Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Dr Hubert Czerniak postawiony przed sądem. Co dalej?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

30 stycznia dr Hubert Czerniak stanął przed Okręgowym Sądem Lekarskim w Łodzi. Toczy się już druga rozprawa w sprawie lekarza obwinionego o kwestionowanie kalendarza szczepień.

 

Pierwsza rozprawa odbyła się 9 stycznia. Podczas tej rozprawy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej w Łodzi, który prowadził postępowanie wyjaśniające w tej sprawie, odczytał wniosek o ukaranie lekarza i sformułował zarzuty. Postępowanie przed Rzecznikiem Odpowiedzialności Zawodowej toczyło się wcześniej przez półtora roku. Po tym czasie został sformułowany wniosek o ukaranie lekarza. Podczas pierwszej rozprawy lekarz skorzystał z prawa do składania wyjaśnień, podczas drugiej rozprawy (30 stycznia) zostali przesłuchani biegli, którzy zostali powołani w tej sprawie. Rzecznik postanowił powołać dwóch biegłych. Jeden był to biegły z zakresu pediatrii, drugi z zakresu chorób zakaźnych.

Próbuje się go oskarżyć o działanie przeciw zdrowotne. Nie ma dyskusji na temat co jest prozdrowotne, tylko czy wykonuje się polecenia z góry.

 

Więcej w filmie STUDIO-VTV1:

https://www.youtube.com/watch?v=O8VRyfCW0YM

 

KOMENTARZE

 • W-ce Min. Zdrowia p.Czech podał się do dymisji
  Zrobił ruch wyprzedzający po tekście w Fakcie o nagannych praktykach ws. leków refundowanych, bo p.Czech odpowiadał za politykę lekową. Kiedy wreszcie CBA zrobi porządek z lobbystami koncernów farm. na wysokich stołkach w służbie zdrowia, to nie dymisje powinny być tylko kryminał. A mediach głównego ścieku o p.Czechu cisza, bo kasa koncernów płynie szeroką rzeką.
 • @
  Sensacyjne! Hubert Czerniak komentuje postępowanie OIL w Łodzi

  https://www.youtube.com/watch?v=RneRb6fbvYo
 • @AgnieszkaS 00:11:31
  oj tam,oj tam
  Jedną działka na m-c od dobrego dostawcy to samo zdrowie
  Tylko ten smród.....

