Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

Powstaje nowa siła polityczna posła Roberta Majki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo, Po długim oczekiwaniu w końcu dla Polski pojawiła się szansa na wyjście z politycznego bagna w którym uczestniczymy!

 

Mamy człowieka który jest w stanie wyciągnąć Polskę z zapaści w której się znajdujemy! Ale musimy mu pomóc i MAKSYMALNIE włączyć się w masową pantoflową akcję informacyjną o tym człowieku! Ludzie muszą się dowiedzieć że taki poseł istnieje!
Wszystko zależy teraz od każdego z nas! Ustawa 447, pozbawiająca Polaków ich własności (sprawa ukrywana przez rząd przed opinią publiczną) tylko czeka na doprecyzowanie i zatwierdzenie jej w polskim Sejmie po jesiennych wyborach! Jeśli wybierzemy zdradzieckich dotychczasowych Posłów to oni tę ustawę przegłosują i do Świąt Bożenarodzeniowych Polski już nie będzie!  Jest to ostatni czas abyśmy się wszyscy opamiętali! Nie wolno nam popełnić błędu w następnych jesiennych wyborach, bo mogą to być ostatnie wybory dla Polski a obecny Sejm może być ostatnim polskim Sejmem w historii! Sytuacja jest dramatyczna!

Pan Poseł Robert Majka tworzy prawdziwe polskie ugrupowanie! Niestety
całkowita blokada informacyjna  w prasie, radiu oraz w tv uniemożliwia
wypowiedzenie się temu jednemu z nielicznych posłów szczerze pragnącego działać dla Polski i Polaków!

Linki do kilku wystąpień niezrzeszonego i niezależnego Posła Roberta
Majki:
„Poseł Robert Majka o stworzeniu własnej formacji politycznej -
alternatywnej wobec formuły Kiszczaka” 
https://www.youtube.com/watch?
„Poseł Robert Majka: Nadchodząca Supremacja żydowska - to oznacza Twoje życie za miskę ryżu dziennie”
https://www.youtube.com/watch?
„Poseł RP Robert Majka: Andrzej Duda ma 100 mln. na żydowski cmentarz a nie ma na ekspertyzę w/s 5G!”
https://www.youtube.com/watch?
„Poseł Robert Majka w NTV - mocne !!”
https://www.youtube.com/watch?
„Pilne! Poseł Majka u Roli: "W Polsce nie ma wolności słowa"! O handlu
dziećmi, aneksie WSI i III RP!”
https://www.youtube.com/watch?

Co możesz zrobić?
1.Wydrukuj tę ulotkę i prześlij ją pocztą tradycyjną np. Pocztą Polską
do jak największej liczby Twoich znajomych czy rodziny! Rozdawaj podczas majowych uroczystości i manifestacji! Ulotkę można pobrać ze strony:
https://akademiapolityczna.wor
  lub pisać na adres: teresagarland@fidespolska.pl,
2.Wysyłaj smsy do Twoich znajomych i rodziny z linkami do wystąpień na
YOU TUBE Posła Roberta Majki!
3.Linkujcie i lajkujcie na facebooku filmiki z Panem Posłem Majką!
4.Piszcie artykuły i przepisujcie jego wypowiedzi z filmików i
rozdawajcie ludziom na ulicach i wszędzie gdzie się da!

TYLKO WSPÓLNYMI SIŁAMI MOŻEMY PRZEZWYCIĘŻYĆ BLOKADĘ INFORMACYJNĄ DLA
POLAKÓW! Pan Poseł Robert Majka wkrótce przedstawi swoje ugrupowanie ale stanie się to jeśli znajdzie poparcie wśród wszystkich nas!

Rozsyłaj i uświadamiaj!

Z pozdrowieniami
Teresa Garland, 24 IV 2019r.

