Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1291 postów 1010 komentarzy

Handel polskimi dziećmi przed sądem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Handel polskimi dziećmi – rozmowa Pawła Zagórskiego z Pawłem Bednarzem.

 

7 listopada 2018 w Sądzie Rejonowym Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska 82 o godz. 9.20 będzie rozpatrywane przez Sąd zażalenie Pawła Bednarza, czy jest zasadne. Paweł Bednarz będzie składać wyjaśnienia, przedkładać dokumenty, które w sposób jednoznaczny będą obciążały urzędników reprezentujących instytucje Polskiego państwa (m.in. Wiceministra Michała Wójcika, posłankę Barbarę Chrobak, Sędziego Leszka Kuziaka, Minister Elżbietę Rafalską, Prezydenta Bronisława Komorowskiego, Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka)

Na podstawie tej rozprawy, pomijając jaki będzie jej wynik, każdy będzie mógł potem żądać od odpowiednich instytucji państwowych , ewentualnie wnosić sprawy z powództwa cywilnego przeciwko w/w osobom. Każdy jeden obywatel, który będzie o tej sprawie poinformowany, będzie widział co się działo na sali rozpraw, będzie widział jakie będą składane dokumenty. Paweł Bednarz będzie mówił o samych faktach.

Sprawa jest otwarta dla mediów, dla publiczności. Kto może niech przyjdzie.

 

Link do ważnej i szokującej rozmowy z Pawłem Bednarzem niezaleznatv:

https://www.youtube.com/watch?v=V0rvDId2JeY

KOMENTARZE

 • @
  Obnażanie Matrixa - kto za tym stoi? Nielegalne adopcje

  https://www.youtube.com/watch?v=9Mn6XyVr9Mo
 • NIeprawdopodobne draństwo....
  polskie dzieci wyjeżdżały autobusami do Czech i tam rozdzielane były na grupy chłopców i dziewczyn. Chłopcy szli na narządy (resztki przerabiała w Niemczech fabryka betonu) a dziewczyny jechały do burdeli...
  Każdy powinien tego wysłuchać...
  CZY TEN ŚWIAT SIĘ KIEDYŚ JUŻ SKOŃCZY??!!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31