Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

Niespokojnie pod Auschwitz!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niespokojnie pod Auschwitz ws. upamiętnienia Polaków pomordowanych przez Niemców?!

 

79 lat temu, 14 czerwca 1940 roku w pierwszym transporcie do KL Auschwitz przywieziono na rozkaz Hansa Franka pół niemca, pół żyda 728 osób polskiego pochodzenia. Polaków niepoprawnych politycznie. Zostali przywiezieni z więzienia tarnowskiego. Kilka tygodni wcześniej przywieziono do obozu około 30 Niemców rzezimieszków, którzy objęli funkcje w obozie, którzy niszczyli i doprowadzali do śmierci wszystkich polaków, polską inteligencję, polskie społeczeństwo.

14 czerwca jest narodowym dniem upamiętnienia pierwszego transportu polskich więźniów, męczenników, którzy zginęli w tym niemieckim miejscu kaźni. Ta data jest początkiem funkcjonowania tego obozu.

Znów nie wolno było wejść na teren obozu z polskimi flagami na drzewcu. Mogli je założyć na siebie jak peleryny, według słów dyrektora muzeum Piotra Cywińskiego, który zachowuje się jak właściciel folwarku.

Więcej na ten temat w filmie wRealu24.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=NGGic4cY4m4

 

SKANDAL! Pominięte obchody kaźni Polaków w Auschwitz!

https://www.youtube.com/watch?v=NJx7LLSYOlA

 

Płomienne i odważne przemówienie Pani Marii Leśniak-Wojciechowskiej (z relacji Jacka Międlara)

https://www.facebook.com/wprawoPOLSKA/videos/1234623773379717/?notif_id=1560366245628774&notif_t=live_video_explicit

 

Nie wpuszczają nas z flagami i banerami! Żydzi mogą wchodzić z flagami (dostają flagi przed wejściem i mają za to płacone, robi się z tego schow)! Według dyrektora obozu KL Auschwitz Polacy by się naparzali drzewcami na terenie obozu!


Dalsze relacje Jacka Międlara pod linkiem:

https://www.facebook.com/wprawoPOLSKA/?hc_ref=ARQ6UnMV4sHlMDLbAzNWQnSrlchTZHg3hZRKxYKQxi3k0ep5ler_BGaiV5hZJmTRsN4&fref=tag&__xts__[0]=68.ARClF1Oz_rDsXD4_0-tOhMeDjHSr404N2iX7zwxOdxUHmsfUMOrtu6uUYklMYt20a_W_kC-KPQXFVTA20ZJ1e2lv2uc-15XfsHtuSKNnY-w0IGipGcEetyN1h-O2_i3VV3tP6_rSMo7NJjW9LaQfgPVu_aEkMJiw2Bdl1zBADk17O4qAr4ncIGGHgDzPWy1SpcAChQpv5Q_-FPIldYjzxcqxtcbwud_APxahZQ9ZgxFDtCyPYcxswJGQxrhKSc1efqD_rJNUjv3IXQsEEK-uljTlzXAXJnjtMzLdFtpbszIyId4uIX5x3nzjQqt32LYeB06MlZifaLxunqn1WBILffK5mEyCNqiu&__tn__=kC-R

 

KOMENTARZE

 • Autorka
  Dn. 14.06.2019 r. - Niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny KL Auschwitz, Ściana Straceń.

  Nie wiem, kto jest autorem, ale bez wątpienia - jest to zdjęcie dnia

  https://pbs.twimg.com/media/D9DDucmWsAYvdu5.jpg
 • @Husky 05:56:06
  Szok, Polska flaga na terenie niemieckiego obozu, to nie miało się stać, jakaś komunikacja nie zadziałała, okulary komuś ukradli ?
  https://dzieje.pl/sites/default/files/styles/open_article_750x0_/public/201801/piotr_cywinski.jpg?itok=TF7Sx4lN
 • Oświęcim to jeszcze Polska
  Więc flaga Polski musi być na pierwszym miejsc. Ja wiem zażydzonemu PiS-owi to nie na rękę, a gacie już pełne ze strachu, bo co powie Izrael.
 • Skandal polega głownie na tym
  że na uroczystości zjawiła się garstka ludzi.Nie dość że tzw "państwo" to jeszcze żadna z licznych kombatanckich organizacji nie przyłączył się do obchodów.To pokazuje z całym okrucieństwem fasadowość polskiego patriotyzmu.Wysłuchać jakąś (zazwyczaj nie najwyższych lotów) prelekcje na YT,w porywach kupić książkę o treści "patriotycznej",lub dla najbardziej "patriotycznych" uczestnictwo w marszu 11 XI.To wszystko.
  Nie należy się dziwić że "narody bardziej konsekwentne" kręcą nami jak chcą.Żądzą i szarogęsią się nawet na naszym podwórku.

