Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

Skandaliczny wyrok sądu w sprawie dr Huberta Czerniaka!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skandaliczny wyrok sądu w Łodzi. Dr Hubert Czerniak za mówienie prawdy dostał karę, został pozbawiony praw wykonywania zawodu na okres jednego roku.

 

Odważył się mówić w telewizji i na łamach gazet o szkodliwości przymusu szczepień. Polska jest obłożona bardzo dużą ilością szczepień. Biznes wielkich korporacji wygrał i trzyma krótko tych wszystkich, którzy będą się chcieli temu sprzeciwić. W roku 1985 było 5-6 przypadków autyzmu na 1 000 porodów, dzisiaj jest 1 przypadek na 50 porodów. Tego problemu nie można bagatelizować. Skład szczepionek na dzień dzisiejszy to przede wszystkim aluminium oraz rtęć. Te dwie substancje połączone razem stanowią bardzo groźną mieszankę, szczególnie w ciele noworodka. Problem ten nie jest wystarczająco nagłaśniany. Dr Hubert Czerniak człowiek, który poświęcił swoją karierę, uratował wielu Polaków, dzisiaj udowodnił jak system niszczy ludzi w Polsce. Udowodnił, że prawda się nie liczy, udowodnił, że wielkie koncerny i korporacje mają zielone światło na to, aby niszczyć ludzi czy to za pomocą szczepień, czy to za pomocą skażonego jedzenia. Nad tym wszystkim łapę trzyma sąd, który zamiast pochylić się nad problemem,  idzie ramie w ramię z okupantem z wielkimi korporacjami, z wielkim biznesem, zwykły obywatel ich nie obchodzi.

Wyrok nie jest prawomocny, więc w tej chwili nie jest wykonalny, doktor może dalej prowadzić działalność, będzie składał odwołanie.

 

Link do filmu Hubert Czerniak TV:

https://www.youtube.com/watch?v=tYMfFf-egtE&t=663s

 

KOMENTARZE

 • Udało mu się. Nie podpadł pod żaden paragraf o propagowaniu katastrof biologicznych.
  Ale gdy kręgi podejrzeń prezesimusa i jego słupów nabiorą sądowej mocy to i paragrafy się znajdą.
 • Niedługo mikroczipy
  Pomijając już okaleczanie systemu odpornościowego przez szczepionki, teraz dodawana jest „tylko” rtęć i inne świństwa, niedługo będą mikroczipy dla każdego. Big farma i Microsoft już oficjalnie zwarły szyki, choć na razie tylko w Bangladeszu i Gavi, a więc szczepcie się ludziska! I witajcie w świecie, który byłby koszmarem nawet dla Orwella.
 • @Autor
  Słyszę od czasu do czasu o niejakim Czerniaku na Neonie, ale kto to q...a jest tak w ogólności?
  Potrafię wymienić nazwiska wielu aktualnych ministrów, ambasadorów, a nawet wojewodów, ale kim jest ten Czerniak, że Neon się nim brandzluje?
  O ile się zorientowałem gdzieś tam po drodze, to pacjent napierdalał moich ziomków będąc w ZOMO. Fakt, czy fałsz?
 • @Jan Twardowski 20:32:00
  spier....j głupi bucu najlepiej na księzyc pogadać ze swoim kogutem(ptakiem?)
 • Czarniak " Udowodnił, że prawda się nie liczy, udowodnił, że wielkie koncerny niszczą ludzi za pomocą szczepień
  A ja dokadnie na odwrót, że szczepienia przyczyniają się do tego, że i nasze dzieci i my sami jesteśmy bardziej odporni na paskudne choroby, które dręczyły naszych przodków, poczynając od gruźlicy a na Heine Medina skończywszy.

  Kto ma rację? Czarniak, Ewinia i Lotna, czy doświadczenie setek tysięcy - ba milionów - ludzi zaszczepionych w ostatnich 70 latach w Polsce?


  A przy okazji, cytuję z wymiany zdań z kolegą ZP z Lublina:

  //Akurat mam chwilę czasu to przypominam ODNOŚNIE ZŁOWROGIEGO WPŁYWU RTĘCI W TIMERSALU

  Subject: Re: Nagłaśniajcie: O ZDROWOTNYM ZNACZENIU RTĘCI

  Otóż z portalu http://szczepienia.pzh.gov.pl/faq/w-jakim-celu-tiomersal-jest-stosowany-szczepionkach/ przepisałem coś takiego:

  “Badania prowadzone u niemowląt w pierwszych 6 m. ż. wskazują,
  > że etylortęć pochodząca z tiomersalu jest usuwana z organizmu w
  > ciągu 4-9 dni. W badaniach oceniających źródło rtęci w
  > organizmie stwierdzono, że zdecydowanie bardziej niebezpieczne jest
  > spożywanie ryb zanieczyszczonych toksyczną metylortęcią.”

  Na co ZB z Lublina odpowiedział mi coś takiego:

  Marku, tego nikt nie neguje, ze organizm wszelkimi sposobami będzie się
  próbował pozbyć toxycznej rtęci zwłaszcza w formie organicznej. A czy
  coś piszą, jakie spustoszenie spowoduje w ciągu tych 4-9 dni? Alkoholu
  organizm się pozbywa w 24 h. Ale to nie znaczy ze jest on bardziej
  toksyczny od rtęci. Może ją jest trudniej usunąć, gdyż natura może nie
  mogła „wiedzieć”, że durni ludzie będą się truć rtęcią. A co do
  zartęciowionych ryb, to przecież niemowlęta ich nie jedzą, nieprawdaż?

