Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

BARDZO WAŻNY FILM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Eksterytorialna część POLSKI stała się faktem! Są dowody!

 

Ostatnio przy obchodach 75 rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz, Robert Bąkiewicz i ekipa Mediów Narodowych na terenie obozu, byli nagrywani, śledzeni przez grupkę mężczyzn, którzy nie chcieli powiedzieć kim są i dlaczego ich nagrywają. Polska Policja jak i służby, dopiero po przejściu przez bramę i wyjściu z obozu, Bąkiewicza i ekipę MN wylegitymowała. Dlaczego nie zrobili tego na terenie obozu? Wychodzi prawda, że teren KL Auschwitz nie należy do Polski, ponieważ jeśli on nie należy do Polski, to polskie służby nie mogą na jego terytorium legitymować, ani aresztować. Na terenie obozu polskich służb nie było, były inne.

Spójrzcie na zdjęcie na filmie, na którym za prezydentem RP Andrzejem Dudą i prezydentem Izraela Reuvenem Rivlin widać ustawione flagi.

TO JEST BARDZO WAŻNE – ustawienie flag pokazuje, że ten teren gdzie oni byli, czyli KL Auschwitz nie należy do POLSKI!

Dwie flagi oraz cztery i więcej: pozycja uprzywilejowana skrajna pierwsza po prawej stronie (flaga RP powinna być po prawej stronie, następnie gości).

Na zdjęciu widać, że pierwszą flagą od prawej strony (nie naszej, tylko prezydentów) jest flaga Izraela, później jest flaga Polski!

Widać tu dobitnie, że gospodarzem terenu KL Auschwitz jest Izrael, a Polska gościem!

  

Więcej w filmie Suwerenny Pl:

 

https://www.youtube.com/watch?v=M85wPueKWDU

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Dwie flagi oraz cztery i więcej: pozycja uprzywilejowana skrajna pierwsza po prawej stronie (flaga RP powinna być po prawej stronie, następnie gości)."


  Zabierając się do orzekania, czy flagi ustawione podczas występu prezydentów A.Dudy i prezydenta Izraela Rivlina, były ustawione prawidłowo, należy poznać zasady jakie w tej sprawie obowiązują:

  PROTOKÓŁ FLAGOWY według zaleceń NIK (załącznik nr 7)

  w którym zapisane są te zasady.

  Eksponowanie flagi RP z innymi flagami, np. organizacji krajowych, innych krajów lub organizacji międzynarodowych:

  - jeżeli flaga państwowa jest eksponowana w jednej linii z innymi flagami (np. samorządowymi) lub flagami innych krajów, powinna zajmować pozycję uprzywilejowaną, tj. skrajną na prawo;

  - jeżeli flaga jest umieszczona na podium mówcy, powinna znajdować się na prawo od mówcy; zwróconego twarzą do słuchaczy lub płasko na ścianie, nad mówcą lub za nim;

  - dwie flagi oraz cztery i więcej: pozycja uprzywilejowana skrajna i po prawej stronie (flaga RP powinna być po prawej stronie, następnie flagi gości umieszczone wg nazw państw w porządku alfabetycznym – w języku polskim, angielskim, francuskim lub innym, zależnie od okoliczności);


  Czy Autorka kojarzy tą zasadę zawartą w tych wytycznych:

  "powinna znajdować się na prawo od mówcy; zwróconego twarzą do słuchaczy"

  ……ale „po prawej stronie dla widza a nie dla polityka”.

  Zacietrzewienie polityczne odbiera rozum i to właśnie spotkało Autorkę.
 • @35stan 21:05:06
  A tu przykład ustawienia flag Polski i UE podczas powitania M.Morawieckiego przez Ursulę von der Leyen w siedzibie KE w Brukseli:

  https://images90.fotosik.pl/317/98bc9d3f07d4ddf2med.png
 • sprawa jest nieskomplikowana
  Już od dawna wiadomo że Izrael i ogólnie Żydzi mają chrapkę na ten teren. Dla tego i nie tylko obóz w Oświęcimiu jak i inne należy zburzyć i miejsca te upamiętnić wielkim monumentem a nie skansenem dla zwiedzających. Co do eksterytorialności obozu to powiem tylko tyle, jeżeli Polacy sami w to uwierzą to tak i będzie. Żyd zabierze wam te tereny bo wy sami uwierzycie że to żyda.
 • @35stan 21:24:26
  Masz rację te głąby z USA , Izraela, Niemiec, Francji itd. nie znają się i ustawiają flagi tak że patrząc na scenę jest na lewym skraju, to znaczy po prawej stojącego na scenie prezydenta. Na odwrót niż te w Oświęcimiu. Ale oni nie znają się na niczym.
 • Zabrali Oświęcim zabiorą i więcej.
  Oni mogą zakładać gminy żydowskie gdzie chcą...
  Te gminy staną się w pewnym momencie eksterytorialne wobec Polski.
  Dzisiaj duże Polskie miasta to już właściwie gminy żydowskie (całe władze miejskie są żydowskie) z Warszawą na czele.
  Aleje Jerozolimskie, Palma, tęcza to wszystko atrybuty żydowskiej dominacji.
  Polska jest skazana na los Palestyny.

