Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1129 postów 918 komentarzy

Jeżeli ten życiorys jest prawdą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeżeli ten życiorys jest prawdą – to zastanówmy się wspólnie nad Polską. W filmie mowa jest o rodzinie Jarosława Kaczyńskiego.

 

Artykuł napisany przez Przemysława Adamczyka w the fad 1 sierpnia 2018 r

Cudowne przypadki w życiu Kaczyńskich (Kalksteinów)”

 

Henryk Świątkowski wuj Kaczyńskich był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta. I to on z racji stanowiska podpisywał wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu odebraną prawdziwemu Patriocie.

Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).

Drugim „drogim” Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta NKWD-zista osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.

Wilhelm był absolwentem Charkowskiego instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie jako zaufany Stalina i Berii był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).

Dzięki temu właśnie Wilhelmowi młode bezdzietne wtenczas małżeństwoRajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrowa willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przeżyć II wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruderach.

Żeby było ciekawiej, ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i świata przed zalewem czerwonego terroru”.

Jeden brat miał pod sobą sądy cywilne, a drugi wojskowe. Byli panami życia i śmierci wszystkich Polaków.

Czy nie jest zaskoczeniem, że AK-owiec Rajmund Kaczyński bardzo szybko awansował, został pracownikiem naukowym na Politechnice Warszawskiej. Zaliczono mu nauki na kursach pozaszkolnych, które odbywała w czasie wojny. Na skróty można było zrobić sobie studia wyższe.

Mówi się, że wszyscy AK-owcy byli niszczeni. Rodzice Kaczyńskich byli nagradzani, otrzymali willę, stanowiska.

Link do filmu CW24tv:

https://www.youtube.com/watch?v=Ew6PCDzxPH4

 

KOMENTARZE

 • Kolejna antyrosyjska notka
  W Rosji Kaczyński z takim życiorysem byłby Bohaterem.

  https://kresy.pl/wp-content/uploads/2017/08/pomnik-stalina-w-surgucie-odsloniety-w-2016-r-fot-vbloknot-com-970x542.jpg
 • @
  Nie zgadza mi się ilość pięter w willi Kaczyńskiego. Skąd wzięły się w artykule aż trzy piętra, jak jest tylko parter i piętro. Można nawet samemu sprawdzić w internecie, są zdjęcia.
 • @ewinia 12:36:13
  Tak myślę, że autor artykułu chciał napisać o willi „trzypokojowej”, a nie „trzypiętrowej”. Nie jest to żadna wypasiona willa, a domek wolno stojący, a raczej bliźniak, z drugiej strony jest mieszkanie dla kogoś innego. Pewnie od jakiegoś czasu całość już zajmują Kaczyńscy.
 • @ewinia 14:09:30
  Tylko po 2 wojnie taki domek w Warszawie to był wypas nad wypasy
 • @ewinia 14:09:30
  T,j. tylko liżnięcie się po prawdzie o Kaczynskich. 48 rok po wojnie szalejąca żydo-komuna w Polsce w W-wie, a ci nowożeńcy R. i J Kaczyńscy otrzymują wille po rodzinie Kuli - która to rodzina z pod Łańcuta otrzymała tą wille po rosyjskich zaborcach, którzy pobudowali szereg podobnych domów na Żoliborzu dla swoich urzędników. Rodzina Kuli dostała od Piłsudskiego tą wille w dowód za wielką odwagę w wojnie polsko - ukraińskiej o Lwów, jednego z synów, który zginął w tej wojnie.
  Kim trzeba było być by w 48 roku otrzymać wille od bolszewików????????
  Np; Moja rodzina po upadku PW, częsć wywieziona na roboty do Niemiec, część uciekła do lasów pod Żyrardowem, dziadek w 47 trafił do katowni i po czterech latach zmarł. Mieszkanie na Woli przepadło i nigdy już z mojej rodziny od strony ojca nie wrócił do W-wy.

  Po za tym wokół Kaczyńskich jest wiele potężnych prawd tuszowanych. Jakiejś potężne siły robią wszystko aby tą lewacką, trockistowską rodzinę w sposób wyrafinowany chronić.
  Część można wyczytać z operacji pt,: ,,Paczka", ,,Buś", ,,Balbina", ,,figurant Jara". Wystarczy wklepać te nazwy w google i troche pomyśleć.
 • @Wrzodak Z. 17:48:01
  Bolka też chronili ...a dzisiaj wiadomo kim był za młodu.
  Ci sami chronili Bolka i chronią Jarka.
  Globalna mafia żydowska kiedyś grała Bolkiem i go chroniła , dzisiaj gra Jarkiem i go chroni.
  Ciekawe że Bolka i Jarka chroniła mafia żydowska z USA.
  A np Donka chroni mafia żydowska Europejska.
  Bolek po odstawieniu jako zużyta marionetka próbuje wrócić zdradzając byłych amerykańskich sponsorów i opiekunów na rzecz ich Europejskich żydowskich konkurentów.

  Wszyscy oni reprezentują jakąś opcję żydowską (Amerykańską lub Europejską) a żaden z nich nie reprezentuje opcji Polskiej.
 • @Oscar 17:58:41
  Tzw. ,,rewolucje solidarności" przygotowali i zrealizowali i na końcu skonsumowali ciapate, wykorzystując do tego niestety, ale naiwnych robotników i całą armię ich braci, których jeszcze Gomułka nie zdążył zdekomunizować i wywalić z kraju. Dla ciapatych nie ważne jest kto będzie w ich imieniu zarządzał niewolnikami, ważne by im się to opłacało. 45 lat niewolniczej pracy polaków, zostało przez nich okradzionych zgodnie z ich ,,prawem". Obecnie rządzący mają zdecydowaną większosc, nie odebrali nawet kiosku z cebulą w ramach nacjonalizacji zrabowanego potężnego majątku narodowego. Udają, że się kłócą, to tylko blef dla naiwnych.
 • @Wrzodak Z "The Godfathers: How the Vatican Created Nazism and Communism"
  https://www.chick.com/images/comics/0114.jpg


  .
 • @Oscar, Świątkowskich / Kaxczyńskich i Bolka chroniła mafia żydowska (frankijko / niemiecka) władająca ZSRR !!
  .


  Podziękowanie za wspaniały pomysł i plan RABUNKOWY.


  Podatek VAT-i-canus:

  http://media3.s-nbcnews.com/j/newscms/2015_28/1115351/150709-communist-crucifix-jsw-819a_bee2c8324590e5cee4ceb490a6ce5f2b.nbcnews-fp-1200-800.jpg
 • @zbig71 "po 2 wojnie taki domek w Warszawie to był wypas nad wypasy"
  .


  https://i0.wp.com/www.exopolitics.org/wp-content/uploads/2018/11/Above-Majestic-300x400px.jpg
  .
 • "Jeżeli ten życiorys jest prawdą" - Żadna to nowina! Ten ich haniebny życorys tylko po samym internecie krąży od ponad 20 lat !
  .


  .
 • @Oscar "Wszyscy oni reprezentują jakąś opcję... a żaden z nich nie reprezentuje opcji Polskiej." !
  .


  http://bi.gazeta.pl/im/86/b9/12/z19632262IH,-The-Guardian--o-Kaczynskim.jpg

  .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930