  Na które to dictum szybciutko odpowiedziałem (repetitio mater studiorum est):

  Odnośnie uwagi // wystarczy ze zmasakrują system nerwowy w ciągu tych 4 dni i po zawodach //. No właśnie wtedy AUTOMATYCZNIE pojawia się EFEKT HORMEZY (pobudzenia hormonalnego) i „zmasakrowany” neuron jest szybciutko WYMIENIANY na nowy silniejszy (to zjawisko J. Piaget nazwał „wyrównanie (tj. regeneracja) z nadmiarem (tj. ze wzmocnieniem, nadregeneracją zwanym) zaburzonych (tj. uszkodzonych) struktur neuronalnych”. Na tym PRZECIWENTROPICZNYM biochemicznym zjawisku polega cały rozwój psychomotoryczny zwierząt mających układ nerwowy.

  Ja to w skrócie, już od ćwierć wieku, nazywam I/RSA : Irytacja (uszkodzenie) –> Regeneracja –> Super (lub Nad)Regeneracja –> Asocjacja (zNadregenerowanych fragmentów kwasów nukleinowych, lub białek) prowadząca do powstania ODRUCHÓW WARUNKOWYCH, zezwalających na lepsza kontrolę ZAWSZE “pragnącego” uszkodzić żywinę środowiska,

  To jest METAFIZYCZNE ZJAWISKO INTELIGENCJI (od inter-ligare, łączyć między sobą reakcje na bodźce (uszkodzenia, zaburzenia homeostazy) pojawiające sie równocześnie lub w powtarzającej się kadencji)

  I tyle wykładu nt. NIEZNANEGO PROROKOM IZRAELA ani DARWINISTOM zjawiska INTELIGENCJI, ponoć nawet obserwowanego u roślin (była o tym mowa na sekcji filozofia przyrody w której uczestniczyłem z mym 20 min dictum nt. przeciwentropii.)
 • @Jan Twardowski 20:32:00
  Panie Twardowski, taki język nie przystoi szlachcicowi, tym bardziej gdy obecne są białogłowy.
 • @Lotna 20:53:05
  Słusznie prawisz niewiasto, jednakowoż Czerniak to raczej Szatan, niźli białoglowa jest. ZOMO nie kojarzy mi się z anielskimi zastępami.
 • @ berkleyj
  Zastanawiam sie czy jestes baranem od urodzenia czy tez przyszlo ci to z wiekiem w miare nabywania ,,wiedzy nieukowej,, Piszesz takie brednie ze nawt w szkolach dla uczniuw specjalnej troski by cie wysmiano . Przykladowo w USA szczepień na gruzlice nie bylo wogule a krzywa zachorowan leci pionowo w dół,genetycznie polacy maja zblizony genotyp obecny w usa a unas sa te szczepienia obowiazkowe i to zaraz po urodzeniu.Wiec pytam po co skoro w takich USA zachorowalnosc spadla do minimalnego poziomu i dotyczy osobnikow slabych i niedozywionych Podobnie inne choroby zakazne byly w zaniku gdy wprowadzano szczepienia .te twoje teorie to jakies paranoiczne majaczenie okraszone zargonem nieukowym . Widze ze biezesz przyklad z Einsztajna on tez majaczyl cos tam o Mc2 i ruznego rodzaju idioci uwierzyli ze ilosc energi zawarta w porcji masy jest taka jak wyliczyl genialny Einsztajna dowodem na to jest fakt ze cos tam sie zgadza w matematycznym kombinowaniu ,u ciebie podobnie .Niestety nobla za swe wnioski nie dostaniesz trzeba miec plecy
 • @Berkeley72 20:50:37
  Zaiste, Panie Berkeley72, wg tego co Pan głosi, trzeba tylko głupcowi odciąć głowę, a odrośnie mu mądrzejsza. Aplikacja takiej ilości szczepionek niemowlętom w pierwszych miesiącach życia, to jest takie odcinanie głowy po którym organizm nie ma szans na regenerację. Lekarze tacy jak dr Czerniak mają do czynienia z dziesiątkami , jak nie setkami takich przypadków w praktyce, a Pan tu teoretyzuje o jakichś przeciwentropiach.
 • @Lotna 20:53:05
  Pani Lotna, tu nie chodzi tylko o język . Pan Twardowski nie ma pojęcia o czym pisze i jeszcze z tego robi argument.
 • @jan 21:15:33
  "Niestety nobla za swe wnioski nie dostaniesz trzeba miec plecy"
  Ale parę szekli za wpis wpadnie.
  Nikt nie badał synergii oddziaływania rtęci i glinu jednocześnie.
  "Szczepienia a nowotwory"
  Należy przestrzec przed zbyt pochopnym rozszerzaniem
  liczby szczepień nawet u dzieci zdrowych.Obserwuje się
  bowiem, że bardzo młode dzieci, poddane silnym
  wieloswoistym stymulacjom antygenowym (Bakterie i pasożyty)
  wykazują cechy tzw.starzenia się odpowiedzi imunologicznej.
  Polegają one na zmineiejszeniu reaktywności komórek T w stosunku do nowych antygenów
  oraz zwiększeniu stężenia immunoglobulin przy jednoczesnym
  patologicznym ich rozszczepieniu. Zwiększa się wówczas
  iliość autoprzeciwciał, zmiejsza ilość przeciwciał swoiście regulujących.
  Dalszym powikłaniem nadmiernej stymulacji immunologicznej
  może być rozwój białaczek i chłoniaków wywodzących się z komórek B.
  Cytat z: "Szczepienia ochronne" red. Barbara Dębiec i Wiesław Magdzik.
  Prof.Wiesław Magdzik w latach 1956-2005 opublikował 240 prac, z czego 46 dotyczyło szczepień.
  Z jego inicjatywy opracowano dzieło zbiorowe p.t. "Wakcynologia"
 • @rysio 21:46:43
  https://parenting.pl/szymonek-nie-zyje-rodzina-walczyla-do-konca
  "1. Szymonek Baranowski - historia choroby
  Szymon urodził się 30 lipca 2018 roku. Niedługo skończyłby rok.
  Historia choroby chłopca wstrząsnęła Polakami. Dziecko zaczęło gorączkować kilka dni po szczepieniu, ale zdaniem lekarzy i Rzecznika Praw Dziecka, nie można mówić o związkach późniejszego stanu ze szczepionką na pneumokoki.(No pewnie, uraziłoby to sektę wyznawców religii szczepionkowej, a to już mowa nienawiści) Według relacji rodziny, chłopiec wcześniej był w pełni zdrowy 21 stycznia 2019 roku, u chłopca wystąpiły drgawki i sztywnienie ciała. Szymonek trafił do szpitala w Radomiu. Tamtejsi lekarze nie umieli skutecznie pomóc. Wobec pogarszającego się stanu chłopca, zapadła decyzja o przewiezieniu go do Warszawy.22 stycznia chłopiec został przyjęty na oddział intensywnej terapii Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza w Warszawie. To tam, nocą z 22 na 23 stycznia, rozegrał się dramat. Stan Szymona gwałtownie się pogorszył. Doszło do zaniku funkcji życiowych.
  Lekarze orzekli, że istnieje prawdopodobieństwo graniczące z pewnością, że doszło do śmierci mózgu. To stan, w którym stwierdza się, że mózg nieodwracalnie stracił swoje funkcje. Chociaż chory wygląda jakby spał, a krążenie i oddychanie są podtrzymywane, to mózg już nie działa. W Polsce rozpoznanie śmierci mózgu umożliwia zaprzestanie dalszego leczenia, które w tej sytuacji uważa się za daremne.
 • @Jabo 21:39:00
  Piszę o ZOMOwcu i wiem co to było ZOMO, a pan "doktor" Czerniak, zasilał szeregi tej słynnej formacji. Tak, czy nie?
 • @Jabo 21:34:33 Przypominam zatem "święte słowa" profesora Mirosława Dakowskiego:
  SZANOWNI PAŃSTWO.

