Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1140 postów 921 komentarzy

Obóz zagłady dla Polaków KL Warschau

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skandal! IPN podjął decyzję o rozbiórce społecznego pomnika upamiętniającego „bezimiennych warszawiaków” zagazowanych w tunelu przy Dworcu Zachodnim.

 

PomnikKL Warschau znajduje się na skwerze Alojzego Pawełka, koło gazowni na Woli.Mówił o tym Władysław Terlecki podczas pielgrzymki różańcowej na skwer A. Pawełka po mszy w kościele św. Stanisława w dniu 9 października. Msze i pielgrzymka odbywają się o godz. 18.00 każdego 9 dnia miesiąca w intencji 200 tys. naszychRodaków pomordowanych przez Niemców w obozie.

Od roku wysyłane są listy do Prezesa IPN Jarosława Szarka zżądaniem wstrzymania rozbiórki tego pomnika. Trzy stowarzyszenia wysyłają listy do Pana Szarka.Czy w IPN działa agentura niemiecka, której celem jest likwidacja tego pomnika?

Pielgrzymka do pomnika dotarła w całkowitych ciemnościach, po rozwalającym się chodniku. Pomnik nie jest oświetlony nawet najmniejszą lampą. Posługiwaliśmy się jedynie latarkami w telefonach jak widać na filmie.

Sędzia Maria Trzcińska jest wielką bohaterką narodu polskiego, jeszcze mało znaną szerszej publiczności. Gdyby nie ona i gdyby nie to, że odważyła się prowadzić to śledztwo, to 200 tys.ludzi po prostu by zniknęło. Nikt by o nich nie wiedział, zbrodnia jak ona twierdziła, była doskonała.

Naszym zadaniem jest obrona pomnika, nie wolno go dać rozebrać!

W lasku na Kole napis na kamieniu został zniszczony, krzyż zniknął. Jest już zainstalowana nowa tablica i nowy krzyż.

(Kto chce odwiedzić to miejsce, najlepiej wejść do lasu od ul. Dahlberga, na prawo, iść ścieżką z pomalowanymi pieńkami na różowo).

 

Więcej w filmie pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=w3Uaj-_XYJ0

 

Tak wyglądał pomnik pamięci rok temu

 

Tak w sierpniu tego roku

Tak wygląda teraz

 

KOMENTARZE

 • @ zagłada Polaków
  IPN operowany jest przez Socjalistów/ Komunistów.
  Syn Gomułki, Ryszard Strzelecki (zmienił nazwisko!) zasiada w radzie Fundacji Archiwum Dokumentacji Historycznej PRL razem z Moniką Jaruzelską.
  Córka bigamisty Bolesława Bieruta, Aleksandra Jasińska-Kania, „zajmuje się teoriami socjologicznymi, problematyką uprzedzeń narodowych, oraz badaniami wartości społecznych.” Powiązana jest z Kanią i Małgorzatą Fornalską.
  Syn Gierka, Adam, kontynuuje gierkowskie „oddanie Polsce” na zachodniej pensji „parlamentarzysty”.
  Inny sprawdzeni PZPRowcy Wałęsa, Kwaśniewski, Kaczyński, Komorowski, i Tusk oraz ich dzieci, krewni, i współpracownicy zaangażowani są w niszczenie oryginalnych dokumentów i zastępowanie ich swoimi podkładkami. Ich instytuty zajmują się gromadzeniem materiałów poświęconych Polsce „ludowej” i promowaniem superlatyw o komunistycznym ustroju, często przepisywanych z utopijnych i fałszywych „Roczników statystycznych”.
  Socjalizm kwitnie w Polsce, tylko że pod zmienionymi nazwiskami.
 • 5.sierpnia 1944 Powstańcy odbili „KL Warschau”
  Niektórzy twierdzą, że nie było komór gazowych w Warszawie, a KL Warschau to był zwykły obóz pracy…niektórzy twierdzą, że 5 sierpnia Powstańcy wyzwolili, ale obóz żydowski na tzw. „Gęsiówce”…
  niektórzy twierdzą, że słusznie stawia się teraz Muzeum Żydów tzw. „polskich” na terenie KL Warschau, gdzie przed i po wojnie działała komora gazowa oraz krematorium dla tysięcy Polaków…

