Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1140 postów 921 komentarzy

„Adamowicz wiecznie żywy”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Jak zatrzeć ślady nieudanej operacji jest stosunkowo bardzo łatwo m.in. pozyskując organy do przeszczepu. Zwłoki gdy trafiają do zakładu medycyny sądowej są tam badane pod kątem zadanych ciosów nożem, a nie braków w wyposażeniu osobnika.

 

Następnie ciało jest spalane w piecyku tak aby nie pozyskać czasami jego DNA i np. sklonować osobnika w Chinach lub Korei. Trafienia które otrzymał Adamowicz na scenie go nie zabiły ale mocno uszkodziły jego wnętrzności.

Zatem co przyczyniło się do jego śmierci ? Prowadzona długo reanimacja wypompowała krew z niego to po pierwsze ! Po drugie w szpitalu wiedząc o tym wlano ogromne ilości krwi dobrze wiedząc, że w organizmie jest jego znikoma ilość. Zatem co było powodem tak kosztownej operacji trwającej przeszło 4 godziny ?

Celów było kilka. Po pierwsze z politycznego puntu odniesienia Adamowicz nie mógł umrzeć na scenie jak na prawdziwego komedianta politycznego przystało. Jak śpiewał niejaki Fredek Rtęć The show must go on ! Zatem proszę sobie wyobrazić taki scenariusz jak zabezpieczenie miejsca zabójstwa czyli sceny, świadków, przerwanie scenariusza imprezy itp. cuda Owsiaka. A później oczywiście cała wizja lokalna w czasie śledztwa itd. Więc ratowników u Owsiaka dostatek, a i cele szczytne więc zaczęli reanimować wypompowując z organizmu resztki krwi, zabrali do karetki i hola ze dwora na sygnale do szpitala wszak Adamowicza trza ratować operując. Panowie ale Adamowicz na ostatnich kropelkach krwi więc co można więcej z nim dalej uczynić ?

I tutaj wkracza medycyna komercyjna. Wielka operacja kosztuje wielkie pieniądze zwłaszcza że medyków zwozi się na sygnale do szpitala więc ręce zacierają i Adamowiczowi nowej krwi dają ile wleją tyle przeleci bo to bogacz 6 mieszkań wartych łącznie ponad 2 mln zł. posiadł dzięki polityce, a nie żaden bezdomny menel.

W dodatku wielu wpływowych ludzi zachęcił do siebie mieszkaniami dowiadujemy się z doniesienia syna M. Płażyńskiego zabitego 10 kwietnia 2010 roku. Sprzedając mieszkania komunalne na Cygańskiej Górze w Gdańsku z 90-procentową bonifikatą, gdańscy urzędnicy mieli działać na szkodę miasta – twierdził Kacper Płażyński kandydat PiS-u na Prezydenta Gdańska. Ale prokuratura uznała, że prezydent Paweł Adamowicz i jego podwładni nie popełnili przestępstwa sprzedając mieszkania z 90 % bonifikatą. Czy ktoś jeszcze sprzedaje mieszkania w Polsce w takiej cenie to proszę o info.

Cudów medycy w Gdańsku nie dokonali ponieważ medycyna nie zna takich metod leczenia jak wypompowanie krwi praktycznie do suchego baku i wlanie nowej aby na elektryce zastartował od nowa. Gdy już było wiadomo co jak i za ile zawołali samego biskupa Głódzia. O drugiej w nocy chłop się zjawił jak w wojsku i modły zaczął odprawiać. Oczywiście wszystkie jego i jego rodzinie winy odpuścił. Nie wiem czy badano biskupa alkotestem na trzeźwość ponieważ opary mogły źle wpłynąć na pacjentów ale prawdą jest że ok. godziny 2 w nocy Adamowicz otrzymał ostatnie namaszczenie i to od samego biskupa !

