Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Dr n.med. Katarzyna Bross-Walderdorff przed sądem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

8 lutego 2019 r dr n. med. Katarzyna Bross-Walderdorff stanęła przed sądem Naczelnej Izby Lekarskiej w Warszawie ul. Sobieskiego 110 w sprawie odwołania od decyzji o zawieszeniu praw wykonywania zawodu.

 

Obrońcą w jej sprawie był mecenas Arkadiusz Tetela. Sąd zadecydował o ukaraniu lekarki w szczególnym dniu – pierwszego czytania obywatelskiego projektu STOP NOP o wolność naszych rodzin.

Lekarka sprzeciwiła się szczepieniu wcześniaków i noworodków, szczególnie urodzonych w złym stanie, bez możliwości wykluczenia przeciwwskazań. Powiedziała o tym głośno, o czym inni milczą. Sąd lekarski z Bielska Białej zawiesił jej prawo wykonywania zawodu (nieprawomocnie).

Sukces! Postanowienie o zawieszeniu prawa wykonywaniu zawodu lekarza uchylone przez Naczelny Sąd Lekarski! Doktor nadal może pracować!

Sprawa jednak wraca do sądu lekarskiego w Bielsku Białej. Za wypowiedź w sejmie kara nagany, którą pełnomocnik Arkadiusz Tetela będzie skarżyć do sądu najwyższego.

Po posiedzeniu dr Katarzyna Bross-Walderdorff powiedziała, że jest najbardziej szczęśliwa z tego powodu, że dowiedziała się dzisiaj, że szczepienia zostaną przesunięte na trzecią dobę, na jakąkolwiek późniejszą niż pierwsza i uważa to za sukces.

 

Całe nagranie z posiedzenia przed sądem Naczelnej Komisji Lekarskiej można zobaczyć tutaj:

 

https://www.youtube.com/watch?v=QQyn1ujqy80

 

 

4

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @
  Tak przedstawiły Fakty Panią doktor, jako antyszczepionkowiec, szkodzący swoimi działaniami

  https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/swoimi-dzialaniami-szkodzila-pacjentom-sad-lekarski-ukaral-katarzyne-bross-walderdorff,907919.html

  a tak Gazeta Wyborcza

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24442705,lekarka-antyszczepionkowcow-ukarana-nagana-zdaniem-sadu-nie.html#a=66&c=154&s=BoxNewsImg1
 • Szczepienia noworodków, tak samo jak już...
  samo odebranie matce dziecka zaraz po porodzie jest działaniem wywołującym nieprawdopodobną traumę dziecka.
  Dokładnie takie samo działanie ma obrzezanie dziecka.

  Ta procedura odbierania matce dziecka po porodzie i co gorsza kłucia go igłą strzykawki, jest barbarzyństwem wymierzonym w psychikę dziecka, które z całą pewnością ma swoje fatalne skutki na całe zycie.

  Nie ulega wątpliwości, że dla zdrowia całego narodu, należałoby te praktyki niezwłocznie ukrócić
 • @
  7-miesięczny chłopiec w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kilka dni wcześniej został zaszczepiony przeciw pneumokokom

  https://plus.gloswielkopolski.pl/7miesieczny-chlopiec-w-ciezkim-stanie-trafil-do-szpitala-kilka-dni-wczesniej-zostal-zaszczepiony-przeciw-pneumokokom/ar/13873341
 • @ewinia 11:21:50
  Córka lekarzy: Nie szczepię dzieci i są zdrowe. Szczepionki są zbyt ryzykowne

  https://ekstramagazyn.pl/corka-lekarzy-nie-szczepie-dzieci-i-sa-zdrowe-szczepionki-sa-zbyt-ryzykowne/ar/12241844#opinie
 • Autorka
  "Lekarka sprzeciwiła się szczepieniu wcześniaków i noworodków, szczególnie urodzonych w złym stanie, bez możliwości wykluczenia przeciwwskazań. Powiedziała o tym głośno, o czym inni milczą. Sąd lekarski z Bielska Białej zawiesił jej prawo wykonywania zawodu (nieprawomocnie)."

  Za to iż zachowała się jak normalny lekarz "sąd znachorów " chciał jej odebrać prawo do wykonywania zawodu". Najpierw to tych sędziów-znachorów trzeba zweryfikować i osądzić.