  To co wymyśla i wypisuje p. Głogoczowski, od lat 40-tu jest brednią

  Nie rozsyłajcie, proszę, do ludzi normalnych.

  Mirosław DAKOWSKI

  dr Marek Głogoczowski
  https://creationism.org.pl/artykuly/KJodkowski3#sect23

  A oto początek dłuższej dysertacji, przytoczonej przez powyżej wskazane Towarzystwo Kreacjonistyczne:

  //Marek Głogoczowski

  Marek Głogoczowski skończył studia z fizyki i posiada stopień doktora nauk biologicznych. W krótkim artykule "Czy życie mogło powstać w sposób spontaniczny?" [166] zajął się tylko jednym zagadnieniem spośród wielu, którymi interesują się matematycy. Głogoczowski sprzeciwia się powszechnemu przekonaniu, że cząsteczka DNA lub RNA wskutek zdolności do replikacji może przez długie okresy czasu zachować zapisaną w niej informację. Doświadczenia pokazują, że cząsteczki kwasów nukleinowych z czasem się rozpadają na krótsze segmenty. By informacja zawarta w tych kwasach była zachowana przez długi czas, kwasy te muszą być systematycznie oczyszczane z gromadzących się zanieczyszczeń, a to dzieje się tylko w żywych komórkach.

  Niemożność samorództwa w XIX wieku eksperymentalnie wykazał Pasteur. Zdaniem Głogoczowskiego to samo można zademonstrować obecnie za pomocą argumentów logicznych. (itd.)//

  Tekst oryginalny "Czy życie mogło powstać w sposób spontaniczny?" ukazał się w "Problemach" Warszawa nr 12/1984
 • @Jan Twardowski 22:47:55
  Był w ZOMO. I to nawet w stanie wojennym. Ale tu chodzi o przymus szczepień niemowląt zaraz po urodzeniu, czego nie praktykuje się w państwach zachodnich. I dr. Czerniak zwraca na to uwagę, za to zresztą miał ten proces. Na tym polega to kurestwo tego państwa z nędznej dykty. A nie za to, że był w ZOMO.
 • @Jan Twardowski 22:47:55
  Tak, dr Hubert Czerniak był w ZOMO, nigdy swojej przeszłości nie ukrywał. I co z tego? Najważniejsza jest jego wiedza i walka o zdrowie Polaków. Każdy powinien mieć prawo do wybrania sobie i swoim dzieciom, takiego lekarza i takie leczenie, które jego zdaniem jest najlepsze. Kto się chce szczepić, niech się szczepi, ale nie wolno do tego nikogo zmuszać. Tak jak jest w innych krajach.

