Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

Życiorys Dulkiewicz nie jest sprawą prywatną

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest taka strona, którą pani Aleksandry Dulkiewicz skonstruowała o sobie i tam jest jej życiorys. Jest parę kwestii w tym życiorysie, które niepokoją.

 

Między innymi pokazała zdjęcie ze swoją córką. Nie posiada męża. Patrząc na zdjęcie można wyobrazić sobie jak wygląda ojciec córki Aleksandry Dulkiewicz . Dzieci podobne są do rodziców. Gdy patrzy się na rysy twarzy, oczy, czoło, można powiedzieć, że jej ojcem jest Paweł Adamowicz. Jeżeli Paweł Adamowicz jest ojcem córki pani Aleksandry Dulkiewicz, a ona to ukrywa, to gdy pani Dulkiewicz zostanie prezydentem, zdarzy się ktoś, kto będzie tą informacją mógł panią prezydent zarządzającą gigantycznym majątkiem szantażować. Jeżeli została z sierota po Pawle Adamowiczu, jej byt jest teraz zachwiany. Musi startować, żeby zapewnić poziom życia jaki był. Gdyby wystąpiła o testy stwierdzające ojcostwo, jakaś część majątku Pawła Adamowicza należy się jej córce. Adamowicz miał więcej dzieci.

 

Więcej na temat życiorysu pani Aleksandry Dulkiewicz w filmie CW24tv:

 

https://www.youtube.com/watch?v=EA8AzseBGLI

KOMENTARZE

 • Końcówki nazwisk
  Jan Kowal-ski wiadomo, ..... Polak

  Łazar Kagano-wicz , .... też wiadomo
  >> https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81azar_Kaganowicz

  Mordechaj Aniele-wicz, ... też wiadomo
  >> https://pl.wikipedia.org/wiki/Mordechaj_Anielewicz

  A Adamo-wicz, Dulkie-wicz, ... Andruszkie-wicz?
  ... tego tak na pewno nie wiadomo (:
 • ???
  "Jeżeli Paweł Adamowicz jest ojcem córki pani Aleksandry Dulkiewicz, a ona to ukrywa, to gdy pani Dulkiewicz zostanie prezydentem, zdarzy się ktoś, kto będzie tą informacją mógł panią prezydent zarządzającą gigantycznym majątkiem szantażować."

  Sorry, ale uważam, że ta notka jest co najmniej niestosowna.

  1. Szantażować to można byłoby tą informacją śp. P. Adamowicza, mającego rodzinę i 2 córki. Co do stracenia ma p. AD, gdyby ta informacja została ujawniona? Reputację osoby, która wdawała się w relację płciową z kimś, kto pozostawał w tym czasie w związku małżeńskim? Sądziłem, że trochę dalej jesteśmy mentalnie, niż w czasach Jagny i Boryny.
  2. Posiadanie panieńskiego potomstwa nie jest penalizowane od wielu, wielu lat w naszym kraju.
  3. Uprawianie seksu, zarówno w celach prokreacji, jak i bez, przez osobę nieposiadającą obrączki, nie jest penalizowane, nawet jeśli druga strona tę obrączkę posiada.
  4. Uprawianie seksu z szefem też nie jest penalizowane.
  5. Nie ma w naszym kraju instytucji przymuszenia matki do ujawnienia ojcostwa (poddania się testom DNA) - szanujmy więc prywatność kobiety, jeśli nie chce ujawniać, kto jest ojcem jej dzieci, nie każmy jej tego czynić.
  6. Czy na podstawie zewnętrznego (domniemanego) podobieństwa wypada w przestrzeni publicznej domniemywać, że PA jest ojcem córki AD? To jest poziom debaty pod wioskowym sklepem.
  7. Nie sądzę, by najmądrzejszym było publiczne snucie tego rodzaju domysłów, skoro sami zainteresowani tego nie robią.
 • Autor
  Można zwymiotować czytając zamieszczoną notkę. Przydałby się kubeł pomyj również na głowę autora.
 • @Autorka
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,127561,24527622,dulkiewicz-w-die-welt-prawicowi-dziennikarze-nie-oszczedzili.html#a=167&c=154&s=BoxNewsMT

  Absolutnie zgadzam się z gazetą.pl, mimo że jestem od jej linii politycznej i światopoglądowej bardzo daleki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31