Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

Poseł Robert Majka – zawsze Niezależny teraz Niezrzeszony

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Robert Majka poseł Niezależny i po raz kolejny Niezrzeszony, przez trzy miesiące należący do Koła Konfederacji, nie jest wrogiem Konfederacji,

 

lecz jest przeciwnikiem manipulacji i nie pozwoli traktować siebie gorzej niż inni posłowie Konfederacji byli traktowani. Członkowie Konfederacji powinni być liderami na listach, co tak było, w przypadku Posła Roberta Majki tak się nie stało. Są zasady lojalności, uczciwości, powinni członkowie Koła Konfederacja być zaproszeni przez Zarząd Partii Konfederacja, powinna być przedstawiona im propozycja, żeby każdy wiedział dlaczego i jak kandyduje, tego nie było. Ósmego sierpnia Grzegorz Braun zadzwonił do posła Roberta Majki, umówili się na spotkanie i powiedział, że w związku z tym, że nie zgodził się na miejsce piąte do PE z listy Konfederacji, które mu proponował, to konsekwencją tego jest to, że nie będzie umieszczony na pozycji jedynki. Poseł wcale o to nie prosił, natomiast propozycja, jaką przedstawił mu Grzegorz Braun jeśli chodzi o osobę dr hab. Andrzeja Sokołowskiego, z uwagi na jego wcześniejsze doświadczenia, powiedział mu że w takiej konstelacji się nie widzi. Nie może współpracować z osobą, która okazała się nielojalna, która dba o własne interesy polityczne i ekonomiczne. Jeden z dziennikarzy Michał Murgrabia w rozmowie z Krzysztofem Bosakiem, powiedział, żeby uważać na „spady” (poseł Robert Majaka) z Ruchu Kukiz’15. Ze strony Grzegorza Brauna nie było żadnego protestu, zaprotestowała jedynie Bosak. Grzegorz Braun zaproponował z Ruchu Kukiz’15 z dziesięć jedynek. Posłowi z Koła Konfederacja oferował gorsze miejsce, niż posłom z Kukiz’15.

Poseł Robert Majka domaga się wyjaśnienia spraw związanych z technologią 5G, gwarancji rządowych, zastanawia go dlaczego Konfederacja, Grzegorz Braun nie domaga się gwarancji.

Robert Majka nie widzi swojego funkcjonowania w tej zakłamanej rzeczywistości.

 

Więcej na ten temat, na temat 1Polska, marszu w Oświęcimiu w filmie CEPowisle:

https://www.youtube.com/watch?v=ZO-OFtMswQ0

 

KOMENTARZE

  • autor
    Pomyłka to nie żaden Andrzej Sokołowski tylko A. Zapałowski, ,,wybitny" cynik, pospolity polityczny warchoł, który razem z Giertychem i posłużnymi dziennikarzami banderowskimi rozbijał bardzo silny LPR na Podkarpaciu. Oczerniał śp. Filipa Adwenta, wielkiego Polaka.
    Słusznie podejrzewa go Majka o prace w wywiadzie, niebezpieczna postać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31