Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

"Czy przetrwamy grabież totalną majątku narodowego?"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego człowiek mieniący się konserwatywnym doradcą rządu oraz przyjacielem Polaków może mówić, że nawet 40 mln podpisów naszych rodaków nic nie zmieni w kwestii ekshumacji w Jedwabnem?

 

Dlaczego prezydent, który w trakcie swej kampanii wyborczej obiecywał rzetelne rozliczenie tej zbrodni nie tylko nie dotrzymał słowa, ale też nie reaguje na oszczercze komentarze żydowskiego lobby? - To ważne pytania, na które odpowiedzi warto znać, mówi Leszek Żebrowski - znany prawicowy badacz historii. Stare żydowskie powiedzenie głosi, że na świecie najważniejsze są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i pieniądze. Aby zrozumieć istotę antypolskiej narracji trzeba wiedzieć, że właśnie o pieniądze tutaj chodzi. I to nie małe! Organizacje żydowskie domagają się od Polski zwrotu majątku, w tym m.in. nieruchomości, które kiedykolwiek należały do wyznawców judaizmu, nawet jeśli byli polskimi obywatelami i zmarli bezpotomnie. Takie postawienie sprawy wykracza poza nasz krąg cywilizacyjny. Nigdy bowiem w Europie nie było praktyki dziedziczenia na zasadach wspólnoty plemiennej - zauważa Żebrowski. Tymczasem wartość tzw. mienia bezspadkowego pozostawionego w Polsce żydowskie lobby polityczne wyceniło na około 300 mld dolarów. W kwocie tej nie uwzględniono oczywiście majątku, do którego Żydzi mają prawa i skutecznie je egzekwują. Mimo, że spłata roszczeń tego rzędu doprowadziłaby gospodarkę naszego kraju do kompletnej ruiny środowiska żydowskie nie ustępują w naciskach. Dopuszczają się nawet szantażu! Sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów, Israel Singer powiedział przed laty, że: "jeżeli Polska nie spełni stawianych jej roszczeń, będzie publicznie atakowana i upokarzana na forum międzynarodowym". W tym cytacie można znaleźć wytłumaczenie przybierającej na sile kampanii oszczerstw wobec naszej ojczyzny, gdzie Polakom przypisuje się udział w holocauście, zarządzanie obozami śmierci oraz pełną kolaborację z III Rzeszą. Nie sposób jednak zrozumieć, dlaczego polski rząd nie podejmuje działań przeciw tym oszczerstwom. Wystarczyłoby chociaż sięgnąć do tekstów źródłowych. Istnieje bowiem szereg zapisków sporządzonych przez znamienitych Żydów, które w sposób oczywisty zadają kłam antypolskiej propagandzie. Wciąż jeszcze żyją świadkowie dramatycznych wydarzeń II wojny światowej, którzy mogliby dać świadectwo polskiej niezłomności i bohaterstwa. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie jest tym jednak zainteresowany. Nie zgłasza sprzeciwu wobec prób wyłudzenia narodowego majątku, nawet w kontekście bardzo niebezpiecznej ustawy 447 przeforsowanej w USA przez żydowskie lobby. Nie komentuje również oszczerczych wypowiedzi i rzekomych "wpadek" o antypolskim wydźwięku, które niezwykle często zdarzają się izraelskim politykom. Trudno więc mówić o polskiej niepodległości, zwłaszcza w kontekście setnej rocznicy powrotu naszej ojczyzny na mapy Europy, jeśli nie potrafimy uporać się nawet z tak oczywistą, choć niezwykle ważną kwestią historycznej prawdy i sprawiedliwości.

 

eMisjaTV

 

Link do filmu eMisjaTV:

https://www.youtube.com/watch?v=jgorpHpH6wo

 

KOMENTARZE

 • Wydaje mi się
  że w końcu będą mieli to na co zasłużyli. A zebrało im się w czasie historycznym tylko na jeden wyrok.
 • Tak
  Się niestety składa, że Juda , Morawerem i Kaczelnik wykonają każde polecenie płynące z USA, a przekazywane przez Żorżetę.
 • Chciwość mafii żydowskiej jest nieograniczona.
  Moralność mafii żydowskiej jest talmudyczna czyli rasistowska.
  Zdolność mafii do manipulowania faktami a wręcz do tworzenia "faktów" jest iście hollywoodzka.
  To wszystko oczywiście jest powszechnie znane od lat.

  Reszta zachowań to proste konsekwencje opisanych wyżej "fundamentów" kulturowo-religijnych.

  Na tym tle nasuwa się prosty wniosek... ta mafia nigdy nie przestanie domagać się różnych profitów, koncesji, specjalnego traktowania, przywilejów, korzyści, nietykalności, odszkodowań...
  Oni zawsze znajdą powody albo je wykreują w trybie hollywoodzkim...by dostać więcej pieniędzy lub ich substytuty (grunty, majątki, zasoby naturalne, licencje, nieruchomości...)
  Ich żądania nigdy się nie skończą...
  A co raz ukradną, wyłudzą, przechwycą... to już na zawsze jest "mienie żydowskie"...

  Dzisiaj mafia korzysta z koniunktury bo ma władzę absolutną nad Polską co zawdzięczają solidaruchom oraz KK z JPII na czele...
  Jak mogą bezkarnie rabować Polaków to "tlaczeko nie ?"
  Kościół Kk w Polsce robi dokładnie to samo, słynna komisja mieszana ..która grabiła Państwo Polskie na potęgę. Dzisiaj największym latyfundystą w Polsce jest znowu KK (i o tym media starannie milczą).
  Solidaruchy stworzyły w Polsce warunki do grabieży majątku Narodowego Polaków to grabieżcy grabią.

