

  to oni są okupantami Polski !  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @ Autor - 5*
  DK

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31