Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1294 posty 1012 komentarzy

HANDEL POLSKIMI DZIEĆMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapraszamy na pierwszą konferencje w sprawie HANDLU POLSKIMI DZIEĆMI.

 

Zapraszamy rodziny, młodzież, media do wspólnej dyskusji jak pomóc i zaprzestać Handlowi Dziećmi w Polsce.

Sosnowiec 15 grudzień 2018r ul. Będzińska 65 godz. 14.00

 

Jaruha i Wedamir – RATUJMY POLSKIE DZIECI – HANDEL ŚMIERCIĄ!

https://www.youtube.com/watch?v=bnLHxJIxEQY

 

KOMENTARZE

 • NIeprawdopodobne draństwo....
  każdy powinien to obejrzeć i pojechać do Sosnowca. Jeżeli tego nie zrobimy to bedziemy takimi samymi draniami jak te dranie tam u góry
 • W tym materiale pada nazwisko polskiego polityka...
  ten polityk znany jest z tego, że kupił i odremontował stary pałac... Ileż to teraz takich pałaców zostało przez takich ludzi kupionych (pewnie za grosze) i luksusowo odremontowanych...

  Jak z tego materiału wynika, t możemy się domyslać że w tych wyłączonych spod wszelkiej kontroli obiektach muszą dziać się dantejskie, bestialskie sceny z sadystycznym wykorzystywaniem dzieci.

  Ja już od dawna, gdy przejeżdżam obok jakiegoś teraz majątku (bo oni sobie na powrót potworzyli teraz szlacheckie majątki) zastanawiam się, co musi się teraz dziać w tych odgrodzonych wysokimi murami, zielenią oddalonych nieraz od otoczenia pałacami czy dworkami, na które inni ludzie z podziwem spoglądają, że ktoś nareszcie odbudował ten piekny zabytek w którym pewnie niejednokrotnie i w dalekiej przeszłości musiały się odbywać jakieś satanistyczne orgie z wykorzystywaniem i morderstwami dzieci.

  Co w tej całej "kulturze" Panu Bogu się nie podobało, że ją już kiedyś tak drastycznie zlikwidował?
 • @Jan Paweł 09:41:16
  Nie przesadzaj, polską szlachtę obarczasz jakimiś szatańskim orgiami? Polska szlachta, a szlachcicem mógł zostać każdy, kto się Polsce przysłużył, ma zupełnie inne korzenie niż szlachta zachodnia i nie dość, że o wiele bardziej liczna niż na zachodzie, wywodziła się z tego samego pnia, co cały naród polski, podczas gdy na zachodzie szlachta była obcymi najeźdźcami.

  Oni sobie „na powrót” niczego nie potworzyli, bo to oni właśnie są tymi najeźdźcami, tą obcą „elita”, której Polska kiedyś nie miała. O żadnym „powrocie” nie ma tutaj mowy, bo to jest zwyczajne przywłaszczenie czyli kradzież. Za pieniądze skradzione Polakom te dworki i pałacyki kupują i za skradzione pieniądze je remontują.
  Applebaum mogła być córką przedsiębiorcy, bankiera, krawca albo szmaciarza, ale z pewnością nie córka polskiego szlachcica, nie mogłaby więc wrócić do żadnego rodzinnego majątku szlacheckiego, więc o jakich powrotach tutaj opowiadasz?
 • @Jan Paweł 09:41:16
  To ze jakiś polityk ma polskie nazwisko i mówi po polsku, nie znaczy, że na pewno jest Polakiem. Słyszałeś o tym, ze żydzi zmieniali nazwiska na polsko brzmiące?
  Jak ty w ogóle masz czelność porównywać tych szmaciarzy do polskiej szlachty, to się po prostu w głowie nie mieści.
 • @
  STOP handlowi Polskimi Dziećmi - Pierwsze Forum - Paweł Bednarz

  https://www.youtube.com/watch?v=ne3BWKYRxbY
 • @ewinia 14:54:47
  Paweł Bednarz i Klaudiusz Szkudlarek

  https://www.youtube.com/watch?v=zeLUVl-ZSqY
 • @ewinia 15:02:23
  Proces sądowy w sprawie handlu dziećmi 7.11.2018 - Paweł Bednarz

