Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1386 postów 1058 komentarzy

Czy to była celowa prowokacja?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

20 lipca w sobotę w Białymstoku odbył się marsz LGBT, jak również kontrmanifestacje konserwatystów, ludzi którzy hołdują konserwatywnemu patrzeniu na świat (kibice, katolicy, innego wyznania).

 

Ludzie na prawicy stwierdzili, że nie będą tolerować tego, co się działo na marszu LGBT w Warszawie, ale w Białymstoku będą z tym walczyć. Kibice z różnych klubów piłkarskich przyjechali do Białegostoku, aby „zawiesić broń”,zostali zaproszeni na tzw. zlot. Chodziło też o powstrzymanie marszu LGBT. Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wydał pozwolenie na zebranie się w tym samym czasie i miejscu jednym i drugim.Czy jest sens na organizowanie w jednym miejscu dwóchprzeciwstawnych, zwalczających sięideologii?  Działo się mocno, działo się dużo. Ze strony marszu LGBT , której przewodnim hasłem jest „miłość, równość, tolerancja” leciały kamienie i jajka. Kamieniem oberwał operator Telewizji Narodowej, a redaktor jajkiem. W stronę marszu leciały petardy. Było mnóstwo  Policji, pod koniec marszu strzelali do patriotów kulami gumowymi, używali gazu łzawiącego. Byli dziennikarze CNN, ARD Niemieckiego, cały czas  latał helikopter. Czy w świat miał pójść przekaz o zamieszkach? Na to wygląda. Mieszkańcy Białegostoku postanowili bronić swojej wiary, swojego konserwatywnego podejścia do życia i to zrobili i to obronili. Nie chcą przyjmować w swoim mieście skrajnych ideologii lewackich, takie jest LGBT.

 

Link do relacji z Białegostoku Media Narodowe:


Link do filmu „LGBT nie przejdzie przez Białystok, przeszło. Policja strzela do ludzi. Jacek Porosa:

https://www.youtube.com/watch?v=tF51pexjhwo

 

Link do filmu ‘Marsz równości w Białymstoku 2019”

https://www.youtube.com/watch?v=PXoTSDa7mYw

 

Link do filmu „Marsz Równości: Białystok, prowokacje, protesty, blokady

https://www.youtube.com/watch?v=PXoTSDa7mYw

KOMENTARZE

 • Co należy zrobić?
  "Marsze równości budzą ogromny opór. W związku z tym warto się zastanowić, czy w przyszłości tego typu imprezy powinny być organizowane" - powiedział w niedzielę Dariusz Piontkowski. Szef MEN odniósł się w ten sposób do białostockiego Marszu Równości, podczas którego doszło do licznych ekscesów. - Całkowicie się z tym zgadzam.
 • @Mind Service 23:45:57
  Trudno przejść obojętnie wobec ideologi równości kiszki stolcowej z waginą. Pomimo odmienności, szanowałem Jerzego Waldorffa, czy Bogusława Kaczyńskiego, być może za ich życiowy profesjonalizm.
 • @Autor
  Tak to była celowa ustawka.

  I powiem - sam bym taką zorganizował.

  Dość grania na nosie, bo jakiś zdegenerowany milioner daje forsę.
  Twardy kurs czasami być musi.

  Napisałem, jako list do Kaczyńskiego uwagę, by przestał być tchórzem.
  Nie ma na co czekać. Trzeba zawsze kontratakować.
  To najlepsza obrona.
 • To walka o "żydowski" styl życia.
  Mafia żydowska nie chce być ograniczana do moralności prymitywnych Słowian... Mafia ma całkiem inne tradycje w zakresie życia erotycznego...
  Oni chcą być z tym otarci a nie potępiani i wytykani palcami.
  To w istocie walka o dominacje kulturową.

  To atak na Polską kulturę w Polsce.. czyli to atak na Naród Polski bo niszczenie kultury Narodu to niszczenie Narodu.
  Polska to nie jest ziemia niczyja to ziemia Polaków i jak ktoś chce tu mieszkać to tylko na zasadach zgodnych z kulturą Narodu Polskiego.
  Każde inne podejście to atak , agresja na Naród Polski.. to próba wynaradawiania narodu Polskiego.

  Oczywiście nie wszyscy zboczeńcy to rozumieją wielu z nich podobnie jak solidaruchy pełni rolę pożytecznych idiotów... jest narzędziem w rękach mafii żydowskiej wykorzystywanym do walki z Narodem Polskim... całkiem jak solidaruchy przed 89r ale i później.
 • @
  Cały ten cykl manifestacji organizowanych przez płatnych agentów obcej Polsce cywilizacji, gdzie opłacani "aktywiści" organizują przemarsze przenosząc się z miasta do miasta jest formą prowokacji.
  Zamiast tłumaczyć się z "tolerancji" polskie władze powinny po prosu przestać ochraniać tych zboczeńców i wtedy zobaczylibyśmy ich faktyczne wpływy w społeczeństwie.

  PS. Czy istnieją możliwości sprawdzenia źródeł finansowania tych marszów? Kto organizuje, jak jest to finansowane, przez kogo?
 • @Autorka
  Proszę zauważyć jak te zboki i ich poplecznicy drą mordy na cały świat,że rzucano w nich kamieniami i butelkami co jest oczywistym łgarstwem.Jak dotąd zadne telewizje nie pokazały ciężko rannych w wyniku takiego obrzucenia kamieniami.Nikt nie został draśnięty oprócz samych kontrmanifestantów którym pomocy udzielano na chodnikach.Z tego wynika,ze rzucali w samych siebie.

  Owszem doszło do starcia z policją kiedt kibice zagrodzili trasę przemarszu zboczeńców i pedałów.Wtedy do akcji wkroczyła policja na rozkaz nowo powołanego komandanta policji w tym mieście i w sposób bandycki spacyfikowano kibiców na co oni odpowiedzieli kamieniami i butelkami. i o dziwo,żaden policjant nie odniósł obrażeń oprócz jednej policjantki która skręciła nogę.
  Coć mi się wydaję że tajniacy w cywilu których było multum sami rzucali kamolami ale tak aby nie skrzywdzić nikogo a szczególnie swoich towarzyzsy zomowców w mundurze.
 • @Janusz Kamiński 05:47:17
  Wpiszcie sobie w Google ” PiS zobowiązał się na forum UE chronić LGBT i pozwalać na głoszenie ideologii gender, link do artykuły tutaj
  https://www.ekspedyt.org/2019/06/16/pis-zobowiazal-sie-na-forum-ue-chronic-lgbt-i-pozwalac-na-gloszenie-ideologii-gender/

