Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1111 postów 902 komentarze

Polska zaatakowana bronią biologiczną

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska zaatakowana bronią biologiczną (rozsyłajcie póki nie usuną

 

 

1000 lat nie było biosekuracji i rolnicy hodowali zdrowe świnie , ale nie teraz. Co się stało?

 

Więcej w filmie Kris:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=PkroeSPPwTI

 

KOMENTARZE

 • @ Autorka
  Dzięki za link.

  Pozdrawiam

  5*
 • @Jasiek 20:47:02 śmieciami także, to także jest broń biologiczna.
  Utylizacja po polsku z mafią w tle. Mafia opanowała już dawno tzw. rynek śmieciowy w USA. Czy podobnie dzieje się w Polsce? Latem 2017 roku mleko się wreszcie rozlało. 17 czerwca Polskę obiegła informacja, że na terenach byłej rafinerii ropy w Gorlicach składowane są nielegalnie niebezpieczne odpady. Kroplą, która przepełniła czarę, było 1600 ton niebezpiecznych odpadów (nawet szpitalnych!) przywleczonych przez gliwicką firmę MULTIBEST s. j. ostatnio ulokowanej w opuszczonej ruderze na obrzeżach Dąbrowy Górniczej. Wcześniej nieznaną z miejsca pobytu. Właściciel, Józef Gąsior, od lat prowadzi swój przestępczy interes. Wyłudzenia kredytów, handel nieistniejącymi długami służby zdrowia, takimi samymi PKP, innych firm, operacje wekslowe, handel żywym towarem to główne zajęcie MULTIBEST s.j. (wtedy znanej pod inną nazwą) na przełomie wieków. W końcu kradzież doskonała gliwickiej firmy SILESIA przy pomocy pary słupów. Drugi, ujawniony mimochodem, to Wiesław Strózik. Były esbek, potem powiązany z wierchuszką tzw. mafii paliwowej. I kolejna, również gliwicka, firma-krzak – ISAD sp. z o.o. Firma nominalnie rości sobie prawo do całego terenu. Prócz śmieci, nielegalnych w 100% jak się wydaje, nie posiada innego majątku. Za nielegalnym wysypiskiem śmieci w Gorlicach kryje się zatem grupa zwana ongiś mafią paliwową. Kolejne rozlanie mleka to położony niedaleko Łodzi Zgierz. Gigantyczny pożar na nielegalnym wysypisku w Zgierzu. Część polityków już żąda dymisji i konsekwencji. Śmieci zostały sprowadzone do Polski m.in. z Niemiec, Włoch czy Szwajcarii. Pod Zgierzem miało dojść do ich utylizacji, jednak wczoraj wieczorem na wysypisku pojawił się ogień. Samo wysypisko od blisko miesiąca działało nielegalnie. 28 kwietnia firmie, która nim zarządza, skończyło się pozwolenie na składowanie odpadów, a nowego jeszcze nie wydano. Mimo to składowisko wciąż działało. Natychmiastowej dymisji starosty powiatu z PSL-u domaga się partia Razem. A PiS mówi o katastrofie ekologicznej.

  https://lodz.onet.pl/gigantyczny-pozar-na-nielegalnym-wysypisku-w-zgierzu-czesc-politykow-juz-zada-dymisji/lrrzy3v

  Tym razem płonie 50 tysięcy ton.


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/Zgierz-tvp.lodz_.jpg  Zgierz tvp Łódź

  Odpowiedzialna za przywiezienie do Polski całego łańcucha górskiego śmieci jest firma GREEN-TEC SOLUTIONS sp. z o.o. (KRS 0000384472).
  Uwidocznioną właścicielką jest 21-letnia panienka. Trudno wiązać ją z jakimkolwiek układem. Ale kiedy przyjrzymy się Radzie Nadzorczej…W jej skład wchodzi Adam Fryderyk Stross, rocznik 1976 (42 lata). 6 maja 2016 roku włoska prasa doniosła, że został aresztowany. Wg śledczych brał udział w zorganizowanej grupie wprowadzającej do obrotu na teren Włoch podrobiony olej napędowy. Włosi pisali o organizzazione criminale transnazionale, czyli ponadnarodowej organizacji przestępczej. Twierdzili też, że olej ten był produkowany w Polsce!

  https://www.statoquotidiano.it/06/05/2016/trani-operazione-varsavia-arrestati-4-polacchi/462568/

  Rok 2018 obfituje w pożary. 18 kwietnia płonęło składowisko śmieci w Siemianowicach Śląskich. Frma BM Recykling, na terenie której wybuchł w środę wielki pożar w Siemianowicach Śląskich, składowała odpady niezgodnie z wydanym pozwoleniem wynika z kontroli inspektorów urzędu marszałkowskiego. Marszałek województwa śląskiego, Wojciech Saługa, zapowiedział w poniedziałek, 23 kwietnia, że złoży doniesienie do prokuratury w tej sprawie. Wystąpi również do Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska o wszczęcie procedury cofnięcia przedsiębiorstwu wydanych wcześniej pozwoleń. Kontrola urzędników podlegających marszałkowi woj. śląskiego wykazała szereg nieprawidłowości w firmie BM Recykling. Uchybienia wielokrotnie wytykali przedsiębiorstwu także pracownicy miejskiego magistratu i Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Kilka postępowań WIOŚ zakończyło się już karami administracyjno-finansowymi. Problem w tym, jak twierdzą urzędnicy, że firma niewiele robi sobie z zaleceń pokontrolnych.