  Dr Hubert Czerniak ujawnia swoją teczkę i wyznaje – „Jestem agentem… zdrowia”

  https://www.youtube.com/watch?v=7awQ5nTTluI
 • @ewinia 11:02:28
  To człowiek, który spadł z księżyca
  8-))))
 • @Berkeley72 20:50:37
  "szczepienia przyczyniają się do tego, że i nasze dzieci i my sami jesteśmy bardziej odporni na paskudne choroby, które dręczyły naszych przodków, poczynając od gruźlicy a na Heine Medina skończywszy."

  Zgadzam się, chociaż przeciwnicy szczepień też mają swoje racje. W zacietrzewieniu i walce interesów gubi się zdrowy rozsądek. Wyjaśnię:

  Otoż są różne szczepionki, jedne bardzo pożyteczne, drugie dość szkodliwe. Właściwym rozwiązaniem jest selektywne stosowanie, te pierwsze powinny być promowane, drugie unikane lub stosowane w indywidualnych i uzasadnionych przypadkach.
 • @Berkeley72 20:50:37
  Tak na moją głowę to ten pan ma rację i tamten też. Ja pamiętam czasy kiedy w rodzinie i w rodzinach znajomych sporo było chorych na gruźlicę. Sporo chodziło z oszpeconymi twarzami po ospie, tych po hainemedinie też trochę było. Do 2000 r praktycznie te choroby dzięki szczepieniom zostały zlikwidowane. Nie wiem czy jest sens szczepienia przeciwko chorobom które u nas już nie występują. Wiadomo że świat zrobił się mały, dużo ludzi podróżuje i mogą być narażeni na choroby u nas już nie występujące. Ale jaki problem żeby ci zagrożeni byli tylko szczepieni. Na pewno pewne szczepienia są potrzebne i zapobiegają poważniejszym problemom. To że u nas jest tyle obowiązkowych szczepień to moim zdaniem głównie opieszałość i nieróbstwo w ministerstwie, no i oczywiście duże wpływy lobby farmaceutycznego. Za łapówkę nasi kochani urzędnicy wprowadzą szczepienia nawet na jakąś chorobę występującą tylko w Amazonii.
 • @Jan Twardowski 22:47:55
  Nie tylko niemowlakom zabierają zdrowie szczepionki. Ruby była młodą, zdrową dziewczyną, ale wszystko zmieniło się po tym, jak otrzymała pierwszą z trzech dawek szczepionki przeciwko HPV.

  Polecam obejrzenie filmu „Ofiarne Dziewice”

  https://www.youtube.com/watch?v=VkqBpsdLt3k
 • @Lotna 19:26:23
  Znamię Bestii!

  – Nim nadejdą te dni, najpierw nadejdzie syn zatracenia, Antychryst. On już po kryjomu działa. Wydał rozkaz swoim ludziom, by zaczęto chipizację całej ludzkości i to się już dzieje w tej chwili w wielu krajach.
  Żądam, aby wszystkie dzieci Boże odrzuciły tę propozycję, bo ceną za przyjęcie znamienia bestii będzie utrata zbawienia wiecznego na wieki. Niech się nie lęka ten, komu znamię bestii wszczepią na siłę, ci umrą, jako pierwociny męczenników. Nie obawiajcie się o to czy wytrzymacie, bo wszystkim Moim męczennikom, dam siłę do wytrwania w wierności Bogu do końca. 790/2018


  – Niebawem Lucyfer wprowadzi na Tron Piotrowy syna zatracenia, Antychrysta, który ogłosi się zbawicielem. Demony uwiarygodnią jego osobę, przez wiele demonicznych „cudów”. Niestety, wiele ludzi da się jemu nabrać i podejmie z nim współpracę.
  W tym czasie niech prawdziwe dzieci Boże zejdą do podziemi, do katakumb, a są nimi i będą domy modlitwy. W tym czasie już na dobre będzie chipować się ludzi znamieniem bestii. Każdy kto da się nim oznakować, będzie stracony na wieki. 885/2019

  www.viviflaminis-deogratias.pl.tl
 • @zbig71 04:20:26
  Jestem przeciwnikiem przymusowych szczepień. Chodzi mi tylko o to, że Czerniak był ZOMOwcem i to w randze kaprala. Musiał się zasłużyć. Turbo ZOMOwiec, albo turbo Lechita, jak kto woli.
  Kto się ZOMOwcem urodził, kanarkiem nie umrze Nie podoba mi się, kiedy ZOMOwiec lansuje się na autorytet moralny.
 • @ewinia 11:18:10
  Znam film i znam sprawę. Jestem przeciwnikiem szczepień przymusowych i jestem przeciwnikiem ZOMOwców i UBeków, zwłaszcza szczekających.
 • @ewinia 11:02:28
  Ja się ze wszystkim zgadzam, ale Czerniak nie jest dla mnie autorytetem z racji tego, że pałował ludzi będąc w ZOMO. Że co, on już jest taki fajny, bo się przyznał, że był w ZOMO?
  Zanim został "agentem zdrowia", odbierał zdrowie ludziom przy pomocy swojego białego atrybutu.
  To wszystko.
 • @Jan Twardowski 12:11:36
  "Ja się ze wszystkim zgadzam, ale Czerniak nie jest dla mnie autorytetem z racji tego, że pałował ludzi będąc w ZOMO. "