Źródło: https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/04/24/powstaje-nowa-sila-polityczna-posla-roberta-majki-akcja-rozsylaj-i-uswiadamiaj/

KOMENTARZE

 • @
  Poseł Robert Majka o stworzeniu własnej formacji politycznej – alternatywnej wobec formuły Kiszczaka

  https://www.youtube.com/watch?v=PBHw9VTG4-c
 • Autorka
  Dobry pomysł. Dla Konfederatów za ostry, bo go nie zapraszają, ale, kto wie, może to właśnie on jako jeden z nielicznych sprawdzonych i prawdziwych polityków skupi większe, a nawet duże poparcie wyborców.
  Jeśli tak uświadomić ludziom skalę zdrady magdalenkowców, zwłaszcza POPiS-u, to może i wygrać wybory.
 • @miarka 21:54:22
  Najgorsze, że jest na wszelkie sposoby zwalczany, niewiele ludzi o nim wie. Trzeba nagłaśniać ile się da jego osobę.
 • @ewinia 22:14:52
  Myślę że to może być przy okazji. - I tak najważniejsze jest uświadamianie Polaków czym jest POPiS, czym był Okrągły Stół, co znaczy "My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych", czy ich rolę w wojnie izraelsko-polskiej, i to liczonej od układu Jaruzelski-Rotszyld, ale zwłaszcza od legalizacji już od dawna zdelegalizowanej antypolskiej, żydowskiej masonerii B'nai B'rith przez Lecha Kaczyńskiego, no i to co się teraz dzieje z tajnymi przed Narodem rozmowami, po ujawnieniu których następnego dnia tego rządu, i tej partii rządzącej powinno nie być, a jest tylko dlatego, że ludzie nie znają skali zdrady i gróźb dla Polski i Polaków.
  To już nie polityka. To wojna państwa terrorystycznego z Narodem Polskim.
 • Autor
  ...bardzo wysoko cenię posła Majkę, niemniej w obecnej sytuacji i czasie niedługo przed wyborami jego inicjatywę uważam za szkodliwą, z prostej przyczyny:

  jako osoba stosunkowo mało znana pan poseł nie ma szans na zbudowanie istotnego podmiotu politycznego, zwłaszcza że czasu niewiele - za to próbując rozpocząć budowanie takiego ruchu, odciągnie jakąś część wyborców Konfederacji, spowoduje zapewne również że niektórzy rozczarowani wyborcy PISu, którzy poparliby Konfederację, oddadzą głos na posła Majkę - co w obecnych realiach będzie skutkowało zmarnowaniem głosu

  Z tonu głosu pana posła wybrzmiewa osobisty uraz, że nie został zaproszony, być może jest on uzasadniony - ale moment na osobiste urazy kiepski.

  dobrze byłoby gdyby ktoś z kręgu bliskiego Konfederacji poświęcił swój czas i przeprowadził dyskretną mediację w wyniku której pan poseł zostałby zaproszony do współpracy. Liczę że samce alfa Konfederacji również zdobędą się na wzniesienie się ponad osobiste ambicje i potrafią wyciągnąć do posła Majki rękę - bo to oni powinni wykonać pierwszy krok

  a jak będzie - zobaczymy - z tego, co widać za oknem, słoneczko w ciągu kilku miesięcy - wszystkich pogodzi
 • Polityczny naiwniak
  Robert Majka to dziecko we mgle, więc nie powinien zajmować się polityką, bo w niej polegnie. W polityce nie ma w ogóle miejsca dla takich naiwniaków. Z jego życiorysu wynika, że przez lata pozostawał i nadal pozostaje pod urokiem hochsztaplerów jak Juliusz Nowina Sokolnicki (1925-2009), którego sfałszowaną biografię powielał i wydawał. Pózniej tę miłość przeniósł na podobnego hochsztaplera Jana Zbigniewa Potockiego, ale w ostatniej chwili zerwał. Kto jest jego idolem dzisiaj?
 • Wg mnie, poseł Majka
  to postać łatwa do manipulowania.
 • @Wican 09:29:24
  Według innych mądrych ludzi również.Watro posłuchać poniższej opinii na temat p.Majki https://www.youtube.com/watch?v=Gtx7QA-kPZA
 • Pani Ewiniu...
  Jest to bardzo duża szansa dla Polski, ale jest jedno ale...
  Otóż jest pytanie czy światowa Międzynarodówka Komunistyczna pozwoli panu Posłowi Robertowi Majce wyprowadzić Polskę na niepodległość.

  Nie po to inwestowała ta Międzynarodówka Komunistyczna w stare powielarki, 100mln $ dla Solidarności i inne jakieś tam drobne gadżety (np zaprojektowanie logo "Solidarności"), by teraz pozwolić komuś na zgarniecie im ze stołu tych konfitur (celowo używam języka gangsterskiego).

  Bez Pana Boga, bez wstawiennictwa naszej Królowej, nie uda się ŻADNA próba odzyskania niepodległości

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31