Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

Całość rozprawy rapera STOPY

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Całość rozprawy rapera STOPY w sprawie wyimaginowanego „antysemityzmu” Sądowy kabaret?!

 

Prokuratura Prokuratury Rejonowej w Częstochowie działając wspólnie i w porozumieniu z organizacją "Otwarta Rzeczpospolita" oskarżył rapera o „antysemityzm, pomawianie Żydów o spiski polityczne i finansowe oraz o fałszowanie historii Holokaustu, tym samym o nawoływanie do nienawiści Pierwsza część rozprawy rapera STOPY 23.04.2019r.

Antypolska organizacja "Otwarta Rzeczpospolita" działając na zlecenie Żydów doniosła na rapera "Stopę", że dopuścił się antysemityzmu.na tle różnic narodowościowy i wyznaniowych”. Grożą mu dwa lata więzienia.

Został on oskarżony z art. 256 k.k. o antysemityzm, którego miał się dopuścić w utworze „Gdybym był bogaty”, w którym tezy historyka Jana Grossa nazywa kłamstwami. Raper usłyszał od stronniczego prokuratora zarzuty.

Zdajemy sobie sprawę, że w myśl Talmudu goje są kimś gorszym. Czy to jest antysemityzm? Czy nazywanie poglądów Grossa kłamstwami to negacja Holokaustu? Czy domaganie się ekshumacji w Jedwabnem to mowa nienawiści? Czy sprzeciwianie się żydowskim roszczeniom to teorie spiskowe? – powiedział raper w rozmowie z serwisem wprawo.pl. – W utworze nie powiedziałem nic nowego, co nie byłoby znane ze źródeł historycznych – dodał.

Nagranie zostało zdjęte przez Youtube, podobnie jak wywiad wideo, który ukazał się z raperem po tej sytuacji.

 

Link do filmu z rozprawy wRealu24.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=UpicL3JMcr0

 

źródło: https://spoleczenstwo.plportal.pl/artykuly/ujawniamy-przeglad-prasy-spoleczenstwo-religijnie-judaizm/rozprawa-rapera-stopy-ws

 

KOMENTARZE

  • @ Autor - 5*
    Antypolskie szowinistyczne szumowiny z "Otwartej Rzeczpospolitej" są sponsorowane m.in. przez terrorystyczną Żydowska Ligę Obrony.

    My, WPS, także czekamy na sądowy proces w wyniku denuncjacji OR. Dodatkowo ja osobiście jestem oskarżony przez debilną kreaturę prokuratora o propagowanie faszyzmu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31