Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Mateusz Piskorski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mateusz Piskorski - Ostatni Więzień Polityczny więzienia mokotowskiego przy ul. Rakowieckiej w Warszawie.

 

Mateusz Piskorski był jedyną osobą, którą oskarżono o kształtowanie opinii publicznej w Polsce. Został zwolniony z aresztu, w którym przebywał trzy lata, wyłącznie dzięki wsparciu bliskich, rodziny, gdzie musiano wpłacić 200 tys. kaucji za jego wyjście. Sprawa cały czas się toczy przed Sądem Okręgowym w Warszawie. Zakazano mu kontaktu z 60 świadkami, głównie jego działaczami i aktywistami, z którymi przez lata współpracował w partii „Zmiana” której był współzałożycielem. Osoby te pozbawione są bieżącego kontaktu z Piskorskim, tym samym jest on wykluczony z życia publicznego. Jest to pod sankcją, gdyby się spotykał z tymi osobami, mógłby z powrotem wrócić do więzienia.Na wniosek prokuratury pozbawiono opinię publiczną informacji dotyczących całej sprawy Mateusza Piskorskiego.

Wbrew Konstytucji, wbrew polskim przepisom gwarantującym jawność postępowań sądowych, utajniono cały przebieg prowadzony przeciwko Piskorskiemu sprawy na etapie sądowym. W uzasadnieniu utajnienia sprawy, prokuratura stwierdza, że: po pierwsze jej ujawnienie mogłoby godzić w wizerunek wymiaru sprawiedliwości w Polsce, po drugie, że jej ujawnienie mogłyby wywołać niepokoje społeczne.

Tym samym prokuratura sama przyznaje, że informacja o postawieniu skandalicznych zarzutów, czegoś co jest niezgodne z polskim prawem, mogłoby doprowadzić do pewnego spadku zaufania publicznego i tak bardzo niewielkiego dla polskiego wymiaru sprawiedliwości, przede wszystkim dla prokuratury.

 

Więcej w rozmowie Rafała Mossakowskiego z Mateuszem Piskorskim w filmie CEPowisle:

https://www.youtube.com/watch?v=-CGszm7jnk4

 

KOMENTARZE

 • Piskorski zagrożeniem dla faszyzacji kraju.
  Piskorski. Więzień polityczny w Polsce pod rządami faszystów.

  Fakty.

  Polska w Unii i " unijna demokracja " a prawa człowieka ? !
  Ta sama zdegenerowana unia toleruje w karłowatych państwach bałtyckich aktywną działalność neonazistów maszerujacych po ulicach miast i gloryfikujących zbrodniarzy SS którzy mordowali ludność cywilną. 

  To też dotyczy, ze strony Polski jak i tej zdegenerowanej unii tolerancji reżimu neobanderowskiego na Ukrainie, tam także po krwawym zamachu stanu w Kijowiw i przejęciu władzy przez neobanderowców obecnie istnieją legalne bojówki nazistowskie jak Azov i inne które mordują przeciwników politycznych i groryfikuja zbrodniarzy UPA oraz nazistowskich Niemiec.

  Więc nie dziwmy się represjami w stosunku do Pana Piskorskiego ze strony profaszystowkiej władzy PISu, bo wychwalanie przez PIS zbrodniarzy z NSZ jest dowodem ich sympatii i ich pochodzenia.

  Tylko po co ta wciskana nachalna propagandowa bajka że Polska, Unia to demokracja, skoro czyny świadczą o faszyzacji ustroju i tolerancji nazizmu w swej najbardziej obscures antyludzkiej postaci.

  A ze strony PIS i w " polskich " mediach głównego ścieku nie ma ani słowa krytyki na temat ukraińskich zbrodni w Donbasie i o banderowskich marszach i terrorze i o izraelskich zbrodniarzach majacych krew na swych łapach palestyńskich dzieci, kobiet, starców, mężczyzn to też dzięki temu mamy obraz w całości kim są w Polsce obecnie rządzący i kogo reprezentują. 

