Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1203 posty 950 komentarzy

Marek Jakubiak odchodzi z Kukiz’15

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marek Jakubiak odchodzi z Kukiz’15 i tłumaczy rzetelnie dlaczego? Czy to koniec Kukiz’15?

 

 

Link do filmu wRealu24:

https://www.youtube.com/watch?v=4VE9-sjSM5Q

KOMENTARZE

 • Powody bezpośredniego odejścia mogą być oczywiście tłumaczone niesnaskami
  Jednak moim zdaniem termin tej decyzji-krótko po wyborach- wskazuje, że poseł Jakubiak czekał na wynik wyborów samorządowych.

  W materiale https://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2018/10/czy-straty-w-liczbach-gosujacych-min-na.html
  podałem liczbę zmniejszonego poparcia dla Kukuiz15 .
  Strata wyniosła około 35% dotychczasowych sympatyków.

  Poseł Jakubiak wyciągnął wniosek, że dotychczasowa formacja nie ma dynamiki wzrostowej.
  Wykonał ruch uprzedzający.
  Czy da mu sukces?
  Zobaczymy.
  Pan Marek Jakubiak ma szansę na uruchomienie wyborców spośród 50% nie uczestniczących w głosowaniach.
  Jestem jednym z nich.
  I nie robi na mnie wrażenia odwoływanie się do prawicy lub lewicy czy też centrum.
  Interesuje mnie działanie w ruchu , który definiuje i realizuje interesy Polaków,
  Możemy też nazywać się Rzeczpospolitanie.
  Zamiast ględzenia o jednomandatowych okręgach chcę zastanowić się nad Polską będącą współwłasnością Polaków a nie parlamentarzystów lub kapłanów.
  Zamiast marudzenia o prawie do broni palnej , chcę przemyśleć obowiązek posiadania broni.
 • Kukiz 15 nie pyknął więc UBecja zakłada następną "prawicową", "antysystemową", "oddolną" partyjkę.
  A nóż może będzie Kaczyński koalicjanta potrzebował. Wszyscy, także posłowie, którzy bronią i usprawiedliwiają Pawła Kukiza pokazują, że funkcjonują jak osoby współuzależnione. Kukiz to tylko przystawka PO i Nowoczesnej i dlatego co mądrzejszy szuka innej drogi. To ze Kukiz ma dobrą gadkę nie wszystko. PO czynach się poznaje. Kukiz nie jest antysystemowcem. Nigdy nim nie był. Kukiz jest częścią totalnej opozycji. Pokazał to wtedy kiedy zbojkotował ustawę dezubekizacyjną i poparł "bojkot" posiedzenia gdzie PiS w 2015 roku przegłosował w sali tą ustawę a głosy liczono ręcznie. Kukiz to zwykły cwaniaczek i koniunkturalista. Płynie z prądem. Pod płaszczykiem nie brania pieniędzy z budżetu państwa usiłuje grac antysystemowca. Nie wnikam dlaczego Jakubiak odchodzi. Może zrozumiał że KUKIZ to trup polityczny. Zjawisko chwilowe typu Palikot. Możliwe że w naszym systemie prawnym bez partii nie da się nic zrobić. Potrzebne są po prostu pieniądze. Nie mam zdania w kwestii Jakubiaka. Kukiz wprowadził go do sejmu. Teraz nielojalnie ucieka z tej partii. Widać nie chce mieć KUKIZA nad sobą, nie lubili się i tyle. Kukiz zniknie z mapy Polski podobnie jak Jakubiak i jego inicjatywa. Ludzie idą tylko za prawdziwymi ideowcami lub złodziejami dzięki którym mogą kraść i czerpać profity i żyć dzięki ciężkiej pracy innych.
 • Odcchodzi
  z klubu poselskiego, w ruchu Kukiz 15 pozostaje.
 • @kula Lis 67 19:00:09
  Obserwując tą " karierę " Pawła Kukiza, można jednoznacznie stwierdzić, że jest to człowiek bez kręgosłupa, lawirant.
  Te jego wypowiedzi, jak zwykle, są bez ładu i składu, czyli Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek
 • Do pan Jakubiaka !
  Proszę zabrać sie za jednoczenie tak zwanych partii patriotycznych !!!