  http://rafzen.files.wordpress.com/2012/08/kl-warschau-gc499sic3b3wka.jpg

  Niektórzy przy tym zapominają, że sprawa żydów w Warszawie została definitywnie rozwiązana w 1943 roku po powstaniu w gettcie, a NKWD oczyszczało Warszawę z „elementów niepożądanych” jeszcze długo po tzw. „wyzwoleniu”. Niestety do tej pory milczenie nt. KL Warschau to jeszcze większa mistyfikacja niż „prezydent wszystkich polaków” obywatela III.RP znanego, jako Aleksander Kwaśniewski oraz „sygnet rodowy” obywatela III.RP znanego, jako Bronisław Komorowski…Do tej pory ukrywa się, że tym miejscu mordowano masowo Polaków do 1956 roku… do tej pory nie ma gdzie składać kwiatów, zapalać zniczy ponieważ miejsce to nie jest oznaczone. oczywiście jest tablica pamiątkowa lecz spełnia ona jedynie funkcję dezinformującą:

  http://rafzen.files.wordpress.com/2012/08/gesiowka_commemorative_plaque_at_34_anielewicza_street.jpg
  Dla społeczności międzynarodowej wiadomo tylko, że wyzwolono tu głównie żydów z różnych krajów, co jest permanentnym zakłamaniem dotyczącym celów powołania KL Warschau i jednym z głównym czynników rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. 5 sierpnia 1944 r. to żołnierze batalionu Armii Krajowej „Zośka” po brawurowej akcji zdobyli obóz. Dowódca powstańców to Ryszard Białous „Jerzy”. Otóż dla przypomnienia a innym dla uświadomienia. Lokalizacja i sam obóz tzw. stary kompleks obozowy stanowiły trzy obozy na Woli: jeden Lager na Kole i dwa Lagry w Warszawie Zachodniej i powstały jesienią 1942 roku. Jeden Lager o powierzchni około 30 ha. Usytuowany między ulicą Bema, Armatnią i Mszczonowską gdzie znajdowało się 20 baraków. Drugi Lager o powierzchni około 20 ha przy ul. Skalmierzyńskiej w okolicach obecnego Dworca PKS, gdzie znajdowało się 12 baraków. Potwierdzone są one zdjęciami lotniczymi wykonanymi w 1945 roku nad Warszawą.
  Po stłumieniu Powstania w Gettcie latem 1943 roku powstał tzw. nowy kompleks obozowy w byłym gettcie. Jeden Lager był zlokalizowany wzdłuż ul. Gęsiej (Gęsiówka), a drugi przy ul. Bonifraterskiej.
  KL Warschau składał się z pięciu Lagrów. Obóz posiadał w sumie 119 baraków dla około 41 000 osób na łącznej powierzchni 120 ha.

  Komory gazowe – lokalizacja.
  Komory gazowe zostały zainstalowane jesienią 1942 roku w tunelu ul. Bema w Warszawie Zachodniej. Wentylatornia i schron zbudowany został pomiędzy ul. Bema a ul. Tunelową. Stanowiły one wraz z pobudowanymi Lagrami jeden kompleks i były połączone obwodnicą o bocznicą kolejową z Lagrami na terenie getta. Biegli stwierdzili w opinii : „Tunel, wentylatornia z szybami i banie na międzytorzu stanowiły jeden zespół funkcjonalny, mający cechy monstrualnych komór gazowych”. Opinia ta została potwierdzona zeznaniami naocznych świadków.
  Uzasadnienie ich powstania wynikało z niemieckiego planu zmniejszenia liczby mieszkańców Warszawy do 200 tysięcy osób. Masowa zagłada środkami konwencjonalnymi przez rozstrzelanie, publiczne wieszanie itp. była droga i technicznie nie możliwa do wykonania. Komory gazowe służyły wykonaniu planu niemieckiego eksterminacji ludności cywilnej Warszawy, gdzie kilka razy w każdym tygodniu od jesieni 1942 roku do wybuchu Powstania Warszawskiego czyli sierpnia 1944 roku dokonywano zbiorowych mordów. Ludzi gazowano nocą a zwłoki wywożono wczesnym rankiem skoro świt. Samochody ciężarowe wjeżdżały do tunelu od strony ul. Armatniej – Woli, a wyjeżdżały od strony Ochoty. Każdorazowo do tunelu wjeżdżały cztery lub więcej ciężarówek oznakowanych literami „WH”. W takich komorach gazowych zbrodniarze mieli warunki do mordowania gazem po kilkaset ludzi jednorazowo. Dodatkowo Niemcy urządzili mniejsze komory gazowe w zaadaptowanych celach m.in. przy zbiegu ul. Gęsiej i ul. Zamenhofa.
  Można jednoznacznie stwierdzić, że Powstanie Warszawskie ocaliło wiele setek tysięcy cywilnych istnień Polaków na terenie Warszawy.

