Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1241 postów 973 komentarze

Spotkanie GRUPY BILDERBERG w 2019 roku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sikorski, Trzaskowski i Pieńkowska na spotkaniu GRUPY BILDERBERG

 

 

 Rozpoczyna się doroczne spotkanie grupy Bilderberg. Prócz Radosława Sikorskiego, który uczestniczył w nim także w poprzednim roku są dwa zaskakujące nazwiska z Polski.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w dniach 30 maja – 2 czerwca 2019 w Montreux w Szwajcarii. Będzie to już 67 tego typu impreza.

Grupa Bilderberg od lat budzi wiele kontrowersji i jest często postrzegana jako paramasoński, zakulisowy rząd światowy ze względu na szczególną dyskrecję, jaka jej towarzyszyła i wieloletnie zaprzeczanie jakoby grupa w ogóle istniała.

Wśród członków elitarnego klubu znajduje się wiele prominentnych nazwisk ze świata biznesu, bankowości, nauki, mediów i polityki, to niewielu z nich wciąż piastuje stanowiska rządowe w rodzimych krajach.

Na spotkania zapraszani są uczestnicy z całego świata. W tym roku na liście znalazło się troje Polaków.

Jednym z nich jest świeżo upieczony poseł Europarlamentu z ramienia Koalicji Europejskiej, Radosław Sikorski. Jest to jedyny z zaproszonych Polaków, który uczestniczył już spotkaniu grupy Bilderberg. Miało to miejsce w ubiegłym roku.

Dużym zaskoczeniem jest natomiast pozostała dwójka. Nie są to nazwiska z pierwszej ligi polskiej polityki czy biznesu.

Pierwszym z nich jest prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Jego zaproszenie to z pewnością niespodzianka ale też czytelny sygnał, że Trzaskowski „będzie garny” w Polsce przez najbliższe lata przez światowe elity.

Być może w sytuacji podbramkowej, w jakiej znalazła się opozycja po klęsce w wyborach do Parlamentu Europejskiego, zostanie namaszczony na jej lidera jeszcze przed planowanymi na jesień wyborami parlamentarnymi.

Z pewnością warto przyglądać się dalszej karierze politycznej Rafała Trzaskowskiego i obserwować kto z zagranicy toruje mu drogę.

Drugie nazwisko jest co najmniej dziwaczne. Zaproszenie na spotkanie otrzymała bowiem … Jolanta Pieńkowska. O ile pojawienie się w tym gronie jej męża, Leszka Czarnowskiego, byłoby w pełni uzasadnione to obecność marnej klasy dziennikarki TVN jest zaskakująca. Warto jednak pamiętać o tym fakcie gdyby Pieńkowska zaczęła się pojawiać w Polsce w innej roli.

 

Źródło: https://nczas.com/2019/05/29/swiatowa-masoneria-w-szwajcarii-kolejne-spotkanie-grupy-bilderberg-na-liscie-uczestnikow-sikorski-trzaskowski-pienkowska/

 

KOMENTARZE

 • Udział w tych przeróżnych tajnych związkach masońskich, jest...
  ciężkim grzechem śmiertelnym.
  Oczywiście oni się z tego śmieją, tak jakby ta ich "elitarność" miała im dać tutaj życie wieczne.
  A ilu już z nich z tych wcześniejszych spędów poszło juz na swój SĄD?, t jedyny Pan Bóg wie.
  Chociaż nie wiadomo czy oni idą na SĄD, bo kanon 1035 KKK mówi, że "kto umiera w grzechu cięzkim, bezpośrednio po śmierci idzie do piekła"...

  Więc chyba oni nawet nie idą na SĄD, tylko od razu tam :
  https://www.youtube.com/watch?v=BGJnkqYBSRo&t=391s
 • @Jan Paweł 20:48:54
  Tak czy owak, dla dobra Ojczyzny wszystkie tego typu osobniki biorące udział w tajnych spotkaniach, Juden, aspołeczne i bezmózgie katoliki pozbawione pierwiastka aryjskiego muszą zostać wysłane do Sanatorium. http://nke21.neon24.pl/post/148983,jasiek-pierwszy-pacjent-sanatorium

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930