  PS
  gdyby 50.000 Polaków zjawiło się nie na idiotyczny listopadowy marsz a na te oświęcimskie uroczystości nikt nie miałby odwagi czegokolwiek zakazywać.
 • @ikulalibal 09:29:44
  Smutną prawdę napisałeś.
  Niestety, u nas patriotą jest ten, regularnie płacący składki w klubie patriotycznym....
 • Nie wykluczam (bo nie mogę)
  że całą energię tego "przedsięwzięcia" wyssał Gadowski.
  Ów PISior udający antysystemowca od wczesnej wiosny zapowiada "marsz życia" mający się odbyć 14 sierpnia w Oświęcimiu?
  Dlaczego 14 sierpnia ? dlatego że sierpień bliżej jest jesieni czyli wyborów.
  PIS-owska swołocz dosłownie wszystko,nawet oświęcimskie obchody,wprzęga w swoją antypolską partyjną politykę.
  14 czerwca miał jakiś historyczno-rocznicowy sens a jaki ma 14 sierpnia? (poza takim że 14 sierpnia 1344 r Działdowo otrzymało prawa miejskie)
 • @ikulalibal 09:56:21
  Podobnie było z MN. Pomijając, że jest to spuszczanie powietrza z patriotycznie nastawionych młodych Polaków, to w zeszłym roku cwanie przejął to przedsięwzięcie PIS z Dudą. A teraz za publiczne pieniądze szabesgoje PiS owskie kupują sobie trwanie przy korycie następną kadencję. Mam też na myśli tę wizytę Dudy z rodziną u tego Borata Trampa.
 • jak to nie tak bardzo drzewiej bywało
  był sobie kiedyś Icek Cywi do nazwiska dodał -ski i tak oto stał się Polak Jack Cywiński. Oczywiście Icka Cywiego już "niema" to "ofiara holokaustu jedna z 6melonów" Icek i wielu mu podobnych pomniejszyli za to liczbę polskich ofiar.
 • @ikulalibal 09:56:21
  Gadowskiego już od dawna nie słucham. I podzielam podejrzenie, że to jeden z udających antysystemowców. Każdy orze jak może, a ogłupiały ludek słucha i się manipuluje.
  To takie odbicie kaczora, tylko robi, działa, realizuje się (niepotrzebne skreślić) w mendiach.
 • Izrael zaprosił do Polski Władimira Putina!
  Jak donosi rosyjska agencja TASS, izraelski prezydent Reuven Rivlin zaprosił do Polski prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Putina. Zaproszenie ma związek z 75 rocznicą wyzwolenia niemieckiego obozu zagłady w Oświęcimiu przez wkraczająca Armię Czerwoną. Izraelski prezydent oświadczył, że na całym świecie wzrasta antysemityzm a Władimir Putin jest wielkim sprzymierzeńcem Izraela w jego zwalczaniu. Dodatkowo Rivlin stwierdził, że Rosja jest mocno zaangażowana w zapewnienie bezpieczeństwa Izraela. Obecny premier Izraela, Benjamin Netanjahu wielokrotnie podkreślał, że Władimir Putin jest wielkim przyjacielem Izraela. Uczestniczył nawet w zwyczajowej defiladzie na Placu Czerwonym z okazji Dnia Zwycięstwa. To zupełnie nowe obyczaje dyplomatyczne, wedle których to nie gospodarz zaprasza do wizyty tylko władze obcego kraju. Stwarza to wrażenie, że Polska nie ma już nic do gadania i nawet nie trzeba uzgadniać z polską dyplomacja kogo zaprasza się na teoretycznie nasze terytorium. Może to też oznaczać, że Izrael uważa utrzymywany z pieniędzy polskich podatników niemiecki obóz w Auschwitz, za część swojego terytorium.
 • @kula Lis 68 19:17:12
  Witamy w Polin. To już wiemy, jak żydostwo będzie rządzić jak już przejmie obszar nad Wisłą. Nawet f35 nam nie pomogą.
 • @kula Lis 68 19:17:12
  //Jak donosi rosyjska agencja TASS, izraelski prezydent Reuven Rivlin zaprosił do Polski prezydenta Federacji Rosyjskiej, Władimira Putina.//

  Typowy przykład tego gdy dzwoni ale nie wszyscy wiedzą w którym kościele
  Prezydent Izraela nie zaprosił a wyraził nadzieję że weźmie udział.

  /Israel's President Reuven Rivlin said he hopes the Russian president will take part in celebrations of the 75th anniversary of the liberation of the Auschwitz concentration camp by the Red Army/
 • @Husky 05:56:06
  Masz schizofrenię, PISku. To twoi mocodawcy bez ogródek popierają żydowskie szarogęszenie na terenie obozu. Nie wypowiadaj się w podobnych tematach, zanim nie ociekniesz z wazeliny.
 • Kolejne podatki z ciężkiej pracy Polaków zagospodarowane dla ulubienicy rządu!
  Żydówka od kirkutów i restytucji mienia z nagrodą od ministra kultury!
  https://t.co/1t1ksp4JOS

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31