  8-)))))))
 • @AgnieszkaS 00:31:22
  ale ja to naprawde tylko okazjonalnie
  tylko wtedy jak mnie na portalu pewien ekspert "wkurzy"
  8-)))))))))
  Pozdrawiam
 • @AgnieszkaS 00:11:31
  "Jest również popularyzatorem "dobrej rośliny" marihuany."
  Nie ma takiego czegoś, jak " marihuana." (Choć większość używa takiej nazwy nie znając historii jej delegalizacji)
  Są konopie, w tym odmiana Indyjska. Każda roślina jest dobra, chyba że się ją wykorzysta do złych celów. Zioła to przede wszystkim leki.
  Proszę posłuchać Lekarzy przez L, nie l
  6min 25sek. nagrania:
  https://www.youtube.com/watch?v=VF8m9taqpKk
 • @AgnieszkaS 00:31:22
  hmmm
  pani Agnieszko moj dobry znajomy, ktory wlasnie jest w Peru, ma legalna plantacje marihuany w Californii...chodzi o olejek - cannabis oil jezeli tak bedzie latwiej...
  zapach - faktycznie palonej marychy jest dosc mdly, ohydny...poraz pierwszy zetknalem sie z nim (zapachem) wlasnie w USA...tam "jaraja" dosc mocno - pamietam ze sciekowych jak kolejni prezydenci przyznawali sie, ze ten tylko trzymal w reku, tamten palil ale sie nie zaciagal...takie szopki. Jestem dosc silnym zwolennikiem fitoterapii i wiem ze duza moc jest w rozmaitych rozlinach...i na koniec o zapachu - sam uwielbiam gotowac stad eksperymentuje z wieloma przyprawami... prosze sprawdzic, oregano lekko podgrzane na patelni :);)...no chyba ze ktos nie lubi oregano
 • #
  sluchalem kilka razy pana Czerniaka na judupie i wg mojej opinii mowi calkiem do rzeczy...a to ze sluzba zdrowia stala sie po prostu intratnym interesem to raczej wiekszosc ludzi wie...chociaz przy dzisiejszym wplywie mediow - kto wie?
 • @AgnieszkaS 02:28:05
  klade areszt na waszeci - Marianek to zapewne maly Marian...a pani zapewne chodzilo o majeranek - w Peru nazywane Mejorana (mechorana) i nigdy sie z tym zielem sie tu nie spotkalem...znamienite do kurczaka wg przepisu mojej mamy...ale kiedy to bylo?
 • @AgnieszkaS 03:25:05
  czy wiesz gdzie dobra pamiec mieszka? - w rybie, fasoli i orzeszkach...a co do polityki no to jaki wplyw na polityke maja blogarzy (nie lubie tego sformulowania) neon...zaden!!! wiec prosze sie nie przejmowac!...i traktowac neon jak internet - taki w moim wyobrazeniu winien byc...choc jakis moderator zawsze bedzie potrzebny co jest nieunikniene...ale...
 • @Husky 00:23:29
  Jaki smród? Zapach blancika z dobrym tyteksem to ambrozja dla nosa!!!!
 • @zbig71 03:47:25
  wiesz ja uwielbiam serial - na prawde - Swiat wedlug Kiepskich - ja go lubie..na prawde...i tam w jednym z odcinkow, pan Pazdzioch zadaje pytanie panu Ferdkowi - "Łoji pana po deklu?" i wowczas Ferdek pyta sie Pazdziocha - a co to jest bo zaraz...oj...- a Pazdzioch odpowiada - skorka od banana podgrzewana na pascie do obuwia...
 • @rysio 01:38:41
  " Każda roślina jest dobra, chyba że się ją wykorzysta do złych celów. Zioła to przede wszystkim leki. "

  I to jest to. Musimy odwrócić na nogi sztukę medyczną w porównaniu z "medycyną rockefellerowską".

  To zioła muszą być podstawę leczenia, a a leki chemiczne mają się ograniczać do nagłych przypadków.

  Co do szczepionek to to co oni tam do nich dodają jest zbrodnią.
  Podstawą odporności ma być zdrowe, naturalne żywienie i naturalna, nie chemiczna, obfitująca w nawozy naturalne technika nawożenia i uprawa roli ze zwalczaniem chwastów mechanicznym (przy okazji okaże się że ludzi jest na świecie za mało, a nie za dużo).
  Również zwierzęta muszą hodowane bez chemii - zwłaszcza bez leków używanych w masowych ilościach w odwrotnym dla nich celu - na przyrost masy.
  Do tego zapobieganie przez świeże powietrze, świeżą wodę, dużo spacerów, gimnastyki, pracy fizycznej.
  Również ubrania i materiały budowlane naturalne.

