Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Co się dzieje z Adasiem Krupińskim?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rozmowa z babcią chłopca „sprzedanego” na Zachód.

 

Adaś Krupiński w wieku 11 lat w dniu 23 grudnia 2017 roku został wywieziony do Włoch w asyście  Policji, nawet bez możliwości pożegnania zukochaną babcią  Panią Teresą Trzcińskąktóra wychowywała go od urodzenia w normalnych, domowych warunkach.  Ponieważ babcia zachorowała, chłopiec był umieszczony w rodzinie zastępczej z którą był zżyty i czuł się członkiem tej rodziny.  Wcześniej miał być adoptowany do Francji, potem do USA.  Chłopiec obronił się przed tymi adopcjami grożąc samobójstwem. Adaś Krupiński jest symbolem dzieci, które są poprzez bierność dorosłych doprowadzone do ostateczności.

Babcia Adasia była wciąż oszukiwana przez Dolnośląski Ośrodek Pomocy Społecznej, przez panią Katarzynę, która była opiekunem prawnym Adasia, usilnie starająca się o wywiezienie chłopcaNie chodziło o dobro dziecka, chodziło o pieniądze. Babci nie chodzi już o powrót Adasia, ale o jakikolwiek z nim kontakt, czy to przez list, telefon, żeby chociaż raz w miesiącu mogła z nim porozmawiać.Tylko tyle. Od momentu wywiezienia go z kraju, nie ma o nim żadnych wiadomości  .Panuje zmowa milczenia. Czy chłopiec w ogóle żyje? Przecież zna numer telefonu do babci i jest na tyle duży, że nawet po kryjomu mógłby do niej zadzwonić, lub wysłać kartkę. Kto wreszcie pomoże Pani Teresie w kontakcie z wnukiem?

Dzieci polskie po wywiezieniu za granicę przepadają, nie wiadomo co się z nimi dzieje.

 

Link do filmu z rozmową z babią Adasia niezaleznatelewizja:

https://www.youtube.com/watch?v=kArVNjwGkGE&t=1816s

 

BARDZO WAŻNE!

W dniach 3-9 sierpnia 2019 r. (przez 7 dni) przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu  w Warszawie, odbędzie się MIĘDZYNARODOWY PROTEST – NA RATUNEK DZIECIOM! organizowany przez Pawła Jankowskiego, który prowadzi Fundację Pod Skrzydłami Aniołów w Wielkiej Brytanii.

Każdy, kto chce zawalczyć o prawa dzieci, powinien tam być! Każda organizacja, która ma coś do powiedzenia w tym temacie, jest zapraszana.

 

Link do filmu Fundacja im. Dobrego Pasterza – Paweł Bednarz:

https://www.youtube.com/watch?v=_vhK2ISCE2A

KOMENTARZE

  • @
    HANDEL DZIEĆMI – Włochy nr 1. w adopcjach polskich dzieci

    https://www.youtube.com/watch?v=47wklzyKUrY&feature=youtu.be

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31