  ONR-owców , Narodowców, Kukizowców, Wolnościowców itp. zebrać to do kupy i iść JEDNYM BLOKIEM na wybory !

  Panie Jakubiak ! jak pan nie zacznie scalać to nikt tego nie zrobi !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Husky 08:42:12
  Jakubiaka także. Niech powie publicznie jak i za co kupił browar będąc trepem w LWP.
 • @Husky 08:42:12
  Kukiz na wojennej ścieżce z Jakubiakiem i Andruszkiewiczem: Wyborcy zostali zdradzeni, ja oszukany. Powinni złożyć mandat! Odnosząc się do exodusu posłów z jego klubu, stwierdził: Koniunkturaliści ten ruch opuszczają. Jak zaznaczył: Jeśli ktoś wychodzi na rok przed wyborami wychodzi i mówi, że zakładamy partię, chcemy subwencji, to tak jakbyśmy mówili: chcemy lodu, chcemy lodu, a rozpalilibyśmy ognisko.
  Odnosząc się do odejścia Adama Andruszkiewicza i Marka Jakubiaka, stwierdził: Wyborcy zostali oszukani, zdradzeni, ja zostałem oszukany i takie osoby powinny złożyć mandat! Zapytany o swoje wulgarne tweety, Kukiz zaznaczył: Straciłem kontrolę nad forma wyrażania emocji, a nie tak, że nie wiedziałem, co się działo. To napompowana sytuacja. W rozmowie pojawił się również temat obchodów Święta Niepodległości. Całe obchody tej rocznicy to jeden wielki skandal. (…) Doprowadzenie przez polityków do sytuacji takiej, że mamy do czynienia z jakimś wielkim bałaganem, jakimś brudem jest rzecz okropne. (…) Być może PiS w ostatniej chwili przestraszyło się zagrożenia bezpieczeństwa powiedział rozmówca Roberta Mazurka. Zapytany o odsłonięcie pomnika śp. Lecha Kaczyńskiego, stwierdził, że nie jest to dobry czas na taką inicjatywę. Nie jest dobrym pomysłem odsłonięcie tego pomnika. (…) To kolejny punkt zapalny. (…) Lecha Kaczyńskiego bardzo szanowałem. Myślę, że sam nie byłby zadowolony z tego typu działań. (…) Był człowiekiem koncyliacyjnym, inaczej niż jego brat mówił Kukiz. Kolejnym tematem było przesłuchanie Donalda Tuska przed komisją ds. Amber Gold. Uważam, że to słuszne przesłuchanie. Tusk był jednym z architektów państwa teoretycznego. Ostrzegł syna przed Amber Gold, natomiast nie ostrzegł obywateli, którzy wpłacali tam ciągle pieniądze powiedział lider ruchu Kukiz‘15. Powinien stanąć przed Trybunałem Stanu, jeśli zostanie udowodnione, że posiadał wiedzę o przestępstwach dokonywanych przez Amber Gold i ostrzegł syna, a nie ostrzegł obywateli dodał. Na koniec Kukiz, zapytany o to, czy ma sobie coś do zarzucenia, odparł: Mam do zarzucenia sobie to, że człowiek, który nie zgłosił żadnego projektu ustawy był znany z tego, że był znany, a inni posłowie nie mieli dostępu do tych mediów. Zapytany o rolę Stanisława Tyszki, stwierdził: Marszałek Tyszka akurat robi kolosalną pracę w Sejmie i sprawdza się na stanowisku wicemarszałka. Jak zaznaczył: Ja nikogo nie wyrzucam, to poseł Jakubiak sam się z tego klubu wyrzucił.


  Ps...Przestań pajacować przystawko SBckich agentów! Kukiz15 czyli twór PO pod innym szyldem. Wrocławski soft wariant PO - samozadowolenie jak Himalaje! Tyszka karierowicz i jego wafle skutecznie spacyfikowali Kukiza. Patrzy w tego... swojego "syna" jak w obrazek.
 • @Husky 08:42:12
  Wywiady z pijaczkiem Kukizem, to robienie mu klaki. Tylko po co? Przecież każdy widzi, że to tylko pusta wydmuszka. To miernota wokalna która wyraźnie myli systemy czego dowodem jest głosowanie jego kierdla. Żałosny śpiewak i podwójnie żałosny polityk.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930