  Niedawny atak na Jasną Górę w dniu pielgrzymki dzieci do Częstochowy, czy marsz w kierunku katedry w Białymstoku to oczywiste prowokacje, nie mające nic wspólnego z krzewieniem tolerancji i wzajemnego poszanowania. Skoro mamy jedną w roku procesję katolików w dzień Bożego Ciała, to należy ukrócić to szaleństwo i zezwolić na jedną w roku „procesję” LGBT w dzień LGBT, który jest bodajże 17 maja. I nagle okaże się, że na marsz w jednym, drugim trzecim miasteczku przyjdzie 5-7 osób i skończy się ten objazdowy cyrk. Niestety rząd potrzebuje tych manifestacji, bo coś musi podgrzewać atmosferę, a rząd musi udawać, że broni wartości.
 • @matterhorn 08:27:20
  Przestańcie używać w końcu określenia "marsz równości", bo w ten sposób przyczyniacie się do utrwalenia w psychice wielu ludzi, że to faktycznie są marsze równości. Tymczasem to są marsze agresywnej części środowisk LGBT, które nie mają nic wspólnego z równością. Te środowiska za pomocą terroru próbują wymusić nienależne przywileje. Przy tym to co tym marszom towarzyszy to obraza moralności i obrażanie każdego, kto jest przeciwny lansowaniu lewackich antywartości. Te marsze to jest także element nowej rewolucji komunistycznej. Mówi o tym choćby fakt, że swoich przeciwników nazywają faszystami. Po II Wojnie Światowej komuniści w taki sam sposób etykietowali Polaków walczących o niepodległość. Dzisiaj komuniści europejscy przeprowadzając rewolucję nie mordują ludzi fizycznie. Unicestwiają ich społecznie odbierając dobre imię i spychając na margines życia społecznego. Przykładem jest np. wyrzucanie wykładowców z uczelni za przeciwstawianie się kłamliwej lewackiej propagandzie. I nie zapominajmy, że takie określenia jak: lewica + liberalizm dzisiaj mają jeden wspólny mianownik = komunizm. Rozbicie na różne frakcje ma posłużyć trudniejszemu zidentyfikowaniu zagrożenia i podjęciu środków zaradczych. W Polsce dzisiaj widzimy, że gdy zagrożone zostały wpływy komunistów nagle takie partie jak PO, PSL, SLD, Wiosna mają jeden wspólny kręgosłup. Bajeczki o chadectwie PSL może opowiadać komunista Kosiniak grzecznym dzieciom. Przecież Grupiński z PO zdradził, jaką taktyką się posługują. Tą taktyką jest okłamywanie Polaków i robienie swojego, tzn, prowadzenie małymi krokami rewolucji komunistycznej.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:41:45
  „Nastoletni chłopcy i młodzi mężczyźni w wieku od 13 do 24 lat są głównymi ofiarami szkodliwego dla zdrowia "homoseksualnego stylu życia" donosi amerykańska agenda Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC). Wśród chłopców i mężczyzn w wieku od 13 do 24 lat mieszkających w Stanach Zjednoczonych odnotowuje się aż 9 na 10 nowych przypadków zachorowań na wirusa HIV!" Żydzie Zandberg obcy obywatelu w RP — Won do swojego Izraela. Tu jest Polska która należy do Polaków! Chazarcy bandyci i dewianci NIE złamiecie Polski i Polaków! Właśnie żydzie i komuchu Adrian obcego i niepolskiego nazwiska Zandberg, po co albo na czyje polecenie dalej prowokujesz!? Mało wam jednej prowokacji i obrażania normalnych Polaków!? W Białymstoku nie było żadnych pokojowych, normalnych manifestantów i ludzi protestujących w słusznej sprawie! Jaką słuszną sprawę mogą mieć bojówki terrorystyczne rozwydrzonych, krzykliwych, obleśnych zaburzonych przebierańców, którzy swoje wynaturzone fantazje i zboczenia przenoszą na ulice polskich miast! Polska i drodze w Polsce są przede wszystkim przeznaczone dla normalnych ludzi! Dewiantów się leczy! Na przewodniczącą tej grupy terrorystycznej pt. "marsz równości" nie zapomnijcie zabrać niejakiej Dominiki Miklaszewskiej, która widocznie się pomyliła i odsłoniła prawdziwe swoje wredne oblicze jak i sposób myślenia wszystkich zaburzonych! Za dobrze wynaturzeni w Polsce mają i na coraz więcej sobie pozwalają jak i na coraz więcej świństw czynionym normalnym ludziom! Normalni ludzie NIE! powinni być tolerancyjni dla takich odczłowieczonych, podłych, wynaturzonych stworów jak ta wyżej przeze mnie wspomniana Dominika jak i tych popapranych dewiantów, którzy chcieli zrobić zadymę, obrazić normalnych Polaków w normalnym polskim mieście i wywlekli po raz kolejny, swoje nędzne zwłoki ze swoimi chorymi żądzami erotycznymi na ogląd publiczny i po raz kolejny dewianci łamali prawo! Tak, tak! Terrorystów się karze sądownie a zboczonych leczy! Powinno być to leczenie przymusowe na koszt tych zaburzonych i ich rodzin, skoro rodziny nie potrafiły wychować tych istot na normalnych ludzi, albo zaniedbały leczenie psychiatryczne u swoich bliskich, może to by zmobilizowało choć trochę wszystkich Polaków do przywrócenia normalności choć pod tym względem w NASZYM! – przede wszystkim normalnych ludzi i ich rodzin – kraju! Tak! Nie może być zgody wszystkich normalnych Polaków na przemoc, terror, publiczne pokazówki, podstępne i wyrachowane prowokacje itd. ze strony dewiantów! Przypominam! Że w Białymstoku (wcześnie w Lublinie) terroryści bezprawnie zajmowali ulice przeznaczone dla ruchu samochodowego i pieszego! Zdezorganizowali oszukańczo życie polskich miast i normalnych Polaków! Przestępców się karze! A ci byli w tym oszukańczym spędzie pt. "marsz równości"!
 • @Janusz Kamiński 05:47:17
  Zwyrodnialcy to ci, którzy swoje zwyrodnienia próbują narzucić innym poprzez agresywną homopropagandę i nieustające prowokacje, na które obecna władza już tak zdecydowanie nie reaguje. Nawet fizyczne, bezpośrednie ataki na policję traktowane są z pobłażaniem. Zwyrodnialcy to również ci, którzy zamiast ukrócić prowokację w zarodku, wydają polecenia otwarcia ognia i pacyfikacji ludzi, którzy sprzeciwiają się niszczeniu fundamentalnych wartości naszej cywilizacji. W tym przypadku winne są przede wszystkim osoby inspirujące działania zmierzające do wprowadzenia dyktatury mniejszości oraz ci, którzy nie zapobiegli w porę prowokacji i sami doprowadzają stopniowo do powstawania i szerzenia się anarchii. Rób tak dalej PiS-ie a jesienią obudzisz się z ręką w nocniku. Ludzie o konserwatywnych, prawicowych poglądach nie zapomną wam po której stanęliście stronie tego najważniejszego w naszej historii ideologicznego sporu o znaczeniu decydującym o przyszłości państwa. A ci których spacyfikowaliście, będą również mieli do was pretensję i uzasadnione poczucie niesprawiedliwego, nierównego traktowania w analogicznych sytuacjach. Nie tylko jesteście sparaliżowani strachem przed KE, ale stosując podwójne standardy coraz bardziej się do niej upodabniacie. Te prowokacyjne akcje środowisk mniejszościowych, w tym obrzydliwe i perfidne prowokacje muszą się skończyć. Konieczne jest natychmiastowe i zdecydowane działanie. Inaczej znajdziemy się na prostej drodze do anarchii, co skrupulatnie wykorzystają siły zewnętrzne i V kolumna w kraju.
 • @Oscar 07:30:58
  Niech PiS i rząd opowie się jednoznacznie, po której jest stronie. Bo jak na razie to wygląda na to, że sprzyjają zboczeńcom i pedalstwu. Kiedyś to policja łapała zboczeńców a teraz łapie tych co na zboczenia się nie zgadzają.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:41:45
  Strach przed Brukselą powoduje poprawność graniczącą z absurdem. Nie ma miejsca dla zwyrodnialców z LGBT w mojej Ojczyźnie.Nie mam nic przeciwko tym ludziom to nie ich wina, że są chorzy ale czym innym jest epatować swoją chorobą wobec wszystkich. Moje wnuki nie muszą patrzeć na zaburzonych chorych dewiantów którym wydaje się, że są równi ludziom normalnym/marsz równości/Otóż nie są równi są zboczeńcami!
 • @kula Lis 68 09:29:36
  Nie chcę bronić PISu ale to bardziej skomplikowane niż się wydaje.
  PIS działa w środowisku zdominowanym przez wpływy mafii żydowskiej.
  Jak PIS chce rządzić to musi na rzecz tej mafii płacić "haracze" w różnej formie...
  LGBT jest jednym z takich kosztów PIS tu akurat można być pewnym że PIS nie chce al musi.
  Inne koszty to kupowanie złomy w USA czy drogiego LNG...tu już nie mam pewności czy PIS musi czy chce.
  Każdy kto w Polsce chce rządzić od 89r musi płacić haracze globalnej mafii żydowskiej (oraz składać jej hołdy wierności w licznych publicznych deklaracjach).
  W każdym innym przypadku traci się władzę a czasem i życie (Lepper).
  Takie są realia (układ sił) i dlatego każda władza po 89r musi być umoczona w lizanie dupy globalnej mafii żydowskiej.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
  Judeo Chrześcijanie na etatach Watykanu zrobili po raz kolejny naród pożytecznych idiotów w konia (w owieczkę).
  Tę prawdę też warto sobie wbić głęboko do głowy... by po raz kolejny nie obudzić się z ręką w nocniku.

  A kolejna szansa na wolność na horyzoncie.
  Globalna mafia żydowska traci wpływy na świecie.
  To przyjdzie w końcu do Polski (na samym końcu bo mafia żydowska w Polsce jest szczególnie mocno okopana).
 • @Oscar 09:42:48
  Tylko że owa mafia to Morawiecki i Kaczyński, resztę zgrai dopełniają naturalizowani Polacy pochodzenia ukraińskiego, i ciemni jak tabaka w rogu parafianie.
 • Koniec z marszami środowisk LGBT? „Warto się zastanowić. Budzą ogromny opór”
  Skończą się pochody LGBT, skończą się burdy? - Marsze równości budzą ogromny opór. W związku z tym warto się zastanowić, czy w przyszłości tego typu imprezy powinny być organizowane – stwierdził minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski odnosząc się do incydentów podczas białostockiego Marszu Równości.
  https://niezalezna.pl/280856-koniec-z-marszami-srodowisk-lgbt-warto-sie-zastanowic-budza-ogromny-opor

  Ps. Zakazać Prowokacyjnych Pornograficznych Faszo-Lewackich LGBT-Demonstracji! Światowa żydo-banksterska, lewacka masoneria ze Srososem na czele, nie wiedząc co zrobić z zagrabionymi od narodów tysiącami miliardów dolarów finansuje szalone, gigantyczne, anty-społeczne i anty-chrześcijańskie "eksperymenty" - jak najazdy milionów islamistów na Europę czy ogólnoświatowe gendero-LGB, pornograficzne prowokacje uderzające w rodzinę i odwieczne, chrześcijańskie wartości moralne. Ich celem jest wywołanie w Europie chaosu, anarchii, demoralizacji i biedy tak aby stworzyć wielki rynek taniej, ogłupionej siły roboczej. To przez tych szaleńców finansowane są anty-społeczne, agresywne, tęczowe pseudo-partie oraz załgane pseudo-naukowe badania "udowadniające", że płeć jest fantazyjnym wymysłem ludzkiego umysłu, a seksualne zboczenia są normalnością! Na pierwszej linii ataku tej szalonej, banksterskiej żydo-masonerii znalazła się dzisiaj chrześcijańska, dynamicznie rozwijająca się Polska! Chodzi też o wybory i wsparcie w nich złodziejskiego komucho-lewactwa jak PO, Wiosna, SLD czy PSL. Dlatego potrzebny jest zdecydowany odpór ze strony całego Polskiego Społeczeństwa! A w imię spokoju społecznego i praworządności te prowokacyjne, pornograficzne LGBT-demonstracje - finansowane przez żydo-komunistycznego szaleńca Srososa - powinny być zakazane.