  Czy chodzi tutaj o ocenę pana Czerniaka, ZOMO is stanu wojennego, czy o szczepionki?
 • @Pedant 11:15:40
  "szczepienia przyczyniają się do tego, że i nasze dzieci i my sami jesteśmy bardziej odporni na paskudne choroby, które dręczyły naszych przodków, poczynając od gruźlicy a na Heine Medina skończywszy."
  Poprosiłbym o jakiś dowód, skoro szczepionka p. gruźlicy nie chroni przed gruźlicą płucną, która była prawdziwą plagą. A skutki uboczne np. takie:
  https://www.google.com/search?q=gru%C5%BAlica+poszczepienna&rlz=1C1AOHY_plPL755PL755&sxsrf=ACYBGNSTsfQLHMdmvaK6dV2Qiyp1ndr3ug:1572694602086&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiPvuP4t8vlAhVk-yoKHWETANsQ_AUIEigB&biw=1024&bih=679
 • @Jan Twardowski 12:11:36
  Będąc kiedyś w ZOMO to dziś nie można być autorytetem czy lekarzem.
  Wolno być dobrowolnie w ZOMO i zostać "autorytetem" i prezydentem miasta ......vide Wenta w Kielcach
  Rozumiem...... czysta to logika
 • @rysio 12:38:17
  "Poprosiłbym o jakiś dowód, skoro szczepionka p. gruźlicy nie chroni przed gruźlicą płucną,"

  Ja tylko cytowałem Berkeley72. Mnie chodziło o coś innego.
 • @Jan Twardowski 12:11:36
  Gdybym żył w tamtym czasie z obecną wiedzą, to bym zapisał się do ZOMO i pałował solidaruchów z KORnikami na czele!!!!! Postulowałbym utworzenie tajnej struktury seryjnych samobójców, aby POPiS nigdy nie powstał!!!!!!!!!!!!!!
 • @
  Big Pharma oficjalnie współpracuje z ID2020 cyfrową biometrią. Znak bestii 666 w powiązaniu ze szczepionkami.

  http://detektywprawdy.pl/2019/10/28/big-pharma-oficjalnie-wspolpracuje-z-id2020-cyfrowa-biometria-znak-bestii-666-w-powiazaniu-ze-szczepionkami/
 • @ewinia 13:42:55
  https://youtu.be/mYjpcnjDc1Y

  Bill Gates depopulator ziemi. Tej ziemi.
  I jego mentor (oraz niestety części z was):

  https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY

  Proszę sobie utrwalić: Nowy Porządek Świata - Novus Ordo Seclorum, po nowemu to: Zrównoważony Rozwój czyli kontrolowany ,,zwój" aka zero grov (zero grov, to jakby metoda by ludzie sami poparli depopulację, bo jak zaczną gonić w piętkę na skutek stale rosnących podatków, to im się powie że winne jest przeludnienie ziemi. Tej ziemi.)
 • @Pedant 12:24:00
  O jedno i drugie.
 • @wk..ny 13:21:08
  Szczytne deklaracje, ale Czerniak pałował dla frajdy.
 • @Jan Twardowski 15:25:15
  "O jedno i drugie."

  Mnie interesuje kwestia szczepień a nie komunistyczna przeszłość osób co się na ten temat wypowiadają.

  Chociaż pseudopatriotyzm tropicieli systemu, którego upadł kilkadziesiąt lat temu mnie śmieszy. Myślą że są bohaterami jak tropiciele sanacji w PRLu i że dostaną jakiś medal albo posadkę.
 • Też uważam że wyrok jest skandaliczny !!!
  Dużo za niski. Gościu próbuje psuć interes Bucholtz i inne wspaniałe postacie które zawierzyły żydoskiej nauce i zainwestowały swoje ciężko gojom wydarte szekle i dolary interes produktów medycznych dla gojów. Nie po to one kupowały akcje żeby teraz stosownie nie zarobić, nie po to zapewniały sobie przychylność współbraci z rządu Polin celem wprowadzenia odpowiedniego kompleksowego ustawodawstwa do zapewnienia odpowiedniej wielkości sprzedaży tych cudownych specyfików. Próba pozbawienia firm tak korzystnych zysków ze sprzedaży szczepionek dla gojów może być rozpatrywana co najmniej jako działania antysemickie ocierające się o holokaust, gdyż może to prowadzić do utraty środków koniecznych do przeżycia przez lud Izraela ...
 • @Jan Twardowski 15:29:29
  https://www.youtube.com/watch?v=aVB1-bliBLs

