Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1129 postów 919 komentarzy

Beata Szydło może być agentką wpływu USA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zbigniew Kękuś – Beata Szydło może być agentką wpływu USA.

 

Beata Szydło jest kandydatką Jarosława Kaczyńskiego w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Beata Szydło ma szczęście do Jarosława Kaczyńskiego. Zrobił z niej posła, potem premiera, teraz chce ją obdarować synekurą w PE. A przecież ona dobrowolnie poddała się szkoleniu przez służby obcego państwa. Z zakresu realizacji celów polityki zagranicznej tego państwa. Ba, wzięła od nich kasę, znaczy stypendium. Gdyby to było inne - niż USA – państwo...”

Beata Szydło złożyła projekt ustawy, z mocy której żołnierze obcych wojsk (nie wiadomo jakich wojsk) mogą na terenie Polski wobec polaków skorzystać z ostrej amunicji, czyli mogą do nas strzelać z ostrej amunicji. To jako jedno z pierwszych działań zrealizowała Beata Szydło, szkolona przez służby USA.

 

Link do filmu Po Pierwsze Polak:

https://www.youtube.com/watch?v=LtjzU8inp2Y

KOMENTARZE

 • Do korekty
  ,,mogą na terenie Polski wobec polaków"
 • Nic nowego połowa "elyt" solidaruchów była szkolona na zachodzie.
  Zauważcie jak alergicznie solidaruchy reagują na informację że ktoś był szkolony w Moskwie (skończył jakąś rosyjską uczelnię...
  to z założenia szpieg ruski agent...

  ale w odniesieniu o szkolenia na zachodzie.. to solidaruchy interpretują jak dowody dobrego wykształcenia, nowoczesności, światowości...i oczywiście
  powodu do ustawiania na wysokich szczeblach w hierarchii państwowej.
  .. i ani słowa o ryzyku agenturalności...

  Solidaruchy ścigają "ruskich szpiegów" wystarczy mieć sympatię do Rosji by zostać ruskim szpiegiem..(Piskorski) ...ale zachodnich szpiegów w tym Izraelskich jakoś się nie ściga podczas gdy oni tu jawnie działają wręcz w strukturach państwa jako "doradcy" to wręcz oni podejmują decyzje w Polsce.

  To pokazuje kim w istocie są rządzące Polską solidaruchy.
 • @Oscar 11:55:08
  Kwach i SLD-owcy też byli na tych szkoleniach. W Stanach Zjednoczonych Ameryki północnej oczywiście. Strasznie się podniecasz tymi solidaruchami, a tu nie o to chodzi.
 • @zbig71 13:28:59
  zgadzam się że Kwach też poszedł na współpracę z globalną mafią.
  Część Lewicy tak jak solidaruch zdradziła Polskę.
  Ja dziele SLD na frakcję Kwaśniewskiego (zdrajcy) oraz na frakcję Millera który próbował coś dla Polski zrobić ale zdrajcy z SLD i z Solidarności razem i w porozumieniu nie pozwolili mu na to (wspólne uwalanie reform Kołodki).
  To były pożyteczne reformy... niestety zostały zablokowane a Millera w trybie zamachu stanu odsunięto od władzy.. nastało PO i grabież ponownie ruszyła pełną parą.
 • @Oscar 13:40:29
  No cóż, frakcja Chamów i Żydów. A Miller zdaje się, że miał jakieś odczyt w siedzibie CIA w Stanach. Zresztą uwalnianie Oleksego też miało swoje konkretne przyczyny.
 • @zbig71 14:06:11
  Oni wszyscy musieli współpracować z hegemonem...tylko jedni byli nadgorliwi aż do antypolskości a inni mimo takich uwarunkowań próbowali coś dla Polski zrobić.
  PIS teraz też coś robi (socjal) ale nie wiem czy dla dobra Polaków czy dla ich zmylenia .. by zrobić po cichu coś bardziej niedobrego dl Polski.
  Morawiecki na nagraniach u Sowy wyraźnie mówił że dalej dusić Polaków już się nie da trzeba się cofnąć o pół kroku .. by za chwilę pójść dalej.
  Ten socjal PISu to może być te pół kroku wstecz...
  Na czym będą polegać kolejne kroki do przodu ? Strach się bać.
  Te kroki do przodu to chyba robi Błaszczak..
 • @Oscar 11:55:08
  Jawnie to nawet ukraińska SBU przyjechała tu za Saakaszwilim. Co podawano otwartym tekstem w gazetach.
 • @Oscar 14:13:35
  Moravitz na podsłuchu gadał coś innego. Przewidując jakby zamieszki we Francji, bo ludzie tam nie bardzo chcą robić za 1000 euro, a do roboty dojeżdżać elektryczną hulajnogą.