  Proponuję doktora Huberta Czerniaka na prezydenta Polski. On już będzie wiedział jak to wdrożyć.
  Może dlatego że możemy to zrobić sitwy się już boją o swoje zbrodnicze źródła utrzymania i chcą go dyskredytować.
  Jakoś musimy go obronić bo to nasze dobro narodowe.
 • @AgnieszkaS 04:54:43
  Jeszcze raz, proszę obejrzeć parę wypowiedzi dr Czerniaka po kilka razy, bo widzę, że nie dociera sens jego wypowiedzi. To lekarz z ogromnym doświadczeniem i nie z opowieści internetowych czerpie wiedzę tylko od poszkodowanych NOPami dzieci, które leczy. Znam dobrze dwa przypadki ciężkiego uszkodzenia trzustki po szczepionce MMR, jedno z dzieci po szczepieniu tylko dzięki przytomności lekarza i jego wiedzy nt. możliwych powikłań natychmiast trafiło pod pompę insulinową, tyle w temacie. Do dobrodziejstw ludzi nie trzeba namawiać mają swój rozum i wbrew pozorom wiedzę, niech decydują.
 • @AgnieszkaS 04:54:43
  Widać bardzo niedokładnie Pani obejrzała filmik z wypowiedzią dr Czerniaka, w którym wyraźnie mówi, że nie jest przeciwny szczepionkom, ale kalendarzowi szczepień. Jeśli ktoś uważa, że jego dziecko musi być zaszczepione, to jego wola. Szczepienia to profilaktyka i nikogo nie wolno do tego zmuszać. Tyle już było mówione o szkodliwości szczepionek, ale Pani tego nie zrozumiała.
  Tu następny filmik:

  https://www.youtube.com/watch?v=Qa60C1ZLBw8


  A tu artykuł o tym, że - Nauka POTWIERDZA: szczepionki rozprzestrzeniają odrę. Ethan Huff

  (Natural News) Podczas gdy agencje zdrowia publicznego, konwencjonalni lekarze i pro-szczepionkowi fanatycy chcieliby żebyśmy wierzyli, że szczepionka daje absolutną ochronę przed zachorowaniem i szerzeniem się choroby zakaźnej, to badania opublikowane / research published in the journal Clinical Infectious Diseases pokazują bez cienia wątpliwości, że absolutnie tak nie jest.

  Skupiając się konkretnie na szczepionce MMR przeciwko odrze, śwince i różyczce, naukowcy z Biura Szczepionkowego nowojorskiego Departamentu Zdrowia Higieny Psychicznej, Krajowego Ośrodka Szczepionek i Chorób Układu Oddechowego, i CDC, wykryli, że pomimo podania szczepionki, osoby uczestniczące epidemii odry w Nowym Jorku w 2011, dalej łapały i zarażały odrą innych – łącznie z tymi które też zostały zaszczepione.

  Była to tak potworna rewelacja, że nawet media głównego nurtu musiały ją zauważyć, w tym Sciencemag.org, które opublikowało artykuł w kwietniu 2014 na ten temat zatytułowany „Pierwszy raz epidemia odry prześledzona do w pełni zaszczepionego pacjenta” / Measles Outbreak Traced to Fully Vaccinated Patient for First Time. W istocie, szczepionka MMR nie działa jak twierdzono, ani podwójna dawka, jak twierdziła CDC, nie daje prawie idealnej ochrony przed chorobą.

  „Badania wyraźnie pokazują, że osoba zaszczepiona nie tylko może zachorować na odrę, ale też zakażać nią innych, którzy też byli zaszczepieni przeciwko niej – podwójnie obalając tezę, że podanie wielokrotnych dawek szczepionki MMR jest ‚skuteczne w 97%’, jak twierdzono” – pisze GreenMedInfo.com.
  Ten sam raport wyraźnie pokazuje, że pierwszy znany przypadek przekazania odry w czasie tej konkretnej epidemii wystąpił u dwukrotnie zaszczepionej osoby, naciskając na „potrzebę dokładnego badania epidemiologicznego i laboratoryjnego podejrzanych przypadków odry niezależnie od statusu szczepienia” – podsumował raport.

  Więcej tutaj: Vaccines.news.

  Epidemia świnki w 2015 na University of Illinois podobnie objęła osoby zaszczepione

  Podobna epidemia jaka miała miejsce kilka lat później na University of Illinois Urbana-Champaign dalej pokazuje fiasko szczepionki MMR jakoby zapewniała prawdziwą i trwałą ochronę przed świnką.