  http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/siemianowice-slaskie/a/wielki-pozar-w-siemianowicach-marszalek-wojciech-saluga-zawiadomi-prokurature-firma-skladowala-odpady-w-sposob-niezgodny-z,13120717/

  To tylko najbardziej znane. Tymczasem liczba płonących składowisk pozwala przypuszczać, że mamy do czynienia z utylizacją śmieci a la Chiny. Jak starsi pamiętają zwożone tam z całego świata odpady do utylizacji były po prostu gromadzone w stosy i podpalane. Po co jednak wozić śmieci aż tak daleko? Zwłaszcza, że koszty wzrosły, bo i w Chinach zaczęto wreszcie dbać o środowisko. Do Polski jest o wiele bliżej. Na upartego śmieci można by dowieźć taczkami. Tylko w kwietniu 2018 roku płonęły składowiska w:

  7. kwietnia, Piotrowo Pierwsze k. Kościana

  7. kwietnia, Dąbrówka Wielkopolska

  7. kwietnia, Murzynowo k. Gorzowa Wlkp.

  7. kwietnia, Sąspowa k. Krakowa

  10. kwietnia, Łęki k. Oświęcimia

  12. kwietnia, Oświęcim

  13. kwietnia, Kietrz k. Głubczyc

  16. kwietnia, Rybnik

  19. kwietnia, Siemianowice Śląskie

  20. kwietnia, Piotrków Trybunalski

  23. kwietnia, Pleszew

  25. kwietnia, Pysząca k. Śremu

  29. kwietnia, Serniki k. Lubartowa.  Jak donosi „Portal Samorządowy”…tylko do końca kwietnia doszło do 62 pożarów, w których płonęły różnego rodzaju odpady. W związku z niepokojącym wzrostem pożarów składowisk odpadów jeszcze przed wybuchem pożarów w Warszawie i Olsztynie doszło do spotkania wiceministra środowiska Sławomira Mazurka z wiceministrem spraw wewnętrznych i administracji, Jarosławem Zielińskim oraz przedstawicielami straży pożarnej i Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Sławomir Mazurek mówił, iż niewykluczone, że w niektórych przypadkach są to próby pozbywania się odpadów niezgodnie z prawem, poprzez ich podpalenie.

  http://www.portalsamorzadowy.pl/gospodarka-komunalna/plaga-pozarow-smieci-bedzie-obowiazkowy-monitoring-na-skladowiskach,108478.html

  Zjawisko narasta lawinowo. W odróżnieniu od śledczych dziennikarz ma ten przywilej, że może wiązać ze sobą nawet odległe przypadki. W dwóch pokazanych wyżej jawnie występują osoby powiązane z układem mafijnym. Jak jest w innych, szanowni śledczy? Nie wolny od podejrzeń jest również samorząd. Zawiadujące olbrzymimi składowiskami firmy to zwykłe krzaki, czasem nawet bez faktycznej siedziby (vide: MULTIBEST Józefa Gąsiora i jego żony Sylwii). GREEN-TEC SOLUTIONS sp. z o.o. kapitału zakładowego ma aż 5 tys. złotych. Tyle samo, co ISAD sp. z o.o.

  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/zgierzdym.jpg
  Dym widziany z Łodzi – mat. UM

