Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

DEKLARACJA ŻYCIA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odzyskać wolność Absolutną na Piśmie od Papieża!!! Kto rządzi całą Ziemią???

 

Deklaracja  Życia jest to udokumentowanie, że faktycznie żyjesz. W świetle prawa jesteśmy wszyscy przedmiotami martwymi. Nie zawsze tak było, ale tak jest od setek lat. Na tym świecie obowiązują pewne prawa. Żeby to zrozumieć, trzeba sobie uzmysłowić, że na tym świecie obowiązują pewne prawa,  te prawa tak naprawdę zaczynają się z kosmosu. Tu nic nie dzieje się bez przyczyny.  Obowiązują tutaj prawa,  które stworzyli ludzie ludziom. Istnieje jeszcze coś takiego jak Kodeks Galaktyczny. Kodeks Galaktyczny jest jakby manifestacją, jakby zbiorem praw, które obowiązują w danej galaktyce, a które są odbiciem Prawa Boskiego. W naszej galaktyce jest Prawo Boskie. Jednym z pierwszych punktów Boskiego Prawa jest prawo wolnej woli. Nie można nikomu tego zabrać! Cały czas jest zmuszanie człowieka do czegoś. Gdyby człowiek był wolny, to nikt by nie mógł go do niczego zmuszać. Jak mogło do tego dojść?

W filmie Siegfred mówi jak ważna jest  DEKLARACJA ŻYCIA dla Twojego życia i istnienia. Mówi jak i gdzie ją uzyskać. Kto ją wydaje, kto ją  posiada.  Mówi też kto ma władzę  absolutną na Ziemi.

Czas otworzyć oczy, czas zacząć myśleć, czas wierzyć w siebie i szukać informacji. Trzeba uzupełniać swoją wiedzę.


 

W filmie są ważne informacje dla każdego człowieka -Pauligk:

 

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • "DEKLARACJA ŻYCIA i istnienia zapisana na papierze,"? "Kto ją wydaje i posiada, jak i gdzie ją uzyskać" To chyba jakaś PARANOJA
  '

  Czy człowiek rodzi się z DEKLARACJą ŻYCIA na papierze?


  A gdzie jest ta kartka? W tyłku, w ustach, w garści?


  Kto ta DELARACJĘ odbiera i przekazuje PAPIE-zwieŻOWI z VAT- I-KANAANU? :)))

  Każde Prawo pochodzi tylko od Stwórcy - Prawa są NIEZMIENNE !!!

  I są DOBROWOLNE - bez PRZYMUSU.


  Prawa nie są, bo logicznie nie mogą być WMUSZNE, WYMUSZANE, PRZYMUSZANE !!!! - Chyba to jest LOGICZNE :)


  KODEX, STSTUTY, CONSTYTUCJE to nie są Prawa !!! - To są ludzkie/Szatańskie nakazy, zakazy, rokazy, polecenia, zalecenia, przywileje, obowiązki, zobowiązania.

  Wsszystkie te PRZEPISY sa WMUSZNE, WYMUSZANE, PRZYMUSZANE pod groźbą przemocy - KARY!!!!  "W filmie Siegfred mówi też kto ma władzę absolutną na Ziemi."


  A czy przypadkiem nie napisano tego już TYSIĄCE LAT TEMU w BIBLII,
  że to Szatan jest KSIĘCIEM/Księżycem tego świata i ma narazie absolutną władzę nad nią?  Czy to nie Szatan ofiarował Mesjaszowi Stwórcy, wszystkie bogactwa całej Ziemi?

  Dlaczego Mesjasz odmówił??


  Jakim códem mógł Szatan ofiarować to wszystko gdyby wiedział, że Mesjasz się nie pokusi na Ziemskie bogactwa???  Na marginesie

  - GALAKTYKI to urojony pomysł JEZUITÓW
  (KAPŁANÓW w GARNI-TOuRACH).  Bogumił Boguchwał
 • Bez sensu
  Po pierwsze - samo stwierdzenie, że istnieje Prawo Boże, jest oksymoronem.