  Jak napisaliśmy wtedy / we reported, dziesiątki studentów na tej uczelni zaraziły się świnką – i zdaniem dyrektora Departamentu Zdrowia Publicznego Illinois,  Nirava Shaha, ogromna większość przypadków wystąpiła u osób już zaszczepionych nie jedną, a dwiema dawkami MMR, jak teraz radzi CDC. To sugeruje, że tak jak z odrą, NNR jest zupełnie nieskuteczna w ochronie przed załapaniem i szerzeniem świnki – co oznacza, że szczepionka MMR jest, dla wszystkich intencji i celów, medycznie bezużyteczna.

  Nie daj się ogłupić: szczepionka MMR wykazała, że WYWOŁUJE odrę u ogromnej większości zaszczepionych

  Oprócz tego, że MMR nie chroni przed załapaniem i szerzeniem odry, to wykazała też, że może wywoływać odrę u niektórych osób. Naukowcy z należącego do CDC Krajowego Centrum Chorób Zakaźnych, programu finansowanego przez WHO i Krajowy Program Szczepień, wykryli, że ogromna większość osób zaszczepionych MMR wykazuje wykrywalne poziomy infekcji odry  w organizmie.

  Żeby być bardziej precyzyjnym, jest to choroba znana jako measles inclusion body encephalitis / MIBE [wywołana przez szczep odry pochodzący ze szczepionki*] która infekuje mózg i może potencjalnie prowadzić do śmierci – podczas gdy naturalna infekcja odrą jest typowo łagodna jak wietrzna ospa.

  * https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10589903

  „Morał z tego jest taki, że nie powinno się obwiniać rodziców nie szczepiących dzieci za zachorowalność i śmiertelność chorób zakaźnych, kiedy szczepionka nie daje odporności, i nie chroni zaszczepionych osób przed skażaniem innych” – mówi GreenMedInfo.com.

  Pełny raport tutaj: at GreenMedInfo.com.
  Science CONFIRMS it: Vaccines spread measles
  Ethan Huff  – 17.01.2019
  https://www.naturalnews.com/2019-01-17-science-confirms-vaccines-spread-measles.html
  Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon
 • @AgnieszkaS 04:54:43
  Bezczelnośc Pani nie zna granic.Usunęła Pani mój komentarz mimo,ze nie był ani wulgarny ani obraźliwy i był napisany pod notką Pani Ewinii.
  Wydaje sie,ze adminowanie tutaj uderzyło Pani do głowy no ale na głupotę nie ma lekarstwa.PO prostu mści sie Pani za parę komentarzy w których nie zgadzałem się z Pani opinią.

