Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

DOBRE WIEŚCI!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DONALD TRUMP kontra pedofile – upadek Kabały i 10 dni ciemności? QUANON & THE STORM PSY-OP?

 

Wikipedia

QAnon (określany również jako Q) – anonimowa osoba lub grupa osób rzekomo mająca dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych Stanów Zjednoczonych, która od października 2017 r. poprzez serwisy internetowe pozwalające na anonimowe umieszczanie wiadomości ujawniać ma informacje o rzekomo dziejącej się „za kulisami” niewidzialnej wojnie pomiędzy administracją Donalda Trumpa wspieraną przez SiłyZbrojne Stanów Zjednoczonych a tajemniczą ogólnoświatową rozproszoną grupą przestępczą, jakoby korumpującą i podporządkowującą sobie instytucje państwowe Stanów Zjednoczonych oraz innych państw świata.

Według Q, administracja Trumpa oraz wojsko są na etapie powolnego demontażu tej grupy, a upublicznianie przez Q informacji jest częścią planu stopniowego przygotowywania populacji Stanów Zjednoczonych oraz świata na ujawnienie skali korupcji i przeprowadzenie w pełni legalnego procesu prawnego ukarania skorumpowanych urzędników oraz reorganizacji struktur państwowych. Plan ten zwolennicy Q nazywają „The Storm” (burza).

W mediach nazwą QAnon oraz The Storm określa się zbiorczo teorie spiskoweoparte o interpretacje wiadomości pisanych przez Q. Ze względu na pewne podobieństwa przyrównuje się je do teorii spiskowych Pizzagate.

 

Q ANON- jest to bardzo tajemnicza osoba, która zgromadziła wokół siebie od 2017 roku rzeszę followersów i ludzi, którzy pomagają. Jest to cicha armia, która próbuje dokonać zmian w USA. Są domysły, że to jest syn nie żyjącego Johna Kennediego, który zorganizował coś w rodzaju ruchu oporu w Stanach, przeciwko istniejącej władzy. Urodził się w roku 1960, a jego pozorna śmierć ma datę 16 lipca 1999 r. Bardzo intensywnie pracuje z D. Trampem. Tramp mówi, że nie jest politykiem, zrzekł się prezydenckiego uposażenia. W Stanach następuje cichy przewrót z ludźmi, którzy nie szukają sławy, ani pieniędzy, którzy chcą uratować nas maluczkich, którzy jesteśmy ciemiężeni przez banki i FED, który jest Rockefelera i maczają palce we wszystkim. Wszystkie szkoły, uniwersytety są w ich rękach na całym świecie i oni decydują jakie wiadomości do nas docierają.

Esencja jest taka, co teraz w Stanach się dzieje, kulminacja nastąpi w ciągu najbliższych 2 tygodni między 1-15 kwietnia. Od dłuższego czasumówiło się o 3 dniach ciemności, potem o 10 dniach. Ta ciemność, to nie są ciemności egipskie, a chodzi o wyłączenie internetu i telefonów, potrzebują tego globalnie na świecie po to, żeby dokonać czystki, czyli aresztować ludzi zamieszanych w potworne afery pedofilskie, handel dziećmi, kobietami, rozprowadza narkotyków, z którymi to całe środowisko jest powiązane. Sieć pedofilska, satanistyczno okultystyczna oplata cały świat. Ludzie z tego nie zdają sobie sprawy, wypierają tak potworne informacje, które są prawdziwe. Są ludzie, którzy chcą temu zapobiec, ale natrafiają na mur psychiczny, niewiedzę, brak wsparcia, że jest trudno cokolwiek zrobić.

Te informacje oznaczają, że lepiej się zabezpieczyć i w tych dniach trzeba mieć zapasy żywności, wody do picia i mycia.

Przede wszystkim należy zachować spokój i nadzieję na to, że będą zmiany bardzo pozytywne we wszystkim i we wszystkich krajach .

 

Jeśli słyszysz, że ktoś z elit ma kwarantannę, to wiedz, że jest uwięziony. Jeśli mówi się, że wyzdrowiał, to znaczy, że ten człowiek zgodził się współpracować z tymi grupami, które robią zmiany i podaje informacje na temat innych. Po to też zamknięto granice i wstrzymano loty, żeby nie mogli uciec, nie odpowiadając za zbrodnie, popełnili przeciwko ludzkości.

 Więcej ważnych i szokujących wiadomości na ten temat w filmach, które trzeba obejrzeć:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=TsezPUxGIdU


 

Link do filmu Paulikg:

Zygfryd mówi kim jest tajemniczy Q, o tajnych bazach na Księżycu i Marsie, czy wiesz co tak naprawdę oznaczają paski kreskowe na produktach,

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=lzJBzDYbkN4

KOMENTARZE

 • Tutaj jest bardzo ciekawe wystąpienie pana Pawła Bednarza
  https://www.youtube.com/watch?v=EwzxRb-Xbfk&t=7s

  zachęcam do obejrzenia zamieszczonych pod filmem linków.
  Ja także mam nadzieję, że nadchodzi juz w końcu to Oczyszczenie tego świata. Byłbym bardzo zawiedziony, gdyby to jeszcze nie było to Oczyszczenie.
 • Zeby jednak nastąpił upadek Kabały, to
  musi być w tym nasz udział, poprzez szczere nawrócenie się do Pana Boga i potem już regularne życie sakramentalne i modlitwę.
  Oczywiście Pan Bóg i bez nas dałby sobie radę z likwidacją Kabały, ale jeżeli ma to zrobić dla nas, to dobrze by było, gdybyśmy Panu Bogu pokazali, że nam na tym zależy.
 • haha
  ktos w to wierzy?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31