  Może to pozwoli na zrozumienie co powoduje takie zmiany w społeczeństwach:

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Calhouna
  Bardzo ciekawe , polecam przeczytać
 • @Janusz Kamiński 05:47:17
  Marsze i parady LGBT przypominają te nazistowskie z lat 30 XX wieku. Zmienili tylko barwy. Komunistyczno marksistowską ideologię okrasili nazistowską i próbują narzucić światu nowy totalitaryzm. Policja staje się formacją będącą na usługach cwanych gołodupców, biegających po ulicach. Świątek, piątek czy niedziela tabuny policjantów w pełnym rynsztunku smażą się w słońcu, marzną, narażają się aby dogodzić zboczeńcom, korzystającym ze swoich praw obywatelskich. Czy korzystanie z tych uprawnień nie jest obwarowane żadnymi ograniczeniami? Polska policja staje się śmieszna przez swoją nadgorliwą usłużność! O kosztach nie wspomnę. Kto za to odpowiada? Czyżby jej zestrachane kierownictwo, drżące przed unijną opinią? Kościół też się boi oceny? Po 20 wiekach walki? Dość profanowania Matki Bożej Częstochowskiej przez tęczowych zboków LGBT. Dość plucia w twarz Polakom przez lewaków opłacanych przez Sorosa, Berlin, UE i inne stolice. Czas na obronę biało-czerwonej Ojczyzny przed totalnym złem lewackim, przed zbokami LGBT, przed totalną targowicą sprzedajną. Dość poniżania Królowej Polski, Matki Bożej Częstochowskiej. Plucie przez LGBT na Polskę to plucie na naszą matkę, naszą Ojczyznę. Polska wolną strefą od lewackich zboczeńców LGBT.
 • @Oscar 09:42:48
  Najpierw zagrozić wycofaniem się z konwencji stambulskiej dotyczącej gender. Aby też dać sygnał LGBT, że i oni zostaną spacyfikowani. To są tchórze, którzy dostając kasę czują się mocni. Jednak wiedzą, że jest ich garstka i niewiele mogą. Nie stosować przemocy, ale delikatnie wyeliminować to towarzystwo. Przed Sejmem jak KOD atakował to Policja stała i dała się bić. Tutaj jak obywatele krzyczą pod adresem LGBT to policja atakuje w wszczyna burdy. Co to za postawa? Komu sprzyja? Komendant był obiektywny? A metody policji są z czasów komuny czyli prowokacja i atak. LGBT przerabia Polakom intelekt i wrażliwość na mydło. Tymczasem Kościół, sądy i przedstawiciele rządu atakują ludzi, gdy ci próbują się bronić. Rozbraja się nas, a za rok, dwa - na obronę będzie za już późno. Tamci nie mają żadnych hamulców, żadnych ludzkich uczuć, cechuje ich zimna, zbrodnicza perfidia i determinacja. A po naszej stronie, na jednym z konserwatywnych portali, automaty cenzurują wpisy internautów, gdy ci użyją słów "głupek" albo "łobuzy". Sic! Polit-poprawność kwitnie nawet tam. W sumie uważam, że "pora się pakować". Chyba, że... cała przyzwoita Polska, w ostatniej chwili, uchwyci się Różańca i aktów pokutnych, ale... kto nas do tego wezwie? Episkopat? Boi się. Politycy? Nie wierzą, że to może pomóc. Ojciec Rydzyk? Tak, tylko on może to zrobić...
 • @Oscar 09:42:48 Celem tych marszów jest jedynie i wyłącznie prowokacja.
  Problem polega na tym, że sponsorzy tych marszów równości właśnie chcą niepokojów. Tylko po to są organizowane te prowokacje. To objazdowy cyrk z tymi samymi najemnikami. Jeżdżą w tym samym składzie po całej Polsce chcą sprawić wrażenie, że to jakiś bardzo liczny ruch. A tak naprawdę to garstka wyszkolonych cyrkowców. Zapewne w ten sposób zarabiają na życie. Promocja dewiacji, sianie zgorszenia jest niezgodne z prawem, a tutaj jest ochraniane przez policję. Nad czym tutaj się zastanawiać, to jest nienormalna sytuacja ze normalni ludzie nie są chronieni przed prowokacjami dewiantów, tylko prowokatorzy mają ochronę państwa.
  W tym artykule jest zawarta cała prawda:

  https://wpolityce.pl/polityka/455904-brzeski-teczowe-parady-sluza-demontazowi-panstw
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:41:45
  To tylko chorzy ludzie, ich miejsce jest w szpitalach, nie na ulicach. Według standardów WHO Światowej Organizacji Zdrowia, do grupy MSM- mężczyźni mający kontakty seksualne z mężczyznami (ang. men who have sex with men, w skrócie MSM) jest w grupie wysokiego ryzyka zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową: m.in. zapaleniem odbytu, wirusem HIV, wirusowym zapaleniem wątroby typu B, a także typu C (szczególnie u zakażonych HIV). Mogą oni identyfikować się jako geje, homoseksualiści, biseksualiści, panseksualiści. Chodzi tylko o dymanie, a leczenie już na koszt podatników! Właśnie, my mówimy tylko o samym zboczeniu, co u tolerancyjnych ignorantów czasem wywołuje oburzenie. A tu trzeba mówić o skutkach tego zboczenia, nie tylko wiążących się z wiecznym potępieniem, ale obrzydliwymi ciężkimi chorobami. Bo jak złe drzewo nie przynosi dobrych owoców, tak ohydne rżniecie przynosi ohydne choroby. Prowokację Sorosa, to starannie zaplanowana akcja przeciwko Polsce i być może to część planu ograbienia Polski na mocy ustawy o żydowskich roszczeniach 447. A Polska zamiast pójść za przykładem Rosji i przegnać samego Sorosa oraz jego szpiegowskie, antypaństwowe organizacje, cacka się z tym hitlerowskim kolaborantem i zbrodniarzem przeciwko ludzkości. Dlaczego rząd PiS nie wycofa Polski z konwencji stambulskiej, która to konwencja przemyca różne fałszywe założenia, które są istotą ideologii LGBT, m.in. że przemoc wobec kobiety ze strony mężczyzny jest immanentną cechą kultury "patriarchalnej" itp itd. Na co czeka rząd PiS? I dlaczego PiS nie przegłosuje ustawy zakazującej propagowania ideologii LGBT, tak jak istnieją ustawy zabraniające propagowania ideologii hitleryzmu/nazizmu i komunistycznej? Zakazującej także nauczania ideologii LGBT na uczelniach wyższych? Pewnie dlatego,że to oznaczało by wypad z UE,a jak powszechnie wiadomo obecny Rząd RP nie dopuszcza możliwości opuszczenia UE.
 • @Oscar 09:42:48
  Kiedyś to gówno siedziało po cichu bo się bali wywiezienia na taczkach ze wsi, a teraz łażą z piórkiem w dupie i się tym szczycą. Podziwiam za to Rosję i jej rozwiązania. Zakazane i już.
 • @Janusz Kamiński 05:47:17
  Drogi Panie, toż to przede wszystkim rządzącym te burdy są na rękę. Niedługo wybory, więc taka polaryzacja społeczeństwa jest na rękę. Teraz wystarczy potępić kiboli (wszak lokaj wykonał swoją robotę) i epatować we wszystkich mediach swoje przywiązanie do wartości chrześcijańskich. Tym bardziej że opozycja jest też zaszachowana, bo i w ich szeregach są ci multi kulti i nie mogą zrobić jakiegoś radykalnego kroku. Co do tego ,,listu do Kaczyńskiego", myśli Pan że się do tego odniesie ? Przecież w PiS też jest sporo ,,ciot'', myśli Pan że ktoś zaryzykuje jakieś wewnętrzne tarcia i bezwarunkowo się określi ? Politycy zawsze wykorzystywali takie ruchy i wątpię czy z nich zrezygnują, toż to parę punktów poparcia za darmo.
 • Kościół winny przemocy wobec środowiska LGBT? Kłamstwo! Abp Gądecki: "To przede wszystkim nasi bracia i siostry"
  https://wpolityce.pl/kosciol/455894-abp-gadecki-to-przede-wszystkim-nasi-bracia-i-siostry
  Ekscelencja chyba zapomniał jak "nasi bracia i siostry" mówili o starych kurwach, które muszą wymrzeć. Nie rzucajcie pereł przed wieprze (Mat. 7,6). Ta uległość i poprawność tylko zachęcają do eskalacji. Gdzie był episkopat jak atakowano marsz niepodległości, jak strzelano do górników, jak akcja Schetyny "widelec" niszczyła kibiców, wtedy nie było braci i sióstr, tylko oni są przy dewiantach.
 • Dla mnie to objazdowe LGBT to oczywista prowokacja.
  I to prowokacja na rzecz wygranej PIS.
  Przypuszczam że ci wykonawcy tej prowokacji to tylko pożyteczni idioci.
  Decyzje o takich objazdowych prowokacjach musiały zapaść gdzieś wyżej...w strukturach mafii żydowskiej bo niżej to jest trochę agentów a reszta to pożyteczni idioci... jak za solidarności.