  Trochę słaby dźwięk, ale warto posłuchać co mają do powiedzenia sami ZOMOwcy. Podobno formacja ZOMO była tak niebywale skuteczna w tłumieniu zamieszek, przy jednoczesnym braku poważniejszych szkód na ludności, że przyjeżdżano do Polski wypytywać n/t sposobu szkolenia tej formacji.
 • @Jan Twardowski 12:02:52
  No cóż, coś trzeba wybrać.........
  Ale z tego co wiem to dr. Czerniak nie wybiera co się należy, talko , Co wybrać.
 • @Jan Twardowski 15:29:29
  Znam już jednego pana Patlewicza który rozpoczął nagonkę na H. Czerniaka ,i też twierdził,że Czerniak pałował dla frajdy.
  Czy pan zna czy gdzieś znalazł świadectwo przynajmniej jednej osoby która by to mogła potwierdzić?
  Przecież za PRL każdy właściwie kto chciał piastować jakieś stanowisko lub uczestniczyć czynnie w jakimś klubie sportowym co było w przypadku Czerniaka musiał być przynajmniej w ZOMO.Przynajmnie u mie w rodzinie wuj który pełnił role sołtysa musiał być w ZOMO i wątpie by przy wybieraniu podatków od mieszkańców ich pałował.
  Co się tyczy szczepień,jest pewna prawda która przynajmniej nie oficjalnie krąży w internecie dotycząca szczepionek i ich szkodliwego działania.Tu nie chodzi o klasyczne szczepionki,lecz domieszki które są do nich załączone.Przecież wielcy tego świata już dawno rozpoczęli bój o to by spowolnić populację ludności,i by ludność była poprzez środki farmaceutyczne jak najwięcej uzależniona czy podatna na ewentualne przygotowania do masowej zagłady nieznanych dla nas form biologicznych.
  Polacy to jest krnąbrny naród,i jedyny najefektowniejszy środek do jego depopulacji jest forma szczepionek które między innymi radykalnie obniżają płodność przyszłych pokoleń.
  No ale trudno tłumaczyć nie przekonanym no i może z pałowanym z wiedzy.
 • @dalmichal 17:20:20
  Bardzo ciekawa argumentacja.
  Powiem szczerze, że z tym wujem to bym się nawet nie przyznawał. Będąc sołtysem w PRL należało być też członkiem PZPR. Wujaszek w swojej gorliwości wstąpił też do ZOMO niby to z konieczności.
  Nigdy nie słyszałem także o tym, że Deyna, Plech, Kozakiewicz, czy Szurkowski byli zomowcami.
  Dla mnie każdy zomowiec to degenerat i tego nic nie zmieni.
  Stan Wojenny wprowadzony przez Jaruzelskiego był aktem bezprawnym, czyli było to przestępstwo. ZOMO stało na straży bezprawia. Do mnie nie przemawiają grube kreski.
 • @Pedant 15:30:14
  Tu nie chodzi o komunistyczną przeszłość, a o przeszłość przestępczą. ZOMO to organizacja przestępczą.
 • @Oracz 15:43:37
  Dobry materiał o Czerniaku.
  Dzięki!
 • "Błąd w ocenie rzeczywistości"
  "Nad tym wszystkim łapę trzyma sąd, który zamiast pochylić się nad problemem, idzie ramie w ramię z okupantem z wielkimi korporacjami, z wielkim biznesem, zwykły obywatel ich nie obchodzi".

  Sądy w Polsce są elementem okupacyjnej władzy żydowskiej. Określenie, że" sąd, ....., idzie ramie w ramię z okupantem" jest błędne. Trzeba precyzyjnie określać rzeczywistość.
 • @Jan Twardowski 19:30:55
  „Będąc sołtysem w PRL należało być też członkiem PZPR.”

  No popatrz, nigdy bym nie podejrzewała ś.p. wujka, a właściwie stryjka, Staszka o to, że należał do Partii. :))
  Mieszkał we wsi wyglądającej jak skansen, zabitej dechami - brak kolei, prom przez Wisłę, a autobus, kiedy była zima stulecia, przyjechał do wioski, kiedy się zima zaczęła, a odjechał na wiosnę. Miał cztery hektary w 21 kawałkach rozrzuconych po okolicy, do których trzeba było dojechać konnym zaprzęgiem, najmniejszy wielkości jakieś 30 m2. Z bratem, mieszkającym ok. 350 km od niego, wysyłali sobie gołębie pocztowe... Kiedy on miał czas i możliwość jeździć do powiatu (?) na zebrania partyjne?
 • @Lotna 22:44:51
  Nic nie wiem o możliwościach podróży stryjka, ale zapytam, czy był także zomowcem, jak sugeruje @dalmichal?
 • @Jan Twardowski 21:07:58
  Był w ZOMO, ale nie za to został skazany. Detektyw Rutkowski też był w ZOMO
 • @Wican 09:26:32
  "Był w ZOMO, ale nie za to został skazany."

