Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1070 postów 875 komentarzy

ANTYKOMUNA w Dąbrowie Górniczej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Relacja Jacka Międlara z manifestacji ANTYKOMUNY w Dąbrowie Górniczej 9 grudnia na Placu Wolności przy komunistycznym pomniku Bohaterom Czerwonych Sztandarów.

 

W Dąbrowie Górniczej są cały czas ludzie, którzy świętują komunizm, świętują Rewolucję Październikową, którzy gloryfikują komunistycznych stalinowskich katów. Na manifestacji była garstka awanturników emerytów, rencistów, może 3-4 osoby młode,które trzymały idiotyczne transparenty w stylu – Moja ojczyzna to człowieczeństwo, mieli także flagę symbolizującą okupacje na terenach Palestyny, ludobójstwo w strefie Gazy m.in. mordowanie palestyńskich niewinnych dzieci, które światu przedstawia się jako terrorystów Hamasu oraz mieli unijną flagę, która jest teraz aktualizacją komunizmu w XXI wieku, wynaradawiania krajów Europy, zwłaszcza Zachodniej. Wstydzą się wziąć do ręki polską flagę. Na manifestacji zostały spalone portrety Karola Marxa, Włodzimierza Lenina, spalono także sierp i młot, które pojawiają się w banerach, na transparentach w symbolice Komunistycznej Partii Polski, wciąż legalnie działającej na terenie naszej Ojczyzny zalegalizowanej właśnie w Dąbrowie Górniczej. Po spaleniu tych symboli, usłyszeli informacje o zdelegalizowaniu manifestacji. Zostali spacyfikowani przez Policję, staranowali, przyparci do cokołu pomnika niczym w latach 80-tych.

Więcej w filmie wPrawoPL:

https://www.youtube.com/watch?v=9yiJobDNi5Y

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031