Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Grzegorz Braun o pogrzebie Jana Olszewskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W dniu pogrzebu śp. Jana Olszewskiego po raz kolejny Polscy dostali fałszywą lekcję historii.

 

Naród zachęcany jest do tego, żeby sakralizować rzeczy, które na to nie zasługują.  Jan Olszewski przez całe dorosłe życie mason i w dodatku mistrz, a zatem mason pierwszoligowy.  Jeśli to jest, brat, jako brata lożowego w tych dniach żegnają gdańscy masoni, a jednocześnie narodowi wskazuje się  Jana Olszewskiego jako najwybitniejszy wzorzec patriotyzmu, to stoimy w obliczu kontynuacji na następne pokolenie, tej narracji historii urojonej narodu polskiego, w której za wzorce patriotyzmu podaje się ludzi jeśli nie zaprzedanych, to uwikłanych w działalność wymierzoną w K.K, która jest nie do pogodzenia z polskim interesem narodowym i polskąracjąstanu.  Cele masonerii są złowrogie i polskiemu patriocie z tymi celami nie godzi się nie tylko identyfikować, ale nie godzi się służyć w interesie pożytecznego idioty masonerii.

Jeśli ktokolwiek zaplątał się w te rejony, trzeba by narodowi powiedzieć prawdę o tym co się robiło, nie zaś do grobowej deski utrzymywać lojalność wobec braci, zdawkowo tylko informując, że się uśpiło i w związku z tym nic z masonerią się nie ma wspólnego.

Nie dosyć było z masonerii wystąpić, trzeba było jeszcze powiedziećszczerzecałą prawdę, udostępnićmateriały,  dokumentację iprzekazać narzędzia tych bezbożnych satanistycznych rytuałów, nawet jeśli ktośnie zdaje sobie sprawę, że przestąpił progi kościoła szatana.

 

Link do filmu Grzegorz Braun – Wiara, rodzina, Własność!

 

https://www.youtube.com/watch?v=6_CJ4O9kneI&t=742s

 

KOMENTARZE

 • Wzorzec
  Patriotyzmu. Ta, jasne........gdyby nie uchwała 3 posłów UPR w Maju 92, to do dziś nie byłoby mowy o jakiekolwiek lustracji. Rząd Olszewskiego, a kto był w tym rządzie? Olszewski mason i kumpel JJ. Kiepskiego, Parys Żydziak, Olechowski esbek, cała reszta też nie lepsza.
 • @zbig71 11:50:16
  Tak,nawet Z.Wrzodak szef narodowej "S" w Ursusie go popierał... hahahea...
 • @zbig71 11:50:16
  JJ Lipskiego, nie Kiepskiego. Kiepski to jest Ferdek.
 • KK nie cierpi masonerii i odwrotnie.
  Jedno warte drugiego.
  Jedno i drugie podstępnie manipuluje narodem Polskim.
  Jedno i drugie to obca wroga Narodowi Polskiemu V kolumna.
  Takich V kolumn jest więcej (mafia żydowska, mafia niemiecka..mafia banderowska..)
 • @Oscar 14:26:57
  Na pytanie kto rządzi Polską od 89r można śmiało powiedzie że te wymienione wcześniej mafie (mafia Watykańska, masońska, żydowska, niemiecka, banderowska).
  Te mafie wmawiają polakom (zwłaszcza ta Watykańska czyli katolicka) że rządzi mafia komunistyczna... i że ta komunistyczna mafia wcale nie jest komunistyczna.. a wręcz przeciwnie jest skrajnie kapitalistyczna i oligarchiczna.