  A powinien być, jak i Rutkowski.
  Ja zomowcom po prostu życzę jak najgorzej. Niech krzywdy wyrządzone Polakom się skumulują i dotkną tę swołocz w jak najgorszy sposób.
 • @Jan Twardowski 10:35:28
  Czy wymachiwał palą tego nie wiem, takie rzeczy trzeba udowodnić. Natomiast skazany był za zupełnie inne rzeczy, raczej za swoją wiedzę i przekonania w sprawie szczepień. Został skazany za swoje zdanie w tych sprawach, co pokazuje, jak wygląda wolność słowa w naszym cudnym raju.
 • @zbig71 12:59:39
  Chcesz powiedzieć, że nie wszyscy esesmani byli źli?
  A jak wygląda wolność slowa w Polsce, to ja wiem i bez pomocy Czerniaka.
 • W uzupełnieniu wpisu rozmowa z J.Sochą
  Link https://www.youtube.com/watch?v=rzJPZ7E3P9c&t=1876s rozmowa jeszcze przed wyrokiem na dr Czernika.
  A co do jego przeszłości, w necie jest wypowiedź dr Czerniaka, że był w ZOMO, ale nigdy nikogo nie pałował, zajmował si ę karierą sportową. Dlaczego nie poszedł do klubu wojskowego, jak mówi wychowany w określonej rodzinie i wieku 20 lat nie widział w tym czegoś złego, chęć grania w siatkówkę za dobrą kasę była silniejsza niż inne względy. Mógł tak głupio myśleć jako młody człowiek? mógł. Moim zdaniem zrehabilitował się przez lata dobrej pracy na rzecz pacjentów i głoszenie prawdy, za co zbiera cięgi od lobbystów Big Pharmy.
  Rzucającym błotem na doktora za przynależność do ZOMO,jeśli uważają się za katolików, polecam wsłuchanie się w dziś czytaną Ewangelię wg św.Łukasza i w historię Szawła, który stał się Pawłem.
 • @Jan Twardowski 10:35:28
  Ale nie za to go się czepili. Autorka nie pisze o przeszłości, a tacy jak ty strollowaliscie temat. W służbie koncernów farmaceutycznych. Zapłacili wam za to, czy za darmowych frajerów robicie?
 • @Jan Twardowski 16:11:17
  Teraz już jestem pewien. Ty w służbie koncernów farmaceutycznych. Bujaj się sprzedawczyku. Albo pożyteczny frajerze. Pożyteczny, ale ne dla Polaków
 • @Jan Twardowski 19:35:56
  "ZOMO to organizacja przestępczą."

  I w związku z tym wszystkie szczepionki powinny być obowiązkowe. No bo ZOMO.
 • @Pedant 10:23:00 Siedem świateł „Mantry” czcicieli BOGA STWÓRCY ŻYCIA, znanego starożytnym jako ROZUM – LOGOS
  Bezsenna noc, trzeba ją zagospodarować, tak to wyprodukowałem

  1. IGNORANCJA JEST ZŁEM, w wypadku dorosłych ludzi i i to społeczne ZŁO należy starać się eliminować (filozofowie starożytnej Grecji, a w szczególności Sokrates).

  2. „CO CIĘ NIE ZABIŁO, TO CIĘ WZMOCNI” (starożytni Rzymianie).

  Z tego powodu np. szczepienia noworodków, które ich nie zabijają, z konieczności WZMACNIAJĄ dorastające dzieci. (Promile promili, faktów śmierci po tych szczepieniach są zazwyczaj od tych szczepień niezależne, jako że ZAWSZE pewien PROCENT dzieci umiera wkrótce po urodzeniu, niezależnie od tego czy były one szczepione czy też nie). Zauważę przy okazji, że „niedobite” komórki raka, które przetrwały ich TRUCIE (chemiczne, lub napromieniowaniami) też się WZMACNIAJĄ, stając się odporne na
  większe dawki środków je niszczących.

  Dlaczego tak się dzieje?

  3. (Bo) ISTOTAMI ŻYWYMI RZĄDZI PRZECIWENTROPIA (neg-gentropia, Edwina Schroedingera w „What is Life”, 1944).

  Jest to cecha li tylko zoon – żywiny, obecnie w dotkniętej obsesją „cyfryzacji”nauce, , praktycznie nie dostrzegana. Niedostrzegane są także, z tego samego powodu:

  4. PRAWA BIOLOGII LAMARCKA (1809): „organy (w tym i struktury genetyczne) używane (a zatem i zużywane) ulegają HIPERTROFII (tj. WZMOCNIENIU), te nie używane rozkładają się i z czasem zanikają.

  Z tych PRAW BOGA ŻYCIA wynika:

  5. ZASADA „REGENERACJI Z NADKOMPENSACJĄ” (NADREGENERACJĄ) ZABURZEŃ (nie krytycznych uszkodzeń) homeostatycznych struktur organizmów (w tym oczywiście struktur neuronalnych mózgu kontrolujących myślenie oraz ruchy języka – Jean Piaget, połowa XX wieku)

  6. ODRUCHY WARUNKOWE SĄ KONIECZNĄ POCHODNĄ CZYNNOŚCI I/RSA (I. Pawłow pocz. XX wieku – M.G. pocz. XXI wieku).

  Odruchy te powstają w ten sposób: I (Irytacja, bodziec, zaburzenie) → R (Regeneracja) → S (Super – lub Nad – Regeneracja) → A (Asocjacja, SKOJARZENIE reakcji na bodźce pojawiające się równocześnie lub w powtarzającej si kadencji)

  7. „HORMEZA TO ZJWISKO POWSZECHNE i powszechnie nieznane” (Z. Jaworowski oraz L. Dobrzyński, 2005 ) Szukać samemu na czym to zjawisko polega.

  I tyle. Warto powyższą „mantrę” powtarzać wykorzystując nanizane na sznurek 7 koralików RÓŻAŃCA BOGA ŻYCIA (skądinąd sam „różaniec” przybył do Europy z Indii, dzięki podbojom tamże islamu, a następnie podbojom krzyżowców w krajach islamu).