  Góra z globalnej mafii uznała więc że PIS powinien wygrać (to nie jest zagrożone) ale wygrać większością konstytucyjną.
  Starają się o to dosłownie wszyscy razem z totalną opozycją która z jednej strony gada różne bzdury które ją topią przed wyborcami a z drugiej strony rozwalają swoją koalicję co w warunkach systemu "Donta" znacznie poprawia sytuację PISu (liczoną ilością posłów).

  O co tym razem chodzi tym mafijnym manipulatorom ?
  Czy pogłębianie zniewolenia czy wręcz przeciwnie.
  PIS swój program rekonstrukcji Państwo może zrealizować tylko po zmianie Konstytucji "Nadzwyczajne kasty" się mocno okopały od 89 i mają wsparcie z UE i PIS nie radzi sobie z ich wkopaniem w cholerę.

  Teraz mamy już inną UE (były wybory) ale ciągle nie ma pewności jak będzie ta "inna UE.
  To może oznaczać koniec dominacji w UE mafii żydowskiej albo jeszcze nie. Dla Polski to ma wielkie znaczenie ..jak bat karbowego dla chłopskiego niewolnika.


  PIS nie daje rady
 • @Oscar 12:01:39
  14 latek nagrał się i tłumaczył jak było. Ten dzieciak jest wulgarny, krzyczał: ''nie wpierdalajcie się w cudze życie''.. tak działacz LGBT. Sąd Rodzinny, Prokuratura i Policja powinny sprawdzić tego "dzieciaka". Wcale nie jest pobity, jest chyba wykorzystywany przez dwóch ''tatusiów''..Wieje historią! A historia w dodatku lubi się powtarzać. Otóż na miejscu są przywołania i porównania do nazizmu czy komunizmu tyle, że nieco w innym kontekście niż to robią ideolodzy nowego człowieka. Te antyludzkie ideologie początkowo też tylko "maszerowały" ku lepszej przyszłości i to jak komunizm pod pięknymi hasłami obrony społeczeństwa, klasy robotniczej itd. Rosnąc w siłę stawały się coraz bardzie agresywne i niszczycielskie. Niestety nikt im się w porę nie przeciwstawił. Jakie były efekty wiadomo. LGBT to kolejna taka antyludzka i równie niebezpieczna ideologia, która prowadzi do zniszczeń. Co gorsza ta ideologia nie potrzebuje wojny w sensie militarnym. To podstępny rak co niszczy sumienia. Ofiary już są, a będzie ich coraz więcej, bo sprowadzanie osoby ludzkiej do poziomu samolubnych zwierząt kończy się zawsze tragedią. Nie ma obecnie bardzie agresywnej, antyludzkiej i fałszywej ideologii. LGBT to nic innego jak kolejny rosnący totalitarny potwór. Można czekać, aż dorośnie albo zniszczyć go zanim rozleje się jak zaraza. PiSie na który głosowałem, dla mnie zwyrodnialcy to ci z kolorowymi szmatami, mocodawcy tych dewiantów nakazali przyśpieszenie, bo za POPSL, chłopców przebierano w sukienki w przedszkolach,mieli paniom paznokcie malować, a psycholog pytał 6cio latka czy czuje się chłopcem, czy dziewczynką. Światowi "postępowcy" niecierpliwią się, forsy na to dużo idzie, więc należy przyśpieszyć demoralizację.
 • „Gazeta Wyborcza” nawołuje do napadów, podpaleń, grabieży. Chce wywołać „powstanie” LGBT
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/Stonewall_rozruchy_zamieszki_nczas.jpg
  "Wyborcza" wzywa do rozruchów, podpaleń, grabieży i napadów na wzór tych jakie wybuchły w Nowym Jorku po interwencji policji w nielegalnej spelunie Stonewall. Zdjęcie: YTABC


  „Gazeta Wyborcza” opublikowała artykuł., w którym nawołuje do wywołania „powstania” lgbt. Wzorem ma być rozróba do jakiej doszło w mafijnej spelunie Stonewall w Nowym Jorku, kiedy to homoseksualiści, lesbijki i transwestyci zaatakowali policjantów i próbowali ich żywcem spalić.

  Bandycki napad na policjantów w mordowni Stonewall jest świętowany wśród LGBTHIV jako początek ich ruchu. Kochający dziwaczniej i zmiennopłciowcy przedstawiają to jako "powstanie" przeciwko ciemiężcom.

  Do tego nawiązuje Karpieszuk z "Gazety Wyborczej" w swym artykule "Potrzebujemy polskiego Stonewall".

  "Pół wieku temu w nowojorskiej spelunie Stonewall zaczęła się rewolucja. Podczas jednego z wielu policyjnych najazdów na bar, w którym spotykali się geje, lesbijki, osoby transpłciowe (choć to sformułowanie wtedy jeszcze nie było znane), bywalcy przybytku pierwszy raz przeciwstawili się policyjnym represjom. Tamte wydarzenia, znane jako "zamieszki w Stonewall" bądź "powstanie w Stonewall", uchodzą dziś za początek walki osób LGBT o równe prawa" – pisze Karpieszuk. I dalej o tym, że Nowy Jork świętował tę "niezwykłą rocznicę" wielką paradą. Artykuł kończy wezwaniem do przemocy – atakowania policjantów, demolowania miasta i podpaleń. „W 50. rocznicę „powstania w Stonewall” w Polsce partia rządząca w najlepsze nakręca homofobiczną nagonkę na niespotykaną skalę. W zasadzie nie ma tygodnia bez szczucia. Potrzebujemy polskiego Stonewall! – wzywa powstaniec Karpieszuk. Jak wyglądało to mityczne "powstanie". Otóż mafijna rodzina Genovese założyła kilka spelun z myślą o specjalnej klienteli – homoseksualistach, lesbijkach, zmiennopłciowcach, narkomanach i prostytutkach. Pomysł był prosty – przerobić norę na spelunę i sprzedawać nielegalnie alkohol – bez koncesji, nie płacić podatków, nie przejmować się warunkami sanitarnymi i bezpieczeństwa. Kto by się tam martwił, że w razie pożaru nikt z takiej meliny nie ucieknie Z kibli może się wylewać, szklanki można myć w jakiejś gumowej wannie, homoseksualiści i tak będą przychodzić. Policja od czasu do czasu robiła najazdy na te działające całkowicie nielegalnie speluny i konfiskowała lewy alkohol. W czasie jednej z takich akcji – 29 czerwca 1969 w Stonewall doszło do owego "powstania". Policjanci weszli i zaczęli rekwirować nielegalnie sprzedawany alkohol i sprawdzać dokumenty klienteli. Wtedy pijane towarzystwo wszczęło awanturę, która przerodziła się w trwające całą noc zamieszki. Przed speluną już wcześniej było około 200 osób, które ze względu na tłok nie mogły dostać się do środka. Kiedy policjanci zaczęli wyprowadzać agresywnych homoseksualistów tłum zaatakował ich kamieniami, butelkami – wszystkim co było pod ręką. Z okolicznego parku ściągnęli mieszkający w nim bezdomni i męskie prostytutki, które po krzakach świadczyły usługi. Zaczęła się prawdziwa bitwa. Część policjantów zamknęła się w radiowozach, część w spelunie Stonewall, która motłoch zaczął szturmować. Pijany i otumaniony narkotykami zaczął tez niszczyć wszystko w okolicy. Przez okna wrzucano do speluny palące się śmieci i szmaty. W końcu wyrwanym parkometrem motłoch staranował drzwi i chciał zlinczować policjantów. banda uspokoiła się dopiero na widok rewolwerów. Rozróby trwały całą noc. Czterech policjantów zostało ciężko rannych – jeden stracił oko. Nie ma doniesień o ofiarach wśród "powstańców". Stonewall zostało zdemolowane i częściowo spalone przez dzicz. Zamieszki i rozruchy wybuchały później codziennie przez kilka dni. Demolowano i grabiono sklepy. Dzicz próbowała tez puścić z dymem redakcję lokalnej gazety. Przepis Karpieszuka na "powstanie" jest więc taki: Gangsterzy powinni założyć nielegalną melinę, do której ściągnie się żulię z całego miasta. Kiedy policja będzie interweniować np. w sprawie sprzedaży alkoholu bez zezwolenia zaatakować ją kamieniami, butelkami, czym się da i próbować żywcem w melinie spalić. Potem przez kilka dni demolować całą okolicę. Można też podpalić siedzibę jakiejś redakcji. Nie wiemy czy w naszych warunkach nada się do tego siedziba "Wyborczej".