  Źródło: http://www.mmpulawy.pl/blog/godziemba/5sierpnia44-powstancy-odbili-kl-warschau

  2 Replies to “5.sierpnia 1944 Powstańcy odbili „KL Warschau””
  KoSta napisał(a):
  1 maja 2014 o 21:10
  Czytajcie i przekazujcie tą historię następnym pokoleniom

  http://rafzen.wordpress.com/2013/01/10/kl-warschau-oboz-koncentracyjny-tylko-dla-polakow/
 • Niechciana pamięć o KL Warschau.
  70 lat temu rozpoczął swoją zbrodniczą działalność niemiecki obóz koncentracyjny KL Warschau utworzony w ramach planu Pabsta, który przewidywał likwidację społeczności Warszawy. Niestety, większość warszawian nie ma w ogóle świadomości jego istnienia. Niepamięci o polskiej martyrologii sprzyja fakt, że w stolicy nie istnieje pomnik – poza tymczasowym upamiętnieniem na skwerze Alojzego Pawełka – oddający hołd ofiarom obozu. Nie zapominam o społecznościach, które pamiętają o KL Warschau, ale jest to niewielka grupa w stosunku do wszystkich mieszkańców, którzy powinni wiedzieć, że Miasto Niezłomne miało swoje inferno podczas wojny. Wzniesienie pomnika ofiar KL Warschau to przede wszystkim zobowiązanie dla władz stolicy. Będzie to jednocześnie przestroga przed tymi, którzy pomijali tak wielkie zbrodnie. Wspominając 70. rocznicę utworzenia KL Warschau, warto też pomyśleć o upamiętnieniu tablicą sędzi Marii Trzcińskiej i jej olbrzymich zasług. To ona pierwsza odkryła istnienie niemieckiego obozu koncentracyjnego w sercu Warszawy i podjęła starania o to, żeby udokumentować jego historię zarówno podczas wojny, jak i późniejszą. Pani sędzia z wielkim trudem przebijała się z prawdą o KL Warschau, bo niektórzy historycy, poczynając od Władysława Bartoszewskiego, zaprzeczali jego istnieniu jeszcze w latach 90.! A więc w czasie, gdy sami Niemcy potwierdzili fakt zbrodniczej działalności KL Warschau, przekazując dokumentację dotyczącą jego tworzenia i funkcjonowania. Tego dziwnego zjawiska nie może tłumaczyć fakt, że po wojnie KL Warschau pełnił także inną funkcję – był obozem pracy zarządzanym przez NKWD i bezpiekę. Z końcem 1942 roku obóz w Warszawie zaczął funkcjonować, a w 1943 roku, zwłaszcza po likwidacji getta, stał się ośrodkiem eksterminacyjnym. W niektórych publikacjach pojawiały się wątki, że Konzentrationslager Warschau był obozem dla żydów i chciano zawęzić jego funkcjonowanie do Gęsiówki, która była tylko jednym z pięciu obiektów obozowego kompleksu. Do dziś w kręgach badaczy funkcjonuje też pytanie: czy był to Konzentrationslager, czy Vernichtungslager – obóz koncentracyjny czy obóz zagłady? To wyróżnienie istnieje także w dokumentacji niemieckiej, trzeba przy tym pamiętać, że obóz koncentracyjny miał także cechy obozu zagłady. Istniejący spór o liczbę ofiar KL Warschau jest odbiciem problemu liczebności polskich strat osobowych w czasie II wojny światowej i kolejnych okupacji. Liczba 6 milionów ofiar, która oficjalnie jest podawana, to dane tzw. księżycowe pochodzące od Jakuba Bermana. Dzisiaj niektórzy mówią nawet o ponad 10 milionach Polaków zabitych podczas wojny. W przypadku KL Warschau wiemy, że istniało pięć kompleksów obozowych, w tym Pawiak. Wszystkie powinny być upamiętnione i żyć w naszej świadomości.