  Naczelny Sąd Lekarski co prawda uchylił wyrok znachorów z sądu "lekarskiego" (bo sądzona rację miała bezdyskusyjnie), ale ich samych dalej pozostawił bezkarnymi.
  Nic nie podają o postawieniu ich przed sądem, poddaniu egzaminom, weryfikacji ich postawy moralnej, stosowania Przysięgi Hipokratesa.

  To tylko znachorskie "leczenie objawowe" przez ten sąd, bo zło nie zostanie ani trochę wykorzenione i przy najbliższej okazji zapewne znów wypłynie.
  Zło ma tutaj wymiar oceanu a wyrok to sukces na rangę ubrania z tego oceanu łyżeczki z możliwych zbrodni. - Można się cieszyć, tylko że w ten sposób to sukcesu nigdy nie doczekamy.


  "Sprawa jednak wraca do sądu lekarskiego w Bielsku Białej. Za wypowiedź w sejmie kara nagany, którą pełnomocnik Arkadiusz Tetela będzie skarżyć do sądu najwyższego".

  "Za wypowiedź w Sejmie" czyli "za odpowiedzialność za Państwo swojego Narodu, za uczestnictwo w życiu politycznym", to karać może tylko wróg Państwa i Narodu.
  "Za tą karę" to mamy jasność iż Izby lekarskie sprawują władzę okupacyjną i ludobójczą wobec naszego Narodu.
  Tego tolerować się nie da.
  Ich udziału w systemie władzy państwowej tolerować się nie da.
  Tu trzeba też zatelepać całym systemem sprawowania władzy państwowej w Polsce, bo jak takie rzeczy mogą się dziać "w majestacie prawa i bezkarności", to mamy wyraźny sygnał że cała władza państwowa jest dzisiaj władzą okupacyjną i zmierzającą do eksterminacji Polaków.
 • Czy to jest właściwy temat do oceny przez laików -?
  To tak jakby poddać pod społeczny osąd poprawność wykonania i stopień bezpieczeństwa konstrukcji mostowej - i najlepiej w drodze głosowania.

  (Podobnie było z referendum akcesyjnym)
 • @Rzeczpospolita 13:38:00
  Wpisujesz się w oficjalną narrację znachorów przez władze państwowe uznawanych za lekarzy, podczas gdy to ci faktyczni lekarze są dziś prześladowani jako znachorzy.

  To kto ma uznawać kto jest lekarzem - okupacyjne władze zmierzające do ludobójstwa na Narodzie Polskim wspierane rockefellerowskimi znachorami sprzedający procedury medyczne dla biznesu i depopulacji, czy sami ci, co chcą się wyleczyć, oraz ci z uczciwych lekarzy którzy jawnie i odważnie stają po stronie zwykłych ludzi?
 • @miarka 15:14:20
  Nie popadajmy w przesadę, każda przesada prowadzi do szkodliwych skrajności.
  To dokładnie jak z uznaniem, że jakaś religia jest jedynie prawdziwa.

  Poza tym, mój komentarz dotyczy oczywistego faktu: tylko posiadana wiedza (nie koniecznie naukowy tytuł) w jakiejś dziedzinie uprawnia do opiniowania.
 • @Rzeczpospolita 15:24:22
  "To dokładnie jak z uznaniem, że jakaś religia jest jedynie prawdziwa"

  Ty czytasz to co piszesz?
  - Znasz kogoś wierzącego kto by nie wierzył że jego religia jest jedynie prawdziwa?
  - Przecież inne religie można tylko tolerować .

  Sugerujesz równouprawnienie religii, a religii nie da się równouprawnić bo równouprawnienie to łaska, a w ten sposób równouprawnienie stawałoby się prawem, i to prawem satanistycznym, wynoszącym się nad sam przedmiot równouprawnienia - tu nad religię.

  Sugerujesz wielobóstwo, a za tym i wielość prawd - sugerujesz konieczność samodestrukcji wszelkiej organizacji życia społecznego, bo żeby można było wprowadzić do niego jakikolwiek ład, musi być powszechne uznawanie jednej prawdy, a tą zawsze się widzi oczami jednego Boga.
  - A wielość praw to i pełnia satanizmu, bo to szatan jest ojcem kłamstwa, bo i kłamstwo zostałoby zrównane z prawdą.
 • @miarka 16:01:16
  Panie "miarka",
  bądź Pan przyzwoitym człowiekiem. Pisze Pan mądrze np. o "mowie nienawiści", a w kwestiach religii odlatuje Pan jak po narkotykach.

