Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1203 posty 950 komentarzy

Policja zaaresztowała bambus i taśmę klejącą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dr Eugeniusz Sendecki z Telewizją Narodową pojechali do Oświęcimia, aby zbudować na Żwirowisku krzyż z tyczek bambusa na 14 sierpnia w rocznicę śmierci Maksymiliana Kolbe.

 

Link do filmu z rozpoczętej budowy krzyża:

 

https://www.youtube.com/watch?v=v0aXtc2PjJE


Na polecenie Wicewojewody Małopolskiego, którego nazwiska urzędnicy i policja oświęcimska nie chcieli podać - zostały im zarekwirowane tyczki bambusowe i taśmy klejące, z których chcieli zbudować 15-metrowy Krzyż na Żwirowisku.

 

Link do filmu eugeniuszsendecki:

https://www.youtube.com/watch?v=RDf52LPCM60

 

Niestaranność i nonszalancja w zarządzaniu strefą ochronną byłego Obozu KL Auschwitz. Odkryli zagrożenie poważnym wypadkiem - odkryte szambo. Obok jest drugi wlot do szamba, niewłaściwie zabezpieczony rozsypującą się kratownicą. Nie mogli zająć się budową krzyża, więc chodzili po terenie i zobaczyli wiele uchybień, którymi nie zajmują się ci, którzy biorą za to pieniądze i którym nie podoba im się krzyż w tym miejscu.

 

Link do filmu eugeniuszsendecki:

https://www.youtube.com/watch?v=eoGdfA6gcuk

 

Wicewojewoda Małopolski nakazał Policji usunąć ich poza "strefę ochronną KL Auschwitz". Przyjechało siedem radiowozów, zostali zastraszeni i ulegli. Ale nie poddają się i wrócą, aby budować dalej krzyż.

 

Link do filmu eugeniuszsendecki:

https://www.youtube.com/watch?v=5KGJYyNEy1I

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930