Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1351 postów 1035 komentarzy

III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

2.06 2019r W Warszawie odbył się III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień.

 

Protest, a potem marsz rozpoczął się o godz. 12.00 pod Szpitalem św. Zofii przy ul. Żelaznej 90, następnie przeszedł ulicami Warszawy na Plac Zamkowy zatrzymując się po drodze w kilku miejscach jak, Urząd Miejski przy Placu Bankowym, Główny Inspektorat Farmaceutyczny przy ul. Senatorskiej, Ministerstwo Zdrowia przy ul. Miodowej.

Było wiele przemówień, m.in. Justyna Socha Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP, Grzegorz Braun, dr Hubert Czerniak, dr med. Katarzyna Bross-Walderdorff, mec. Arkadiusz Teter, gość specjalny dr Andy Wakefield z Texasu.

Przed wejściem do Ministerstwa Zdrowia zostały zapalone znicze, złożone zabawki wraz ze zdjęciami dzieci, które zmarły z powodu powikłań poszczepiennych.

Pełna informacja i wolny wybór w kwestii szczepień, to prawo, którego domaga się coraz większa rzesza ludzi, nie tylko rodziców, ale także lekarzy, naukowców, różnych działaczy. Marsz przemilczany zupełnie przez media.

Link do filmu z całego marszu:

https://www.youtube.com/watch?v=pQxyl4pLSpo

 

Nie obyło się też, bez prowokacji.

 

Były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz zakamuflowany, w damskiej peruce, przyszedł zakłócić III Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień. Jak widać jego bezczelność i arogancja nie ma granic. Policja zaopiekowała się nim w odpowiedni sposób. W łapy takiego typa oddajemy zdrowie i życie naszych dzieci!

https://www.youtube.com/watch?v=fPrJjweI38c&t=11s

 


 

KOMENTARZE

 • Nareszcie coś w końcu ruszyło...
  Ile ofiar dzieci musieli przymuszeni przez Prezydenta do szczepień Polacy złożyć, by w końcu do powszechnej świadomości dotarła ta prawda o barbarzyństwie szczepień?

  Co musi się stać by ludzie także ruszyli w końcu w obronie dzieciństwa dzieci (także już tych przedszkolnych), przed deprawacją przez zboczeńców?
  Kiedy w końcu ludzie masowo przyłączą się do tej akcji? :
  https://stoppedofilii.pl/
 • Mamy niewątpliwie postęp!
  Kiedyś dzieci diabła opętanymi przez siebie Niemcami czy Ukraińcami - po prostu ludzkie dzieci roztrzaskiwali o mur lub nabijali je na kołki w płocie.
  Wniosek?
  Teraz cel pozostał ten sam, jednak na wykańczaniu ludzkich dzieci należy jeszcze zarobić.
 • Autor
  "Pełna informacja i wolny wybór w kwestii szczepień, to prawo, którego domaga się coraz większa rzesza ludzi, nie tylko rodziców, ale także lekarzy, naukowców, różnych działaczy".

  Poraża głupota tych organizatorów. Przecież oni tu zrobili kpinę ze sprawy moralnej. Zrobili marsz obywatelski, zrobili protest przeciw niesprawiedliwości - i przeciw władzy złej i prawu złemu, ale narzędziami "petycji do tyrana", narzędziami "apelu do dobrego cara" kiedy już wiadomo że to zdrajca i krwiopijca zmierzający do ludobójczej depopulacji Narodu Polskiego i oddania Polski pod obcą władzę w ramach "wrogiego przejęcia".


  Przecież taki marsz już był. Po co drugi takiej samej natury jak wiadomo iż car pozostał niewzruszony a nawet obrósł w piórka bezczelności i bezkarności tyrana.

  Ze zdemoralizowanym carem walczy się nie pokornymi petycjami i gołosłownym "pogadaniem sobie", spuszczeniem pary w gwizdek do następnego wzrostu jej ciśnienia rozładowywanego tak samo. - Walczy się zdecydowaną akcją obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec władzy niemoralnej.
  Taka władza nie ma "prawa bytu" choćbyśmy niewiemjak poprawnopolityczni chcieli być, czy najłaskawszymi z łaskawców. Taka władza nie może być tolerowana już ani chwili.

  "Marsz przemilczany zupełnie przez media."

  I to najlepszy dowód bezsensu takiej akcji. Jak władza dysponuje możliwościami ocenzurowania informacji które docierają do opinii publicznej, a dotyczą kwestii moralnych to nie dość że mamy tyranię, ale i jej satanizm, bo niemoralność swoją che ukrywać szatan, ale i sataniści.

