Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1242 posty 973 komentarze

Polacy wymierają!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Winna żałosna demokracja, a nie „epidemia” odry – Hubert Czerniak ostro!

  

Włącz myślenie!

 

Link do filmu Hubert Czerniak TV:

https://www.youtube.com/watch?v=w2Xc_NJBWoE

 

KOMENTARZE

 • Autor
  I „pińcet”plus nie pomaga...
 • E tam....
  Szybciej wymierają ci z dużych miast popierający PO (KOD, UBywatele RP itd.)
  Raz, ze są w wieku "dozgonnym", dwa, że ta grupa nie powiększa się, gdyż następni emeryci mają z nimi wiele wspólnego.
  Dwa, że miasta są źle zarządzane przez ich "wybranków" zresztą - brak nawiewu, smog itd.

  I bardzo dobrze .... Natura robi naturalną czystkę. Większość dzieci rodzi się na wsiach. Zwłaszcza te od 500+.
 • Sytuacja wcale nie jest taka smieszna, jak by się, patrząc na powyższe komentarze, wydawała...
  Po "odzyskaniu" wolności notorycznie wzrasta fala umieralności ludzi młodych pomiędzy 30-50 lat życia.
  Zostają osierocone dzieci, która lądują w domach dziecka a stamtąd przeważnie błyskawicznie do adopcji zagranicznej.
  A stamtąd... to juz wiemy co dzieje się dalej z doniesień Pana Pawła Bednarza.

  Obawiam się, że ta umieralność rodziców, może być napędzana popytem na nasze polskie dzieci, za które na światowym rynku (ale chyba i już polskim) rytualnego mordowania dzieci, pedofilskiego sadystycznego wykorzystywania i narządów do przeszczepu, płaci się horrendalne pieniądze.

  Więc wcale nie jest to takie śmieszne.
 • Dr Czerniak i Jaśkowski mają rację
  Jedną z przyczyn są zbyt wczesne i zbyt duże ilości toksycznych szczepionek. Jest wreszcie jaskółka nadziei, o której u nas media na razie milczą wklejam cały wpis prof. Majewskiej http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24250&Itemid=53

  Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem szczepień. Robert Kennedy Jr, który stworzył program „Children’s Health Defense”, wspólnie ze znanym amerykańskim dziennikarzem Delem Bigtree z Networku Oświeconej Zgody na szczepienia pozwali do sądu rząd federalny USA, oskarżając Departament Zdrowia (DHHS), że od dziesięcioleci zaniedbuje obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa szczepień, do czego został zobowiązany przez Kongres.
  Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kennedy i Bigtree wygrali ten proces. (https://www.naturalnews.com/2018-11-11-rfk-jr-wins-case-us-government-vaccine-safety-violations.html
  https://twitter.com/robertkennedyjr/status/1035566897574699009?lang=en
  https://www.aimintegrativemedicine.com/aim-integrative-medicine-blog/why-kennedy-sued-the-government-over-vaccine-safety-won).

  Autorzy pozwu dostarczyli dowodów, że od ponad 30 lat bezpieczeństwo szczepień było skandalicznie zaniedbywane, ponieważ agencje rządowe nie wykonywały swych należytych obowiązków.
  Amerykańska ustawa National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r, która hurtowo zwalnia firmy farmaceutyczne od odpowiedzialności prawnej i karnej za zgony i okaleczenia spowodowane szczepionkami, zobowiązuje DHHS do wzięcia odpowiedzialności za poprawę skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek; i obciąża ten departament ciągłym monitorowaniem oraz raportowaniem powikłań poszczepiennych.
  DHHS ma też przekazywać Kongresowi co najmniej raz na dwa lata sprawozdania na temat bezpieczeństwa szczepień i wprowadzanych reform, które mają je poprawić.
  W toku rozprawy okazało się, że DHHS nie spełniło nawet najbardziej podstawowych aspektów tych ważnych obowiązków, gdyż od 30 lat nie złożyło ani jednego raportu o bezpieczeństwie szczepień.
  Wiemy dlaczego DHHS nie wywiązał się ze swych obowiązków.
  Otóż Centrum Kontroli Chorób (CDC) (należące do DHHS) przeprowadziło badania nad bezpieczeństwem szczepionek z rtęcią oraz MMR (odra, świnka różyczka), które wykazały, iż obywa rodzaje szczepionek powodują autyzm u dzieci.

  Jak wiemy z tajnych posiedzeń CDC/FDA/DHHS, licznych dokumentów i zeznań naukowców, którzy prowadzili te badania (dr Thomas Verstraeten i William Thompson), dyrekcja CDC nakazała badaczom zafałszować wyniki tych badań i zniszczyć ich dokumentację naukową.
  (http://vaxxedthemovie.com/download-the-cdc-autism-mmr-files-released-by-dr-william-thompson/; https://www.focusforhealth.org/dr-brian-hooker-statement-william-thompson/; http://putchildrenfirst.org/chapter2.html; http://www.thelibertybeacon.com/deadly-immunity-govt-cover-up-of-a-mercury-autism-scandal/; http://putchildrenfirst.org/media/2.9.pdf; https://www.amazon.com/Thimerosal-Evidence-Supporting-Immediate-Neurotoxin/dp/1632206013).
  Zamiast dbać o bezpieczeństwo szczepionek, CDC zajmowała się fałszowaniem wyników badań, straszeniem ludzi wyssanymi z palca epidemiami i kreowaniem szalbierskiej propagandy proszczepiennej. I z tej działalności nie zamierzała sprawozdawać się ani Kongresowi ani społeczeństwu.
  Wygląda, że zaczęły wreszcie padać toksyczne klocki szczepiennego domina. Prawdopodobnie urzędnicy rządowi odpowiedzialni za fałszowanie badań dotyczących bezpieczeństwa szczepień wskutek czego miliony dzieci zostały trwale okaleczone lub zabite szczepionkami) poniosą zasłużone ciężkie kary za swe przestępstwa i zbrodnie.
  Należy oczekiwać, że klocki szczepiennego domina zaczną wkrótce padać także w Polsce i na całym świecie. Zbyt wiele jest już ofiar toksycznych szczepień, żeby obecny system był nadal tolerowany.
 • @Czyzby?
  Nie wiem czy wymierają Polacy czy mieszkańcy Polski.

  Skoro nie potrafią o siebie zadbać to natura im tyłki przetrzepie. Chyba jedyny sposób żeby zaczęli w końcu myśleć i działać.

  Słowianie mieli fajny system społeczny i dlatego przetrwali tysiące lat.

  Młody osobnik musiał się wykazać zdolnościami społecznymi (dogadywać się z sąsiadami, wiecować, zjednywać poparcie bo sam niewiele mógł bo niewiele miał) albo zdolnościami w boju ( czyli umiejętnością zarządzania ludźmi).

  Jak się nie sprawdził to lądował jako braniec w innym słowiańskim plemieniu (skąd go wypuszczano po kilku latach). A jak nawet z tego nie wyprowadził prawidłowych wniosków to wysyłali go na karierę na Zachód np.do oświeconej wtedy arabamii Hiszpanii.

  I wszyscy byli zadowoleni-zostawali ci co coś potrafili, reszta albo ginęła (co nie było takie straszne, bo Słowianie wierzyli w reinkarnację) albo "wyjeżdżała".
 • Choroby autoimmunologiczne gdzie lekarze są bezradni
  https://www.chatamirdada.com/post/lekarze-przyznaj%C4%85-%C5%BCe-nie-mog%C4%85-leczy%C4%87-wi%C4%99kszo%C5%9Bci-najgro%C5%BAniejszych-chor%C3%B3b

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930