  https://www.youtube.com/watch?v=1tPxCuaVggQ&t=5s
 • @Lotna 14:36:23
  No i te brednie o "satanistycznych orgiach w dalekiej przeszlosci"...
  O jakich czasach ten czlowiek majaczy?
 • @morgan 15:42:27
  Też bym chciała wiedzieć. Jak to polska szlachta uprawiała satanistyczne orgie. Kto, gdzie i kiedy?
  O ile wiadomo, jedynymi ludźmi, którzy porywali dzieci i uprawiali satanistyczne orgie byli żydzi.
  „Faktu rytualnych mordów żydowskich nie da się wymazać” - ks. prof. Tadeusz Guz.
  https://youtu.be/S4Ww3arZe94
 • @Lotna 17:08:34
  Niestety, proceder trwa nadal.
  "Studia w Hollywood są zalane krwią niewinnych dzieci. Konsumpcja krwi dziecka jest tak popularna, że w zasadzie działa ona jak oddzielna waluta - mówił Mel Gibson. – Hollywoodzkie elity są wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga i w tym nietykalność/świętość dzieci - mówił Gibson w Londynie podczas promocji swojej roli w filmie "Dom Taty 2".

  – To jawna tajemnica w Hollywood. Ci ludzie mają swoje własne religijne i duchowe nauki oraz własne ramy społeczne i moralne. Mają swoje ‚święte’ teksty – oni są chorzy, uwierzcie mi – i nie mogliby być bardziej przeciwni temu, za czym stoi Ameryka - mówił aktor."
  http://telewizjarepublika.pl/szokujace-slowa-gibsona-hollywood-to-zinstytucjonalizowana-pedofilia-zobacz-koniecznie,57480.html
 • @Lotna 14:36:23
  To w takim razie dlaczego Pan Bóg tak dotkliwie rozprawił sie z polską szlachtą?

  Ja nie powiedziałem że Applebaum wywodzi się z polskiej szlachty.
 • @Lotna 14:40:51
  wiem o przejmowaniu polskich majątków razem z herbami w czasie Zaborów po nieudanych powstaniach, do których Polacy byli podpuszczani przez tych którym dali prawa np prowadzenia karczm, handlowania w nich swoim bimbrem i... generowaniu tragedii i dramatów rozpijanych w nich chłopów.
  A to, że polscy chłopi mieli się nie za bardzo dobrze pod polską szlachtą, to wiemy ze Ślubów Lwowskich Jana Kazimierza, gdzie obiecywał Panu Bogu, że gdy pogoni On Szweda z Polski, to on ulzy polskim chłopom.
 • @morgan 15:42:27
  znam relacje współczesnego potomka dawnych slużących na jednym z takich dworów arystokratycznych. Mówił on z wielką dumą o tym że jego przodkowie służyli na takim dworze na którym... codziennie odbywały się bale.

  Robotnicy wykonujący głębokie wykopy do fundamentów, wykopywali kości dzieci
 • @Lotna 17:08:34
  To prawda o tych mordach rytualnych, pewnie także i wykorzystywaniem seksualnym dzieci, ale podobno polska szlachta żeniła się z żydami
 • @morgan 15:42:27
  Może zamiast szlachty powinienem użyć słowa arystokracja
 • @Lotna 17:08:34
  może zamiast słowa szlachta powinienem użyć słowa arystokracja
 • @Lotna 14:36:23
  Czy Pan Bóg niszczy dzieła które mu się podobają?
  Dlaczego zniszczył polską szlachtę?
 • @rysio 19:50:18
  Nie tylko Hollywood. To samo dzieje się na najwyższych szczeblach w polityce, bankowości i w rodzinach królewskich i arystokratycznych i w Watykanie. Światem rządzą kryminaliści - psychopaci, którzy czczą bahometa.
 • @Jan Paweł 20:34:03
  „To w takim razie dlaczego Pan Bóg tak dotkliwie rozprawił sie z polską szlachtą?”

  Z polską szlachtą rozprawili się zaborcy, najeźdźcy i komuniści. A także zdrajcy. Nie wiedziałam, że oni są Twoim Bogiem.

  „Ja nie powiedziałem że Applebaum wywodzi się z polskiej szlachty.”
  Nie, ale powiedziałeś, że tacy jak Applebaum „sobie na powrót teraz potworzyli szlacheckie majątki”, z czego logicznie wynika, że kiedyś mieli szlacheckie majątki.
 • @Jan Paweł 20:39:45
  „A to, że polscy chłopi mieli się nie za bardzo dobrze pod polską szlachtą, to wiemy ze Ślubów Lwowskich Jana Kazimierza, gdzie obiecywał Panu Bogu, że gdy pogoni On Szweda z Polski, to on ulzy polskim chłopom.”