  A wszystko to zawdzięczamy patriotom-idiotom czyli solidaruchom oraz KK z JPII na czele. No bo kto walczył z Maryją w klapie "o take Polskie".

  Jak wielki i mądrzejszy świat nie zniszczy mafii żydowskiej to długo a wręcz w nieskończoność będziemy płacić haracze mafii żydowskiej oraz mafii KK.
 • Odpowiedź na tytułowe pytanie ....
  ... zależy od scenariusza...
  Jak odzyskamy wolność i suwerenność .. to metod`a na przetrwanie jest nacjonalizacja zagrabionego mienia.
  Zależnie od siły suwerenności i siły wrogów Narodu Polskiego ta nacjonalizacja powinna być nie eksplozywna w zakresie reakcji grabieżców...
  czyli np częściowa, wprowadzająca udziały Polskiej strony do ulokowanych w Polsce filii wielkich koncernów tak by część zysków pozostawała w Polsce.
  Pełna renacjonalizacja powinna dotyczyć gruntów, ziemi która trafiła w ręce obcego kapitały w tym do KK.
  Ziemia w Polsce powinna być wyłącznie dzierżawiona a dzierżawa okresowa...i płatna. Grunty prywatne tylko do poziomu działki na dom i ogródek przydomowy...jak więcej to dzierżawa... podobnie jeziora, stawy...
  t wszystko to majątek Narodowy a nie prywatny kawałek świata jakiegoś cwaniaka.
  Czasy Robin Hooda gdy do "księcia pana" należały wszystkie ziemie, wody i lasy w okolicy 50 km od pałacu to nie były dobre dla ludzi czasy...
  To były czasy niewolnicze.
  Teraz dalej tak jest w Polsce solidaruchów gdzie wielkie latyfundia należą do Watykanu... i innych "wspólnot religijnych" ...i oczywiście wiadomo że chodzi też o żydowskie wspólnoty religijne..).

  Moim zdaniem wyrwaniem się z matni zagrabionego mienia jest stosowna renacjonalizacja zagrabionych zasobów... i spowodowanie by te zasoby pracowały dla Polski a nie dla zagranicy... a tam gdzie technologie zagraniczne są dla nas pożądane to renacjonalizacja częściowa z wzajemnymi korzyściami..
  Trzeba zlikwidować wszystkie dosłownie wszystkie instytucje które pasożytują na Polskiej gospodarce czyli czerpią jednostronne korzyści
  lub korzyści nadmierne w stosunku do korzyści Narodu Polskiego.

  A decyzje powinna podejmować strona Polska jako suweren a zagranica może tylko albo uznać te decyzje i pozostać działając na nowych zasadach albo... wyp..dalać z Polski.

  Tu trzeba rozwagi...nie rewolucji ..
  Zagranica jest potrzebna ale nie jako pasożyt ale jako wzbogacenie Polskiej kultury gospodarczej...
  Pasożyty won... organizacje działające w symbiozie (obustronne korzyści) ...tak.

  Na tym tle KK to klasyczny pasożyt gospodarczy z prawnym gwarancjami nietykalności... podobnie jak instytucje globalnej mafii żydowskiej.
 • @Oscar 07:38:36
  . No bo kto walczył z Maryją w klapie "o take Polskie" Tylko jest jeden problem z Wałkiem. Zwerbowali go nie KK tylko komunistyczna bezpieka i to im się wysługiwał. A ile kasy bezpieka wydrenowała z PRL przez PEWEKS? Na konta w Szwajcarskich bankach? A ilu było konfidentów bezpieki w Solidarności?
 • @zbig71 11:06:27
  Bolek dla UBecji donosił gdy był tylko elektrykiem w stoczni...
  gdy go zwerbowała mafia żydowska to Bolek już był "Noblysta" "autorytet moralny", "yntelektualysta"...
  Nie należy uważać globalnej mafii żydowskiej za idiotów, oni wiedzą doskonale jak lansować na wysokie stołki swoje marionetki i jak trzymać je za mordę w posłuszeństwie.

  A KK za JPII ściśle współpracował z CIA był wręcz agenturą CIA a KK udostępniał mu swoje wpływy, możliwości...dojścia ..do mas pożytecznych idiotów, infrastrukturę poza kontrolą (kościoły) czyli generalnie przykrywkę.
  A CIA to jedna z agentur globalnej mafii żydowskich.
  CIA to nie Ubeki choć pewni i tam zainstalowano wielu UBeków.

  Nie należy zaniedbywać proporcji w ocenach...to nie Ubecy byli wszech mogący ale KK z JPII na czele oraz CIA z nieskończoną ilością pieniędzy na kupowanie zdrady. UBecja się podzieliła jedni zdradzili i poszli na współpracę z globalną mafią żydowską za kariery, kasę..) a inni nie zdradzili i odeszli w niebyt polityczny, stracili robotę i zostali...bez kasy ...ale z czystym sumieniem..że to nie oni zrobili z Polski kolonię zachodu czyli defacto kolonię globalnej mafii żydowskiej bo cały zachód jest zarządzany przez globalną mafię żydowską. A kto się usiłuje wyłamywać na tego rzuca się stado
  mafijnych marionetek...(Orban...ale i na PIS się rzucają co ciekawe a na PO nie) ... wcześniej stado tych marionetek rzucało się na Samoobronę , na SLD Millera...Oleksego...

  Gołym okiem widać kto pracuje dla stada a kto usiłuje się troszkę wyswobodzić...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31