Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1225 postów 964 komentarze

Śmierć mózgowa nie istnieje!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PRZERAŻAJĄCE! Śmierć mózgowa nie istnieje! Organy pobiera się od żywych ludzi! Ten film powinien każdy obejrzeć do końca.

 

To co mówią prof.dr hab. med. JanTalar iojciec dr nauk med. JacekNorkowski jest szokujące. Mówią skąd wzięło się pojęcie stwierdzenia śmierci pnia mózgu. Zebrała się grupka osób w dużej części złożona z laików w tym temacie, która miała na celu ochronę jednego lekarza i jego następców, który przyczynił się do śmierci dwóch osób. Oprócz tego trzeba było stworzyć warunki do powszechnego pobierania narządów od chorych w śpiączce. Miało to też otworzyć ścieżkę do transplantologii. Środkiem do diagnozowania śmierci mózgu, narzędziem jest podawanie choremu leków, które sprawią, że jest on mniej sensytywny.

Każda wiedza medyczna powstaje o wieloletnie badania i musi być udokumentowana. Już kilka pokoleń lekarzy kształci się na temat bezpodstawnych kryteriów rozpoznawania śmierci pnia mózgu. Lekarze już nie składają przysięgi Hipokratesa, że nie zabiją człowieka.

 

Link do tego ważnego filmu Media Narodowe:

https://www.youtube.com/watch?v=usOVEkLkO_U

KOMENTARZE

 • @
  Śmierć mózgowa widziane oczami lekarza praktyka płk. rez. profesor dr hab. med Jan Talar

  https://www.youtube.com/watch?v=xGHjZD5Zjcg&t=3646s
 • Pisałam
  http://rebeliantka.neon24.pl/post/137215,mz-i-sejm-w-rekach-lobbystow-smierc-mozgowa-wg-poslow

  http://rebeliantka.neon24.pl/post/138168,czy-dawcy-narzadow-maja-prawo-do-zycia
 • Oczywiście, że organy pobiera się od ludzi żywych, bo od martwych są już bezwartościowe...
  Swego czasu w tzw dniu transplantacji (specjalnie chyba marketingowo ustanowionym) w jednej z audycji w mediach był wywiad z lekarzem transplantologiem. Opowiadał on jaki to jest ciężki zawód tego transplantologa, ponieważ pacjenci od których pobiera się organy, nierzadko... bronią się przed ich pobieraniem...

  Transplantologia jest więc kolejnym bestialstwem tej światowej mafii Kapitalizmu Globalistycznego.
  Podobno taki Rockefeler miał 7 razy wymieniane serce, pewnie od jakichś młodych ludzi, porywanych gdzieś po całym świecie.

  Takie są skutki tego tzw "Wolnego" Rynku... i tych wszystkich liberalnych haseł JKM-owskich "im mniej państwa, tym lepiej", dla... oligarchii Kapitalizmu Globalistycznego.

  Z tym tylko, że teraz to jest już za późno. Teraz to już tylko "Reset" Pana Boga jest to w stanie naprawić i chyba zbliża się ten reset wielkimi krokami :
  https://www.paruzja-iskraz.pl/
  Jest to juz kolejny dany nam przekaz (inny np przez Ks. Natanka)...
  Nie zwlekajmy więc z nawróceniem i pokutą, bo nie wszyscy zdążymy, bo nie będzie księży, którzy będą nam mogli odpuścić nasze grzechy.
  Nagonkę na nich widać już gołym okiem i za niedługo zaczną się oni ukrywać, maskować itd, oczywiście ci co jeszcze zostaną, bo masowo odchodzą z posługi...
 • @Jan Paweł 07:40:12
  Chmmmmm, tylko ksiądz może odpuścić nam nasze grzechy?

  przygnębiające, Pan Bóg powierzył nasze zbawienie innym ludziom ?
 • @interesariusz z PL 10:02:12
  "Pan Bóg powierzył nasze zbawienie innym ludziom ?"

  Zdziwisz się, ale tak, Pan Bóg powierzył nasze Zbawienie innym ludziom słowami : "komu grzechy odpuścicie będą odpuszczone..."

  Ta nagonka teraz na księży jest właśnie nagonką szatana na nasze Zbawienie.
  Dlaczego nie goni się pastorów, rabinów itd, a właśnie tylko i wyłącznie księży, m.in tą pedofilią, chociaż jak byk stoi napisane na stronach Min. Sprawiedliwości że księża pedofile stanowią 0,3% wszystkich pedofilów...

  Samego mnie szlag czasami trafia, gdy widzę pychę niektórych kapłanów, ale biegam do nich regularnie do spowiedzi, bo skąd wiem czy jeszcze dzisiaj nie pójdę na swój SĄD.
  Kup sobie to :
  https://wydawnictwo-iskraz.sklep24h.net/pilna-spowiedz-generalna-przed-paruzja-p-16.html

  i leć do księdza, póki jeszcze oni siedzą w konfesjonałach, bo widzisz co się dzieje. Nawet starzy (ok 50lat) księża uciekają z posługi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031