  Należy podkreślić, że powyższe SIEDEM ZASAD WIEDZY NIE DO ZAPRZECZENIA już od ponad dwóch stuleci systematycznie usiłuje zadusić tzw. „lud boży” Boga ZŁA, czyli „Pieniądza, żarliwego boga Izraela, wobec którego żaden inny bóg ostać się nie może.” , K. Marks „W kwestii żydowskiej” 1844)

  Czytać więcej na:


  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2019/11/03/dr-bein-publicznie-histeryzuje-na-mg-temat-2

  https://wiernipolsce.files.wordpress.com/2019/11/marek-2-2005.jpg
 • @finka 17:22:25
  Twoim zdaniem się zrehabilitował, a moim nie. Zomowiec to zomowiec. Nie godzę się na to, aby z zomowca robić męczennika, czy jakiś autorytet.
  Dokładnie rok temu obywatelski projekt ustawy o zniesienie szczepień obowiązkowych upadł w sejmie.
  Za wdrożeniem projektu było zaledwie 10 posłów. Reszta była przeciw, a PiS wstrzymało się od głosu.
  Ustawa ma charakter prawny, a finalnie podpisał ją Duda. Dzisiaj wygrywa PiS, a PO jest na drugim miejscu. Tak głosują Polacy, zatem godzą się na szczepionki. To ich demokratyczny wybór. Osobiście jestem przeciwny przymusowym szczepieniom i z racji tego, nie głosuję na Magdalenkę.
  Swoją drogą to jestem ciekaw na kogo głosował zomowiec Czerniak?
 • @Pedant 10:23:00
  Nie, nie powinny być przymusowe, a zomowiec, dalej pozostaje zomowcem.
 • @Wican 10:09:25
  Puknij ty się w ten swój pusty łeb, zomowcy!
 • @Jan Twardowski 03:15:25
  O ile na tej wsi zabitej dechami były jakieś oddziały zomo, to zapewne był, no bo jak wszyscy, to wszyscy, nieprawdaż?

  Sprawa wyroku Czerniaka ma dokładnie tyle wspólnego z ZOMO, co mój stryj - sołtys miał z PZPR, czyli dokładnie wielkie NIC.
 • @Jan Twardowski 13:57:39
  Kto sprzedał polski majątek za parę procent?
  Byli zomowcy i były dwie grupy aktywnych solidaruchów.

  Pierwsza grupa solidaruchów dostała wilcze bilety w jedną stronę, a druga została internowana.
 • @Berkeley72 11:35:16 Rozwijam praktyczny pomysł na „udoskonalenie” 7-koralikowego RÓŻAŃCA BOGA STWORZYCIELA ŻYCIA
  No to już nie kłótnia na Neonie o to, czy ZOMO było pro czy anty-polskie, ale praktyczny pomysł na „udoskonalenie” 7-koralikowego RÓŻAŃCA BOGA STWORZYCIELA (INTERESUJĄCEGO) ŻYCIA.

  Otóż każdy różaniec (buddyjski, mahometański, chrześcijański, etc) ma swój „punkt centralny” a w nim odpowiednio jakaś kitka, trupia czaszka lub krzyżyk:

  http://nasze-hobby.eu/wp-content/uploads/2015/11/tibet-762430_1280.jpg

  Ja proponuję, aby PUNKTEM CENTRALNYM Różańca Życia był medalik z napisem po łacinie „dosis facit venenum”, jest to skrót PRAWA FARMACJI PARACELSUSA „wszystko jest lekarstwem, wszystko jest trucizną, zależnie od dozy”. Czyż nie jest to piękny pomysł? Akurat w stylu "neopogańskiej mody" papieża Franciszka.
 • @Berkeley72 19:48:08 Znalazłem w "necie" coś dla nadętych "prawdą" antyszczepionkowców:
  Okazuje się, że szczepionka przeciw śwince chroni także przed innymi infekcjami!

  Nie chce mi się tego tłumaczyć na polski:

  // TEHRAN (FNA)- Over the last decade, evidence has mounted that the measles vaccine protects in not one but two ways: Not only does it prevent the well-known acute illness with spots and fever that frequently sends children to the hospital, but it also appears to protect from other infections over the long term.

  How does this work?

  Some researchers have suggested that the vaccine gives a general boost to the immune system.

  Others have hypothesized that the vaccine's extended protective effects stem from preventing measles infection itself. According to this theory, the virus can impair the body's immune memory, causing so-called immune amnesia. By protecting against measles infection, the vaccine prevents the body from losing or "forgetting" its immune memory and preserves its resistance to other infections.

  Full text at: https://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13980813000273
 • Polecam: Epidemia Odry w Samoa a Polska
  "Na Samoa aresztowano znachorów i antyszczepionkowców leczących odrę witaminą C i krytykujących szczepienia. To między innymi tego typu głupota sprowadziła ryzyko śmierci i samą śmierć na dzieci w czasie epidemii (...) Justyna Socha i Jerzy Zięby dużo pisali i mówili, jaka to łagodna choroba, że daje nawet korzyści. Ciekawe jakby to teraz uargumentowali ponad 60 rodzinom zmarłych dzieci z powodu odry na Samoa?

  W 2018 na całym świecie z powodu odry zmarło ponad 140 tysięcy osób, głównie dzieci poniżej 5 roku życia.

  Polska powinna wziąć przykład z Samoa i takich szkodników społecznych surowo karać."
  https://reemigrant1331.neon24.pl/post/152031,epidemia-odry-w-samoa-a-polska

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930