Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1028 postów 832 komentarze

„100 Rocznica Odrodzenia Polski”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co każdy Polak musi wiedzieć!

 

Będziesz w szoku, to na pewno.

https://vk.com/doc491566428_479625586

 

KOMENTARZE

  • Ewina
    Jeden nieodpowiedni transparent? "Nieważne". HGW już zapowiada rozwiązanie marszu niepodległości. Jeśli uznam to za stosowne, to rozwiążę Marsz Niepodległości. Powodem może być użycie rac albo transparentów z takimi hasłami jak "Polska dla białych" - powiedziała prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z Onet.pl. Co w sytuacji, kiedy pojawi się jeden nieodpowiedni transparent? "To jest nieważne".......Węgrzy w szoku tym burdelem..Oto jak wam żydówka dyktuje warunki Polacy, oni wami rządzą, was okradają w przeszłości was mordowali a wy im jeszcze muzea budujecie, wstyd. Rząd Węgier jest w SZOKU... jakim cudem przy władzy PiS ... POWstają filmy POmyje jak "Kler", stara chazarska wywłoka, szmalcowniczka i złodziejka HGW rządzi stolicą, pedofilia szerzy gender w szkołach.. to tak PiS rządzi POLską...? Czy rzeczywiście jedna osoba nienawidząca organizatorów może samodzielnie uniemożliwić świętowanie kilkudziesięciu tysiącom Polaków? Jeśli kraj nie ma tożsamości to każda stara wywłoka może w takim kraju robić z ludźmi co chce... Ale przecież to PiS jest w rządzie tego kraju od wielu lat... więc JAKIM BOSKIM CUDEM to się dzieje..? Dlaczego ta baba jeszcze nie siedzi, dlaczego niema jeszcze postawionych zarzutów za niegospodarność, za działanie na szkodę miasta i zaniedbanie obowiązków. Czyżby wybraliśmy mięczaków. Jeśli Kaczyński takiego wroga Polski nie zamknął po tylu aferach, to znaczy, że grają w jednej drużynie. Zarząd komisaryczny rok wstecz zamknął by temat całkowicie, kopia niezgulstwa PiS z ustawą medialną.
  • Ewina
    A teraz w Warszawce Polacy będą spokojnie spoglądać na "koszerne" geszefty...Gdzie znika 16 miliardów rocznie z kasy Bufetowej? Nie ulega najmniejszych wątpliwości, że PiS w sprawie co najmniej dwóch poprzednich (2016 i 2017r.) ale szczególnie tegorocznego Marszu Niepodległości kompromituje się totalnie (od kohabitacyjnego prezydenta niczego już w tej kwestii nie oczekuję)!!! Jedynym, co mogłoby jeszcze choć odrobinę zredukować to fatalne wrażenie jest obecność na Marszu licznych szeregowych członków partii rządzącej z Antonim Macierewiczem na czele a także realna osłona Marszu przed prowokacjami bufetowej i jej targowickich siepaczy sprawowana przez podwładnych ministra Brudzińskiego (za cichym przyzwoleniem nieformalnego Naczelnika Państwa J.Kaczyńskiego). To chyba ostatnie rzeczy w sprawie Marszu, na które ze strony doszczętnie zblamowanego w tej kwestii PiSu jeszcze liczę. Przekonamy się, czy zasadnie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031