  Jeśli ma Pan żonę i spotyka żonatego kolegę, to przekonuje go Pan, że tylko Pana żona jest najpiękniejsza, a żona kolegi nawet nie przypomina kobiety? To samo tyczy religii. I tak jak mogą żyć zdeklarowani kawalerowie, tak mają prawo do intelektualnej egzystencji poglądy ateistów, czy wyznawców innych religii.
  Więcej powagi, o logice i intelektualnej uczciwości już nie wspomnę.
 • Dr H.Czerniak u Barełkowskiego
  Aż dziw, że zaprosili doktora do programu - Szczepienia szkodzą czy pomagają https://www.youtube.com/watch?v=9VzDgWbXYHY
  i o konieczności suplementacji
  https://www.youtube.com/watch?v=Su-HyVewjNc
 • @Arjanek 15:23:41
  5*

  Taka jest prawda.
 • @Rzeczpospolita 18:42:12
  Nie, nie, nie.
  Uroda kobiety jest oceniana, osądzana przez nas i dla nas. Ona nie jest wyrazem obiektywnego piękna, a naszego gustu czy poglądu, poczucia wyjątkowości, jest odczuciem subiektywnym.
  Na postawie poglądu potrafimy hierarchizować kobiety pod względem urody, stąd i uważać że nasza żona w całości i w detalach, np. piersi jest najpiękniejsza.
  Religia to więcej, to kwestia przekonania. Przekonania już porównaniom ani żadnym dyskusjom nie podlegają. Sprawa jest postanowiona, zamknięta.

  O ile w kwestii poglądów możemy coś wybierać, bo to jest coś do brania, to w kwestii poglądów już nie bo pogląd dotyczy idei, stanu idealnego, stanu obiektywnej doskonałości, która oddziałuje i na nasza życie, wokół której to my organizujemy swoje życie, i dlatego to dla której to my jesteśmy gotowi się poświęcać, czy składać z siebie ofiarę, dla której być na rzecz której świadomie i dobrowolnie służyć.

  Pogląd i przekonanie to są sprawy przeciwstawne a Pan to miesza i to "przypadkiem" tak, że zamiast przekonania mówi o poglądzie.

  I to Pan mówi o intelektualnej uczciwości, o powadze i logice?
 • @ewinia 11:21:50
  Córka mojego bratanka też to miała po tej szczepionce. Na szczęście ojciec, zawodowy kierowca, przeszkolony w ratownictwie uratował ją z zapaści, odwiózł do szpitala i dopilnował dalsze ratowanie.
 • @ Rzeczpospolita
  Szanowny panie.Wybaczy pan dosadnosc sformulowania ale w tym temacie opowiada sie pan po stronie sił ciemnosci i zawodzio pana elementarna logika.. Przyklad z mostem to wlasnie dobry przyklad ze nie uzywa pan logiki w analizie tego problemu a z njakiegos nieznanego powodu akceptuje korporacyjne polprawdy i klamstwa . Drogi panie Prawda jest nadrzedna wartoscia poniewz w momencie gdy zrobimy krok w kierunku klamstwa trudno juz tej drogi zawrucic poniewaz potem staje za takim klamstwem nauka instytucje ,pensje ,ideologie i swykla karkulacja..W takim amoku nierozumienia problemu szczepien jest dzis ponad 90 procent spoleczenstwa polskiego. .polecam panu ten film i licze ze dokjdzie pan do prawdy i zmieni zdanie w temacie tej odrazajacej zbrodni Śmiertelny Zastrzyk: Prawdziwa historia Szczepień ... - YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=3sXvD6-Py0Q
  Film dla zapytania Smiertelny zastrzyk prawdziwa historia szczepien
  ▶ 2:32:13
  29 gru 2017 - Przesłany przez: Nowa Polska
  Polacy, Siostry i Bracia ! Misję ważną publicznie dla Polaków i Polski cały czas wykonujemy dzięki Waszej ...
 • @jan
  Jeden z komentarzy z feceboka do art Szczepionki - jedną z form depopulacji - Prof. zw. dr hab. Stanisław ...
  https://killuminati.pl/szczepionki-jedna-form-depopulacji-prof-zw-dr-hab-stanislaw-wi...
  14 paź 2017 - Profesor Stanisław Więckowski demaskuje zbrodniczą działalność koncernów farmaceutycznych, omawia on skład szczepionek w których ...


