Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1293 posty 1012 komentarzy

UKŁAD ZAMKNIĘTY DZIAŁA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marek „Marecki” Majcher pójdzie do psychiatryka za „uprowadzenie” swojego dziecka?

 

Czy Marek "Marecki" Majcher - „zamachowiec” krzesłem na prezydenta Bronisława Komorowskiego ( 8 marca 2015 w Krakowie) pójdzie do psychiatryka za "uprowadzenie" swojego dziecka? Sąd I instancji postanowił umieścić Mareckiego w szpitalu psychiatrycznymna przymusowe leczenie.W wiezieniu siedzi od roku.Prokuratura nie stawia zarzutów Markowi z tego względu, że nie byłaby w stanieichutrzymać w sądzie.W prosty sposób można Marka wyeliminować z życia publicznego i z życia społecznego poprzez umieszczenie go bezterminowo w zakładzie psychiatrycznym przymusowo. Jest to bardzo wygodna dla prokuratury i może innych ludzi, którym zależy na tym, żebyMarekMarecki nie funkcjonował w warunkach wolnościowych, żeby siedział po cichutku w zamknięciu.Cała ta sytuacja przybiera coraz bardziej niesamowity obieg.

Adwokaci i samMarekMajcher uważają, że proces został przeprowadzony w sposób co najmniej niewłaściwy i wyliczają ogromną ilość nieprawidłowości.


Apelacja w toku - rozprawa apelacyjna jest wyznaczona na 17 września 2019r w Krakowskim Sądzie o godz. 8.30 w sali L 128.

 

Więcejw filmiePROGRAM7-NTI:

https://www.youtube.com/watch?v=ZDqq7NQeYAk

 

KOMENTARZE

 • @
  Oświadczenie Marka „Mareckiego” Majchra (z dnia 15 czerwiec 2018r)

  https://www.youtube.com/watch?v=MUveQA7qdps
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @ewinia 12:35:46
  Dałem 5 x * za obnażenie mechanizmów niszczenia niewygodnych ludzi. Natomiast jak wynika z oświadczenia ofiary systemu, nie orientuje się on w rzeczywistości.

  Który to już stronnik PiSu wydymany w biały dzień przez POPiS? POPiS wie że tacy naturszczycy są bardzo niebezpieczni.
 • @Oracz 11:32:17
  Kolejny(?) przypadek stosowania przez "nasz rząd" metod, o których wydawałoby się, że tylko nasi ojcowie (i dziadkowie) wspominają w koszmarach? A kojarzonych powszechnie z niejakim Dżugaszwili?

  Ja to jestem ciekaw, kiedy w końcu któraś z kolejnych ofiar "systemu" zrezygnuje z metod "parlamentarnych" i sięgnie po "kałacha" albo inną "butelkę z benzyną". I uczciwie potem odsiedzi, ale przetrze drogę innym...

  Bo o ile kretynom można współczuć, o tyle dla zdrajców jest jedno... sznur lub kula.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31