  Stwórca nie stanowi nam praw - a jedynie warunki życia.Zatem samo stwierdzenie, że istnieje Prawo Boże - odrzuca istnienie wolnej woli - bo trzeba by było dostosować się do tego prawa.

  Doktryna KK "leży i kwiczy", bo nie poradziła sobie z wyjaśnieniem kwestii.
  JPII się biedził, ale tylko zamulił.
 • @
  Informacje jakie są przekazywane w filmie, dla jednych są bez sensu, inni uważają je jako paranoja, jeszcze inni rozumieją o co chodzi, układają brakujące części puzzle. Każdy ma prawo do swojej interpretacji.
 • Jedno jest pewne:
  Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

  Pewne jest także to, to Polska została zarejestrowana jako korporacja po „transformacji”. Akty urodzenia w PRLu miały imiona i nazwiska pisane z duźej litery, a nie w całości dużymi literami, jak to się dzieje teraz.
 • @Wojtas chłopie, to że nie masz żadnej prawdziwej wiedzy na żaden temat to nie musziszę się tym tak bardzo przechwalać!
  .


  Wojtas, zadaję to prościutkie pytanie i podaj odpowiedź:

  Jeśli Stwórca nie istnieje, a wszystkim kieruje, BEZMYŚLNA, NIEDOSKONAŁA i OKRUTNA EWOLUCJA, to po co w ogóle zajmować się i zamartwiać się PRZYSZŁOSCIĄ LUDZKOŚCI i Ziem,


  "Prawo Boże, jest oksymoronem, Stwórca nie stanowi nam praw - a jedynie warunki życia"


  Wojtas, czy ty słyszłeś kiedykolwiek o PRAWACH FIZYKI?!
  Wojtas, czy poinformował cię ktoś kiedyś, że PRAWA FIZYKI SĄ NIEZMIENNE i kto je łamie musi ponieść tego nieodwołalne negatywne konsekwenje ?!!


  Wojtas, czy ty słyszłeś kiedykolwiek o PRAWACH PRZYRODY?!
  Wojtas, czy poinformował cię ktoś kiedyś, że PRAWA PRZYRODY SĄ NIEZMIENNE i kto je łamie musi ponieść tego nieodwołalne negatywne konsekwenje ?!!


  Wojtas, czy widziałeś kiedyś, żeby PRZYRODA i ZIWERZĘTA ŁAMAŁY te PRAWA Stwórcy?


  Wojtas, czy widziałeś kiedyś ludzi łamiących te PRAWA Stwórcy, które doprowadziły ludzkość DO CZEGOŚ DOBREGO - NIE NISZCZĄCEGO ZDROWEGO ŻYCIA na Ziemi?


  Wojtas, podaj choc JEDEN przykład CHEMICZNIE i GENETYCZNIE przez EXPERTÓW ZMODYFIKOWANEJ ŻYWNOŚCI, która stała się bardziej wartościwa biologicznie, to znaczy zdrowsza dla zwierząt i ludzi???


  Wojtas, czy znasz jakieś nawozy sztuczne, które nie zatruwają ziemi i zywnosci???  Wojtas, czy znasz jaką kolwiek technikę uprawy ziemi, która nie powoduje jej nieodwracalnej, niepotrzebnej niszczącej erozji oraz śmiertelnego jej zatrówania, jak rónież zatrówania, wody i powietrza??  Niecierpliwie czekam na bule porodowe twojego zaciśniętego mózgu.  ___________

  Żadne STWORZENIE NIE MUSI WYTWARZAĆ POWIETRZA, WODY, ŻYWNOŚCI żeby ŻYĆ !!!!

  Żadne STWORZENIE NIE MUSI TEŻ ORAĆ, SIAĆ... i GOTOWAĆ !!!!!!


  Wojtas, ŻADNE STWORZENIE NIE NISZCZY Zemi, nie PRODUKUJE TRUJĄCEGO JEDZENIA ani SIĘ NIE UPIJA !!!!

  Bogumił Boguchwał
 • @Krzysztof J. Wojtas "stwierdzenie, że istnieje Prawo Boże - odrzuca istnienie wolnej woli"
  .  Powołujesz sie pan na biblię, a absolutnie nie znasz pan nauk zawartych w niej!!  To że Prawa Stwórcy są niezmienne, to nie jest jednoznaczne z tym, że ludzie są powstrzymywani od ich łamania i że nie są w stanie ich łamać !!!