Generalnie organy do przeszczepu wymagają aby funkcje witalne w organizmie były utrzymywane więc i Adamowicz oficjalnie żył. Gdy dogadano się w sprawie organów pacjent zmarł. I tak w tych prostych słowach Państwa internetowy korespondent nieoficjalnych doniesień pragnę zawiadomić dlaczego Stefan Miłosz Wilmont nie przyznał się do zabicia Adamowicza. Co zaś dotyczy Adamowicza żyć on będzie jeszcze lat parę w formie części zamiennych, a nawet może i dłużej bo judeo-sataniści tak cenny dla nich egzemplarz mogą sklonować.

Oto nazwiska tych co poszli w ślady Jezusa ale cudów nie dokonali. Kierownikiem brygady zostałprof. dr hab. n. med. Radosław Owczuk, który jest Konsultantem Krajowym w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Natomiast brygadę apostolską tworzyli:dr n. med. Dariusz Jagielakiprof. Romuald Langoz Kliniki Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej. Lango kilka miesięcy temu brał udział w przeprowadzeniu pierwszego w północnej Polsce przeszczepu płuc. Jagielak w 2017 r. uczestniczył w operacji wszczepienia jednocześnie dwóch zastawek serca metodą małoinwazyjną. Na całym świecie przeprowadzono dotąd tylko 160 takich zabiegów, wojewódzki konsultant w dziedzinie transplantologii klinicznejprof. Zbigniew Śledziński, szef Kliniki Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Transplantacyjnej;prof. Andrzej Basiński, kierownik Klinicznego Oddziału Ratunkowego;dr n. med. Irmina Śmietańskailek. Beata Dytkowskaz Kliniki Anestezjologii i Intensywnej Terapii,dr n. med. Kamil Chwojnickiz Kliniki Neurologii Dorosłych orazdr hab. n. med Tomasz Stefaniak– dyrektor ds. lecznictwa UCK, specjalizujący się w chirurgii przewodu pokarmowego”

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2019/01/15/adamowicz-wiecznie-zywy/

 

Wybitni specjaliści od trudnych operacji. To oni walczą o życie Pawła Adamowicza.

//wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24361593,atak-na-pawla-adamowicza-to-oni-walcza-o-zycie-prezydenta-gdanska.html