  Niestety niewiele mozna zrobic ze swiadomoscia tzw wiekszosci psychologia zachowan stadnych wyklucza refleksje i analize logiczna zagadnienia wychadzaca poza panujaca w grupie niezaleznie od poziomu niedorzecznosci . Z histori medycyny znana jest sprawa z prof Ignazem Semmelweisem ktory we wiedenskim szpitalu wprowadzil obowiazek mycia rak przed zabiegiem lub porodem czym doprowadzil do calkowitego spadku zakazen szpitalnych i zgonow.. Reakcja uwczesnych profesorow medycyny byla tak drastyczna w stosunku do niego ze rownolegle z szykanowaniem jego dorobku i osoby zamknieto go w szpitalu psychiatrycznym gdzie zmarl [,..] . Tak wiec mozna miec tytuł profesora medycyny i byc deblem o zamknietej umyslowosci.problem mistyfikacji teori imunizacji wyglada identycznie .Z tym ze ten falszywy aksjomat medyczny zaimplementowanow wiekszosci ludzi tylko teoretycznie zdolnych do logicznego myslenia

  Lubię to!
  · Odpowiedz · 2 min
 • @miarka 19:33:02
  Pańskiemu interlokutorowi nie chodzi bynajmniej o jakąś intelektualną uczciwość, powagę, czy logikę. Chodzi o to, aby strolować materiał Autorki.
  Podczas gdy sprawa dotyczy szczepionek, których skutki stosowania okazują się być zabójczymi, zwłaszcza dla niemowląt, podnoszony zostaje temat panskich poglądów na religię i wiarę.
  Pańska wiedza nt. szczepionek wg rozmówcy jest niewystarczająca, czyli pańskie zdanie się nie liczy; taki ma być przekaz wymiany tych kilku zdań. Wiedza natomiast gościa lobbującego tu za szczepionkami, daje mu pełne prawo do zrugania Pana nie tylko za jego poglądy w omawianej kwestii, ale także za poglądy pańskie w sferze pańskiej wiary.
  Reasumując, szczepionki są cool, a opinie jakiegoś katola to jedynie moherowe banały.
  Zastanawiam się tylko, dlaczego nie został nazwany Pan ,,żydem", bowiem kanapa wpesów dysponuje pełną listą żydów w Polsce, uzupełnianą nieustannie, a na którą trafił ostatnio pan Bosak i ten jegomość sugeruje Panu ,,nie popadanie w przesadę, bo każda przesada prowadzi do szkodliwych skrajności".
 • @
  Polski „Alfie Evans – Szymek walczy o życie po podaniu mu szczepionki? Szokujące INFO!
  Krystyna Socha rozmawia z ciocią 7 miesięcznego Szymonka, który walczy o życie po podaniu mu szczepionki przeciw pneumokokom. Sam walczy, bo lekarze go skreślili!

  https://www.youtube.com/watch?v=Sf4duQNCalM

  Tak się zastanawiam, czy lekarzom nie chodzi o organy do transplantacji?
 • @Jan Twardowski 10:29:21
  Czy Pan jest biologiem, chemikiem, medykiem i dysponuje laboratoriami, instytutami naukowymi, zgromadzoną wieloletnią wiedzą z przeprowadzonych badań w kwestii szczepień i szczepionek?

  Ja nie zaprzeczam szkodliwości szczepionek, ale nie zaprzeczam także pożytkom płynącym ze szczepień - po prostu, nie mam takiej wiedzy, która by na to pozwalała.

  Czy Pan jest w stanie wykluczyć taką ewentualność, że nakłanianie do rezygnacji ze szczepień prowadzić może do zwiększenia śmiertelności?
  Jak Pan widzi manipulować można na różne sposoby.
 • @miarka 19:33:02
  Tak, ocena urody kobiety, to kwestia subiektywnego gustu - w sensie: ta podoba mi się najbardziej, bo taką urodę lubię. Nie mniej istnieje obiektywny kanon piękna (geometryczne proporcje).