  Jak ktoś chce to może je łamać do woli, ale konsekfencji swojego postępowania może byc pewien.  Prawo tylko może być PRAWE, a nie LEWE !! To chyba logiczne panie Wojtas.


  Nie ma ludzkich Praw! Są tylko ludzkie niemoralne kodexy odbierajace człowiekowi jego całkowitą, nieograniczoną wolność daną mu od jego Ojca - Stwórcę.

  Wszystkie prawa dotyczące Ziemi, rzeczy martwych, przyrody, zwierzat i życia OBOWIĄZUJĄ ZAWSZE I SĄ NIEZMIENNE !!


  Ponieważ Człowiek po rzez wyposażenie go w mózg stał się najdoskonalszym Stworzeniem, dostał zapisane w nim Prawa MORALNE których POWINIEN PRZESTRZEGAĆ aby MIAŁ MIŁE, SZCZĘŚLIWE, BEZ STRESOWE Życie!!!


  Poniaważ MIŁOŚĆ z PRZYMUSU nie jest Miłością i cieszyć nikogo uczciwego nie może, w swojej WSPANIAŁOŚCI, Stwórca nie STWORZYŁ BEZMYŚLNEGO ROBOTA, ale ofiarował mu duszę i WOLNĄ WOLĘ w wyborze swojego postępowania.


  Ale jednocześnie OSTRZEGŁ go jak każdy dobry ojciec ostrzega swoje dzieci, jakie będa konsekwencje jeśli nie bedzie przestrzegał jego nauk.


  Za nie przestrzeganie Praw MORALNYCH Stwórca nie kara za życia nikogo, ale łamanie tych Praw powoduje podłe, nieszczęśliwe, stresujące, wegetatywne życie.


  Nie przestrzeganie Praw MORALNYCH, Stwórca/Ojciec oceni dopiero po śmierci człowieka.  Człowiek dostał Życie wieczne - nieśmiertelność.
  Ale ponieważ złamał jedyne w tedy Prawo MORALNE zrezygnował z Życia wiecznego.


  ___________________________

  Szatan obiecał, że jesli Ewa złamie Prawo MORALNE będzie tak jak Stwórca/Ojciec wiedzała WSZYSTKO.


  Wiedzieć WSZYSTKO, to znaczy również poznac ŚMIERĆ, a żeby poznać śmierć to trzeba UMRZEĆ!!!


  Ponieważ wybrałeś.... to masz jak chciałeś.

  Człowiek ukarał się SAM !!!
  PRAWA FIZYKI i PRZYRODY też człowiek MOŻE ŁAMAĆ do woli, ale konsekwencje tego postępowania ściągnie na siebi SAM i NIEODWOŁALNIE !!!
  Panie Wojtas, masz pan panie ZNIEWOLONY UMYSŁ i odebrałeś se pan WOLNĄ WOLĘ i przez to, jesteś pan rozgoryczony, złośliwy i mściwy - jednym słowem jesteś pan panie żałosny!
  Bogumił Boguchwał
 • Panie Ewiniu, dałem 1*
  rozpowszechnia Pani okultyzmy niejakiej Pauliny i tej całej grupy wzajemnej adoracji z tym Siegfriedem na czele.
  Nie wie Pani jeszcze o tym jak niebezpieczne są te "zabawy"?
  Musi się Pani z tego wyspowiadać.
  Oni wszyscy sprawiają wrażenie ludzi nawiedzonych, zagubionych i szukających jakiegoś wsparcia w tej ich niedoli w jakichś wiedzach tajemnych, czyli okultyźmie.

