Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1372 posty 1049 komentarzy

Szczepionka na pneumokoki Synflorix nr serii ASPNB005AE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szczepionka Synflorix na pneumokoki - dziesiątki dzieci pokrzywdzonych a szczepionka nadal podawana jest dzieciom.

 

Dzieci się duszą, mają drgawki, stają się wiotkie. Czy Twoje dziecko dostało szczepionkę Synflorix nr serii ASPNB005AE? Urzędy i media milczą!

 

19 lutego 2019 r. w Sejmie RP:

- To jest przypadek potwierdzony zgłoszeniem ciężkiego niepożądanego odczynu poszczepiennego. Zgodnie z obowiązującym prawem. W przypadku takiego zgłoszenia. Zgodnie z paragrafem 6 Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie niepożądanych odczynów poszczepiennych, właściwy miejscowo powiatowy inspektor sanitarny powinien w ciągu godziny powinien przedstawić informacje o tym ciężkim wojewódzkiemu inspektorowi sanitarnemu, a on powinien poinformować Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Główny Inspektor Farmaceutyczny zgodnie z prawem farmaceutycznym zgodnie z art. 36 c oraz art. 122, powinien wszcząć postępowanie wyjaśniające, czy czasem przyczyną tego rozstroju zdrowia nie jest wadliwy skład tego preparatu. Od 30 stycznia jest zgłoszone podejrzenie ciężkiego NOP. Do tej pory nie ma żadnej reakcji ze strony właściwych organów państwa. Jeżeli w tym samym czasie zgłaszają się rodzice, którzy po tej samej serii szczepionki, którzy dzieci były w 20 przypadkach hospitalizowane, co również oznacza ciężki niepożądany odczyn poszczepienny, gdzie jedno dziecko zmarło, dlaczego organy administracji nie podejmują żadnych działań ochronnych. Nie wstrzymają serii, nie poinformują o konieczności jej przebadania, i wstrzymania się z wykonywaniem szczepień? – Pytał mecenas Arkadiusz Tetela reprezentujący poszkodowanych rodziców.

O to samo zapytała Justyna Socha ze STOP NOP.

Co na to GIS?

- Bardzo dziękujemy za to pytanie i jest mi szczerze przykro, ze nie możemy udzielić informacji na ten temat na tym spotkaniu. – powiedziała Olga Rostkowska z GIS.

Stąd http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp…

 

U innych dzieci po tej szczepionce wystąpił m.in. udar, drgawki, bezdechy, problemy skórne, wymioty, obniżone napięcie mięśniowe, zaburzenia snu, nieustanny płacz, zaburzenia łaknienia, niektóre dzieci były hospitalizowane. Do 18 lutego 2019 r. zgłoszono STOP NOP sto szesnaście przypadków NOP (niepożądanych odczynów poszczepiennych), w tym: jeden przypadek śmierci, zapalenie mózgu, dwadzieścia dzieci było hospitalizowanych, trzynaście miało drgawki, dwadzieścia trudności z oddychaniem i bezdechy, osiem problemy z napięciem mięśniowym i inne. Napływają kolejne zgłoszenia.

STOP NOP nadal zbiera zgłoszenia od rodziców
Czy Twoje dziecko miało problemy zdrowotne po szczepionce SYNFLORIX seria ASPNB005AE?
Spodziewane objawy tutaj www.stopnop.com.pl/nop
Prosimy o pilny kontakt! Zgłoś się na adres e-mail: stopnop@gmail.com

Wypełnij i przyślij oświadczenie! Do pobrania http://stopnop.com.pl/…/2019/02/o%C5%9Bwiadczenie-synflorix… Tytuł wiadomości: NOP SYNFLORIX

 

Historie dzieci z NOP po tej samej serii szczepionki
www.stopnop.com.pl/szymon
www.stopnop.com.pl/maja
www.stopnop.com.pl/wiktoria
www.stopnop.com.pl/lenka

 

źródło: https://pl-pl.facebook.com/stowarzyszeniestopnop

 

Do 18 lutego 2019 r. zgłoszono nam:
116 przypadków NOP (niepożądanych odczynów poszczepiennych), w tym:
1 x śmierć
1 x zapalenie mózgu
20 x hospitalizacji
13 x drgawki
9 x wymioty
20 x trudności z oddychaniem, bezdechy
22 x wysypka / pokrzywka
9 x biegunka i wymioty
8 x problemy z napięciem mięśniowym
i inne…

Prosimy o zgłaszanie się kolejnych osób.

Czy Twoje dziecko miało problemy zdrowotne po szczepionce SYNFLORIX seria ASPNB005AE?

 

KOMENTARZE

 • @
  Nie chcieli się zgodzić na szczepienie dziecka w pierwszej dobie życia. W szpitalu w Oławie została wezwana Policja (chyba przebierańcy, bo nie przedstawili się, nie podali swoich numerów) zachowywali się skandalicznie, wypychali rodziców pałkami

  https://www.youtube.com/watch?v=f0Q2WU_ukks
 • @ewinia 09:19:50
  Policjantów to trzeba wzywać ale przeciw tym co chcą szczepić takimi szczepionkami i przeciw zbrodniarzom pierwotnym.
  - Przeciw ludobójcom co każą szczepić i ludobójcom co uchwalają talie ludobójcze przepisy i to w randze nie prawa (bo to tylko przez nich samych zalegalizowane bezprawie) a obowiązku.
 • Baju baju będziesz w raju
  Ciekawym ile dzieci zostało zaszczepionych tą szczepionką – bo jeśli jest to szczepienie obowiązkowe, to w skali roku są to setki tysięcy Polsce tylko.

  I tylko dwa przypadki, które miały trwałe negatywne skutki: 1 zgon, jedno porażenie mózgu.

  A ile noworodków umierało przedwcześnie, przez te pneumokoki?

  Ja czytałem o zgonach noworodków na SEPSA wśród b. nielicznej – w Polsce – grupy nie zaszczepionych noworodków.

  Czyli statystyka co najmniej 100 razy silniej wskazuje, że te szczepienia są w sumie DOBROCZYNNE – bo wymuszając reakcję rozwijającego się systemu odpornościowego noworodka, przygotowują go do zwalczania i innych chorób, w tym dziecięcych nowotworów (podobny skutek miały po-czarnobylskie napromieniowania w środkowej Europie (np. Węgry, gdzie tą sprawę statystyczne wyraźnie zauważono - patrz dane w http://archiwum.wiz.pl/1997/97031700.asp ).

  Czyż nie tak?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031