  Nie przypuszczam zeby to autorka notki usuneła komentarz.
 • @matterhorn 20:10:09
  Moje też usuwa bez słowa wyjaśnienia.
  Może jakieś referendum ludowe?
 • @ jan-CALA TEORIA IMUNIZACJI JEST NAUKOWA MISTYFIKACJA
  Przeanalizowanie calego okresu od momentu kiedy wprowadzono szczepienia to jest od czasow Paustera i Kocha , poprzez lektore wielu ksiazek ktore sie ukazaly juz za zycia Paustera i potem oraz zapoznnanie sie ze statystykami jednoznaczne wskazuje ze najgrozniejsze choroby zakazne zanikly przed wprowadzeniem szczepien jako konsekwencja takich technicznych rozwiazan jak dostep do dobrej czystej wody ,hermetyczne techniki magazynowania zywnosci [gryzonie ]oraz kanalizacja i lepsze warunki bytowe [ ksiazka ,,Szczepienia Niebezpieczne Ukrywane Fakty,,].by do takiego wniosku dojsc nie tyrzeba byc zadnym lekarzem,sa to oczywiste wniski ktore powinien ogarnac przecietny uczen szkoly podstawowej. Dr Czerniak sam sie nie obroni jezeli 98 procent spleczenstwa dalej bedzie werzyło w dobrodziejstwa tzw ,,szczepien ochronnych nie zweryfikuje i zakwestionuje tych oczywistych kłamstw . przyjmujac postawe calkowitej odmowy uczestnictwa w tym precederze. To jest zadziwiajacy fenomen psychologiczny ze ludzie z pozoru sprawni umyslowo nie moga zweryfikowac tak prostych i oczywistych spraw i prowadza swoje dzieci na szczepienia fundujac im choroby a sobie tragedie na cale zycie,jak zafiksowany musi byc umysl czlowieka ze przechodzi obojetnie obok takich spraw,jakimi sa te miliony ludzi uwazajacy sie za intelektualistow, ludzi wyksztalconych dyskutujacy o finezji muzyki,i estetyki a jednoczesnie akceptujacy taka niczym nie uzasadniona bezposrednia agresje w cialo fizyczne swych dzieci i nnych osob . jak mozna spokojnie dyskutowac o nic nie znaczycych sprawach gdy obok dzieje sie taki przerazajacy preceder ,jak ojciec rodziny moze usiasc spokojnie i znalezc czas na ogladania meczu a jutro wyslac swe dziecko do osrodka zdrowia by ta agresje przeciw osobie ktora kocha urzeczywistnic. .Czyz nie sa to symptomy degeneracji spoleczenstwa,jakiejs przerazajacej tepoty i indolencji ,czyz takim upadlym czlowiekiem nie jest pielegniarka ,lekarz ,dyrektor osrodka zdrowia ,,dyrektor depertamentu,minister i wielu innych ktorzy to realizuja . pod dyktando korporacji ktore zniewolily pieniedzmi politykow i caly system wladzy i medycyny .Czy ludzie sa naprawde inteligentni skoro nie moga tak dlugo dojsc do tak oczywistych konkluzji. i przyjac postwawy zgodnej z nakazem rozumu i sumienia Ten medyczny horror sie zmieni dopiero wtedy gdy ta wiekszosc stanie sie swiadoma,na dzis niestety to stado bezmyslnych baranow jak powiedzial jeden z redaktorow znanej gazety i ma niestety racje. Bo niczym nie mozna wytlumaczyc faktu ze przecietny rodzic przy takim dostepie do informacji nie skloni sie do rozpoznania tego problemu. na rzecz banalnych sposobow spedzania wolnego czasu [kogo wspierasz ] Na neonie tez czesto pisze sie o pierdolach, [teraz troche sie ruszylo w tym temace .] Pisalem wielokrotnie jak to zmienic,wziasc transparenty i stac w najbardziej newralgicznych punktach miast przy liceach ,szkolach medycznych,skrzyzowaniach,centrach handlowych,sklepach kosciołach, ta metoda zmieni te patowa sytuacje dlaczego tego nikt nie podejmie .nie pisac hasel typu ,,szczepienia musi byc wybor,, i tym podobne ogulniki to nie jest wlasciwa droga . .Pisac konkretne nazwy stron internetowych i nazwy filmow wskazujac konkretne osoby jak Dr Czerniak czy prekursor mowienia prawdy o medycynie Dr Jerzy Jaskowski by ludzie mogli dojsc do konkretnych informacji slogany i ogulniki do niczego nie prowadza [A moze ktos celowo tak steruje metodyka protestow ] .Dlaczego czytelnicy neonu nie mieli by zmienic tej patologi wychodzac na ulice, miast pisac o sprawach mniej waznych wobec ogromu tego obledu . Kiedys trzeba przeciez z tym skonczyc .Trzeba tez uwazc i byc czujnym by oni nie spowodowali celowej epidemi by uzasadnic dalsze trwanie tego precederu.. Na dzis Dr Czerniak i paru innych lekarzy niczego nie zmienia trzeba wyjsc z transparentami na ulice w malych grupach po dwie trzy osoby [ z eletkroniczna dyskretna asekuracja osoby trzeciej by rejestrowac zapis ewentualnych prowokacji jako dowod zeczowy] by nie prosic o , pozwolenie na manifestacje wierzcie mi to zadziala ,od lat to pisze bez rezultatu a przeciez niedawno sprawdzilo sie to na Wegrzech gdzie Orban wywiesil tysiace plakatow z podobizna Sorosa by osiagnac sukces jakim jest swiadome spoleczenstwo.Proponuje ogulne chaslo dla wszystkich ,, Dr Jerzy Jaskowski Szczepionkowy totalitaryzm,, oraz Dr Jerzy Jaskowski ,,Swiat jest Inny,, [druga strona transparentu] Nikt za nas tego nie zrobi.. Inaczej ten absurd bedzie trwal dalej tak samo jak kiedys kwestia mycia rak przed zabiegiem medycznym co do ktorego wiekszosc profesorow uwczesnej medycyny uwazala za zbedne nieuzasdnione,i nie majace znaczenia dopuki wiedenski poloznik Ignac Simenius tego nie udowodnil miażdzaca statystyka . Co i tak nie przeszkodzilo ,,elita medycznym ,,go zniszczyc i osadzic w zakladzie dla oblakanych za propozycje czegos tak ,,niemadrego,, jak mycie rak . Postawa obecnych autorytetow medycyny jest identyczna
 • @AgnieszkaS 00:11:31
  Nie jest "antyszczepionkowcem". Wyjasnil dokladnie, ze szczepienia sa potrzebne, sprzeciwia sie jednak faszerowaniu nimi noworodköw !
  Pyta: czemu jestesmy nadgorliwi ? Nasi sasiedzi /Niemcy/ szczepia dzieci najwczesniej w szöstym miesiacu zycia i szczepienia te sa dobrowolne.
  Nazywanie go populatyzatorem marihuany uwazam za krzywdzace. W wielu krajach wprowadzono juz leczenie odpowiednio spreparowana marihuana.
 • @ewinia 18:47:08
  "Epidemia świnki w 2015 na University of Illinois podobnie objęła osoby zaszczepione"

