Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1230 postów 968 komentarzy

AntyPolska konferencja w Paryżu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniach 21-22 lutego 2019r w Paryżu odbyła się konferencja pt. „Nowa polska szkoła dotycząca Shoah (Holokaustu)”.

 

Konferencja międzynarodowa została zorganizowana w celu szkalowania Polski i Polaków. Finansowana była przez Instytut żydowski, były też dotacje PAN-u. Wystąpił m.in. na niej  Jan Gross, żydzi czczą go jak jakiegoś proroka. Żydzi mówili na konferencji, że muszą wtargnąć w polską oświatę, by historia Shoah była przedstawiona według ich narracji. Polska została nazwana krajem anysemickim. Gross mówił, że „Polacy wymordowali na wsiach więcej żydów niż Niemcy”. Z ust prof. Jana Grabowskiego padły słowa „Polacy nic nie robili, żeby ratować Żydów”. Irena Sendlerowa została przedstawiona jako osoba, która miała ambicje personalne i chciała może w przyszłości osiągnąć jakąś sławę, żeby Polacy uznali ją za jakiegoś bohatera, ale ona właściwie się w niczym nie przyczyniła w uratowaniu 2.500 tys dzieci z Getta warszawskiego. Na konferencji padały kalumnie, najbardziej opluwał Polskę prof. Jacek Leociak z IPN. Organizacje polonijne mimo usilnych prób zadania pytanie, nie zostały dopuszczone do głosu. Pewna kobieta trzykrotnie pokazała im ruchem ręki pod szyją, symbolizującym ścięcie głowy. Tylko polakom zabroniono robienia zdjęć, nagrywania, żydzi mogli sobie robić ile chcieli.

 

Więcej na ten temat w filmach:

Polska patriotka z Paryża apeluje do polskiego rządu „Żydzi chcą przejąć Polskę”

https://www.youtube.com/watch?v=vsvMz8dfeac

Polacy z Paryża ostro o skrajnie antypolskiej konferencji GROSSA i żydowskich organizacji

https://www.youtube.com/watch?v=qD3mimwotTQ

Rafał Mossakowski rozmawia z Jadwigą Le Pipec, która była na tej konferencji: AntyPolska konferencja w Paryżu na temat nowej wersji historii

https://www.youtube.com/watch?v=H8fcq8Lb5x4

KOMENTARZE

 • Na twierdzenie, że
  Polacy nic nie robili i inne żydowskie dyrdymałki, trzeba wzruszyć ramionami i odpowiedzieć pytaniem ,,a po kiego grzyba was ratować?,, potem odwrócić się i iść w swoją stronę. I nie dawać wciągać się w żydowską pedagogikę wstydu. I udowadniać, że się nie jest wielbłądem.
 • Czy to nie jest czasami mowa nienawiści (za pieniądze polskiego podatnika)...
  wobec narodu polskiego, który jako jedyny płacił życiem za ratowanie Żydów?
 • @Jan Paweł 07:19:56
  Jutro 51 rocznica ,, wydarzeń marcowych,, więc rezydent Duda znów będzie klęczał przed swoimi panami. Ta ,,mowa nienawiści,, to taka nowa cenzura, działająca w jedną stronę.
 • Niby nie na temat ale...
  życie wewnętrzne bogatego żyda.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/2019030610002723-Ehud-Arye-Laniado-krol-diamentow-zmarl-operacja-powiekszania-penisa-Sputnik-Polska/

  I tacy rządzą światem.
 • @Oscar 12:30:41
  To już wiemy na co im te 300mld$ , jakie chcą nam ukraść;-)
 • Autorka
  "... były też dotacje PAN-u."

  A więc i w PAN-ie mamy kreta. Wróg wewnętrzny to najgorsza zaraza.
  Z wrogiem zewnętrznym możemy walczyć - wewnętrzny to najgorszy zdrajca i sabotażysta.
  Teraz całą tą instytucją trzeba zatelepać.
  - I winni muszą zwrócić pieniądze, i tytułem zadośćuczynienia zorganizować równie głośną konferencję z głoszoną tym razem prawdą.
 • @miarka 23:54:37
  Jeszcze jeden kwiatek:
  "Na konferencji padały kalumnie, najbardziej opluwał Polskę prof. Jacek Leociak z IPN".

  Pytanie jeszcze czy on tak z własnej inicjatywy czy jako wydelegowany, bo że wydelegowany to raczej w głowie się nie mieści?
  Skoro są kalumnie (krzywdzące oskarżenia), to prawdy nie ma, a więc tytuł jest mylący i powinien być odbierany.
  Oczywiście tacy ludzie pracy w IPN mieć nie powinni.
  W ogóle to potrzebne jest śledztwo jak do tego doszło, i powinna być dyskusja jak się przed takimi zdradami zabezpieczać.

  Przy okazji to wyjaśnia się po co żydzi chcą ściągać do Nowego Jorku dokumenty z IPN odnośnie holokaustu. - Właśnie po to co robi "profesor" Leociak. - Żeby rzucać krzywdzące Polskę i Polaków oskarżenia oparte o tendencyjnie dobrane dokumenty. To dokładnie to, co robi ideologiczny bajkopisarz Gross, tylko że na szerszą skalę (Gross ma tylko jednego i niewiarygodnego świadka).

  Jasne że po tym co żydzi pokazali w Paryżu jakiekolwiek plany wysyłki dokumentów muszą być przerwane, a one owszem, pozostawione do wglądu w IPN w Warszawie, ale tylko normalnym naukowcom, pod uczciwe analizy.
 • @miarka 11:42:48
  Nie należy ślepo wierzyć we wszystko co napisano w internecie.Ktoś raz się pomylił a owczy pęd robi swoje.
  Profesor Jacek Leociak "jest" z PAN a nie z IPN i z tego co widzę całą twórczą energię zainwestował w holokaust.Ponoć to dobra inwestycja.A powiadają zę humaniści nie mają głowy do interesów .
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Leociak
 • @ikulalibal 12:51:19
  Może i pomylił, a może i z IPN-em też ma związki. Przecież ma takie i z "Muzeum Historii Żydów Polskich Polin", a oni też się pamięcią zajmują, choć dobrze by było żeby ich nie miał.
  - W końcu w IPN chodzi tylko o dobro wspólne Narodu Polskiego.
  NaWikipedię też trzeba uważać bo po nich prawdy historycznej tam gdzie o żydowskie interesy chodzi też spodziewać się nie można.

  W każdym razie badaczem zasobów IPN z pewnością jest - a to było centrum mojej uwagi i przestrogi.

  Za to PAN staje tu pod podwójnym pręgierzem. Już samo "akademia" rodzi obawy o jakość badań i podejrzenie o tendencje ideologiczne.
  Jest więc i pytanie o sens tej instytucji - niby polskiej, a wrogiej Polsce i Polakom.
 • @miarka 21:51:14
  Po owocach ich pozmacie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829