  Podobnie jest z religiami - to kwestia czysto subiektywnych odczuć. Podobnie jak w sztuce, ten utwór mi się podoba, a ten nie.

  Jednakowoż, ponieważ religia jest czynnikiem politycznym należałoby społeczeństwo nie tylko kształcić w zakresie historii, polityki, logiki, ale także uświadamiać narodowo. Nie można przecież wykluczyć, że religia jest elementem wrogim i szkodliwym społecznie, jak w przypadku żydowskiego chrześcijaństwa, czy żydowskiego katolicyzmu dla polskich Słowian.
 • @Rzeczpospolita 14:23:45
  TEZA: SZCZEPIENIA TO OSZUSTWO! Dowody poniżej! Jeśli uważasz, że mam rację- daj łapkę w górę. Jeśli nie, to wskaż gdzie i udowodnij, że się mylę. Szczepienia to rytuał wykonywany na ludziach, którym narzucono wiarę w ich skuteczność, dający im złudną nadzieję, że są chronieni. Prawda jest taka, że szczepienia nie zapobiegają żadnej chorobie, a mogą spowodować wiele problemów. Aby ludzie nie domyślili się, że odporność poszczepienna to oszustwo - szczepi się ich tylko na te choroby, które się lekko przechodzi, albo te dające się leczyć antybiotykami, albo na takie, które są bardzo rzadkie, albo w ogóle nie istnieją. Nawet jeśli dziecko rozchoruje się na chorobę z "grupy lekkich", przeciwko której je zaszczepiono to powiedzą - że dzięki szczepieniu choroba miała lżejszy przebieg, albo, że dzięki szczepieniu obyło się bez ciężkich powikłań. Znam takie przypadki wśród moich znajomych - chorób mimo zaszczepienia - ospa, tężec, krztusiec itp... Jeżeli teza ta (że szczepienia nie działają) miałaby być prawdziwa, to nie spotkamy się ze szczepionkami na choroby stosunkowo częste i o ciężkim przebiegu, bo te byłyby miarodajnym testem na skuteczność szczepień i w krótkim czasie obnażyłyby słabość systemu. Dlatego nikt nie ryzykuje wypuścić na rynek szczepionek przeciwko boreliozie (bakteria), albo WZW typu C (wirus). Jeśli po zaszczepieniu rozchorował(a) byś się na boreliozę albo WZW typu C, to pierwsza z chorób zniszczy ci mózg i stawy, ta druga rozwali wątrobę, a ty będziesz walczyć w sądzie z producentem szczepionki o odszkodowanie. Producentów wykończyłyby wtedy pozwy pacjentów, którzy żądaliby zwrotu kosztów leczenia chorób przeciwko którym byli zaszczepieni. Borelioza to choroba zawodowa rolników i leśników. Państwo ponosi z tego tytułu olbrzymie koszty (renta, opieka medyczna). WZW typu C - to zmora stacji dializ (50% ludzi dializowanych zakażonych). To że nie ma takich szczepionek (na choroby stosunkowo częste i o ciężkim przebiegu) jest dla mnie w tej chwili najmocniejszym i najbardziej oczywistym dowodem w sprawie przeciwko mitowi szczepień ochronnych. Większość epidemii (np. dżuma; cholera, polio) została wyeliminowana dzięki poprawie warunków sanitarnych. Czemu dzisiaj nie przewalają się przez Europę epidemie dżumy i cholery? Czy to szczepienia wykonały swoją robotę, czy raczej kanalizacja i mydło? Poprawa jakości życia zbiegła się w czasie z pierwszymi masowymi szczepieniami, dlatego ta koincydencja pozwala koncernom farmaceutycznym żerować na nieświadomych, poddanych propagandzie społeczeństwach. PS. 1. Podręczniki medyczne i ulotka szczepionki mówią, że nawet przechorowanie tężca nie daje odporności na tę chorobę, więc po co szczepić i co jest w szczepionce? 2. Na ulotce BCG (gruźlica) przeciwwskazaniem do podania są wrodzone zaburzenia odporności. Na podstawie jakich badań lekarze wykluczają takie zaburzenia już w pierwszej dobie? Kilkadziesiąt dzieci w Polsce poświęca się każdego roku (najczęściej wcześniaki), kiedy powikłania po szczepieniu w pierwszej dobie ujawniają wrodzone zaburzenia odporności. 3. Mityczna odporność stada ( zaszczepione > 95% ludności ) to też bzdura wyssana z brudnego palucha. Zdecydowana większość dorosłych nie przyjmuje żadnych szczepionek przypominających po 18 roku życia, a przecież sami producenci mówią, że szczepienia nie dają odporności na całe życie - max 10 lat. Dlaczego ciągle posługują się tym kłamstwem? 4. Kto własną krwią podpisze gwarancję, że to co ma z krwią dziecka kontakt ma właściwy skład i że było dobrze przechowywane i że nie dowiem się parę dni po szczepieniu, że zostało decyzją GIF wycofane z obrotu? Głośno było ostatnio o szczepieniu dzieci szczepionkami przeznaczonymi do utylizacji. Utylizacja - to straty dla przychodni, dlatego zutylizowano je w ciałach małych dzieci. https://tinyurl.com/yau53sxv 5. Najwięcej szczepionek podaje się w pierwszych miesiącach życia dzieci. Przez to łatwiej ukryć powikłania a rodzicom trudniej udowodnić zmiany (regres) w zachowaniu dziecka. Czytaj świadectwa rodziców nt. powikłań: http://stopnop.com.pl/prokuratura-nop/ Jeszcze raz podsumowując krótko w dwóch zdaniach: 1. Choroby lekkie albo rzadkie albo dające się wyleczyć antybiotykami (ospa, świnka, krztusiec itp.) - szczepimy, robimy kasę i nikt się nie domyśli że to nie działa. Nawet jak się się rozchorujesz mimo zaszczepienia - medycyna daje radę, albo samo przejdzie, albo weźmiesz antybiotyki, nikt nie umrze, nikt się nie będzie czepiał. 2. Choroby o ciężkim przebiegu, trudne w leczeniu (borelioza,WZW typu C) - nie tykamy się, nie szczepimy, za duże ryzyko, że ludzie zaczną podejrzewać, że zapobiegające chorobom szczepienia to jedna wieeeeelka ściema.