  Źródło: http://www.naszdziennik.pl/polska-kraj/12045,niechciana-pamiec-o-kl-warschau.html

  2 Replies to “Niechciana pamięć o KL Warschau”
  ksiazkowiec napisał(a):
  25 grudnia 2014 o 01:01
  Pamięć o KL Warschau trzeba pielęgnować. Poświęciłam kiedyś wpis na blogu. http://dom-z-papieru.blogspot.com/2013/07/zabijanie-prawdy-o-kl-warschau.html
 • Muzeum żydów w Warszawie zbudowano na miejscu krematorium KL Warchau !
  http://niezaleznemediapodlasia.pl/kl-warschau/muzeum-zydow-w-warszawie-zbudowano-na-miejscu-krematorium-kl-warchau/
 • @Zdzich 01:21:58
  Komorowski syn Szczynukowicza?

  http://niezaleznemediapodlasia.pl/wp-content/uploads/2014/12/komorowski_legitymacja.jpg

  STOP PRANIU MÓZGÓW; ZATAJANE WSTYDLIWE FAKTY O KOMOROWSKIM; DZIADEK KOMOROWSKIEGO REZUN


  http://niezaleznemediapodlasia.pl/wp-content/uploads/2014/12/komorowski_legitymacja.jpg


  ZATAJANE WSTYDLIWE FAKTY O KOMOROWSKIM

  http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)