  https://nczas.com/2019/07/22/gazeta-wyborcza-nawoluje-do-napadow-podpalen-grabiezy-chce-wywolac-powstanie-lgbt/
 • @Oscar 12:01:39
  Członkowie rządu (nie mając informacji dot. uczestnictwa swoich kolegów) potępili akty przemocy, a policja podaje zdjęcia agresywnych uczestników. Okoliczności się zmieniły, bo wg Prezydenta radni PiS, dyrektor biura marszałka brali czynny udział na czele nielegalnych kontrmanifestacji. Co zrobi prokuratura? My, dotychczasowi wyborcy PiS stanowczo żądamy oczyszczenia rządu z obrońców zboczeńców, tj. ministry Witek i jej wice Szefernakera - w Polsce nikt nie będzie bezkarnie lżył od zwyrodnialców normalnych ludzi, usiłujących powstrzymać agresywną sodomistyczną zarazę, a szczególnie nie życzymy sobie bezkrytycznych obrońców tęczowych zboczeńców w rządzie! Zupełnie wystarczy, że brukselskie pierdzistołki z Eurochlewu to w połowie różnego rodzaju dewianci - Jarosław do czynu! Ci zboczeńcy LGBT sprowadzają zarazę i choroby weneryczne co jest zagrożeniem dla zdrowia i życia normalnego społeczeństwa.
 • @Oscar 12:01:39
  Na każdy atak należy odpowiedzieć co najmniej obroną...Większość normalnych ludzi w Polsce nie życzy sobie dyktatury mniejszości seksualnych i demoralizacji młodzieży! I za każdym razem kiedy zboczeńcy przypuszczają atak należy się bronić i kontratakować. Jeśli zachowamy się biernie to zastosują taktykę przesuwanego horyzontu i będą żądać za każdym razem jeszcze więcej. Nie możemy odstąpić nawet na krok w każdym przypadku promocji dewiacyjnych zachowań!
 • PiS zobowiązał się na forum UE chronić Lgbt i pozwalać na głoszenie ideologii gender.
  https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2019/06/Paradaaa1-453x190.jpg

  Zdecydowana większość elektoratu PiS nie ma o tym zielonego pojęcia. Niestety, jest to prawda. Podczas posiedzenia Rady Unii Europejskiej w czerwcu 2016 roku rząd PiS ustami swojego urzędnika, ówczesnego Pełnomocnika Rządu ds. Społeczeństwa Obywatelskiego i Równego Traktowania, ministra Wojciecha Kaczmarczyka zadeklarował:

  „Polska chce podkreślić, że ochrona przed dyskryminacją wszystkich osób, wszystkich obywateli, w tym także obywateli osób LGBT jest ważnym zadaniem polskiego rządu i polskiego społeczeństwa.”

  „Rada Unii Europejskiej”

  zaapelowała do państw członkowskich, by podjęły działania służące zwalczaniu dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową.

  Nikt świadomy rzeczy nie popiera deklaracji, gdzie są zawarte słowa typu „LGBT, dyskryminacja, orientacja seksualna, tożsamość płciowa” Jest to bowiem typowy marksistowski bełkot z kategorii gender.

  Wydaje się jednak, że głównym czynnikiem poza unijnym, który paraliżuje polityków PiS, jest podległość mentalna środowiskom amerykańsko-żydowskim, które aktywnie wspierają antykulturowy marksizm w Polsce, niszczący pod szyldem Lgbt wartości polskiej kultury.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:41:45
  Z Twojego wpisu wynika podstawowe pytanie, kto to finansuje, moje myśli biegną w kierunku Sorosa i takich Fundacji jak Otwarty Dialog.
 • @kula Lis 68 13:06:26
  Był czas gdy byli w Polsce prawdziwi homoseksualiści. Np. Lechoń, Waldorff...
  Teraz zostali nam pośledni pederaści pokroju Rabieja Śmiszka czy Biedronia

  8-))))))
 • Autorka
  A przeciw komu ta prowokacja?
 • Brakowało multum trąbek
  cyt:
  Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski wydał pozwolenie na zebranie się w tym samym czasie i miejscu jednym i drugim. Czy jest sens na organizowanie w jednym miejscu dwóch przeciwstawnych, zwalczających się ideologii?

  Oczywiście, że jest sens, szanowna Pani ewinio. Bezsensem jest właśnie separowanie manifestacji, by szły dwa marsze oddalone od siebie, bo każdy z nich musiałby być chroniony siłami policji, aby się do siebie nie zbliżały.

  Kibice zawalili sprawę, bo stawiając się w Białymstoku, nie wyposażyli się w trąbki i syreny wyjące, skoro wiedzieli, że mają zezwolenie na zgromadzenie w tym samym miejscu. Idąc podczas marszu Elgietebe równolegle z nim po chodnikach, tak jak to właśnie było i będąc odseparowanymi policją w białych kaskach, mogli robić taki hałas trąbkami i wyjnikami, że megafony na Elgiebeto-samochodzie nie byłyby słyszalne. Teksty, homo-postulaty i muzyka towarzysząca w tej manifestacji, nie wydostałyby się w przestrzeń i media, bo byłyby zagłuszone. Elgiebeciarze mieliby sfajdaną manifestację i to byłby sukces dla normalnych ludzi, w tak wyreżyserowanej scenerii jaką stworzyła policja w białych kaskach, chroniąc marsz obustronnie.

  Z drugiej kolei strony, przy tak sensownym zezwoleniu na kontr manifestację w tym samym miejscu, szef policji wykazał się bezrozumnością. Mógł zadziałać kreatywnie i zmniejszyć koszty całej akcji ochronnej.
  Mianowicie powinien wydać komunikat megafonem, że z powodu społecznego i tak obfitego sprzeciwu na przemarsz, zachowując zasady demokracji, zarządza zakaz przejścia marszu LGTB. Wtedy policja powinna spacyfikować uczestników LGTB, (nie kibiców) i nakazać rozejście się, bo jak nie, to będą użyte w tym celu środki przymusu. No i najlepiej byłoby użyć do tego celu wodę, rzucona z armatek i z dużej odległości, aby nie narobić szkód na zdrowiu manifestantów. Wóz postawić na trasie przemarszu, jakieś 300 m, od początku startu marszu. Stamtąd puścić wodę na czoło marszu, gdyby uparcie chcieli przejść. Normalni ludzie byliby usatysfakcjonowani, bo marsz by nie przeszedł. Bo o to właśnie chodziło, by nie przeszedł w Białymstoku.
 • Spurek od Biedronia chce przywilejów dla osób LGBT i utworzenia z nich specjalnej kasty nadludzi!
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/03/sylwia_spurek_nczas.jpg Europoseł Sylwia Spurek chce utworzenia z osób lgbti specjalnej kasty ludzi. / foto: Prt Sc RMF FM
  Europoseł Sylwia Spurek chce uznania osób LGBT za specjalną kategorię nadludzi. Domaga się specjalnych paragrafów za przestępstwa przeciwko nim. Po bójkach i prowokacjach LGBT wśród polityków panuje nadzwyczajne wzmożenie moralne. Wszyscy spieszą pokazać jak bardzo potępiają nienawiść i jacy są tolerancyjni. Nie mogło w tym gronie zabraknąć europoseł Spurek z Wiosny Biedronia. Kobieta ta chce uznania osób LGBT za specjalną kastę ludzi. Dla nich miałyby powstać specjalne przepisy w kodeksie karnym. Przestępstwa przeciwko nim miałby być oddzielna kategorią. „Białystok to nie incydent, to niestety norma. Czas na koalicję w konkretnej sprawie. Na początek ponadpartyjna zgoda na wpisanie do kk przestępstw z nienawiści wobec LGBTI. Zróbmy to!” napisała na Twitterze. Opatrzyła to jeszcze hasztagiem „czas na równość”, co akurat przy takim postulacie jest kompletnie bez sensu. Domyślamy się, że Spurek chodzi o to, żeby np. za pobicie homoseksualisty, lesbijki, czy zmiennopłciowca była wyższa kara niż za pobicie jakiegoś tam zwykłego, byle jakiego obywatela. No bo raczej nie chodzi Spurek o to by kara była niższa. Chociaż nie wiadomo. Biorąc pod uwagę jej moce intelektualne, to wszystko jest możliwe. Nie wiemy co ma oznaczać litera „I” w skrócie LGBTI, który podała Spurek. Być może chodzi o impotentów. A więc byłoby : lesbijki, homoseksualiści, bisesky, zmiennopłciowcy i impotenci.