  Oni niebezpiecznie bawią się jakimiś kontaktami z jakimiś plejadianami i innymi bytami kosmicznymi, podczas gdy my ludzie - stworzenia Pana Boga jesteśmy tu na tej Ziemi po to, by to właśnie swojemu Stwórcy oddawać cześć i chwałę a nie szukać kontaktów z jakimiś istotami, czy energiami z Kosmosu. To jest czysty okultyzm, czyli zabawa wiedzą tajemną.
 • @Nicpon1963 18:30:39
  Masz rację... cyrki nie z tej ziemi:-)

  A wydawałoby się, że ci ludzie są dorośli, pokończyli jakieś szkoły, a tu takie cyrki:-)
  Pozdrawiam
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:09:52
  Panie Krzysztofie J. Wojtas...
  Nasza dana nam przez Pana Boga wolna wola, dotyczy wyboru dobra, bądź zła, ze wszystkimi... skutkami.
  Przyzna pan, że jest coś takiego jak skutek?
  Wyjaśnię na przykładzie : jadę 230 km/h wiejską drogą i rozwalam się o stodołę, a przy okazji rozwalam gospodarza tam pracującego.
  Skutek jest taki, że idę gdzieś, nie wiadomo gdzie, bo wie to tylko Pan Bóg. Czy pójdę prosto do Nieba? jest to mało prawdopodobne.

  Czujemy wszyscy podświadomie, bo wszyscy o tym mówimy, że chcielibyśmy pójść do Nieba.
  Ale który z tej dwójki (kierowca i gospodarz) ma większe prawdopodobieństwo pójścia do Nieba?
  No, odpowiemy chyba jednogłośnie, że ten gospodarz, bo nie mamy tutaj informacji o czy był w tzw grzechu cięzkim czy nie był.

  Natomiast kierowca na 100% umarł w grzechu ciężkim więc, może w tym momencie liczyć już tylko i wyłącznie na MIłosierdzie Boże, bo normalnie przysługuje mu piekło.

  Więc Pan Bóg, byśmy nie szli do Piekła ostrzega nas : nie jeździj jak idiota 230 km/h bo to jest grzech ciężki. Rozszerzył nawet to przykazanie i nazwał je ogólnie : "Nie zabijaj".
  Jak wiemy, dał nam Pan Bóg jeszcze inne przykazania i nazwał je Prawem Bożym.
  I jak wynika z powyższego, 10 Przykazań Bożych, które stanowią to Prawo Boże, zwane także Dekalogiem, jest wyrazem MIŁOSIERDZIA Bożego a nie jakimiś szykanami.
  Wyrazem miłosierdzia byśmy żyjąc zgodnie z Nimi, po naszej śmierci nie szli prosto do Piekła.
 • Panie Ewiniu...
  Jeżeli będzie sią Pani bawiła w te różne wcale nie śmieszne "zabawy", to myślę, że ucierpi na tym powaga Pani bloga, a więc i wierygodność.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Jan Paweł 09:56:58
  Co to znaczy, że muszę się wyspowiadać? Znów coś muszę, bo ktoś tak chce? Nie, nie muszę, bo mam własną wolę i własny rozum. Nie muszę się spowiadać, nie muszę chodzić do kościoła, nie muszę omijać Pani Pauliny i Zygfryda. Prawda sama się obroni. U siebie zamieszczam notatki, które uważam za ważne i tym którzy tu zaglądają, nie mówię, że muszą je czytać. Wolna wola.
 • @Jan Paweł 10:16:05
  Znowu zaczyna Pan od oksymoronu: nie ma dobra i zła. Są uczynki dobre - zgodne z Prawdą, i złe - z nią sprzeczne.
  O czym więc chce mnie Pan pouczać?
  O poziomie swej niewiedzy?
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:01:18
  Nie ma Zła?, to kim jest diabeł?
 • @ewinia 10:39:48
  Oczywiście, że nic Panie nie musi. To była moja dobra rada. Może tylko z tym tonem trochę przesadziłem, za co przepraszam, bo znam taką jedną nazwijmy ją - "paulinę", która zajmuje sie okultyzmami od bardzo wielu juz lat i nie widzi związku z tym, że w jej domu sa same tragedie, najpierw samobójstwo popełnił jej mąż a potem jej syn, a ona nadal odprawia te swoje czary

  Ale nie zmienia faktu, że za wszystko co Pani publikuje bierze Pani odpowiedzialność przed Panem Bogiem.
 • Można to zrobić różnie.
  Siegfred zrobił to według praw, które napisali sobie przestępcy i to tego prawa przymuszają wszystkich. Czyli nie prawo naturalne, a potem prawa stanowione, ale prawo morskie w formie teatralnej jako fikcja, bo kontynenty + morza i oceany są w założeniu prawnym morzem, a dwa miejskie tereny prywatne w Waszyngtonie i Londynie + państwo Watykan, są lądem. No a np sądy są przycumowanym statkiem morskim, a sędzia odgrywa rolę bankiera i kapitana statku.

