Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1008 komentarzy

„Żeby Polacy się nie kapnęli”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SKOK Wołomin – działania osłonowe, żeby Polacy się nie „kapnęli”

 

Maciej Maciak CW24 tv rozmawia z Prezesem Stowarzyszenia Spółdzielczości Finansowej im. św. Michała Maciejem Karlińskim oraz Krzysztofem Traczykiem, który też dzielnie stara się rozwikłać aferę SKOK.

Afera SKOK jest przemilczana przez najważniejszych polityków w Polsce, ona dotyczy tych polityków. Ci politycy cały czas rwą się do władzy, próbują przemilczeć aferę. Dziennikarze od nich uzależnieni w mediach głównego nurtu, nawet gdyby chcieli, nie mogą, bo dyrektorzy programowi, wydawcy itp. nie życzą sobie poruszania tego tematu. Media niezależne też na boczne tory kierują ten temat, jednym z takich niezależnych publicystów jest publicysta Stanisław Michalkiewicz.

 

Więcej wiadomości na ten temat w filmie:

www.youtube.com/watch?v=K-LIZ-WmdpI

KOMENTARZE

 • Ile razy powiedzieć prawdę o SKOK
  Tyle razy ci z wypranymi mózgami przez media reżimowe zaraz dodają do tego "Wołomin" po czym zaczyna się wykład o służbach. O ile afera SKOK Wołomin jest aferą PO-PiS wraz ze służbami, o tyle afera SKOK jest aferą PiS. Grzegorz Bierecki zamiast w ławach senatorskich z nadania PiS winien siedzieć w pasiastym mundurki, obok niego cała elita PiS wraz z Kaczelnikiem. A w sąsiednim bloku pozostali politycy zamieszani w tę aferę z pozostałych partii. Amber Gold to pestka w stosunku do afery SKOK, za tę drugą aferę zapłacili klienci banków inaczej oszukani oszustów by na wyprostowanych kosach roznieśli.
 • SKOK PISoWołomin
  Z tego co pamiętam za SKOK Wołomin są oficjalnie ciągani ludzie którzy zajumali stamtąd bodajże coś około 800mln podczas gdy z tej kasy "WYPAROWAŁO" ponad 3 MLD zł

  GDZIE JEST WIĘC RESZTA ???
  (i dlaczego nikt jej nie szuka ;)) )

  "Sądzą" tylko płotki - i to tak sądzą aby za mocno nie osądzić
  A prawdziwe grube ryby?
  Śmieją się z oskubanych frajerów którzy znów na nich zagłosują

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31