Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 973 komentarze

Jerzy Zięba do Izb Lekarskich w Polsce!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izby Lekarskie w Polsce, zastanówcie się nad sobą! Co wy robicie? Wy wszyscy z Izb Lekarskich i kapturowych sądów, niszczycie swoich kolegów lekarzy.

 

Zniszczyliście życie swojegokolegi lekarza, ojca czwórki dzieci, tylko dlatego, że wyleczył wielu ludzi z chorób nieuleczalnych. Nikogo nie zabił, nie okaleczył, nie wyciął mu zdrowej nerki, ani nie obciął sprawnej nogi. Za to, że jestwykształconym, prawdomównym, chcącym wyleczyć chorego pacjenta, został pozbawiony przez Izby Lekarskie środków do życia dla siebie i swojej rodziny. Odebraliście fantastycznego lekarza tysiącom pacjentów, którzy dzięki niemu byli uleczani z różnych chorób. Kto wam dał prawo pozbawić społeczeństwa takiego lekarza? Na jakim prawie się opieracie?To jest sytuacja niejednego lekarza.

Któremu następnemu lekarzowi ponownie zrobicie piekło na Ziemi?

 

Link do filmu Jerzy Zięba:

https://www.youtube.com/watch?v=D6DHSp73cf0

KOMENTARZE

 • Autorka
  Brawo panie Zięba za ważny głos.

  Ja też mam tu mały wkład w uświadamianie Polakom czym jest ten zdradziecki wobec Polski i Polaków twór jakim jest NRL.

  Rok temu wręcz próbowali obalać rząd przy pomocy strajku młodych lekarzy. Napisałem wtedy cztery notki.
  Pisałem m.in.:
  "Najgorsza w tym wszystkim jest zdrada Izb Lekarskich. One tu musiały się jako przeżytek komunizmu poczuć szczególnie zagrożonymi nieuchronnymi zmianami.
  Pamiętajmy że one zostały powołane w maju 1989, a więc jeszcze w mrokach komuny, czyli przed 4.06.1989 oznaczającym jej początek końca.

  Gdzie indziej piszę:
  "Z mojej ostatniej notki wynika że inspiracja przyszła od Żydów amerykańskich powiązzanych z korporacjami farmaceutycznymi i spożywczymi. Narzuca się nazwisko Soros... Nie zmienia to faktu że do roli nadwładzy w Polsce aspirują Izby Lekarskie, twór powstały a w 1989 roku, ale ściśle na bazie nomenklatury komunistycznej i służb komunistycznych "

  czy:
  "A może przeciwnie - Izby Lekarskie ich sobie kupiły tymi wyjazdami i specjalnym traktowaniem obiecującym dalsze przywileje, kazały im protestować? - Obiecały popierać i nagłaśniać sprawę, a nawet kablować przy tej okazji do UE, nawet zmuszać wszystkich lekarzy do strajków (protestów) solidarnościowych w swoich gabinetach, a więc zmuszając ich do agitowania przychodzących do ich gabinetu pacjentów przeciw rządowi? I to już zrobiły?
  Czyż to nie zdrada państwa przez Izby Lekarskie i NRL, a przy tym i antypolska agitacja pacjentów?"

  albo:
  """Naczelna Rada Lekarska poskarżyła się "zagranicy". Jest ostra reakcja ministra Radziwiłła...
  W tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego, jak opuścić szeregi Naczelnej Rady Lekarskiej, którą Pan kieruje" - napisał minister zdrowia".

  Ktoś tu oszukuje. To nie jest ostra reakcja. To danie wolnej ręki NRL.

  Ostra reakcja to aresztowanie sygnatariuszy skargi za zdradę państwa i wybory nowej NRL"

  On się poddał, dał wolną rękę NRL."


  i:
  "tylko kto powiedział, że to mogą być drapieźniki? - Że to mogą być zbóje zapatrzeni we własne zyski, a nie ludzie moralni, prawi, służebni innym, pełniący misję z powołania?"


  a także:
  "To NRL i Izby Lekarskie są najbardziej winni patologiom w przemyśle farmaceutycznym i żywnościowym.

  - Są winni całej ogromnej korupcji zagnieżdżonej w służbie zdrowia, za którą idzie niczym nie kontrolowany, a nawet potęgowany (środkami wywołującymi choroby i choroby wtórne)wzrost chorób i wydatkówkierowanych do kieszeni zagranicznych korporacji prywatnych i budżetów innych państw (oraz do ich kieszeni prywatnych od lobbystów i bezpośrednio od korporacji);

  - korupcji za którą idą i dalsze patologie tak co do literatury medycznej i jakości szkolnictwa, rzetelności badań żywności, leków i szczepionek, kształtowania opinii publicznej i polityki.

  To oni rozgrzeszają zbrodniarzy medycznych i zwalniają z odpowiadania przed prawdziwymi sądami.- Auschwitz i Norymberga w jednym, sędziowie we własnej sprawie.

  To oni nie mają żadnej etyki, skoro zmierzają w aktualnej sytuacji do utrzymania status quo, a chcą tylko więcej pieniędzy. Owszem, trzeba ich więcej, ale najpierw dla ratowania Polski i Polaków przed takimi jak oni i naprawy złych skutków tego, czago w medycynie farmacji i przemyśle żywnościowym narobili od 1989 roku, czyli od powołania Izb Lekarskich.

  Dodać trzeba, że NRL jako organizacja zrzeszająca członków – lekarzy i dentystów funkcjonuje nie tylko w ramach samorządu lekarskiego, ale i jako organ państwowy z mocy ustawy z dnia 2 grudnia 2009r. o izbach lekarskich

  //prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp?id=WDU20092191708&type=U&name=D20091708Lj.pdf

  W ogóle to w obecnej formie Izby Lekarskie nie mogą funkcjonować. Cała Ustawa nadaje się już tylko do kosza. Wszystkie ich uprawnienia wraz z majątkiem i rejestrami powinno przejąć Ministerstwo Zdrowia (z prawdziwego zdarzenia), czy sądy powszechne i wojskowe."


  I szczególnie powiązane z wystąpieniem pana Zięby:
  "Lekarze nie wykonują produkcji społecznie użytecznej, a to oznacza, że można się bez nich obejść.
  - Warunek, żeby ludzie nie chorowali - a więc aby jedli żywność naturalną, czystą, bez chemii i GMO, a dalej patologie o których piszesz: "zatrucie powietrza, zła polityka szczepień, alkoholizm, narkomaństwo, polityka prorodzinna powodująca rozwody depresje i choroby psychiczne, zadłużanie obywateli i wysokie podatki".

  Z tego wynika że trzeba by się umówić i z innymi państwami, że likwidujemy "służbę zdrowia", a środki które szły na nią przeznaczamy na zdrową i tanią żywność dla wszystkich, a stopniowo i na zwalczanie dalszych patologii.
  A na lekarzy z powołania zawsze zapotrzebowanie będzie. Jest jeszcze ogromna dziedzina profilaktyki. O, tutaj by ją trzeba nawet finansować z budżetu.
  Reszta do zwijania, włącznie z Izbami Lekarskimi i Ministerstwem Zdrowia. Kostkę brukową też ktoś musi robić...

  A na początek, jako źródło zakały moralnej i zdradzieckiej transmisji interesów przemysłów farmaceutycznego i spożywczego rozpędzić przechowalnik komuny - Izby Lekarskie."

  https://miarka-neon24pl.neon24.pl/post/140637,izby-lekarskie-a-solidarnosc-ze-strajkujacymi-rezydentami

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930