KOMENTARZE

 • Nie sądzisz autorko, że są to jednak zbyt daleko posunięte przypuszczenia
  bez pokrycia w dowodach, a to może być obrażające i podważające kompetencje lekarzy, takie pomówienia mogą skończyć się procesem o dobra osobiste.
 • Bardzo ciekawe!
  Słusznie, że to zostało wrzucone do lochu, bo bym przegapił!
 • @GPS 03:18:21
  Loch ma swoje wady i zalety. Z tą treścią ja się nie zgadzam, uważam, że są to nieuzasadnione oskarżenia, ale na Neon każdy może wyrobić swoje zdanie, również przeczytać tekst, z którym redakcja się nie zgadza.
 • @Zawisza Niebieski 01:07:38
  I kto to mówi? Ciekawe kiedy twoje notki wylądują w lochu, notki w których kłamstwo pomówienia bez żadnych dowodów,hipokryzja i fałsz są na porządku dziennym.Dla Ciebie dzień bez plucia jadem i kłamstwa to dzień stracony,
  Weź lustro i spojrzyj w nie a zobaczysz odbicie mordy niejakieko Jacka Kurskiego.Wieszacie psy na nim a sami nie jesteście wcale gorsi od niego ,wręcz przeciwnie ,przebijacie go o głowę w sianiu nienawiści ,kłamstwie i pogardzie do drugiego człowieka.
  Przecież to co wy robicie z Ruszkiewiczem czy Wrzodakiem to nic innego jak lanie wody na młyn opozycji z ryżym ciulem i Schetyną na czele .Z każdym dniem przybliżacie ich do powrotu do władzy.
  Zamiast zająć się walką ze złem zarówno PIS jak i PO weźcie się w garść i zbudujcie alternatywę dla tych zdradzieckich pomiotów Dla mnie obie te partie zasługują na delegalizację za zdradę państwa polskiego.
  W tej chwili walicie się po łbach na oślep tak jak chcą żydowscy namiestnicy rządzacy Polską.
  Wstydem i hańbą jest natomiast to,że przez kilkanaście lat nikt nie był w stanie zbudować zjednoczonej prawicy,która by w godny i chrześcijański sposób dbała o dobro Polaków i państwa polskiego.
 • @matterhorn 08:12:56
  Najpierw trzeba postawić diagnozę a potem dopiero wypisać receptę.
  Na tym etapie jedyna możliwość to odebranie jak najwięcej głosów PO i PiS. Więcej nie da się zrobić. Nawet tzw. RN został już spacyfikowany.
  Każdy odebrany głos dla PiS nie idzie automatycznie do PO.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:42:23
  Panie Spiryto diagnoza jest ogólnie znana.PIS i PO to jedno zło.Recepta jest jedna wywalić te zło w kosmos,tylko jest jeden problem ,pacjent nie bierze leków a zamiast tego staje z boku lub dołącza do nawalanki.i tym sposobem z tego burdelu nie wyjdziemy nigdy.
  Żydzi do perfekcji opanowali metody rozbijania zalążków nowych incjatyw które mogły by im zagrozić.
  Bez totalnej rewolucji lub bez zbudowania potężnego ruchu propolskiego i patriotycznego będziemy się w tym gó...nie taplać na wieki.W tym sęk,że na obecną chwilę każda nowa incjatywa zjednoczenia Polaków jest torpedowana w zarodku.Same pisanie na blogach to trochę za mało aby cokolwiek zmienić w tym kraju.
 • @matterhorn 09:26:50
  Całkowicie się z tobą zgadzam!
  Wszystko jest przejmowane i pacyfikowane w zarodku. Jak nie przez wrogie przejęcie to przez fałszywe oskarżenia o "faszyzm, populizm, nacjonalizm" itp. Dlatego, moim zdaniem, jedynym wyjściem na teraz to osłabienie głównych partii czyli Popis.
 • @matterhorn 08:12:56
  SANTO SUBITO.....SANTO SUBITO.....internet nie zapomina 1) https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/CBA-zatrzymuje-deweloperow-majacych-korumpowac-prezydenta-Gdanska-n126633.html

  SANTO SUBITO........2) https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/526635,pawel-adamowicz-prezydent-gdanska-i-jego-majatek.html
 • @matterhorn 08:12:56
  Zamiast gadać po próżnicy, widzisz jakieś naruszenie w moim tekście napisz na PW do mnie, z pewnością poprawię, jeśli popełniłem błąd, jeśli moim zdaniem nie uzasadnię to, podam źródła. Moje teksty są mocno osadzone w źródłach.
  Niestety, język nienawiści szerzony przez PiS powoduje, że ludzie podatni na taki język nie są nawet rozpoznać tego języka. Zacytuję twoje słowa "lanie wody na młyn opozycji z ryżym ciulem i Schetyną na czele". I ty to uważasz za język kulturany nie siejący nienawiści. "Pisowska miłość" lana w mózgi zwoleników odebrała wam umiejętność realnej oceny, kto skłóca naród. I temu się moje teksty sprzeciwiają.
  Kłamca potwierdzony sądowo Kurski, Kaczyński, kłamca smoleński Macierewicz, Pawlowicz ziejąca nienawiścią do Polaków powinni odejść w niesławie i zostać zapomniani przez społeczeństwo.
 • @Zawisza Niebieski 03:29:34
  Nie wiadomo czy redakcja się z czymś zgadza, czy nie - oni sami tego nie wiedzą. Niedawno napisałem notkę, którą umieścili w lochu. Więc ją skasowałem i na drugi dzień znów tu opublikowałem to samo - i wtedy umieścili to na stronie głównej. Ten portal jest redagowany niespójnie, chaotycznie, bez sensu.
 • @matterhorn 08:12:56
  //I kto to mówi? Ciekawe kiedy twoje notki wylądują w lochu, notki w których kłamstwo pomówienia bez żadnych dowodów,hipokryzja i fałsz są na porządku dziennym.Dla Ciebie dzień bez plucia jadem i kłamstwa to dzień stracony,//