  Zmianę taką można też zrobić, gdy mądry przywódca państwa, mający za sobą naród ogłosi, że w jego państwie nie będzie obowiązywać głupie prawo, tylko takie jakie naród ustanowi dla siebie w oparciu o prawo naturalne. Jednym zarządzeniem może głupie prawo publicznie w Świat wyśmiać i odżegnać się od głupot napisanych przez przestępców z koniecznością udowadniania na papierze, że jest się żywym, skoro naocznie to widać.

  Na moim blogu dawno temu podałem, jak inaczej jeszcze można to zrobić, tylko musi być to wsparte dużą mocą zbiorową, albo gdy jest np prawowity przywódca który takie coś może zrobić posiadając za sobą siłę mądrego narodu.
  https://mufineksposypkom.neon24.pl/post/142238,falszerstwo-dokumentow-zrodlowych-w-polsce
  tutaj wyklejka z mojego bloga:

  2. Sprzeciw fałszowaniu danych osobowych na dokumentach, oparty na artykułach kodeksu karnego, dotyczących fałszowania dokumentów państwowych.

  3. Sprzeciw kwalifikacji aktem stanu cywilnego, w status bycia niewolnikiem, względem prywatnej spółki, bez zapytania o zgodę na zniewolenie. Oparty na prawie o zakazie handlu ludźmi żywymi.

  4. Innym ze sposobów, może być złożenie zgłoszenia do urzędu, w sprawie zmiany swojego imienia i nazwiska, z propozycją na ortograficzny zapis.

  Każdy z tych trzech końcowych sposobów, może być dokonany wprost do urzędu, a gdy urząd wyda decyzje odmowną, to przysługuje dokonanie tych zmian powtórnie, kierując skargi do sądu.

  Obecnie taki proces poprzez zbiorowe występowanie z niewolnictwa przeprowadza prawowita 2RP ze swoim prezydentem Janem Potockim.
  Polega to na przymuszeniu 3RP do odkręcenia fałszerstwa dokumentów źródłowych. Jest to robione całą logistyka prawną na podstawie indywidualnych wniosków o wystawienie dowodów suwerena 2RP. Kosztuje to niewiele, bo tylko 220 zł, a nie 10 tys zł ofiarowane sądom tal mudy 3nym, jak zrobił to Siegfred.

  tutaj szczegóły, jak można to zrobić:
  https://www.youtube.com/watch?v=3oD8gFEfchw
  linki do pobrania materiałów są w opisie filmu.
 • @Jan Paweł
  Witam,
  Czy masz gdzieś informacja jak zrobić to drogą indywidualna? (Płacąc 10tyś). Może kontakt do kogoś kto mógłby pomóc w tej kwestii na polskich warunkach? Oczywiście obserwuje wydarzenia u Potockiego, dziękuje i pozdrawiam!
 • @Jan Paweł 10:16:05
  „10 Przykazań Bożych, które stanowią to Prawo Boże, zwane także Dekalogiem, jest wyrazem MIŁOSIERDZIA Bożego a nie jakimiś szykanami.
  Wyrazem miłosierdzia byśmy żyjąc zgodnie z Nimi, po naszej śmierci nie szli prosto do Piekła.”

  W straszliwego boga wierzysz, Janie Pawle. Nie dość, że podszywa się pod Stwórcę, to na dodatek rzekomo stworzył ludzi po to, aby ich wtrącić do piekła! Nie widzisz, że to inny bóg niż ten, o którym Chrystus mówił, że jest miłością?
 • @Mufinek Sposypkom 08:04:11
  Skąd wiadomo, że te pieniądze przesyłane na konto „hrabiego” nie znikną jak kamfora?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31