  Miarkuj czlowieku, co mówisz, bo to, że chłopi nie byli dobrze traktowani, nie znaczy, ze chłopskie (czy czyjekolwiek) dzieci były porywane przez szlachtę, torturowane i spożywane podczas czarnych mszy!
 • @Jan Paweł 20:42:27
  „znam relacje współczesnego potomka dawnych slużących na jednym z takich dworów arystokratycznych. Mówił on z wielką dumą o tym że jego przodkowie służyli na takim dworze na którym... codziennie odbywały się bale.

  Robotnicy wykonujący głębokie wykopy do fundamentów, wykopywali kości dzieci”

  Który, konkretnie dwor arystokratyczny, gdzie ten dwór się znajduje i jaki polski szlachcic w nim mieszkał?
 • @Lotna 11:41:56
  Niestety, ale nie jest to tak jak piszesz.
  My katolicy wierzymy, że WSZYSTKO na tym świecie dzieje się Z WOLI PANA BOGA, lub za JEGO PRZYZWOLENIEM (na działanie szatana wobec nas, jeżeli my wybierzemy jego podszepty).

  Jesteś katolikiem? bo jeżeli jesteś, to wierzysz że tak jest.
  NIE MA PRZYPADKÓW... nic nie dzieje się przypadkowo.

  Możemy tylko zapytać, czy likwidacja polskiej szlachty i ogólnie arystokracji, była z woli Pana Boga, czy za Jego przyzwoleniem.

  Z całą pewnością Pan Bóg który jest Miłością Sam z siebie nie likwiduje ludzi nawet tych największych drani.
  Te największe dranie same wybrały podszepty szatana i Pan Bóg który szanuje daną nam wolną wolę, ZEZWALA na to by to szatan zajął się tym danym delikwentem.

  Więc jest następne pytanie, dlaczego Pan Bóg pozwolił, by szatan zajął się tym danym delikwentem, skoro wiemy, że Pan Bóg chroni Swoich wiernych wyznawców.

  Szlachta polska została więc zlikwidowana za swoje grzechy i musiały te grzechy być grzechami wielkiej wagi.
 • @Jan Paweł 13:36:33
  Wiara nie powinna zastępować myślenia, niestety w Twoim przypadku tak się dzieje. Wygląda na to, że wszystko, co zostało powiedziane o historii Polski i Polaków to dla Ciebie jak groch o ścianę. Szlachta polska została zdziesiątkowana, wydziedziczona i ograbiona, a także wymieszana z innymi klasami społecznymi, ale jej potomkowie nadal żyją; dziwne, że o tym nie wiesz.

  „Szlachta polska została więc zlikwidowana za swoje grzechy i musiały te grzechy być grzechami wielkiej wagi.”

  Rozumując w ten sposób można powiedzieć:

  „Ofiary banderowskiego ludobójstwa zostały zlikwidowane za swoje grzechy i musiały te grzechy być grzechami wielkiej wagi.”

  Albo:

  „Nienarodzone dzieci zostały zlikwidowane za swoje grzechy i musiały te grzechy być grzechami wielkiej wagi.”

  A tymi grzechami wielkiej wagi było zapewne porywanie, torturowanie i molestowanie, a następnie spożywanie krwi dzieci, według Jana Pawła.
 • Dopiero teraz po przeczytaniu tekstu Jana Pawła
  odnalałem Pani tekst i obejżałem materialy z tej konferencji. Po pierwsze dziękuję za poruszenie sprawy, Jestem w szoku. Oczywiściie 5*
 • @Jan Paweł 17:20:06
  Moja wiara nie ma tutaj nic do rzeczy i nie o tym mowa, a o tym jakie brednie tutaj wypisujesz szkalując Polaków i zasłaniając się swoją wiarą. Nie masz kontrargumentów, więc w zamian zaczynasz mnie strofować.
  Żegnam
 • @Lotna 17:39:00
  Najmocniej przepraszam, nie zamierzałem obrażać Pani Wiary, już skasowałem ten wpis.
  Nie mniej jednak my katolicy, pytając siebie o naszą Wiarę, musimy rozważyć ta Prawdę o skutku i przyczynie.
  I nie chodzi tutaj o szkalowanie Polaków a wyciąganie wniosków na przyszłość, przede wszystkim w bezwarunkowym przyjęciu przez nas Prawa Bożego.
  Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31