Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

Pół roku pozbawienia wolności za spalenie marzanny!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SKANDAL! Pół roku pozbawienia wolności za spalenie marzanny. Sędzia przyjęła podziękowania od żydów.

 

Pół roku ograniczenia wolności w formie prac społecznych w wymiarze 30 godzin w miesiącu– taki wyrok usłyszał polski artysta-rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja. Powodem ma być spalenie i utopienie marzanny, którą środowiska żydowskie i lewicowe utożsamiły z… żydówką. Wyrok jest kompletnie irracjonalny, nuty obrzydliwego skandalu dodaje fakt, że podczas procesu sąd nie reagował na skandaliczne słowa przewodniczącego Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, Lesława Piszewskiego, który naród polski obciążył niemieckimi zbrodniami z okresu II wojny światowej (WIĘCEJ TUTAJ).

PRZECZYTAJ: „Znów spalę marzannę b*ydulę!” Rzeźbiarz Bartłomiej Kurzeja w oczekiwaniu na wyrok [WIDEO]

 

To wyrok nie tylko przeciwko mnie, ale przeciwko wszystkim, którzy utożsamiają się z polską kulturą i tradycją, także tą związaną z topieniem marzanny na pierwszy dzień wiosny– w rozmowie z wPrawo.pl mówi Barłomiej Kurzeja. –W uzasadnieniu sędzia nie dość, że nie uwzględniła moich zeznań to w pełni dała wiarę bzdurom, który wypływały z ust Piszewskiego i tych, którzy przeciwko mnie złożyli zawiadomienia do prokuratury.

Przeciwko Kurzeji przeprowadzono prawdziwą nagonkę, w którą przede wszystkim zaangażował się Rafał Gaweł kryminalista, oszust i fundator Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. To świadczy o infernalnym status quowymiaru (nie)sprawiedliwości w Polsce.

PRZECZYTAJ: Absurd! Utopił marzannę. Stanie przed sądem za… antysemityzm!

Zaraz po ogłoszeniu wyroku skontaktowaliśmy się Bartłomiejem Kurzeją i poprosiliśmy o skomentowanie wyroku. Nasz rozmówca słusznie zauważył, że tym wyrokiem sąd pogwałcił dwa podstawowe prawa wynikające z samej konstytucji, tj. prawo do pełnej obrony (sąd odrzucił jego wnioski o przesłuchanie świadków) oraz prawo do swobodnej ekspresji artystycznej. Wskazał także, że po samej rozprawie doszło do haniebnego zachowania ze strony sędzi, która bez atencji przyjmowała podziękowania ze strony Żydów tworzących publikę na sali rozpraw. Wyrok nie jest prawomocny. Artysta będzie składał apelację.

Niech żyje Rzeczpospolita Przyjaciół!

 

Źródło: https://wprawo.pl/2019/07/19/skandal-na-rozprawie-bartlomieja-kurzei-przewodniczacy-gmin-zydowskich-oskarzyl-polakow-o-mordowanie-zydow-wywiad-wideo/

 

KOMENTARZE

 • @
  Sędzia stwierdziła, że marzanna, którą zrobił Bartłomiej Kurzeja, to jest na pewno żydówka bo ma długi nos i jest brzydka

  https://www.youtube.com/watch?v=E0eNTUG0VII
 • Student zawieszony na uczelni za… zdjęcie ze śpiącym żydem. Przypięto mu łatkę antysemityzmu
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/10/student_metro_%C5%BCyd.jpg

  „Antysemityzm” pełną gębą. Brytyjski student został zawieszony w uczelnianych prawach po tym, jak w popularnej aplikacji randkowej zamieścił… zdjęcie ze śpiącym ortodoksyjnym żydem w londyńskim metrze. Autor zdjęcie dokleił żydowi w okolicach ust flagę palestyńską. Tym samym student pierwszego roku został oskarżony o antysemityzm i tymczasowo zawieszony na uczelni. Uniwersytet Nottingham Trent, w którym naukę miał zacząć pobierać rzeczony student, skierował sprawę do komisji dyscyplinarnej. Do czasu rozstrzygnięcia, nastolatek będzie zawieszony w prawach studenta. Na mężczyznę spadła potężna lawina krytyki. Aktorka Ann Oberman uznała nawet, że zdjęcie nawiązuje do „poziomu nazizmu z lat 30.”. Wezwała do przeprosin i „darowizny na rzecz wybranej przez niego organizacji charytatywnej”. Użytkownicy mediów społecznościowych opisywali zdjęcie jako „haniebne” i „przerażające”. Zarzucili nawet studentowi, że włącza się do wojny politycznej pomiędzy Izraelem a Palestyną. Głos w sprawie zabrał również rzecznik uczelni: Rozpoczęliśmy natychmiastowe dochodzenie w momencie, gdy dowiedzieliśmy się o rozprzestrzeniającym się w mediach społecznościowych zdjęciu. Bardzo szybko zidentyfikowaliśmy osobę, która jeszcze nie rozpoczęła pierwszego roku studiów powiedział. I dodał: O kolejnych krokach zdecyduje komisja dyscyplinarna. Chcę zaznaczyć, że jesteśmy dumni z naszej różnorodnej i integracyjnej społeczności, dlatego nie akceptujemy żadnej formy przestępstwa na tle nienawiści, w tym antysemityzmu cytuje rzecznika BBC. Poprawność polityczna w pełnej krasie. Oto jak zwykły, niewinny żart, urósł do problemu wagi narodowej.
 • @ewinia 06:47:42
  A zydowina LESLAW PISZEWSKI /ciekawe, jak nazywal sie jego dziad/ nie protestowal przeciwko okresleniu "urody" domniemanej zydöwki?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31