  Ze świnką bywa różnie. Ja przechodziłam świnkę i ospę wietrzną dwa razy. Wydawałoby się, że po pierwszym razie powinnam być uodporniona, ale tak się nie stało. Jakiś czas temu czytałam na temat świnki i dowiedziałam się, że tego rodzaju przypadki nie są rzadkością.
 • @cenzor A.S 20:29:13
  Kolejne kłamstwo .

  Proszę przywrócić komentarz i niech autorka blogu i inni blogerzy ocenią gdzie w tym wpisie była chamska agresja i obrażanie drugiej osoby.

  Jeżeli zaproszenie cenzorki do Polski w celu obejrzenia kalekich dzieci po szczepieniach nazywane jest chamską agresją i obrażaniem innych to gratuluję mądrości osobistej.Nie życzę sobie żeby osoba,która uciekła z Polski i mieszka tysiące kilometrów od kraju pouczała mnie jak i co mam pisać na blogu i jak komentować u innych blogerów.
  Regulamin nie został złamany w żadnym punkcie i to są fanaberie urażonej dumy jakiejś mało rozumnej adminki.
  A kłamstwa adminki dalej będę prostować bo kłamstwem się brzydzę.
 • @AgnieszkaS 08:55:17
  "Pan Opara, właściciel tego portalu, mieszka w Australii. Ja mieszkam w USA. Inne osoby tu komentujące i posiadające blogi mieszkają w różnych częściach świata. Być może Pan znalazł się w nieodpowiednim dla siebie miejscu."