  Głową Państwa Polskiego był sowiecki agent, sowiecka ruska matrioszka pseud. ”Litwin” działający w polskich Wojskowych Służbach Informacyjnych, który pierwsze co zrobił w kilka godzin po zamachu w Smoleńsku jako p.o. Prezydenta to przejął tajny aneks do raportu WSI w którym na podstawie zebranych dokumentów obecna Głowa Państwa odegrała negatywną rolę dla bezpieczeństwa i suwerenności Państwa Polskiego. Dziadek Prezydenta Komorowskiego Osip Szczynukowicz, jak i ojciec Zygmunt Komorowski działali zawsze na szkodę Państwa Polskiego, pierwszy walcząc w 1920 r przeciwko Polsce, drugi będąc oficerem LWP był także sowieckim agentem. Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz – to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim. Rezun – w języku staropolskim (link is external) w znaczeniu morderca (link is external), zabójca, siepacz (link is external), zapożyczenie z języka ukraińskiego (link is external) od wyrazu rizun , ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika. W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej (link is external), w Polsce stereotypowe, potoczne określenie członków UPA (link is external), OUN (link is external), Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów (link is external) i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludu. Według polskiej Wikipedii – (hasło rezun) – w języku staropolskim w znaczeniu morderca, zabójca, siepacz, zapożyczenie z języka ukraińskiego od wyrazu rizun, ukr. Різун, oznaczającego rzeźnika. W okresie po tzw. rzezi wołyńskiej, w Polsce stereotypowe, potoczne określenie członków UPA, OUN, Samoobronnych Kuszczowych Widdiłów i innych ukraińskich formacji uczestniczących w rzeziach ludności cywilnej.
  W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Bronisława Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920 roku dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 r. dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwoną pod koniec 1944 roku Zygmunt Leon Komorowski wstąpił do wojska polskiego, do armii Berlinga. Służył w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansował na stopień oficerski. Bronisław Komorowski na swojej stronie pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo KOR), a od jesieni 1943 r. był w AK. Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką (mjr Zygmunt Szendzielorz). Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku , do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem Ludowego Wojska Polskiego. Jeżeli fakty podane przez Bronisława Komorowskiego są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem. Był nim także i syn Bronisław, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie polskiej delegacji, dopilnowywał skutków. W czasie wojny polsko-bolszewickiej, dziadek Komorowskiego był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli. Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego. W październiku 1920 dziadkowi Komorowskiego udało się zbiec i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii. Po wyparciu Niemców z Litwy przez Armię Czerwona pod koniec roku 1944 Zygmunt Leon Komorowski wstępuje do wojska polskiego do armii Berlinga. Służy w 12 Kołobrzeskim Pułku Piechoty i błyskawicznie awansuje na stopień oficerski. Bronek na temat swojego ojca na swojej stronie, pisze: „Zygmunt Komorowski, mój ojciec (1925-1992), za czasów tzw. pierwszej okupacji sowieckiej i za okupacji niemieckiej działał w konspiracji (pseudo Kor), a od jesieni 1943 roku był w AK.
  Pod koniec wojny ojciec przebijał się do Polski razem z Łupaszką. Złapali go bolszewicy z bronią w ręku, ale nie rozstrzelali(?) jak stu innych, tylko wsadzili do więzienia. Za złoty pierścionek babuni strażnik wyprowadził go z celi, z której więźniowie trafiali pod stienku, do takiej w której siedzieli rekruci do armii Berlinga. Niech Bronek wytłumaczy ten „cud nad cudami”, że oto żołnierz AK z oddziału Łupaszki, śmiertelnego wroga Sowietów i polskich zdrajców, złapany z bronią w ręku, w ciągu paru miesięcy zostaje oficerem L.W.P. Jeżeli fakty podane przez Bronka, że jego ojciec był w oddziale Łupaszki są prawdziwe, to jedynym wytłumaczeniem tego „cudu” jest to, że Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława – był sowieckim agentem! Był nim także i syn Bronek, który jak wskazuje przeciek z utajnionego aneksu do raportu o WSI, był sowieckim agentem działającym w polskich WSI. I pewnie dlatego p.o. prezydenta RP – Bronisław Komorowski, w ciągu pierwszych godzin po katastrofie smoleńskiej, dopilnował aby utajniony aneks do raportu o WSI przechowywany w pałacu prezydenckim – znalazł się w jego rękach. Jego żona „Anna” „Deptuła” „ Dembowska” pochodzi z rodziny UB. Rodzice „Komorowskiej” zmieniali 3 razy nazwisko najpierw matka nazywala sie Hanna Rojer, później zmieniła na Józefa Deptula, a gdy Anna miała 2 lata zmieniła nazwisko na Dembowscy. Pracowali czynnie w PZPR. byli rosyjskimi szpiegami Dlaczego nie piętnuje się kłamstw które serwował Komorowski podczas kampanii wybiorczej? Dlaczego temat odszedł w zapomnienie? Przecież okłamał cały naród o jego rzekomym szlacheckim pochodzeniu, pamiętacie jak szczycił się herbem? Kto z Polaków wie, że dziadkowi Bronisława Komorowskiego udało się zbiec z polskiej niewoli (do której trafił po bitwie pod Niemnem w 1920 r- zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego) i schronił się na Litwie w Kowaliszkach u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku wkrótce zginęli z rąk Rosjan do których doniósł mieszkający u nich Osip Szczynukowcz regun, dziadek obecnego prezydenta skarżąc Komorowskich o sprzyjanie Polakom, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko w celach agenturalnych. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Komorowski, ojciec Bronisława Marii, kto o tym wie? Dlaczego po ujawnieniu kłamstw o rzekomym tytule szlacheckim i herbie rodzinnym szybko te informacje zniknęły z oficjalnej strony Komorowskiego? Dlaczego dziś prezydent, któremu najbardziej powinno zależeć na wyjaśnieniu tragedii w Smoleńsku powtarza kłamstwa MAK’u, obarcza winą polskich pilotów wytykając im szkolne błędy a nowe ustalenia wybitnych specjalistów i prof. Biniendy, dr Nowaczyka czy inż. Szuladzińskiego i ich samych nazywa „egzotycznymi naukowcami” i wyśmiewa ich szanowany na całym świecie dorobek naukowy i ceniony profesjonalizm? Kto z Polaków wie, że Komorowski zna się prywatnie z wieloma oficerami GRU (radzieckie służby specjalne)? Kto z Was wie o tajemniczych jego spotkaniach na terenie Rosji i Armenii czy nawet Szwajcarii z przedstawicielami GRU i FSB oraz właścicielem zakładów w Samarze remontujących przed zamachem prezydenckiego tupolewa; czy sam fakt ,że o tych spotkaniach nie została poinformowana opinia publiczna nie daje Wam nic do myślenia? Prawda jest taka, że Polska jest naszpikowana rosyjskimi agentami i osobami, które są zależne od Kremla, media w Polsce nie są polskie, Grupa ITI, Agora, z „Gazetą Wyborczą” wychodząca w Polsce żydowską gazeta, czyli sprzyjające obecnej władzy i prezydentowi media (TVN,TVN24) zostały stworzone i finansowane pod koniec lat osiemdziesiątych przez służby specjalne PRL którymi oficerami prowadzącymi byli tajni agenci KGB..
  Dokumentu, cytaty, źródła”: źródło: http://wzzw.wordpess.com/2010/06/29/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
  http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/jak-komorowscy-zalatwili-sobie-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/ (link is external)
  http://wirtualnapolonia.com/2010/06/25/prawdziwe-korzenie-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
  http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/ (link is external)
  Uwaga: dalszy ciąg tej sprawy opisałem w drugiej części, tutaj: http://minakowski.pl/herb-komorowskich-wyjasnienie-zagadki/ (link is external) Jerzy Zerbe http://niepoprawni.pl/blog/1043/komorowski-stchorzyl-oddaje-walkowerem wzzw.wordpress.com