  A sataniści to już bestie w ludzkiej skórze. Wobec nich to już obowiązuje bezzwłoczna obrona konieczna a nie pokojowa manifestacja dobrej woli.

  Dopóki bestie nie są pozbawione możliwości szkodzenia, udawanie że jest pokój i urządzanie pokojowych manifestacji to najdelikatniej mówiąc zawracanie głowy.

  Ja bym takich organizatorów okrzyknął zdrajcami sprawy.

  Media mają być głosem elit ducha Narodu do ogółu Narodu, mają być forum dyskusji wewnątrz Narodu, ale nigdy nie mogą być tubą tyranii cara i uzurpatora, zdrajcy wynaturzonego i zdemoralizowanego, a działającego wbrew wartościom i celom Narodu którego Państwo jest dobrem wspólnym i własnością.
 • 5* oczywiście
  STOP PRZYMUSOWI SZCZEPIEŃ!

  ..I KURWA KROPKA.
 • ps.
  MAM 10 LETNIĄ CÓRKĘ.
  otrzymała w życiu 1 szczepionkę w Anglii po urodzeniu..

  JEDNA SZMATA Z SANEPIDU GROZIŁA MI SĄDEM...

  dla świętego spokoju ..oficjalnie wyjechałem z córką do UK..
  NA RAZIE SIĘ ODJEBALI ...
  ale jak się nie odjebją pernamentnie..

  to ja kogoś odjebie..

  NIE DAJCIE SIĘ SKURWIĆ LUDZIE ;)
 • @miarka 12:39:33
  Ze zdemoralizowanym carem walczy się nie pokornymi petycjami i gołosłownym "pogadaniem sobie", spuszczeniem pary w gwizdek do następnego wzrostu jej ciśnienia rozładowywanego tak samo. - Walczy się zdecydowaną akcją obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec władzy niemoralnej.
  Taka władza nie ma "prawa bytu" choćbyśmy niewiemjak poprawnopolityczni chcieli być, czy najłaskawszymi z łaskawców. Taka władza nie może być tolerowana już ani chwili.

  ODPOWIADAM :TYLKO ORBO !

  http://orbo.neon24.pl/post/74861,o-r-b-o-obywatelski-ruch-biernego-oporu

  JAK DOTĄD NIE POJAWIŁ SIĘ NA NEONIE ..NIKT Z JAJAMI...
 • @Paulus Aquarius 18:46:35
  Wbrew pozorom ORBO to co innego jak obywatelskie nieposłuszeństwo.
  - ORBO to trwanie w ciągłej gotowości do różnych akcji sprzeciwu, a to już męczący duchowość aktywizm. Męczący a nawet niszczący, bo nic tu nie musi przynosić dobrych owoców, przynajmniej w dającym się ogarnąć czasie.
  - Obywatelskie nieposłuszeństwo to akcje dużo ostrzejsze i skutek szybki oraz dobry, przywracający normalność, czyli sprawiedliwość, ale przede wszystkim moralny ład życia publicznego i politycznego - a więc i moralne prawodawstwo i wymieniający władze na moralne.
  Tu sukces jest wymierny, a po nim można spokojnie oddawać się swojemu cywilnemu życiu.
  Obywatelskie nieposłuszeństwo bardziej odpowiada męskiemu charakterowi podejmujących akcję.
 • @
  Justyna Socha (STOP NOP): Wspominamy zmarłe dzieci aby złamać zmowę milczenia o skutkach szczepień

  https://www.youtube.com/watch?v=fFKx4lOzUS8
 • @ewinia 21:27:31
  Zgadza się, o tym trzeba mówić, bo inaczej kamienie wołać będą.
  Ale też mówić tak żeby media tematu nie zamilczały.
  To co ludzie bezpośrednio zobaczą to w dzisiejszych realiach tyle co nic.

  Media są tu po stronie niemoralnych, a więc po stronie naszych wrogów którzy mają wobec nas najgorsze zamiary.
  W tej formie w jakiej się pokazały i po tej antyludzkiej stronie te media nie mają już racji bytu, tak samo jak te zdradzieckie władze państwowe.

  Myślę że już tylko iskry brakuje żeby tu się pierze posypały.

  I pomyśleć że to parę dni po wyborach, kiedy PiS zebrał spore poparcie społeczne ... i TVPiS znowu pokazuje swoje faszystowskie, zdradzieckie oblicze.

