Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

David Icke oraz Włoski Pokojowy Ruch Oporu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dwa filmy, które trzeba obejrzeć i przesłać dalej. David Icke i streszczenie jego ostatniego wywiadu usuwanego z sieci!!!

 

Dokładne streszczenie co przekazał w wywiadzie David Icke ludziom na całym świecie. W wywiadzie mówi o tym co się dzieje obecnie na świecie, o pandemii, izolacji, mówi również o globalnej recesji ekonomicznej, o 5G, mówi też co my możemy zrobić. On był jednym z tych, który przepowiadał te czasy. Mówił, że ta agenda szykuje to co nazywamy teraz NWO. Przez lata był wyśmiewany, odrzucany, a teraz wszystko co mówił zaczyna się sprawdzać. Teraz jego wywiady na necie osiągają ogromną masę oglądających.

 

Link do filmu niezaleznatelewizja:

 

 https://www.youtube.com/watch?v=CMrX_ILbbug

 

NWO a Włoski Pokojowy Ruch Oporu

W filmie m.in. pokazywana jest strona, na której są liczniki różnych parametrów obecnego funkcjonowania społeczeństwa włoskiego, łącznie z ilością zmarłych na daną dobę, ilością zmarłych od początku roku i wszystkich innych ważnych danych jak np. zadłużenie Włochów ilość imigrantów itd.

Pani Alicja Drucis mówi tez o Pokojowym Ruchu Oporu, który się rozwija we Włoszech.

 

Link do filmu niezaleznatelewizja:

 

 


https://www.youtube.com/watch?v=UzXDswXufnI

 

PRZYSZEDŁ CZAS ABY SIĘ OBUDZIĆ I POWSTAĆ Z KOLAN!

 

KOMENTARZE

 • Pokojowy?! Ruch oporu!
  Podobno IQ goryla to 76 punków (jak oni to obliczyli?).

  Niestety, jak widzę takie teksty i tego zawodowego oszusta od gadów, to myślę, że większość ludzkości, propagującej takie idee (fix) może poszczycić się jedynie inteligencją na poziomie temperatury pokoju, mówię oczywiście o stopniach Celsjusza!
  Ludzie, taki David Icke to nie jakiś geniusz, jakiś uczciwy człowiek, to jest istota która stoi za NWO. On jak i Prison Planet na przykład, są to przedstawiciele tych kryminalnych, ludobójczych gremiów, którzy ten bandytyzm tworzą, ujawniając niewiele znaczące szczegóły wprowadzania NWO, tworząc atmosferę zagrożenia, strachu.
 • @Uchoigielne 13:29:31
  A jakieś konkretne dowody? Czy tylko oskarżenia?
 • haha
  czego on sie napil ze tak stula

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31