Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1168 postów 934 komentarze

Parlament Europejski – wizyta w domu wariatów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Konrad Daniel z „Podziemna TV” i „1 Polska” był uczestnikiem wycieczki do Parlamentu Europejskiego, zorganizowanej na zaproszenie europosła Dobromira Sośnierza.

 

Posłowie UE mają osobny budżet, na to, żeby takie wycieczki organizować. Poseł Sośnierz takie wycieczki organizuje w tym celu, żeby zaprosić różnych ludzi, czy to dziennikarzy, jutuberów, którzy mogą potem przekazać dalej informacje. W tej wycieczce brali również udział przedstawiciele KONFEDERACJI. Najistotniejsze w tej wycieczce były prezentacje przygotowane na zlecenie przez posła Sośnierza.

Instytucje UE z Parlamentem Europejskim na czele, to jest stolica i szczyt absurdu. To jest jedna wielka fabryka propagandy i góry pieniędzy wydawane na przepych, fasadę, na pompowanie tego wszystkiego, po to żeby to pięknie wyglądało na zewnątrz dla ludzi, którzy na to patrzą z daleka. Tak naprawdę jest to jedno wielkie centrum korupcyjne, które wysokimi pensjami, dotacjami korumpuje w ten sposób tysiące ludzi,a to wszystko odbywa się kosztem wszystkich mieszkańców UE. Jeden wielki dom wariatów, za który wszyscy płacimy. Obecna UE zmierza do likwidacji państw narodowych w sposób dyskretny, niejawny.

 

Więcej informacji w filmie podziemna TV:

https://www.youtube.com/watch?v=KIasslOU6sY

 

W tym filmie poseł Sośnierz mówi w jakim tempie odbywają się głosowania. Nie jest to na poważnie robione, jedno wielkie bicie piany, jeden wielki propagandowy absurd utrzymywany za potężne pieniądze odebrane obywatelom UE.

 

Link do filmu Sośnierz TV:

 

Dobromir Sośnierz o tym czego nie powinniście wiedzieć o PE

https://www.youtube.com/watch?v=lzigiPUXNzI

 

Tam gdzie rosną dyrektywy – raport z obłąkanego miasta

https://www.youtube.com/watch?v=TXC-guxKrhs

 

KOMENTARZE

 • Mam takie dziwne przeczucie,
  że skończy się tym, że oni tam będą się kąpać w szampanie i siadać na złotych muszlach klozetowych, a zwykły Europejczyk nie będzie miał na jedzenie.
  Protesty żółtych kamizelek we Francji wskazują, że chyba nie jestem daleki od prawdy.
 • Kryptonim "Parlament Europejski" - nazwa fantazyjna
  .
  Zbieranina oszustów z całej Europy kryje się pod kryptonimeme
  "Parlament Europejski". Podstawowe oszustwo uczestników imprezy pod fantazyjną nazwą "Parlament Europejski" polega na tym, że ta zbieranina udaje, że stanowi jakiś parlament

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  PEU to typowe "nice to have" nie mające uprawnień legislacyjnych, te spoczywają u organu ściśle lobbistycznego tzw. Rady Uni Europejskiej.

  Z uwagi na nieprzejrzystą sytuację, proponuję ustalenie pojęć:

  - https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/149018,folksdojcze-targowiczanie-i-szabesgoje#comment_1550246

  Wybory do tzw. "Parlamentu Europejskiego" są kolejną kosztowną imprezą rozrywkową w ramach stałego programu demokracji, mało kto z wybroców wie, co to pojęcie właściwie oznacza

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  z wyborami nie ma to nic wspólnego, nawiasem mówiąc nierzadko losowanie daje lepsze wyniki, bo mniej korrupcyjne, niż same wybory.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031