  ,,To dobrze, jeżeli my, ludzie, „we the people”, prawda, a zwłaszcza „we, the people” w Niemczech, w Hiszpanii

  i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania.

  Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, da się zreperować.”

  Co się wykłada tak:
  Musimy troszkę zwolnić z wprowadzaniem postępu, przymusu szczepień, depopulacji ekonomicznej i chemicznej, ciut się tu i ówdzie wycofać, nie gorączkować się z upojenia naszymi sukcesami, a wtedy wszystko nam się uda i cofniemy ich do przełomu XVIII i XIXw, czyli będą zapierdalali po 18h za równowartość strawy, a bezrobocie i nędza przetrzebi ich pogłowie.

  Polskę udało się cofnąć do czasów ,,sranacji", gdzie szarżowały bandy chazarskie, porywały kobiety do burdeli w Ameryce południowej. Gdzie głodowało 6 mln ludzi, a ,,sranacja" zajadała się frykasami i tylko sałatki żal.
  A widać że plan obejmuje terytorium prawie całego świata.

  To coś więcej niż grupa etniczna, to już iluminowani przez niosącego światło, czyli lucyfera aka szatana. Tu mu w kościółku śpiewają peany, a ciemny lud stoi jak stado baranów, zaczadzeni że mają przywilej świętować pogańskie przesilenie wiosenne (tzw święta Wielkiej Nocy) w samym Watykanie. Zresztą, smok daje moc nierządnicy. Dziękuj pan Bogu że nie jesteś uwikłany w to.

  https://www.youtube.com/watch?v=caTodjoE2b0

  To często popełniany błąd, że na podstawie rzymskich guseł, ludzie bystrzy oceniają błędnie szansę na nieistnienie Boga Stwórcy. Przez ten pryzmat Prawdy się nie zobaczy.
 • @Oscar 14:13:35
  Po pierwsze socjal to jest oszustwo, bo i tak idzie z pieniędzy podatników. Po drugie to 500+ jest dawane z pożyczek, a ci którzy dają takie pożyczki to potem zedrą ostatnią koszulę z dzieci, których rodzice brali to całe 500,+ . Lepiej obniżyć podatki ludziom pracującym i zmniejszyć absurdalną ilość urzędników, tym samym uprościć życie w Polsce. I pozwolić się rozwijać zwykłym ludziom.
 • @zbig71 16:22:55
  Neoliberalny punkt widzenia.. taki ma PO.. nie popieram.
  Cały zachód ma różne formy 500+ (czyli socjal).. i to akurat jest dobra koncepcja.
  Państwo (normalne nie liberalne) jest od tego by stwarzać ludziom godne warunki do życia...
  a to oznacza wspierać słabszych kosztem opodatkowania silniejszych zaradniejszych.
  Państwo liberalne to państwo opresyjne które koncentruje się na grabieniu słabszych by bogatym żyło się jeszcze lepiej.
  Państwo jak komuś dokłada to zawsze z podatków lub z długu... w PRLu mogło jeszcze dokładać ludziom z zysków od państwowych przedsiębiorstw
  a wtedy można było wręcz zrezygnować z podatków od osób fizycznych.

  Państwo które nie wspiera obywateli (tych potrzebujących) jest nikomu nie potrzebne... to dżungla czyli stan dziki gdzie silniejsze bydle pożera słabsze oraz jego dzieci..na deser.
  Nie jestem zwolennikiem takiego "państwa" czyli neoliberalizmu który jest jeszcze gorszy niż dzika dżungla ..bo neoliberalizm wykorzystuje państwo do grabienia słabszych czyli jest państwem niewolniczym... co jest oczywistym celem globalnej mafii żydowskiej.
 • @Oscar 16:34:06
  Chłopie bełkoczesz coś o jakimś państwie neoliberalnym. Ja prosto piszę, aby państwo nie zabierało pracującym ludziom pieniędzy w postaci np: podatku dochodowego i nie tworzyło niepotrzebnych urzędników do redystrybucji tych pieniędzy np: na jakieś 500+ . Państwo jest od zapewnienia ochrony obywatela wewnętrznie (policja) i zewnętrznie (armia) oraz zapewnienia minimalnej administracji.
 • @Oscar 13:40:29
  Miller? To chyba jedyny polski premier zaproszony do głównej siedziby CIA. Czyli też ich człowiek.
 • @Oscar 16:34:06
  Tylko cały Zachód jest zadłużony przez taki socjal. Wprowadzić prorodzinny system podatkowy. Zlikwidować vat na produkty dla dzieci (wszelakie). Bo aby komuś dać, to najpierw trzeba komuś zabrać, albo od kogoś pożyczyć.
 • @Oscar 16:34:06
  Godne warunki do życia czyli do godnej pracy za dobrą płacę. Jeżeli państwo daje zasiłki na dzieci, to owe dzieci stają się państwowe.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930