  Nie do ścierpienia jest ta pani satanistyczna maniera wrzucania wszystkich do jednego worka, tworzenia iluzji nie istniejących w naturze równouprawnień, zacieranie różnic, a później wyciągania z niego co pani pasuje, a rozciągania tego na wszystkich .
  Ostatnio już parę razy zwracałem pani uwagę i dalej "grochem o ścianę".

  matterhorn upomina się o więcej szacunku dla tych co pozostali i walczą w kraju, a Pani się tu chwyta słówek o tym że mieszka za granicą?
  Przecież nie to było sensem jego wypowiedzi, tylko to jak się odnosi do innych, na jakie to wyżyny pychy, abstrakcji i lewackiego absurdu i zakłamania się wynosi.
  Można mieszkać za granicą i mieć Polskę w sercu, a Pani gdzie ją ma?

  - Ponadto z pani strony to odlot od logiki, manipulacja, sprowadzanie sprawy rangi moralnej do jakiegoś zestawienia literek prawa, do nic nie znaczących szczegółów.

  I Pani śmie się tu równać z Panem Oparą?
  A niby gdzie on tutaj pozbawia Polaków w kraju szacunku? - A może inni mieszkający za granicą ich pozbawiają?

  Doprawdy nie zasługuje Pani na eksponowane stanowisko.
 • @miarka 13:08:58
  Liczysz na portalowy etat
  Złożyłeś już aplikację
 • @Husky 13:12:53
  "Liczysz na portalowy etat
  Złożyłeś już aplikację"

  Nie potrzebuję jej wygryzać, bo i sześciu administratorów jest w planie, i miałem propozycje wcześniej jak AgnieszkaS. - Problem że jak na razie zdrowie nie pozwala.
  Nie chciał bym nawet w przybliżeniu stanąć w takiej sytuacji w jakiej dziś ona się znalazła.

  Poza tym to tu nie chodzi o to iż AgnieszkaS ma za niski poziom w administrowaniu - tego się można nauczyć.
  Normalnie jak ktoś widzi że nie wie to raczej słucha i się uczy.


  Mi tu nawet nie o to chodzi że nie wie "co, po co i dla kogo".
  Źle że ona się nie uczy, że zacina się emocjonalnie, nie wyciąga wniosków z krytyki i sporów - bez hamulców wchodzi w sfery delikatne.
  Nie zauważa że to już sięga kwestii moralnych - a tu trzeba innej wrażliwości, bo to są zupełnie inne wartości. - Robi błąd i brnie w niego dalej.
  Całkiem źle, że to u niej już sięga poprawności politycznej, lewactwa i satanizmu - wszystko bez czujności, tak że potrafi wszystko wrzucać do jednego worka... że wychodzą z tego konflikty, a to rokuje że będą tylko większe.

  - przecież to opisuję... Ty też tego nie widzisz?
  Nie widzisz, że ja tu się staram być obiektywnym, wypowiadać merytorycznie, a bez zaangażowania emocjonalnego?

  - Bo ja widzę że nie patrzysz na problem merytoryczny, a próbujesz sprowadzić go do polityki wewnątrzportalowej, jakiej przepychanki typowej przy niemoralnych próbach dochodzenia do "władzy"...
  Może to jednak Ty aspirujesz?
  - To by było nawet logiczne - i ta sugestia niemoralności (w motywie mojego wystąpienia), i dążenie by "sprowadzić sprawę do antagonizmu czy polaryzacji", a "gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta"...
  :-)
 • @miarka 15:43:49
  //Poza tym to tu nie chodzi o to iż AgnieszkaS ma za niski poziom w administrowaniu - tego się można nauczyć.//

  No popaczaj świecie adminów. Jaki talent administracyjny nam się tu marnuje.
  Pewnie i jakieś doświadczenie w tym zawodzie masz
  Tak se miarkuje że jednak musisz, skoro wiesz że Pani Agnieszka się nie nadaje
  Może jakąś szkółkę dla adminow stworzysz
  Chętnych się tu wielu znajdzie a nawet już są
 • @Husky 15:56:40
  Nikogo się nie da niczego nauczyć jeżeli on sam nie chce się tego nauczyć oraz nie robi wszystkiego co w jego mocy żeby się tego nauczyć.
  Masz takich kandydatów?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31