  Teraz dobitnie widać jak wiele tu musiało być oszustw wyborczych, zwłaszcza związanych z manipulacjami, kłamstwami i zamilczeniami w mediach, oraz dostępem do nich Konfederacji
 • @miarka 22:23:33
  No to ruszyło na "antyszczepionkowców"... i jest tego więcej

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2019-06-03/ubrani-w-obozowe-pasiaki-protestowali-przeciwko-szczepieniom-dr-mengele-znow-zabija/?ref=aside_najnowsze&fbclid=IwAR0ucks8Uz7BaGII7P4RIv0EL77tjwer_6XVYY1gwPRUBL8j7ZGZeAqs20M
 • @ewinia 06:48:06
  O tym nie wiedziałem. Lekko skandalizujące ale dobitne, bardzo dobre w warunkach faktycznego i agresywnego faszyzmu mediów, polityków i lobby farmaceutycznego, które by chciały zbrodnię szczepionkowstwa zamieść pod dywan milczenia, a nawet krytyki obrońców przed nimi.

  Skandalem prawdziwym było natomiast wystąpienie pajaca Posobkiewicza który wystąpił po stronie faszystów, krytykując krytykowanie gestu faszystów:
  "Wśród uczestników protestu znaleźli się m.in. jeden z liderów Konfederacji Grzegorz Braun, poseł Kukiz'15 Paweł Skutecki oraz dr Hubert Czerniak; ten trzeci podczas przemówienia wykonywał salut rzymski, którego używały m.in. ugrupowania faszystowskie w hitlerowskich Niemczech.
  - Mieszkamy w państwie, gdzie prawa rodzicielskie zmienia się w obowiązki rodzicielskie. Wiecie, kiedy ostatni raz tak było? Sieg hail! W takim państwie przyszło nam żyć! - przekonywał".

  Brawo doktor Czerniak. I tak powiedział delikatnie mówiąc tylko o "prawach rodzicielskich" (że są podmieniane w faszystowskiej propagandzie na "obowiązki rodzicielskie". To faszyści sprowadzają "władzę rodzicielską" (faktyczną władzę zwierzchnią rodziców nad dziećmi, w tym władzę decydowania za dzieci w sprawach moralnych dopóki nie dorosną) do zaniżonej rangi "praw rodzicielskich" i to tylko dlatego że w państwie faszystowskim jako typowej tyranii władza rodzicielska jest traktowana jako władza konkurencyjna dla władzy państwowej uzurpatorsko, samozwańczo wynoszącej się ponad i naród, i rodzinę.


  "Fragment wystąpienia Huberta Czerniaka udostępnił na Facebooku Marek Posobkiewicz, były Główny Inspektor Sanitarny, a obecnie Główny Inspektor Sanitarny w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.. - Rozumiem, że lekarz może zbłądzić. Ale jak nisko można upaść? Polski lekarz z faszystowskim gestem, demonstranci w pasiakach... - skomentował".

  Nie oszuście, zdegenerowany kłamco Posobkiewiczu. To ty tutaj bronisz faszystów. Doktor Czerniak pokazał że to wy taki gest pokazujecie kiedy nie widzimy, a nadto jego treść wdrażacie w życie faszystowską praktyką.
  To co ma nie mówić prawdy o waszej zbrodni?
  Ma nas i naszych dzieci nie bronić przed waszymi zbrodniami?
 • @miarka 09:40:18
  Komentarz pomysłodawcy happeningu z pasiakami na marszu przeciwko przymusowi szczepień

  https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/posts/2737134746313936?__xts__%5B0%5D=68.ARDq9ncyR5hQxJdqxuXkZOZw-kW49bYxU9LScds_wtMeB2VoyAhv0ckYd3kUKwNkjRWoDiNAG8NfRD87FCjHF5nY-0xLv-mK42s4N95QoY6wemIFWtiZY0FQWB2sXOqRDmrTQf3SUmt1OU7RTsihlfI5plli7hzCUCtUA30GxK9MpzX01C86tr54jtjQerGihj96MZ0jdwgVlKADKFipiZ9scU58WNe89c5OwKMFuLjA6kT2pWN0uZs2tRwJ0vvMxLSEPxLaytvSR3ljbc9d1V5Cg_2rvbGir9T8HSJBwxE4Z0RQ5M6eQ_Sm8BzTUHxHjh4xafTqyFJWPR_UnkyVE9M_UHFmYFUyrRc&__tn__=K-R
 • @ewinia 20:23:52
  Ciekawy gość. Ważne to jego podkreślenie ścisłego związku ludobójstwa szczepionkowego z ludobójstwem w Auschwitz, oraz że ilość ofiar koncernów farmaceutycznych przekroczyła już dawno ilość ofiar II Wojny Światowej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031