Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 973 komentarze

NA RATUNEK DZIECIOM!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

HANDEL DZIEĆMI – MIĘDZYNARODOWY PROTEST – NA RATUNEK DZIECIOM!

 

Na Krakowskim Przedmieściu przed Pałacem Prezydenckim w dniach 3-9 sierpnia 2019 r. prowadzony jest protest HANDEL DZIEĆMI – MIĘDZYNARODOWY PROTEST „NA RATUNEK DZIECIOM”! organizowany przez Pawła Jankowskiego z Fundacji Pod Skrzydłami Aniołów z Wielkiej Brytanii, wspierany przez Fundację im. Dobrego Pasterza Pawła Bednarza.

Pan Paweł prosi o przyjście i wsparcie tego protestu.W nocy śpią na betonie, w dzień smażą się w słońcu. Można ich wesprzeć duchowo, jak i fizycznie, można im przynieść wodę, jakiś poczęstunek.

 

Link do filmu z protestu:

https://www.youtube.com/watch?v=VPr2L7uNZek

 

KOMENTARZE

 • @
  Fundacja im. Dobrego Pasterza facebook

  https://pl-pl.facebook.com/fundacjaDP/
 • Handel ludźmi
  .
  jest w końcu typowy dla systemu niewolniczego.

  "HANDEL DZIEĆMI" jest jedną z postaci takiego handlu ludźmi.

  Nie ignorujmy faktu, że niewolnictwo niegdy w histroii naszej cywilizowanej cywilizacji nie przestało odgrywać swej roli, można śmiało stwierdzić, że niewolnictwo jest nierozłącznie z naszą cywilizowaną cywilizacją związane, jeśli zgoła nie jest jej podstawą. Wystarczy tylko się uważniej przyjrzeć stodunkom międzyludzkim w jedynm z najstarszych rzemiosł w naszej cywilizowanej cywilizacji, ale podobne stosunki można prawie niewolnictwa można spotkać wszędzie na polach uprawnych, gdzie zatrudniani są obcokrajowcy. Znane są o tym opisy n.p. z włoskiej Apulii, gdzie uprawia się masowo pomidory.

  Jeśli zaś chodzi o handel dziećmi był w Europie powszechnie praktykowany do XX. wieku włącznie i jak wiadać ożywia się znowu. Jednym z ważnych warunków dalszego rozwoju handlu dziećmi jest pauperyzacja spiłeczeństwa, o które dba niezawodnie lichwa w glorii nie tylko prawa ale i autorytetów moralnych

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Wyobrażenie, że pedofilia księży jest zjawiskeim specyficznym, jest jedynie dowodem niedbałości dobru doniesień i niewolniczej zależności od mediów gównego nurtu. Nie mniej aktywni na tym polu są zarówno rabini jak i inni kapłani, nie mylić z kapłonami. Media gównego nurtu każą się nam zajmować pedofilią księży jedynie dlatego, aby odwrócić uwagę od takich samych zwyrodnień w najróżniejszych środowiskach, szczególnie finansowo uprzywilejowanych.

  Jak państwo organizuje niewolniczą eksploatację seksualną dzieci dowodzą przypadki
  w Begii: Duroux
  w RFN: buderl dziecięcy w Dreźnie o nazwie "Jasmin".
  więcej na ten temat w

  - https://marucha.wordpress.com/2018/11/19/handel-dziecmi-w-polsce/#comment-793897

  Wkraczamy w fazę rozkwitu tradyzyjnej metody eksploatacji ludzi typowej dla naszej cywilizacji i będącej ważnym jej atrabutem, w fazę rozkwitu niewolnictwa. Czytelniku, ty możesz się nadal samouspokajać, nie jest tak źle, przecież mamy demokrację, ... czy wiesz, że demokracja to jest system niewolniczy ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja
 • @
  ny Tata PATOLOGIA PRAWA -Pan Fabisiak

  https://www.youtube.com/watch?v=-2QOR3YUCbs
 • @
  Czy Prezydent Duda w końcu zrobi coś w sprawie zatrzymania handlu polskimi dziećmi

  https://www.youtube.com/watch?v=KXb5GLJfGKc

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930