  prof. Zofia Majewska.
  https://tinyurl.com/yd533xd6
  Gazeta Warszawska
  https://tinyurl.com/ybuvuvpd
  Wywiad z „dr Markiem Randall’em”
  https://tinyurl.com/y8o7ob5s
  Szczepionki i odporność
  https://tinyurl.com/ycgkq9uq
  Włoskie badania
  https://tinyurl.com/y8wtwpfu
  Filantrop? SZOK !
  https://tinyurl.com/y7hv3u7c
  https://tinyurl.com/ybscf2of
 • @Rzeczpospolita 13:53:07
  Nie jestem biologiem, ani medykiem, ale autorytatywną opinią dla mnie jest opinia pani dr n.med. Katarzyny Bross-Walderdorff.
  Pan natomiast uprawia tu lobbing na rzecz szczepień, negując wypowiedzi lekarza, czyli osoby kompetentnej. Tak to widzę, tłumacząc niecną taktykę działania w poprzednim, swoim komentarzu.
 • @ewinia 13:21:45
  P. Justyna Socha rozmawia w realu24 z ciocią Szymona
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=19&v=Sf4duQNCalM
 • @Jan Twardowski 15:11:16 & @ewinia 10.02.2019 14:55:52
  Opinia jednego, czy nawet kilkunastu lekarzy, to zbyt mało, żeby uznać ją za decydującą w kwestii szczepień zarówno na TAK, jak i na NIE, zwłaszcza w dzisiejszej dobie powszechnej manipulacji społeczeństwem.

  Trzeba byłoby powołać do życia niezależne, narodowe, państwowe instytuty, które zajęłyby się zbadaniem powyższego zagadnienia - ale najpierw trzeba byłoby zlikwidować żydowski kapitalizm, pozbyć się okupantów i powołać narodowe władze.
 • @Rzeczpospolita 14:23:45
  Niech Pan się lepiej nie wypowiada na tematy religijne i polityczne bo Pan nie ma o nich pojęcia.
  Kompromituje tu Pana kolejna wypowiedź:
  " religia jest czynnikiem politycznym "
  Religia i polityka cele mają sprzeczne. Religia do tyczy służby, duchowości, wartości, idei i spraw nadprzyrodzonych. Religia dotyczy dawania z siebie na poziomie i osoby i społeczności takiego aby życie społeczne było stabilne spójne i zgodne, sprawiedliwe, prawe, moralne i się wciąż doskonaliło.
  Polityka dotyczy zaspokajania potrzeb, organizacji spraw doczesnych.

