Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1349 postów 1033 komentarze

Skandal!!! Rozprawa przeciwko Pawłowi Bednarzowi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Sądzie Rejonowym Wrocław – Fabryczna miała odbyć się rozprawa przeciwko Pawłowi Bednarzowi broniącym polskie dzieci przed nielegalną adopcją zagraniczną.

 

Ma jeden cel, aby zatrzymać wszystkie adopcje zagraniczne i ustalić losy dzieci, które w ostatnich latach (chociaż od 2011 roku) wyjechały za granicę. Państwo polskie w żaden sposób nie monitoruje, co się stało z dzieckiem, które zostałoza granicę.

Na rozprawę przybyło sporo osób. Niestety, na miejscu wszyscy dowiedzieli się, że sprawa jest odroczona. Dlaczego nie zawiadomiono Pawła Bednarza wcześniej, ani drogą mejlową, ani telefoniczną, że sprawa będzie odroczona? Wiele osób pofatygowało się, aby przyjechać na rozprawę. Pani sędzia jest na urlopie i wcześniej wiedzieli, że na nim będzie. Tłumaczyli się, ze nie znaleźli nikogo na zastępstwo.

Skandal!!!

 

Link do filmu niezaleznatelewizja:

https://www.youtube.com/watch?v=W9HV0GEWoeU

 

Link do filmu z rozmową Pawła Bednarza z Januszem Zagórskim przed rozprawą:

https://www.youtube.com/watch?v=oMoRBEuk5GU

 

KOMENTARZE

 • @
  Nowa strategia walki z handlem polskimi dziećmi – Leszek Bubel i Paweł Bednarz

  https://www.youtube.com/watch?v=r2ofJnQgt_s
 • Autorka
  Sytuacja gdy wyznaczony sędzia zachorowuje żeby takiej sprawy nie prowadzić, a inni odmawiają wskazuje na najwyższą patologię państwa terrorystycznego jakie mamy instalowane od Okrągłego Stołu.

  Sędziowie boją się prowadzić proces uczciwie, bo będą skończeni u terrorystów przy władzy, a w takiej sytuacji jaką tu mamy presja społeczna nie pozwoli sądzić nieuczciwie.

  I to się zmieni dopiero kiedy ostatni ślad po tej okrągłostołowej bandyckiej zmowie zostanie wyrwany z korzeniami, a zostanie przywrócony moralny ład w życiu społecznym i politycznym, a więc władza zwierzchnia narodu polskiego nad władzami państwowymi, i polityka bezpartyjna.
  Cejrowski na prezydenta.
 • @miarka 22:10:29
  :))) Salut . Ps : Same Q.rwy i złodzieje . https://www.youtube.com/watch?v=SGVQbJzGzug
 • @Repsol 22:25:03
  Ideologia prawnictwa wywodzi się z ideologii satanizmu i wyrasta nie tylko że na bezkarną sitwę ale na świecką religię i nadwładzę.
  Całe to towarzycho to również korporacja prawnicza - zmowa której z władzami państwowymi zawsze skutkuje faszyzmem, przy czym w wydaniu Mussoliniego to było kierowane ku dobru Włoch i Włochów, a przeciw patologiom, a dzisiejsze korporacje prywatne to już satanizm wojujący na skalę globalną, niszczenie i wywłaszczanie państw i narodów, terrorystyczne samowola, to już same w sobie patologie superpasożytnicze.
  Kto ich ruszy jak mają wsparcie takiego samego towarzycha w UE, które też instaluje się jakby wieczność była przed nimi i jeszcze nastawia się na obronę za wszelką cenę "praw nabytych", zwłaszcza do qurestwa i złodziejstwa, a więc choćby to było już z założenia bezprawie.
 • @miarka 22:59:05
  Wypalić te towarzycho gorącym żelazem . Inaczej biada resztkom Polski . Salute .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30