  A wszystko jest możliwe bo solidaruchy oraz KK skazały Polskę na dyktaturę wrogów Narodu Polskiego (żydów, banderowców i Niemców).

  Większej zdrady Narodu Polskiego nie dokonał nikt w całej historii Polski.
 • "Wychodzi prawda, że teren KL Auschwitz nie należy do Polski,..."
  -----------
  W sytuacji - kiedy dzisiejsza atrapa Polski nie należy do sierot po Polsce - to jaki sens jest pisać o tym, że poniemiecki KL Auschwitz też nie należy - jak wyżej?
  Powyższe nie jest kwestią lokalizacji flag państwowych tylko fakt, że w ubiegłym wieku - światowy, czarci pomiot zamordował ostatecznie Polskę i rękami hitlerowskich Niemiec i rekami stalinowskiej Rosji i rękami opętanych najbardziej przez Szatana - banderssynów.
  Wniosek?
  Powyższy fakt wcale nie znaczy, że światowy, czarci pomiot - odpuścił sierotom po Polsce to, że 1920 roku Polacy śmieli zatrzymać jego tzw. - tamtejszą integrację Europy.
 • @35stan 21:05:06
  Zacietrzewienie polityczne? Gruba przesada.

  Grzegorz Braun koryguje ustawienie flagi Polski w Studio TV Rzeszów

  https://www.youtube.com/watch?v=2fHDbMmdelg&feature=youtu.be
 • @ewinia 08:26:20
  "Grzegorz Braun koryguje ustawienie flagi Polski w Studio TV Rzeszów"

  Pani i Braun wykazaliście, ze nie rozumiecie prawideł dotyczących tej sprawy, czyli prezentacji flag.
  W przywołanym przeze mnie :
  "PROTOKÓŁ FLAGOWY według zaleceń NIK (załącznik nr 7)"
  jest to precyzyjnie opisane ale te zapisy są jasne dla kogoś, kto potrafi zrozumieć sens tekstu pisanego.

  Powtórzę to co przywołałem pod poprzednim komentarzem:
  ..............
  Czy Autorka kojarzy tą zasadę zawartą w tych wytycznych:

  "powinna znajdować się na prawo od mówcy; zwróconego twarzą do słuchaczy"

  ……ale „po prawej stronie dla widza a nie dla polityka”.

  .........


  Punktem odniesienia do określenia "po prawej stronie polityka" jest widz oglądający polityka zwróconego do twarzą widza , a nie d.... polityka (po prawej ręce widza patrzącego na polityka).
  Gdyby miało być tak jak Pani uważa, to nie byłby potrzebny zapis:

  "powinna znajdować się na prawo od mówcy; zwróconego twarzą do słuchaczy"

  Takie zjawisko jakie oglądamy na Pani przykładzie, to objaw wtórnego analfabetyzmu, zjawiska lawinowo narastającego w Polsce po 1989 roku a szczególnie widać to wśród wszelkiej maści lewactwa i tzw. liberałów.
 • @35stan 09:32:29
  Nie denerwuj się, przecież zgodnie z sugestiami autora flagi ustawili prawidłowo. Gdyby to Polska była gospodarzem to flagi stały by odwrotnie. Co do protokółu dyplomatycznego to jest to napisane jasno, a że ty nie potrafisz tego pojąć to trudno. Zadaj sobie jedno pytanie, kto na takich spotkaniach jest najważniejszy ? Przedstawiciele państw czy jacyś uczestnicy tego wydarzenia. Ciekawe kogo miał na myśli piszący te przepisy i o kogo prawej stronie myślał ? Prezydenta czy np. jakiegoś dziennikarzyny.
 • @35stan
  Amigo 10-ta rocznica się zbliża , gdzie jest w mediach Antoni ?. Salute
 • @Repsol 22:54:43
  ".... gdzie jest w mediach Antoni ?"

  A np. tu, 12.02.2020 roku przemawia w Sejmie:

  https://youtu.be/QXOel5T3p5s  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/1581532710c6e7708bc4b8f61ac485dd4e03729334e4f2968d1326040ed3ec7ff0c182f2a5.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31