Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1094 posty 892 komentarze

Tak się traktuje Polskich Patriotów pod rządami pisu…

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DAJCIE MI PATRIOTĘ, A ZNAJDZIE SIĘ PARAGRAF…

 


Trwa wyłuskiwanie patriotów i nękanie przez władze.

Jeszcze nikt w sądzie z policjantem nie wygrał. Przekonała się o tym Basia Poleszuk, która właśnie na cztery miesiące trafiła do białostockiego więzienia. Dlaczego ?

 

Basia to patriotka, którą los związał z „czerwoną” Hajnówką. Wraz z rodziną była organizatorem patriotycznych marszów. Czciła pamięć Żołnierzy Wyklętych, o czym świadczą choćby poświęcone im piękne grafiki. Liderka środowisk narodowych jest wciąż na celowniku władz i policji. Nie są jej obce 48-godzinne „dołki”, przeszukiwania w domu, legitymowanie… Pęcznieją policyjne kartoteki. Atakuje „Gazeta Wyrodna”. Teraz mają powód do radości, bo dziewczyna została skazana za rzekomą napaść na policjanta. Nie ukrywała się, jednak nieoznakowany samochód zatrzymał się, a funkcjonariusze poinformowali ją o poszukiwaniu listem gończym. Za niekaraną wcześniej Basią zatrzasnęła się więzienna brama. Powodów do radości nie brak „poszkodowanemu” policjantowi. Oprócz zasądzonych kar pozbawienia wolności uczestnicy zajść w Białowieży wpłacą na jego konto spore sumy: „… sąd na oskarżonych nałożył obowiązek wypłaty zadośćuczynienia pokrzywdzonym. Barbara P. musi wypłacić podrapanemu policjantowi tysiąc złotych, jej mama 300 zł. Daniel N. i Damian M. obrażanemu policjantowi muszą zapłacić po 500 zł. A Mateusz G. uderzonemu funkcjonariuszowi – 10 tys. zł.” W uzasadnieniu wyroku nie ma mowy o brutalności policji ani o użytych środkach… 

Cóż można dodać? Polska milczy. Co mają do powiedzenia Ziobro czy Jaki ? Nic. Bo już po wyborach. Brak politycznej interwencji czy komunikatu ze strony władzy, że sprawę monitoruje. A Basia wpisana do rejestru skazanych stała się kryminalistką ! Najbliższe święta Bożego Narodzenia spędzi w celi. Nie może zostać sama ! Potrzebna jej pomoc prawna i nasze zainteresowanie ! Młyny niesprawiedliwości pracują, a awantura o Basię trwa. Basiu, żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sama… Naród wystawi zdrajcom bolesny rachunek !

 

INKA jedna z patriotycznych grafik autorstwa Basi Poleszuk

 

Na sali sądowej

 

Źródło: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/tak-sie-traktuje-polskich-patriotow-pod-rzadami-pisu-2018-10

 

Rodzina Basi Poleszuk u Roli. Skąd tak surowy wyrok i o co chodzi w sprawie młodej patriotki?

Link do filmu wRealu24.pl:

https://www.youtube.com/watch?v=AnY6FULS_Eg

KOMENTARZE

 • Nazwiska sędziego policjanta
  czy te mordy to muszą być cały czas nieznani sprawcy? Sędziów cały czas dziennikarskie zdradzieckie towarzystwo ukrywa przed światem. Zawsze "sąd wydał wyrok"... A takie wyroki powinno się z tłustym drukiem nazwisko biednego policjanta którego dziewczyna pobiła... Co mu się stało czapka się przekrzywiła? Czy pałkę sobie wyszczerbił?
  Cały ten świat g. wart, no ale czekajcie, jeszcze wróci tu sprawiedliwość i będzie z tym szambem porządek...
  Ja bym złożył pozew przeciw tym policjantom za zdradę narodu to raz, za przyczynienie się do dewastacji puszczy, i po milion od policyjnego typa na wczoraj.... jakby na niemieckie życzenie wzięli zamordowali puszczę... biorą pieniądze za przestrzeganie prawa, a brali udział w pomocnictwie dla bandytów z piłami. Tu by się przydał mądry sędzia i taki wyrok, żeby ta białowieska komenda zbankrutowała raz a dobrze.
 • Autor
  Pan Rola nie bardzo wierzy rodzinie, jak sie slyszy.
  Jedno dla mnie jest pewne: ten podrapany policjant to jakis trok od kalesonöw, nie mezczyzna, ktöry placze z powodu podrapania /podobno juz przez 2 kobiety !/. Rodzina möwi o czestych zatrzymaniach i rewizjach /?!?/. Dla mnie nie do pojecia, poniewaz zaden szeregowy policjant nie wpada do mieszkan obywateli bez stosownego nakazu prokuratury.
  Cos tu smierdzi, a bloger MATKA KURKA , odkad stal sie wyznawca ulubionej partii, tak sie sPiSil, ze bzdury wypisuje, jedna za druga . Kilka lat temu byl zreszta goracym wielbicielem p.Tuska i PO.
  Wielka szkoda, ze swietne piöro tak sie spaskudzilo.
  Ciekawe, czy ktokolwiek panuje nad balaganem w polskim prawie.
 • debilizm stosowany
  powinien być karany zwłaszcza u patriotów.Bo PRAWDĄ JEST że to leśnicy i Szyszko z policjantami ratowali puszczę, wycinając drzewa z kornikami. A banda debili umysłowych sprowokowana przez media niemieckie ratowanie puszczy blokowała. A politycy europejscy zablokowali . Dla rozumu polecam i zalecam lekturę w necie npoka i źródeł bardziej niezależnych i wysnuwaniu wnisków samodzielnie.A patritom zalecam niezależne myślenie i weryfikację źródeł informacji i ich właścicieli

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930