  Czy wyobrażasz sobie notki nadblogera i admina wszystkich adminów w lochu.
  Jego fałsz ,hipokryzja i cynizm to jego motto życiowe.
  Z czegoś żyć musi.
 • Najgorszy pierwszy, raz potem.....
  Nie pamiętam by kiedykolwiek notka @ewinia było w lochyu .
  Ale to konsylium redakcyjne zdecydowało.
  Ciekaw jestem czy było głosowanie.

  ps.
  na 1OO % , gdyby to dotyczyło kogoś z PIS-u to notka na topie wisiałaby z tydzień
 • @Husky 21:47:35
  Tego samego dnia @ewinia opublikowała dwie notki, jedna o 0:21, druga o 0:50. Jedna z notek, ciekawa, wskoczyła na pudło, druga właśnie ta zjechała do lochu. Oceniał ten sam admin. :) Gdyby choć jedna komórka mózgowa u ciebie nie była zatruta "miłością PIS" to byś się zastanowił dlaczego, czym grozi treść danej notki?

  No ale ty... "gdyby to dotyczyło kogoś z PIS-u..." wiesz Husky, ty jesteś naprawdę głupszy nawet od tych od Kurskiego, tak jak ty to nawet oni zaorać się nie potrafią. A to przecież w dużym procencie uczniowie Tadeusza R.
 • @Zawisza Niebieski 01:54:48
  //" wiesz Husky, ty jesteś naprawdę głupszy nawet od tych od Kurskiego,//
  Co można powiedzieć na temat twojego stanu umysłu?
  Od ilu osób z swojej sekty PO jesteś głupszy
  Tak w przybliżeniu
 • @Zawisza Niebieski 17:00:47
  "I ty to uważasz za język kulturany nie siejący nienawiści. "Pisowska miłość" lana w mózgi zwoleników odebrała wam umiejętność realnej oceny, kto skłóca naród. I temu się moje teksty sprzeciwiają. "

  Co to znaczy wam???
  Jak śmiesz kłamco i oszuście przypisywać mi przynależność do jakiegoś PIS-u.Jeżeli nie potrafisz odróżnić nienawiści od lekceważenia i pogardy to przestań zabierać głos .
  Dla mnie niejaki Tusk ,Kaczyński,Schetyna i całe zafajdane żydolewactwo to zdrajcy ojczyzny więc mam prawo pogardzać takimi prymitywami..Ty broniąc tych lajdaków stajesz się jednym z nich i tak jak napisałem stajesz się bratem bliźniakiem J.Kurskiego ponieważ stosujesz dokładnie te same metody plucia na Polaków co i on.Niczym się nie różnicie więc nie imputuj mi jakieją wydumanej nienawiści.Spójrz na swoje notki w których nienawiść wylewa się hektolitrami.