  https://nczas.com/2019/07/22/spurek-od-biedronia-chce-przywilejow-dla-osob-lgbt-i-utworzenia-z-nich-specjalnej-kasty-nadludzi/
  Ps...A niby czemu Polska musi brać przykład z innych zniszczonych krajów i też mieć LGBT ? Psychicznie chora lewaczka. Psychicznie schorowana, jak większość lewaków. Lewacy to przeważnie ludzie o niskiej inteligencji, niespełnieni życiowo i sfrustrowani, nihiliści z nadpobudliwością i problemami emocjonalnymi oraz rozbuchanym ego domagającym się specjalnego traktowania. Współczesny świat zbytnio cacka się z tymi neo-satanistami. Ta Spurek to jakaś wyjątkowo walnięta baba, chyba słoń ją kopnął w główeczkę. W Polsce mamy już dosyć grup uprzywilejowanych, a pierwszą są żydzi, potem wymiar sprawiedliwości, lekarze, notariusze, wojskowi, policjanci i (milicjanci) zabójcy patriotów polskich itd. Nowej – koszernej zresztą grupy nam nie potrzeba. Jeśli nawet dostali by to czego chcą , zaraz zgłosiliby się po pieniądze na działalność taką siaką i owaka a MY POLACY musielibyśmy jeszcze tych zboczeńców sponsorować – NIGDY zwyrodniałe chamy. -NIGDY! Co ich łączy: Spurek, Biedroń, Rabiej, Hubner, Nojman, Pomaska, Mucha, Myrcha, Schetyna, Tusk, Środa, Szczuka, Brejza, Boni, Geremek,….? Jeden wspólny mianownik….
 • @Oracz 09:46:56
  Czy dobrze zrozumiałem? Żaden pobity się nie zgłosił a zatrzymano 28 "zwyrodnialców"?
 • @kula Lis 68 09:47:20
  Policja po ''brutalnych pobiciach'' w Białymstoku desperacko szuka poszkodowanych pederastów wydając ogólnopolski apel o zgłaszanie aktów przemocy i... nic. Cisza. Nikt się nie zgłasza. Tym objazdowym cyrkowcom pozostaje już tylko wpierdolić sobie nawzajem i zrobić obdukcje

  8-))))))
 • Agresja wobec LGBT? Stelmasiak przypomina, jak zachowywał się pokojowy Biedroń [VIDEO]
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/04/biedron_policja_nczas.jpg Robert Biedroń zatrzymany przez policję/fot. PAP/Tomasz Gzell
  Katolicki dziennikarz Artur Stelmasiak, szef warszawskiej redakcji „Niedzieli” przypomniał zachowanie LGBT, które próbuje kreować wokół siebie obraz prześladowanych męczenników. W Białymstoku mała grupa anonimowych ludzi których podejrzewa się zresztą o ustawkę próbowała atakować marsz pederastów. Zdecydowana większość kontrmanifestantów zachowywała się w pełni praworządnie. A jak zachowywała się kilka lat temu ikona ruchu LGBT i unioposeł, Robert Biedroń? Artur Stelmasiak przypomniał zachowanie Roberta Biedronia. W przeciwieństwie do Białegostoku, gdzie niewielka grupa nieznanych nikomu osób zaatakowała manifestacje LGBT, Biedroń jest i był już wówczas liderem środowisk homoaktywistów. A mówią, że LGBT takie pokojowe! W kontekście Białystok przypomnę jak Biedroń był w grupie rzucających kamieniami i racami w stronę Marszu Niepodległości 11 listopada. Zaatakował policję i został aresztowany przypomniał na Twitterze Artur Stelmasiak, szef warszawskiej redakcji „Niedzieli”. Uściślę, bo już mnie atakują. Robert Biedroń został prawomocnie uniewinniony, choć prokuratura zapowiadała kasację. Nie wiem czy ją wniosła napisał katolicki dziennikarz. „Swoje orzeczenie sąd uzasadnił tym, że wszelkie niedające się usunąć wątpliwości jest zmuszony rozstrzygać na korzyść oskarżonego” zacytował. Faktem jest, że Robert Biedroń próbował wraz z grupą aktywistów LGBT zablokować Marsz Niepodległości, tak jak narodowcy blokowali Parada Równości w Białymstoku. Ale sąd dla Biedronia był łaskawszy niż zwykle jest dla innych blokujących stwierdził Artur Stelmasiak.

  https://twitter.com/i/status/1153016394910507008
 • @Oracz 09:46:56
  Ten ''faszyzm'' już się rodzi 4 lata, dokładnie odkąd k...wy i złodzieje stracili władzę i Polska zaczęła się rozwijać, a ludzie poczuli demokrację, wolność i bezpieczeństwo.

  8-)))))
 • @marek500 10:46:51
  Bardzo proszę PIS-owców by nie blokować i nie rzucać kamieniami w prowokatorów LGBT i bolszewików Zandberga czy Czarzastego w niedzielę gdy będą maszerować w Białymstoku w rocznicę wejścia Armii Czerwonej. Okrzyki Bóg Honor Ojczyzna świetnie wypadną w mediach.
  Wystarczy.

  8-)))))
 • @Oscar 12:01:39
  Teraz jeszcze czekają nas prowokacje szmaciarza Czaskoskiego_ z Uroczystościami Powstania Warszawskiego.
  Dopiero zobaczycie co to podłość i zatęsknicie za HGW. To samo zrobi Samozwańczy Prusak zza Buga Dulkiewicz "na święcie 1 Września".
  8-)))))
 • @kula Lis 68 13:24:55
  Widzę na zdjęciach, że w Białymstoku na marszu pederastów był też Stary Skład KOD z Podleśna, Rudą i Kiepską z HIVem.
  Cztery lata temu stać było opozycję na samodzielne demonstracje. Teraz tylko na grupkę objazdowych debilnych prowokatorów.

  8-)))))
  pzdr
 • @kula Lis 68 18:34:12
  Jak podaje tvn24 doszło do rozpadu Koalicji Lewicy bo..... Poszło o detale. Zandberg RAZEM chciał, żeby na sztandarach był Lenin, Czarzasty by byl Stalin, a pedal Biedronia by byla .....dupa.
  8-)))))
  pzdr.
 • @Husky 18:52:51
  Błędem jest zabieranie głosu w tej sprawie przez polityków PiS. My naród nie popieramy LGBT i PiS jak chce wygrać wybory niech się nie bawi w świętoszków.Te marsze LGBT są szkodliwe dla Polski. Mówcie o tym szczerze i otwarcie. Dobrze Ojciec Rydzyk mówi, albo jest się za albo przeciw. Taką samą prowokacją zrobioną przez kretów z opozycji była akcja z zakazem aborcji, która wyprowadziła na ulice dziewuchy i czarne parasolki. Wojna ideologiczna i cywilizacyjna nasila się na całym świecie, nie tylko w Polsce! Pora więc już, by PiS przestał udawać, że jest inaczej!
 • @Husky 18:43:39
  Albo ma się poglądy, albo się boi własnego cienia i dlatego nie chce się narazić nikomu. PiS powinien jak najszybciej pogonić dewiantów z LGBT,w przeciwnym razie może mieć znacząco mniejsze poparcie. PiS już dawno otworzył szeroko bramy złu, lewactwu stosując podwójne standardy dając przyzwolenie na deprawacja dzieci, a wszelkie walki ze złem nazywając prowokacją czy chuligaństwem? Niszczą ducha narodu. Otóż LGBT jest na równi zbrodniczą ideologią jak nazizm i żydokomunizm. Diabłu kłaniać się nie wolno! Zaklęciami z barbarzyńskim wrogiem się nie wygra, a głaskanie potwora kończy się zgubą głaskającego. Obowiązkiem PiS było wprowadzić ustawę, że Polska to kraj wolny od LGBT, jak nie umieją być twardzi wobec pedałów, to co dopiero z żydami...? W Białymstoku to była ustawka, popatrzcie na zwolnione tempo