  Fajna sprzeczność wewnętrzna...i im się to wszystko w tych katolickich mafijnych rozumkach mieści.
 • kk
  "w której za wzorce patriotyzmu podaje się ludzi jeśli nie zaprzedanych, to uwikłanych w działalność wymierzoną w K.K, która jest nie do pogodzenia z polskim interesem narodowym i polskąracjąstanu"
  Czy działalność KK jest i było zgodne z Polską racją stanu? Więc o czym tu rozmowa?
 • @Seth 13:54:56
  Już w 1996 r. powiedział to wprost Zygmunt Wrzodak, znany wtedy działacz „Solidarności” w Ursusie, później poseł Ligi Polskich Rodzin: „Różowe hieny polityczne z części KOR żerujące na robotnikach, Kościele i Ojczyźnie, miały tylko jeden cel – dorwać się po naszych grzbietach do władzy. Kuroń, Michnik i towarzysze, zapiekli w zoologicznej nienawiści do polskości, cynicznie rozgrywali nasze nieszczęście, krew i naiwność. Deklarowali faryzeuszowską pomoc, by podstępnie wkupić się w nasze polskie, katolickie, robotnicze środowisko. Wszystko po to, by za naszymi plecami dogadać się ze swoimi ideowymi pobratymcami – komunistami”.

  Miał byś odwagę to powiedzieć???
 • @Wrzodak Z. 20:12:44
  Panie Zygmuncie, to co Pan pisze to dziś wszyscy wiemy. Jest tylko jeden problem :
  Był to problem ZAUFANIA Gierkowi.
  Juz mówię na czym to polega. Wiadomo, że tzw niepokoje były wywoływane sztucznie przez sabotażystów m.in poprzez to, że sklepy były puste. Pewnie gdyby nie to, to nikt ze zdrowo myslących ludzi nie wychodziłby na ulice.
  A jak to te puste półki były "robione". Ja znam przynajmniej kilka sposobów.
  W 1980 roku byłem na zakładowej wycieczce w woj zachodniopomorskim
  gdzie pokazywano nam m.in nową, nowoczesną dużą tuczarnię trzody chlewnej w Gryfinie, która sabotażami została doprowadzona do upadku.
  Gierek takich tuczarni pobudował po całej Polsce wiele.
  Ale widząc że coś jest nie tak, zaczął sam jeździć po Polsce z tzw wizytami gospodarskimi, ale saboażyści znali daty odwiedzin i przygotowywali wszystko na wysoki połysk, w tym Gryfinie to m.in przywozili świnie od rolników odległych nierzadko o 100km od Gryfina. Znam podobna sytuację w woj. opolskim...
  Gierek wiedział, że go rolują i ustanowił tzw komisje robotniczo-chłopskie, które jeździły po tych zakładach Ale widać że i to nie pomogło, pewnie skumali sie z sabotażystami za jakąs szmendę.
  A przecież wystarczyłby wtedy jeden telefon jakiegoś robotnika z tego Gryfina np do Was do Ursusa : "przyjeżdżajcie, tu do nas zrobić porządek, bo sabotażyści zniszczyli na tuczarnię a Wy macie puste sklepy i strajkujecie"...
  Ale łatwiej było dołączyć się sabotażystów, też coś ukraść, wieczorem kupić flaszkę i z kuplami popsiczyć na ta komunę i opić... stypę po niszczonej własnymi rękami Polsce...
  Panie Zygmuncie... DALIŚMY SIE NABRAĆ
 • Bohaterowie nocy lewów czerwcowych mieli Olszewskiemu za złe, że jest wybitniejszy w ich głupocie
  Lech Kaczyński też był wybitny jako liberałkanalia i nawet stanął na czele frontu jedności narodowej razem z POPisem, sekslewicami i ludowcami we wsparciu naszości wojny z Irakiem gebelsowskimi kręgami podejrzeń i na Lepera i GHertycha gruntowym Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem.. Ale nie miał pretensji do Macierewicza, że jest większym głupkiem ani do kard Dziwisza, że nie popierał otwarcie jego damy dla kopulacji on vitro łaskawej.
 • @Wrzodak Z. 20:12:44
  Ja to szanuję,co Pan wtedy mówił,ale faktem jest,że Pan go wtedy popierał, jak się okazało b. masona ( a Pan zwalczał masonów...hehehe - jak zwykle najciemniej pod latarnią ) czyli błąd - to samo z Giertychem,Lepperem.

  Mógł Pan założyć narodową partię na bazie "Ursusa" i popierać samego siebie,a nie te krzywe ryje,co teraz tworzą PiS i rządzą w Polsce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31