  Wielokrotnie w swoich pseudonotkach stawiałeś różne zarzuty ludziom niewinnym i wielokrotnie zwracałem ci na to uwagę nawet w sposób ostry kiedy nie było twojej reakcj i zawsze zbywałeś milczeniem moje zastezeżenia.Krzywdziłeś niewinnych ludzi zarzucając im czyny których nie popełnili nie przedstawiłeć cienia dowodu więc nie łzyj jak pies,że twoje notki są udokumentowane Jesteś tylko podłym kłamcą i oszczercą.I taki osobnik został adminem.
  Panie widzisz i nie grzmisz.!!!
 • @Husky 06:19:09
  Odpowiedź jest prosta 0, bo nie ma żadnej mojej sekty PO, moje powiązanie z jakąkolwiek grupą związaną z PO jest tylko i wyłącznie wynikiem twoich konfabulacji. Nigdy nie miałem nic wspólnego z żadną partią. Niewiele znajdziesz tekstów w których znajdziesz moje poparcie dla PO, za to znajdziesz wiele tekstów w ktorych obnażam złodziejstwo, kolesiowstwo, antypolskie działania tej partii.
 • @matterhorn 09:23:29
  "Jak śmiesz kłamco i oszuście przypisywać mi przynależność do jakiegoś PIS-u."
  Wskaż mi w tym zdaniu, gdzie przypisałem ci prynależność do PiS, jeśli nie potrafisz to słowa "kłamco i oszuście " przypisz sobie.

  "Dla mnie niejaki Tusk ,Kaczyński,Schetyna i całe zafajdane żydolewactwo"
  Co oznacza "żydolewactwo", bo wydaje mi się, że nie ma żdnych dowodów iż te osoby są pochodzenia żydowskiego, choć przyznam, że osoby te wielokrotnie stawiały ineres Izraela nad interes Polski. Do swojego zdania, oceny masz prawo. Niewiele znajdziesz w moich tekstach obrony Tuska, Kaczyńskiego, Schetyny, na którego temat wogóle się nie wypowiadam, bo oceniam go jako bardzo słabego polityka. Możesz za to znaleźć ocenę ich pewnych czynów, które nie wszystkie z punktu widzenia Polski mogą być dobre. Ja oceniam czyny osób, nie osoby, nie ich pochodzenie.
  Proszę wskaż mi notatkę, w której "nienawiść wylewa się hektolitrami"

  Określenie "język miłości PiS" jest określeniem stworzonym dla wskazania iż PR stosowany przez PiS, osób ciągle poszkodowanych, osób twierdzących iż gdy przegrają wybory to były wybory sfałszowane, osób stosujących takie określenia jak "zdradzieckie modry", "sorty", mówienie z trybuny sejmowej iż ro opozycja ma krew na rękach w sprawie Smoleńska, zaś po 3 latach badań pod egidą PiS konfabulacji Macierewicza udowodnić się nie udało .

  Moje teksty z lekkim skręceniem negatywnym do PiS w stosunku do moich poglądów wynikają z tego, że piewców PiS na tym portalu wielu, ale jak każdy z nas mam prawo do własnego zdnia. Nie jestem w stanie sprawdzać wszelkich pyań do mnie na różnych blogach tego portalu, za to należę do wydaje mi się mniejszego grona blogerów, którzy prowadzą korespondencję z czytelnikami i odpowiadają na zadne pytania

  Myślę, że odpowiedziałem na zadane tu pytania w sposób wyczerpujący, myślę, że wykażesz mi gdzie przypisałem szanownemu Panu przynależność do PiS, by uchronić się przed określeniem "kłamco i oszuście", bo teraz użyte przez Pana określenie na Panu spoczywa. Proponuję P.W., gdzie służę odpowiedzią, ta notka niedługo spadnie ze strony głównej i wtedy odpowiedź może nie dotrzeć. Wpis powielę na PW, by mieć pewność iż do Pana dotarła.
 • @Zawisza Niebieski 12:50:50
  Twoje słowa:
  ""Pisowska miłość" lana w mózgi zwoleników odebrała wam umiejętność realnej oceny, kto skłóca naród. I temu się moje teksty sprzeciwiają. "

  Słowo "wam" dotyczyło osobiście mnie jak i innych zwolenników PIS-u więc nie łżyj
  Twoich wypocin pełnych jadu i nienawiści do PIS-u i O Rydzyka nie archiwizuję przeglądam na bieżąco ale pamięć mam dobrą..Więcej nie chce mi się z tobą gadać podły człowieku.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031