  https://twitter.com/Dan_Liszkiewicz/status/1152848208416116736
  Dopóki prawo jest jakie jest, i wolno propagować ideologię LGBT, lokalne władze muszą wydawać zgodę na marsze LGBT, a Policja musi je osłaniać, bo takie jest prawo. Ale co wstrzymuje PiS przed przegłosowaniem ustawy sejmowej traktującej ideologię LGBT na równi z innymi zbrodniczymi ideologiami, jak nazizm i komunizm, zabraniającej propagowania ideologii LGBT, zabraniającej też uczenia jej na wyższych uczelniach. Co wstrzymuje PiS przed wycofaniem Polski z konwencji stambulskiej, która to konwencja pod płaszczykiem ochrony kobiet przed przemocą wprowadza pojęcia i rozumienie świata z punktu widzenia ideologii gender/LGBT, uważając małżeństwo heteroseksualne jako patriarchalny przeżytek, ze swej istoty generujący przemoc ze strony mężczyzny wobec kobiety. Wycofajcie Polskę z tzw. konwencji stambulskiej i zdelegalizujcie propagowanie ideologii LGBT i nauczanie jej na uczelniach wyższych!
 • @Husky 18:48:44
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jMzgzMy9wLzIwMTkvMDcvMjIvOTAwLzQ0NC83ZmU5ZjM5NTlhMTk0MzhkODdjYzdjMjU3ODAzMWI0My5wbmc=.png
  Profanacja kościoła w Suchym Lesie pod Poznaniem. Pijana kobieta zniszczyła m. in. ołtarz i psałterz. W niedzielę doszło do profanacji kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suchym Lesie koło Poznania. Parafia w komunikacie zamieszczonym na Facebooku prosi o modlitwę. Do profanacji doszło w niedzielę przed wieczorną mszą świętą. Kobieta weszła do kruchty, wybiła szybę i dostała się do zamkniętego o tej porze prezbiterium informuje Radio Poznań. Kobieta wtargnęła do świątyni i zniszczyła ołtarz, psałterz, świecie i donice. Parafia w Suchym Lesie informuje, że doszło do profanacji ołtarza i prezbiterium. Krzyż i paschał zostały zniszczone. Kobieta zerwała z ołtarza sukno. Ogłoszenia i inne papierowe rzeczy były podarte, czyli było to celowe działanie. Z tego co wiem, kobieta bywa tu, na naszym terenie, ale nie jest mieszkanką Suchego Lasu powiedział Krzysztof Pilas z rady ekonomicznej Parafii pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z informacji policji wynika, że kobieta przyjechała do Suchego Lasu do kogoś w odwiedziny. Kobietę siedzącą na ołtarzu w kościele zauważyła jedna z parafianek, która przyszła wcześniej na wieczorną Mszę Św. Szybko przyjechałem na miejsce. Wtedy siedziała już na stopniach kościoła, pijąc i paląc. Słownictwo, którym operowała, jest nie do powtórzenia. Mówiła bez składu i ładu. Każdego, kto próbował z nią rozmawiać, po prostu obrażała relacjonowała dla Radia Poznań Pilas. W niedzielę 21.07. w godzinach popołudniowych miało miejsce włamanie i PROFANACJA ołtarza i prezbiterium naszego kościoła parafialnego. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę, w szczególności ekspiacyjną za grzech profanacji oraz grzechy popełnione w naszej parafii, w naszych rodzinach. Jako Twoje dzieci wołamy: „przebacz nam nasze winy”. Święty Boże, Święty mocny, Święty a Nieśmiertelny Zmiłuj się nad nami!…czytamy na stronie parafii.

  https://wpolityce.pl/kosciol/456007-profanacja-kosciola-w-suchym-lesie-pod-poznaniem
  Ps...Efekt Palikota. Oni mają nas tak prowokować ! abyśmy My odpowiedzieli im siłą. Oni zaś zaczną wielki lament na całą Europę jak to im uprzykrzamy życie. To jest ulica i zagranica. Tak jest realizowana strategia wyborcza totalnej opozycji. Będzie takich ekscesów więcej. Chodzi o to by ukarani za to stali się męczennikami "reżymu". To są skutki nie ścigania nienawiści do katolików, profanacji symboli katolickich. Jakoś Wyborcza siedzi teraz cicho. Sekielski i Smarzowski powinni się cieszyć to są owoce ich pracy. Bóg was za to osądzi. Dlaczego nasza policja sady tolerują takie przypadki. Czas zacząć ostro się wziąć do roboty, w innych krajach nie było by pobłażania.
 • Ziobro o terrorze LGBT i jego politycznym tle: „Platforma podsyca pełzający zamach na wartości Polaków”
  Zbigniew Ziobro nie ma wątpliwości, że agenda LGBT i zblatowani z nią politycy opozycji totalnej planują ideologiczny zamach stanu na polskie i katolickie wartości. Prokurator Generalny w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” przekonuje, że Polacy mają prawo stawiać opór szkodliwej ideologii. Minister w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” odniósł się do głośnej sprawy pracownika Ikei, którego wyrzucono z pracy za poglądy. Tolerancja ma działać tylko w jedną stronę? Nie toleruje sprzeciwu, gdy są łamane sumienia i naruszane uczucia religijne osób wierzących. To zakłamanie, sprytnie ukrywane pod płaszczykiem wolności i tolerancji. Pachnie wręcz skłonnościami totalitarnymi. Jest praktykowane przy użyciu przymusu ekonomicznego, o czym świadczy przypadek pracownika Ikei. Dlatego trzeba wykorzystać dostępne narzędzia, a więc Kodeks karny i Kodeks pracy. Dlatego zleciłem śledztwo. Nie może być tak, że łamie je dysponująca nawet największym kapitałem zagraniczna korporacja podkreślił Zbigniew Ziobro w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”. Prokurator Generalny mówił też o politycznym wsparciu agendy LGBT, która może liczyć na Grzegorza Schetynę i prezydentów dużych miast. Na ulicach rządzonej przez PO Warszawy, podczas tzw. parady równości, są obrażane uczucia katolików. Przejawia się nachalnym wpychaniem do szkół w stolicy pseudoedukacji seksualnej dla kilkulatków. Jest to widoczne również w Gdańsku, gdzie protegowana Donalda Tuska i Grzegorza Schetyny prezydent Dulkiewicz wzięła udział w „tęczowym pikniku”, podczas którego sparodiowano procesję Bożego Ciała, zastępując Najświętszy Sakrament wulgarnymi treściami. Dopiero po trzech dniach ogólnopolskiej krytyki i wyborach przegranych przez Koalicję Europejską zreflektowała się, że naruszone zostały uczucia katolików mówił Zbigniew Ziobro. To, co wspiera Platforma Obywatelska, to chrystianofobia i nietolerancja. Platforma podsyca pełzający zamach na wartości Polaków, a nade wszystko na wolność w obszarze sumienia i wychowania dzieci,które gwarantuje konstytucja stwierdził minister Ziobro. Minister był też pytany, czy po wyborach uda się zagwarantować prawa Polaków do edukacji dzieci, gdyż niebezpieczne ideologie wdzierają się dziś do szkół. To ponura i niebezpieczna perspektywa, która może być konsekwencją zwycięstwa Platformy Obywatelskiej. Polska, jak słusznie mówił Jarosław Kaczyński, musi być redutą wolności. Musimy chronić wolność rodziców do wychowania swoich dzieci. Musimy się bronić przed deprawacją najmłodszych i łamaniem sumień dorosłych Polaków mówił Zbigniew Ziobro, który podkreślił, że o przyszłości Polski zdecydują wyborcy jesienią. Decyzja jest w rękach wyborców. Najbliższe wybory przesądzą o tym, czy dobra zmiana była tylko dobra, czy też trwała. Zarówno pod względem pielęgnowanych wolności i wartości, jak i w wymiarze socjalnym, a więc utrzymania osiągnięć w postaci programu 500 plus na każde dziecko czy wypłaty 13. emerytury. Wybory zdecydują o losach Polski i Polaków na długie lata zapewnił.

  https://wpolityce.pl/polityka/455999-ziobro-platforma-podsyca-zamach-na-wartosci-polakow
  Ps...Czy któryś z katolików ma jeszcze wolny, nieopuchnięty policzek, żeby go móc nadstawiać agresorom z LGBT...? Cała nadzieja w panu ministrze Ziobro.
 • Środowiska promujące LGBT jak Hitlerjugend. Kto to powiedział?
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19iYTIyZS9wLzIwMTkvMDcvMjIvODI4LzUwNy9jYjcwYWJiYjJlNmI0NDVjOTk2ZmY1M2QzYTVhZmQzMS5qcGVn.jpeg
  Problematyka związana z ideologią gender i postulatami LGBT powoli przesuwa się do centrum debaty politycznej w Polsce. Atmosfera podgrzewana jest kolejnymi agresywnymi prowokacjami środowisk spod znaku sześciobarwnej tęczy, które – jak w Białymstoku – doczekały się siłowej kontrakcji ze strony grup kibolskich. Opozycja wykorzystuje to jako paliwo wyborcze, oskarżając Prawo i Sprawiedliwość oraz Kościół katolicki w Polsce o sprzyjanie szerzeniu nastrojów faszystowskich. Przy okazji niektórzy z publicystów przeciwstawiają nietolerancyjny rzekomo Episkopat Polski tolerancyjnemu papieżowi Franciszkowi. Warto w tym kontekście przypomnieć, co powiedział w styczniu 2015 roku Franciszek na pokładzie samolotu lecącego z Manili do Rzymu. Wracając z pielgrzymki na Filipiny stwierdził, że dzisiejsza propaganda homoseksualna przypomina mu indoktrynację w nazistowskich Niemczech. Jego wypowiedź dotyczyła m.in. szantażowania krajów ubogich przez bogate państwa, by propagowały one homoseksualizm w zamian za pomoc finansową. Franciszek przywołał swoje spotkanie z 1995 roku z ministrem oświaty jednego w krajów Trzeciego Świata, któremu postawiono warunek, że dostanie kredyt na budowę szkół, jeśli wprowadzi do programów nauczania teorię gender. Franciszek nazwał to „ideologiczną kolonizacją”. Powiedział wówczas: To kolonizowanie ludzi, chęć zmieniania ich mentalności. W dalszej części wypowiedzi porównał działania tych, którzy narzucają dzieciom ideologię gender, do indoktrynacji prowadzonej przez nazistowskie Niemcy i faszystowskie Włochy. Stwierdził: To nie są nowe działania. Dyktatorzy w ostatnim stuleciu postępowali podobnie. Można podać przykład takich organizacji, jak Hitlerjugend czy Balilla. Warto w tym kontekście przypomnieć przypisywane Hitlerowi zdanie, które miał powiedzieć do swych wrogów:
  Nie potrzebujemy was. My potrzebujemy waszych dzieci. Podobna logika kryje się za działaniami lobby LGBT. Długi marsz przez instytucje zakończy się sukcesem, gdy wkroczy do szkół i przedszkoli.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456002-srodowiska-promujace-lgbt-jak-hitlerjugend-kto-to-powiedzia