  Taki Pan Mateusz Piskorski to dla nich ogromne zagrożenie bo ujawnia prawdę że dziś Polską rządzą w interesie USA, ukraińców z pod znaku wideł i syjonistycznych Żydów kolaboranci z pookrągłowego szemranego stołu i obciążają tego Polaka wszelkimi spreparowanymi oskarżeniami tak jak to zwykle robią haniebne obce Polskim interesom władze.
 • Do autora
  Znęcanie się nad Mateuszem Piskorskim za to że ma odwagę być POLSKIM PATRYJOĄ w demaskowaniu pisowskiej obłudy i zakłamania jest zbrodnią pisowskiego aparatu ucisku i prześladowań politycznych.
 • Ciekawe ilu odważnych zabierze głos ?
  Jak na razie skromne 2 głosy w temacie Piskorskiego na 678 wejść !!!


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! Duda i PIS nie chcemy umierać z Krym

  UWAGA ! NIE głosujemy na Dudę !!!! bo Duda to wojna z Rosją !!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Wypuścili
  Szpiega za kaucją. Normalnie, to służby prowadzą negocjacje z innymi służbami i np chcą wymienić takiego szpiega, a tu chłop wyszedł sobie za kaucję. Brawo dobra zmiana.
  To SBU ma sporo do powiedzenia w Polsce. Ciekawe, co,, nasze,, ABW ma do powiedzenia na Ukrainie?
 • @zbig71 09:29:42
  Szpiega? Najpierw trzeba mu udowodnić szpiegostwo, żeby móc go tak nazywać. Jakoś przez trzy lata nie potrafili udowodnić jego szpiegostwa.
 • @ewinia 10:50:17
  Ten szpieg z mojej strony to ironia. Jasne, powinno być ,,szpieg,,
 • @ele 08:24:06
  Mój dzisiejszy komentarz pod filmem CE Powiśle z udziałem M.Piskorskiego :
  Symptomatyczne dla aktywności politycznej Polaków jest to, że kiedy okrągłostołowy reżim( pod dyktando CIA, Mossadu i M16) robi pierwsze kroki w „eksperymencie politycznym” pt.: ” Jak daleko można Polaków zniewolić i nimi manipulować”, to przechodzi to niemal bez echa?! Wtedy, kiedy rozsądek i odwaga polityczna jest w cenie, wówczas aktywne są jednostki?! Kiedy Polska jest tuż przed całkowitą katastrofą geopolityczną, skolonizowana gospodarczo i politycznie, wówczas ” wzrasta odwaga”. Kiedy i czy w ogóle Polacy zmądrzeją i nauczą się zapobiegać nieszczęściu zamiast uczestniczyć jako ofiary w katastrofie – oto jest pytanie ciągle aktualne! Polecam dla dodania odwagi materiał sprzed lat: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/06/21/czas-na-polske-patriotyczna/ ; https://wps.neon24.pl/post/132307,czas-na-polske-patriotyczna

  za: https://www.youtube.com/watch?v=-CGszm7jnk4
 • Do @stanislav 20:10:26
  1284 wejść i tylko 5 głosów w temacie Piskorskiego !!! co to znaczy ?

  ZNACZY to ze na Neonie 24 WIĘKSZOŚĆ to żydowscy propagandziści ! są tematy nośne jak Rosja Izrael i mowa nienawiści antysemityzm ! tak te tematy są popularne wśród żydów w Polsce ! szeroko i dogłębnie omawiane !

  Słowianie ! ale tematy które maja charakter Narodowy Patriotyczny przez żydów jest taktycznie ZAMILCZANE sza sza sza !!!

  Słowianie POWYŻSZY temat jest tego klasycznym przykładem !


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM ! bez żydo-okupacyjno-NATOwski wojsk


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31