Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1203 posty 950 komentarzy

Lewackie bojówki panoszą się na Uniwersytecie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Miało być kulturalnie, na poziomie, za wolnością i przeciwko faszyzmowi, a było jak zwykle agresywnie, wulgarnie, przeciw patriotom za to w obronie marksizmu.

 

Tak w skrócie można opisać manifestację zorganizowaną przez skrajną lewicę tuż pod murami Uniwersytetu Warszawskiego.

Z ust demonstrantów wybrzmiało wiele haseł, w tym nawet te najbardziej wulgarne jak np.: „Narodowcy, szmalcownicy, wypierdalać ze stolicy”. Naprawdę agresywnie zrobiło się, gdy na zgromadzeniu pojawiła się ekipa kanału „pyta.pl”. Złowrogie gesty i plucie między barkami funkcjonariuszy policji poparto okrzykami: „Jaok wypierdalaj, zesrałeś się” oraz „Hej Jaok przestań być chujem”. Także w stronę naszego zespołu zdarzały się wyzwiska, z których nagminnie powtarzało się hasło „faszyści wypierdalać, no pasarán!”. Najaktywniejszy w tłumie był lewicowy bojówkarz nazywany przez internautów „tajgerem” (nie mylić z Mateuszem Kupcem vel. 'Tigerem Bonzo'). Po rozwiązaniu manifestacji człowiek ten krzyczał, że zaprasza wszystkich na teren UW, ale policja i faszyści mają zostać za drzwiami. Rzeczywiście tak się stało. "Faszyści" - czyli ludzie nie zgadzający się ze zdaniem neomarksistów po prostu się rozeszli, natomiast funkcjonariusze policji usiłujący legitymować niektórych zgromadzonych zostali dosłownie wyrzuceni za uniwersytecką bramę. Wszystkiemu przyglądali się pracownicy ochrony UW, którzy najwyraźniej dostali polecenie, aby nie reagować. Trudno się dziwić, skoro w zgromadzeniu lewicowych bojówek znaleźli się pracownicy uniwersytetu oraz działacze KODu i Obywateli RP cieszący się dużym poparcie kadr akademickich wyższych uczelni humanistycznych. Tym ludziom nie przeszkadzała agresja płynąca ze strony zgromadzonych, a także wyzwiska i wulgaryzm, którymi obrzucano wszystkich przeciwników pikiety. Nikt z pracowników uniwersytetu nie zareagował również, kiedy jeden z demonstrantów umieścił na filarze historycznej bramy czerwony sztandar, tęczową flagę (LGBT+) oraz proporzec subkultury spod znaku Antify. Na terenie uniwersyteckiego kampusu neomarksiści wymienili uściski dłoni z kilkoma pracownikami UW, z których żaden oczywiście nie chciał udzielić nam wywiadu. Przed bramą rektoratu rozwinięto napis „Tu się uczy, nie heiluje” i odśpiewano socjalistyczną pieśń „Warszawiankę 1905”.

eMisjaTV

 

Link do filmu eMisjaTV:

https://www.youtube.com/watch?v=IEq_fWeEbCw

KOMENTARZE

 • Jednym słowem klasyka żydowskiej chołoty
  Takie zachowania to już klasyka żydowskiej hołoty.
  Oni się już sami identyfikują jako miłośnicy gender oraz wyzywający wszystkich im przeciwnych od faszystów dla nich Polacy top faszyści.

  A robią to bezczelnie w Polsce.
  Nawołują do usunięcia Polaków z Warszawy, dla nich Warszawa to miasto żydowskie... co zresztą widać gołym okiem ,... władze Warszawy są żydowskie a polityka władz miejskich wobec Polaków z Warszawy wyraża się najpełniej poprzez reprywatyzację kamienic.

  Tak nawiasem mówiąc ilość żydów w Polsce jest jakoś za duża skoro zostali podobno wymordowani przez Hitlera. Tu rachunki się nie zgadzają.
  Powinno ich praktycznie nie być w Polsce a są wszędzie.
  Tu 2+2 nie = się 4 ..co zresztą jest normalne w Talmudzie.
 • @Oscar 08:08:17
  Oglądnąłem filmik i utwierdził;em się w słuszności swoich poglądów.
  To walka mafii żydowskiej z Polakami.
  Na filmie pokazano akurat prymitywnych Polaków... są mądrzejsi..
  ale gęby strony żydowskiej to klasyka żydowskiej urody.

  Problem w tym że żydzi obsiedli wyższe uczelnie i tam Polakom znacznie trudniej uzyskać wykształcenie...a żydowi łatwiej i tak Polacy są spychani w Polsce na niższe sfery społeczne...a żydzi wyciągani do sfer zarządzających...
  Z tym trzeba walczyć wręcz systemowo.
 • Pyta.pl
  To po prostu zgrywusy. Natomiast widać, czym jest lewica i ich rzekoma tolerancja. Szkoda, że PiS to zdrajcy i zwykle szabesgoje, a nie prawdziwa prawica, gdyby tak było, to po prostu neokomuna była by tam, gdzie jest jej miejsce, czyli w lochu.
 • Może winien Prezessimus, że korzysta marksistowsko leninowskiej nauki o polityce kadr i kompromisów w zakresie sądownictwa, szk
  szkolnictwa itd chociaż z judeokatolicką nadbudową systemu swych słupów marksistowskiego prawa i sprawiedliwości. Może zbytnio liczy na opiekę waelskiej damy dla kopulacji in vitro łaskawej

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930