  S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych
  Wybrzeża http://wzzw.wordpress.com/2010/06/29/dziadek-hrabiego-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)

  Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego Opublikowany w aktualności przez Maciejewski Kazimierz w dniu 29 Czerwiec 2010 Dziadek „hrabiego” Bronisława Komorowskiego, niejaki Osip Szczynukowicz to rezun oddelegowany przez Sowiecki Rewolucyjny Komintern do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.
  http://wiki.fakt.pl/Osip-szczynukowicz-dziadek-komorowskiego,1.html (link is external)
  http://blog.wolnemedia.net/komorowski-zdrajca-narodu-polskiego-szczynukowic (link is external) http://blog-roll-polityczny.blogspot.com/2012/07/wstydliwe-fakty-o-komorowskim.html (link is external)
  http://wirtualnapolonia.com/2010/06/25/prawdziwe-korzenie-bronislawa-komorowskiego/ (link is external)
  http://blog-roll-polityczny.blogspot.com/2012/07/wstydliwe-fakty-o-komorowskim.ht (link is external)
  http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
  http://pl.wkopi.pl/show/pokaz-adres-url-oryginalny/?/Blog-Roll-Polityczny-Wstydliwe-fakty-o-Komorowskim/&i=4e579dced29a0f0b99fbb7a2027a49738c8c05e027977d8a885dc79b697ecee1 (link is external)
  Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2218/stop-praniu-mozgow-zatajane-wstydliwe-fakty-o-komorowskim-dziadek-komorowskiego-rezun
 • @kula Lis 67 12:27:27
  ... ze nie wspomnimy setki innych sympatykow i promotorow LEWIZNY, ktorzy obecnie pracuja w rzadzie, ucza na uniwersytetach, oraz publikuja sie m.in. w NEonie! Laczy ich jedno: ateizm i walka z Kosciolem.
  Jest to pochodna z Kabbalizmu: "Boga nie ma, ja jestem bogiem."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031