  Oczywiście i polityka, i religia dotyczą tych samych ludzi i tych samych potrzeb, wiec relacje są, ale sama religia i polityka nie są częścią siebie ani w jedna stronę ani drugą.


  Druga sprawa to całe zdanie brzmi:
  "Jednakowoż, ponieważ religia jest czynnikiem politycznym należałoby społeczeństwo nie tylko kształcić w zakresie historii, polityki, logiki, ale także uświadamiać narodowo".
  Niby kto miałby kształcić? Rozumiem że według Pana nie Kościół tylko państwo.

  Otóż jeżeli świat polityki wynosi się nad jej typowy zakres - w szczególności pełnienia obowiązków na rzecz narodu, jego dóbr wspólnych, w tym państwa jako jednego z tych dóbr mamy faszyzm.
  Jeżeli polityka wynosi się nad człowieka mamy faszyzm - bo polityka ma służyć człowiekowi i człowieczeństwu w każdym jego aspekcie.
  Jeszcze gorzej jak polityka się wynosi nad ludzką duchowość, w tym religię. Wtedy nieuchronnie mamy satanizm, wojujące antyczłowieczeństwo i demoralizację, deprawację i niesprawiedliwość. Wtedy nie da się utrzymać żadnego ustroju politycznego, ani nawet umowy społecznej. - Wtedy w ogóle nie będzie polityki (co najwyżej będzie z rozpędu zachowana nazwa, ale to już będzie antypolityka i postępujące samozatracenie członków społeczności i totalna anarchia.
 • @Rzeczpospolita 18:56:48
  "Opinia jednego, czy nawet kilkunastu lekarzy, to zbyt mało, żeby uznać ją za decydującą w kwestii szczepień zarówno na TAK, jak i na NIE, zwłaszcza w dzisiejszej dobie powszechnej manipulacji społeczeństwem."

  Nieprawda.
  - Tylko na "tak". Tu muszą być wszędzie niezbite dowody jako wyniki obiektywnych i niezależnych od producentów i związanych z nimi grup interesu badań. Tu nie tylko badający muszą być sprawdzani, ale i badający badających, a nadto obserwacje zaszczepionych.

  Na "nie", starczy jedna negatywna opinia co do oceny tych dowodów czy metodyki badań.
  A tu jest ogrom zaniedbań i brak wiarygodnych badań i sprawdzań.
  Już z samego tego powodu szczepień należy zaniechać. Przecież to powtórka eksperymentów z Auschwitz, tylko że na całych populacjach, ale tak samo jak w Auschwitz na przymus.

  Powtarzam: musi starczy jeden sensowny (niekoniecznie udowodniony) głos krytyczny żeby eksperymenty MUSIAŁY być przerywane.
 • Szczepionkowa sekta
  Czy istnieje coś takiego na świecie, jakikolwiek powód, jakakolwiek rzecz, którą mogłaby wam zaproponować sekta, a która sprawiłaby, że powiedzielibyście:
  „Wiesz co, ta cała sprawa z zabijaniem dzieci jest raczej mało zachęcająca, ale wszystko inne jest takie cudowne, że przymknę oko na te ofiary z dzieci.”

  A co, jeśli tych ofiar musiałoby być więcej? Na przykład 10 dzieci? Jestem pewien, że każdy oglądający ten program myśli sobie:

  „Nie przyłączyłabym/przyłączyłbym się do żadnej takiej organizacji zabijającej chociażby jedno dziecko, a co dopiero 10.”

  Czy sądzicie, że jest to niemożliwe?
  A co, jeśli wam powiem, że 97% Amerykanów/Polaków byłoby w stanie do takiej sekty się przyłączyć?
  Co gorsze wiemy, że to jest fakt. Uwierzylibyście mi? Pewnie już sięgacie po pilota, by wyłączyć telewizor myśląc sobie: „Co on wygaduje?” Udowodnię wam, że tak właśnie jest. Około 97% naszego kraju jest częścią sekty, która składa dzieci w ofierze.
  https://szczepienia.wybudzeni.com/2017/12/06/miliony-ludzi-dolaczaja-do-sekty-skladajacej-dzieci-w-ofierze/

  Szczepionka DTP jest do dziś stosowana w Polsce:

  Wnioski:Zaszczepienie szczepionką DTP wiązało się z 5-krotnie wyższą umieralnością niż z byciem nieszczepionym. Żadne z prospektywnych badań nie wykazało korzystnych skutków dla przeżycia dzięki szczepionce DTP. Niestety, szczepionka DTP jest najpowszechniej stosowaną szczepionką, a proporcja zaszczepionych trzema dawkami DTP, jest globalnie stosowana jako wskaźnik wydajności krajowych programów szczepień.