  Ps..Czy nie jest to przyzwyczajanie Katolika do widoku dewiantów? Ta kolorowa małpa na zdjęciu to człowiek? litości. Nazistowskie pedały i folksdojcze. To twarda gra o przyszłość. W punkt! Spodziewajmy się ataku nie tam, gdzie jesteśmy silni. Marksiści uderzają tam gdzie najtrudniej się bronić, a skuteczną obronę można przedstawić jako napaść na pokrzywdzonych. Esencja Zła. Nazizm można było zatrzymać. Skończyło się milionami ofiar, bo został zlekceważony. Ideologia LGBT jest równie zbrodnicza i żadne zaklęcia tego nie zmienią. Albo ją zablokujemy, albo po nas. Nie wykarczowano w 1945 i korzenie odrastają w tym samym kraju. Hitlerjugend przemalowany z brunatno-żółtego na tęczowy. Ta chora ideologia to gangrena, jak jej nie zniszczymy to nie będzie co odcinać, zginiemy. Należy jak najszybciej wprowadzić ustawę zakazującą propagowania obcej nam ideologii LGBT i będzie spokój. Wiele krajów, między innymi Litwa wprowadziły takie ustawodawstwo.
 • @Husky 18:52:51
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xNzI0YS9wLzIwMTkvMDcvMjIvOTk0LzQzMC9iOWVmZTg2YjNiNDM0YzFkYmI1OWIwNjNiY2NiMzBjZC5wbmc=.png
  Obłuda! Biedroń i Lempart powołują się na manipulacje i oskarżają: "Czy już można napisać, że Kościół katolicki ma krew na rękach"...W mediach sprzyjających opozycji pojawiła się nieprawdziwa informacja, że księża z białostockiej parafii Świętej Jadwigi Królowej dziękowali wszystkim, którzy zaatakowali paradę LGBT w Białymstoku. Sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Marta Lempart z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet i lider Wiosny Robert Biedroń, powołują się jednak na fałszywą informację i posuwają się do insynuacji, że Kościół ma krew na rękach. Politycy opozycji i sprzyjające im media wykorzystują każdą okazję do uderzenia w Kościół. Tym razem wyrwano z kontekstu fragment ogłoszeń parafialnych. Księża dziękowali parafianom za obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich i nie miało to nic wspólnego z Marszem Równości ani zamieszkami w mieście. A jednak Robert Biedroń manipule i stwierdza: Białostoccy księża dziękują kibolom: za „obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją”. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania.” Co na to Bóg? Jeszcze dalej posunęła się Marta Lempart. Pisze, że Kościół ma krew na rekach. Czy już można napisać, że kościół katolicki @EpiskopatNews ma krew na rękach, czy nadal nie wypada? Do ataku na kościół dołączyła też Joanna Kluzik-Rostkowska. To skutek wyniesienia przez PiS niektórych bandyckich zachowań do godności cnoty. Wczoraj dołączył to tej skandalicznej narracji kk! Joanna Scheuring-Wielgus posuwa się do haniebnych insynuacji. W Białymstoku człowiek polował na człowieka. Winę za to ponoszą politycy, kościół, media. Śmierć czekała za rogiem. Jak widać opozycja posunie się do każdej manipulacji w imię walki o władzę.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/456017-obluda-biedron-i-lempart-oskarzaja-kosciol-co-na-to-bog

  Ps...Lempart i Szajbus to one mogą spoko chodzić na takie marsze, ich nikt nawet długim kijem nie chce dotykać ....Dla postępactwa imputowanie jakiegokolwiek oskarżenia nie sprawia żadnych problemów. Dlatego dialog z nimi nie ma żadnego sensu. Ignorować! Każda informacja na ten temat to lans lewactwa. LGBT to lewacka próba demontażu wspólnoty obywateli jakiegokolwiek kraju mająca na celu zniszczenie trzech rzeczy: rodziny, tradycji, religii.
 • @kula Lis 68 21:34:33
  Aleksander Smolar jest synem przedwojennych agentów NKWD i działaczy komunistycznych żydowskiego pochodzenia, Hersza Smolara i Walentyny Najdus.

  "Księgowy" Sorosa na Polskę. Polonofob. Szef Batory Fundacja Za obce srebrniki szkodzi Polsce jak tylko może.

  https://pbs.twimg.com/media/EAF467vXsAMEn7U.jpg
 • @Husky 22:06:23
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/07/kobieta_bialystok_nczas.jpg
  Pobita w Białymstoku kobieta/fot. Twitter Steven Grant Rogers
  Prawda o wydarzeniach w Białymstoku. Fakty są jednoznaczne. Zafundowali nam wielkie kłamstwo. Okazuje się, że zdjęcie-ikona lewackiej narracji to perfidny fejk. Przedstawiana jako „ofiara faszystowskich agresorów” kobieta z krwią na twarzy nie była członkiem homomarszu w Białymstoku, ale kontrmanifestantką. Fakty wskazują, na to, że w Białymstoku na marszu nikt nie został pobity. Andrzej Pałys pisze o kobiecie na zdjęciu, którą „w kolportowanej szeroko interpretacji” przedstawia się jako „ofiarę faszystowskich bojówek w Białymstoku, zaatakowana w trakcie marszu równości”. Należy podkreślić, że z jego wpisu jasno wynika, że jest lewakiem. Ubolewa oczywiście, że kobieta nie jest „ofiarą faszystowskich bojówek”. Problem z tą wersją jest taki, że prawdziwa jak news radia Erywań i paski wiadomości. Jedyne, co prawdziwe to to, że zdjęcie jest wykonane w trakcie parady równości w tymże mieście i kobieta ma rozbity nos informuje internauta. Jak tłumaczy, kobieta jest kontrmanifestantką i partnerką jednego z najbardziej agresywnych „faszolskich bandytów, który w pewnym momencie został zatrzymany przez policję”. Próbowała pomóc chłopakowi, gdy został obezwładniony przez policję. Przy użyciu „środków przymusu bezpośredniego” kobieta została sprowadzona „na glebę” – relacjonuje. Zaznacza też, że limo na oku wskazuje, że kobieta może być „ofiarą przemocy domowej”. Taki ślad bowiem nie jest świeży. To kolejny już przykład przypisywania agresji prawej stronie przez lewactwo. Wcześniej pojawiły się zarzuty, że „napadnięty” przez kilka nieznanych osób chłopak nie dostał żadnego ciosu. Potem na swoim kanale na YouTube sam mówił, że „czuje się pobity psychicznie, mentalnie”. Nie miał też żadnych śladów wskazujących na otrzymanie ciosu w głowę, co rzekomo miało mieć miejsce. A tu małe sprostowanie od naocznego świadka, kim jest tak naprawdę ta Pani ze zdjęcia. Posługiwanie się nim w ramach poparcia uczestników marszu w Białymstoku jest dość niezręczne.
  https://pbs.twimg.com/media/EAEZ5KyXYAAjjCM.jpg https://pbs.twimg.com/media/EAEZ5KyXUAAc8Fb.jpg
 • @Husky 22:06:23
  To jest ten niby pobity w Białymstoku. Sam mówi, że 'nie czuje się pobity', ale oskarża publicznie @PolskaPolicja
  , że biernie przyglądała się łamaniu prawa. Mówi też, że słyszał że 4 osoby nie żyją https://youtu.be/7eC7GLXITNg
 • @Oscar "To walka o "żydowski" styl życia." -- nauki z jezuickiego "Manifestu Komunistycznego" Engelsa, MarXsa, Hegela,...
  .  http://pressmania.pl/wp-content/uploads/2016/11/12037993_10207551599177417_5364474444481192543_n-500x258.jpg
  Bogumił Bogusław
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:41:45
  Soros, Soros. Kiedy PiS przestanie udawać, że zmaga się z Soros-em i uchwali ustawę zakazującą finansowania działających w Polsce fundacji z zagranicy. Wraz z surowymi karami więzienia za jej łamanie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930