Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1129 postów 918 komentarzy

Krzysztof Jackowski: Prognoza na 2019 rok

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Jasnowidzenie przyszłości naszej bardzo trudne i rzadkie w swoich pewnikach.

 

Wiele rzeczy takich mglistych, daje się poczuć i one potem rzeczywiście mają sens. To jest znak, że niektóre rzeczy da się poczuć na przyszłość, że przyszłość w jakiś sposób jest zdeterminowana i w jakiś sposób zaplanowana”.

 

Link do filmu niezaleznatelewizja:

https://www.youtube.com/watch?v=78AHtGK8AVQ&t=6s

 

KOMENTARZE

 • Pani Ewiniu...
  Bardzo wątpliwym jest, by pan Jackowski posiadał od Pana Boga dar proroctwa a tylko Pan Bóg zna przyszłość.
  Pan Jackowski sie sprawdzał do tej pory w sprawach dokonanych już, bo szatan wie gdzie np doprowadził do jakiejś tragedii zabójstwa, którymi to wiadomościami pan Jackowski się uwiarygodnia.
  Szatan także widzi to czego my nie widzimy, np rozwijającą się u kogoś chorobę i jest w stanie swoją wyższą od człowieka inteligencją przepowiedzieć czyjąś śmierć, czym także uwiarygodnia swojego sługę, bo myślę, że pan Jackowski to dostaje te wszystkie informacje od ducha, ale z cała pewnością nie jest to Duch św.
  Dałem 1*
 • @Jan Paweł 09:24:19
  Zdumiewa mnie panska pewnosc, ze to czart podpowiada p.Jackowskiemu.
  Ogladalam ciekawe video z udzialem Jackowskiego.
  Podano mu niewielki kamien z pytaniem, skad pochodzi..
  Okreslil niemal bezblednie nawet wyglad starozytnego kurchanu, jego forme. Sam sie dziwil, ze widzi rzeczy niezrozumiale, ktöre trudno "poskladac do kupy", dlatego zadal tylko jedno pytanie: czy ten kamien pochodzi ze starozytnej budowli, bo on tak to widzi..
  To bylo zdumiewajace doswiadczenie, poniewaz sam zaznaczyl, ze nigdy nie interesowaly go podobne tajemnice /artefakty/.
  Jestem raczej sceptyczna co do "jasnowidzen", w tym jednak przypadku
  uznalam, ze czlowiek ten posiada jakis extra zmysl, nieosiagalny dla wiekszosci.
 • @morgan 10:05:38
  Czy i w tym przypadku pan Jackowski widział przyszłość czy tylko przeszłość?
 • @Jan Paweł 10:34:28
  Jasnowidz Jackowski ma zapewne podobne zdolności przewidywania przyszłości jak żydowski Bóg "Jana Pawła" czy inna cyganka.

  Przewidywanie przyszłości jest możliwe głównie na bazie zrozumienia zachodzących zjawisk i zdolności wyciągania wniosków co do konsekwencji zachodzących zjawisk (idzie zima .. będzie zimno, idą ciemne chmury będzie deszcz, mam dreszcze .. będę chory... spadam z drabiny.. pewnie się rozwalę...

  Reszta to mity... dla wierzących..
  Trzeba dodać że przewaga intelektualna oraz informacyjna pozwala grać przez wierzącymi pożytecznymi idiotami rolę "przepowiadacza przyszłości".

  Aby zostać pożytecznym idiotą trzeba wierzyć.... albo być idiotą.

  Te prawdy są wykorzystywane przez cwaniaków od wieków.. a najbardziej w tzw ciemnych wiekach średniowiecza...
  które w niektórych umysłach ciągną się do dzisiaj a KK je starannie kultywuje... bo z tej średniowiecznej mentalności "owieczek" wyciska krocie dla siebie... i dla Watykanu.

  .
 • @Jan Paweł 10:34:28
  W tym przypadku drwina mija sie z celem. Opisalam sesje traktujaca o PRZESZLOSCI, jako dowöd na istnienie nadzwyczajnych mozliwosci ludzkiej psychiki, nie do konca przeciez zbadanych.
  Co do przyszlosci, mysle, ze Jackowski potrafi niezle analizowac zdarzenia i skutki z nich wynikajace. Jesli podparte sa jakimis "wizjami", czesto umie je zinterpretowac.Pamietam ciekawa jego zapowiedz dot.P.Szydlo: powiedzial wöwczas, ze nastapi jakas zmiana w jej pozycji. W 2 miesiace potem zostala odwolana ze stanowiska premiera.
 • @Oscar 10:51:57
  Wszystkie Twoje argumenty biore pod uwage, jednak wizje ks. Klimuszko dotyczace inwazji muzulmanöw na Europe sprawdzaja sie na naszych oczach, po ok.20 latach !
  Ojciec Klimuszko byl czlowiekiem skromnym, z niechecia möwil o swoich widzeniach, ktöre czesto jego samego przerazaly.
  Ossowiecki, ktöry zobaczyl wojne i jej straszne skutki, to inny przyklad mozliwosci jasnowidzenia.
  Cos jednak w tym jest.
  Pozdrawiam serdecznie z Nowym Rokiem.
 • @morgan 12:48:23
  Moim zdaniem to tylko wnioskowanie choć pe3nie w części podświadomej mózgu.
  Podobny problem jest z intuicją..."z mieniem nosa" to nieuświadomione wnioskowania na bazie znanych, obserwowanych faktów.

  Jest myślenie świadome i myślenie pod świadome..to podświadome jest pierwotne co nie znaczy że gorsze.
 • @Jan Paweł 09:24:19
  Zgadzam się z Tobą całkowicie.
  Kiedyś zetknąłem się z wypowiedzią Jackowskiego, że on jest medium, że działa jako medium. A medium to osoba kontaktująca się z duchami. Bóg tego zabronił, a to z tego względu, że kontakty z duchami to kontakty z kłamcami. W efekcie gdy nawet złe duchy udostępniają znane im fakty o zaistniałych przypadkach, a więc w oczach ludzi takie medium ma nadnaturalne możliwości, to nie ma w tym żadnego nadprzyrodzonego daru. Jest to skutek grzesznego otwarcia się na wpływy demoniczne. Jackowski żyje w grzechach; pali papierosy, - o ile dobrze pamiętam, to przeklina, a więc z Bogiem nie żyje.
  A to, że udaje mu się także przepowiadać przyszłość, to w końcu diabeł jest królem tego, materialnego świata. I mając swe diabelskie wpływy na swoje sługi może zaplanować i zorganizować różne szkodzące ludziom działania; kryzysy, choroby, wojny, manipulacje finansowe, kataklizmy, tragedie... I wiedząc do czego prowadzi, może o tym poinformować swoich sługusów. A ludziska nie znająca Bożego Słowa dają się manipulować diabelskim medium.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930