  Należy obawiać się, że wpływ rutynowych szczepień na śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny nie był badany w randomizowanych badaniach klinicznych. Wszystkie dostępne obecnie dowody sugerują, że szczepionka DTP może zabijać więcej dzieci z innych przyczyn, niż oszczędza poprzez ochronę przeciw błonicy, tężcowi lub krztuścowi. Chociaż szczepionka chroni dzieci przed chorobą docelową, może jednocześnie zwiększać podatność na niezwiązane z nią infekcje…” – EBioMedicine. 2017 Mar; 17: 192–198. The Introduction of Diphtheria-Tetanus-Pertussis and Oral Polio Vaccine Among Young Infants in an Urban African Community: A Natural Experiment
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5360569/

  Gdy dziecko po szcxzepieniu trenuje bezdechy przez kilka minut, to trafia do statystyk pod etykietą o nazwie SIDS - zespół nagłej śmierci niemowląt.

  W badaniu Massroor Pourcyrous opublikowanym w 2007 roku odnotowano, że 16% niemowląt miało związane ze szczepieniem potencjalnie śmiertelne zdarzenia krążeniowo-oddechowe z epizodami bezdechu i/lub bradykardią. Krwawienie wewnątrzczaszkowe wystąpiło u 17% wcześniaków, którzy otrzymali pojedynczą szczepionką oraz u 24% tych, którzy otrzymali więcej szczepionek. Ponadto odnotowano, że szczepionka DTaP była związana z największą ilością przypadków zdarzeń sercowo-oddechowych wśród niemowląt, które otrzymały pojedynczą szczepionkę. Odnotowano również u dzieci:
  1. Zapalenie mózgu, na co wskazywały podwyższone poziomy białka C- reaktywnego.
  2. Obrzęk mózgu jako jeden z głównych objawów zapalenia.
  3. Potencjalnie śmiertelne zdarzenia sercowo – oddechowe.
  4. Krwawienie w mózgu. – J Pediatr. 2007 Aug;151(2):167-72.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17643770

  „WYNIKI: Do systemu raportowania niepożądanych odczynów poszczepiennych VAERS zgłoszono 2.149 zgonów, najwięcej (n = 1.469 [68,4%]) dzieci. Mediana wieku wynosiła 0,5 roku (zakres 0-100 lat); mężczyźni stanowili 1.226 (57%) zgłoszeń. Całkowita roczna raportowana liczba zgonów na ogół spadła w drugiej połowie okresu badania. Najczęstsza diagnoza przyczyny zgonu wśród 1.244 doniesień u dzieci z dostępnymi protokołami zgonów / autopsji obejmowały"
  - zespół nagłej śmierci niemowląt (n = 544 [44%]),
  - asfiksję / uduszenie (n = 74 [6,0%]),
  - posocznicę / sepsę (n = 61 [4,9%] ]) i
  - zapalenie płuc (n = 57 [4,6%]).

  Wśród 526 zgłoszeń dorosłych, najczęstszymi przyczynami zgonu były
  - choroby układu krążenia (n = 247 [46,9%]) i
  - układu oddechowego (n = 77 [14,6%]),
  - niektóre infekcje i choroby pasożytnicze (n = 62 [11,8%]) oraz
  - nowotwory złośliwe (n = 20 [3,8%]).

  W przypadku zgonów dzieci, 79,4% otrzymało przynajmniej jedną szczepionkę w dniu śmierci. Inaktywowana szczepionka przeciw grypie podawana pojedynczo była najczęściej powiązana z raportami zgonów u dorosłych (51,4%).” – Clin Infect Dis. 2015 Sep 15;61(6):980-7; Deaths Reported to the Vaccine Adverse Event Reporting System, United States, 1997-2013.
  https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/26021988/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31