  W razie jakiejkolwiek wpadki są więc niewypłacalne. Oczywiście, ktoś może powiedzieć, że czym innym jest kapitał zakładowy, a czym innym rzeczywisty. Tylko kapitał ten istnieje głównie na papierze, często też śmieci traktowane są nie jako odpady przeznaczone do utylizacji, ale „cenny” surowiec. Opisywałem już podobny przypadek, gdy firma sprowadzająca odpady gumowe nie nadające się już do niczego poza spaleniem w specjalnym piecu oficjalnie traktowała hałdę śmieci jako surowiec do dalszej produkcji. Dlaczego samorządy wydają pozwolenia na składowanie śmieci dopiero co powstałym firmom zupełnie tak, jakby nigdy nie słyszały o traktowaniu Polski jako europejskiego wysypiska? Na dodatek posiadającym jedynie symboliczny kapitał? Co więcej byłe prorządowe merdia (Onet, TVN, Gazeta Wyborcza i podobne) ukrywają przed społeczeństwem istniejące zagrożenie. Wg nich nic się takiego nie dzieje, gdyż w powietrzu nie ma zbyt wiele szkodliwych mikrocząstek.
  Przemilczają to, co najgorsze. Otóż spalanie tworzyw sztucznych na wolnym powietrzu powoduje, że łańcuchy polimerów nie są rozrywane do końca. A zatem do atmosfery przedostają się węglowodory alifatyczne, aromatyczne i dioksyny. Rakotwórcze jak jasna cholera. Dioksynami zatruty był prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko. Wg szacunków ludzi związanych z ochroną środowiska do których dotarłem tylko pożar wysypiska w Zgierzu mógł uwolnić do atmosfery aż dziesięć razy więcej dioksyn, węglowodorów alifatycznych i aromatycznych niż wszystkie stare piece w krakowskich mieszkaniach przez … 25 lat! To jest skala zagrożenia. Palenie wysypisk w ciut dalszej perspektywie spowoduje znaczący wzrost zachorowalności na raka. Tymczasem śledztwa prowadzone są lokalnie. Prowadzący je nie są więc w stanie dojrzeć, gdzie ośmiornica ma głowę. Obcinają tylko pojawiające się od czasu do czasu jej macki. I to wtedy, gdy są już wykorzystane. Spalenie dowodów oznacza co najmniej utrudnienie ustalenia „producenta” śmieci, jeśli w ogóle nie uniemożliwienie tego. Historia amerykańskiej mafii (włoskiej i żydowskiej) uczy, że opanowały cały tzw. przemysł usuwania odpadów. Czy podobnie dzieje się w Polsce? Wiesław Strózik i Adam Fryderyk Stross to ludzie z mafijnej góry. Józef Gąsior od dekad zaś jest jej wiernym żołnierzem. Na pewno nie szeregowym, ale góra w randze starszego kaprala. Analiza firm zawiadujących wysypiskami wskazuje, że przynajmniej część z nich jest ze sobą powiązana, co widać wyraźnie w KRS. Do sprawy będziemy wracać.


  https://youtu.be/nmDfX46TTq4


  https://youtu.be/nmDfX46TTq4
 • @Jasiek 20:47:02
  Gorlice mafijne składowisko śmieci. Szambo wybiło 17 czerwca 2017 roku. Wtedy po raz pierwszy głośno usłyszano, że teren byłej rafinerii GLIMAR jest zamieniony w składowisko niebezpiecznych odpadów. Pora jednak postawić pytanie, gdzie samorządowe władze Gorlic były wcześniej? Co robiła miejscowa prokuratura? Przecież zanim za sprawą megaoszusta z Gliwic Józefa Gąsiora o Gorlicach zrobiło się głośno już wcześniej na teren porafineryjny trafiały bezużyteczne odpady.


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/SAM_15561-1024x768.jpg
  Poniżej na zdjęciach widać składowisko opon, zajmujące teren ok. 2- 3 ha! To oznacza, że może znajdować się tam nawet 15 – 20 tysięcy ton zwiezionej z Niemiec zetlałej gumy!


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/SAM_15621-1024x768.jpg  O ile, rzecz jasna, pod wierzchnią warstwą nie znajduje się coś innego. Zwróćcie uwagę, jak porządnie opony są poukładane w pryzmy.


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/SAM_15611-1024x768.jpg
  Pod nimi może znajdować się wszystko – od odpadów promieniotwórczych po magazyn broni, jaką mafia niesłusznie zwana tylko paliwową wysyła na wschód. Czego strzeże agencja ochroniarska?

  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/SAM_15631-1024x768.jpg
  Śmieci wwiezione przez Multibest Józefa Gąsiora pełnią rolę kamuflażu mającego odwrócić uwagę od tego, co naprawdę dzieje się w Gorlicach.
  Oczywiście to tylko hipoteza, jednak nikt do tej pory nie sprawdził, co kryje się pod zbyt porządnie ułożonymi oponami! Tymczasem ISAD sp. z o.o. wg lokalnych mediów będąca właścicielką terenu byłej rafinerii funkcjonuje bez zarządu. Ostatnie dokumenty, złożone w KRS, pochodzą z 30 czerwca 2015 roku. Pod podawanym w KRS adresem jest nieznana. Na zdjęciu zamieszczonym niżej po prawej stronie widać byłego prezesa ISAD sp. z o.o., ongiś oficera WSW, potem rezydenta SB w Gliwicach, Wiesława Strózika.


  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/Str%C3%B3zik.jpg  Anna Kaziewicz, Gliwice, Gorlice, Grzegorz Kaziewicz, Józef Gąsior, Maciej Janson, Maciej Pulda, Marcin Meller, Multibest, TF Funt sp. z o.o., Wiesław Strózik. Wg powszechnie dostępnych materiałów zajmuje on dość wysokie miejsce w strukturach tzw, mafii paliwowej.
 • @Jasiek 20:47:02
  Tak działa mafia śmieciowa? Tysiąc ton odpadów ukrytych w kontenerach przypłynęło do Polski!

  http://niezalezna.pl/232704-tak-dziala-mafia-smieciowa-tysiac-ton-odpadow-ukrytych-w-kontenerach-przyplynelo-do-polski
 • @kula Lis 67 18:24:10
  "W 2015 roku do Polski trafiło 154 tys. odpadów, w 2016 - 256 tys. ton, w 2017 - 377,7 tys. ton."

  Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23664498,co-roku-do-polski-trafia-o-100-tysiecy-ton-wiecej-smieci-m-in.html

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031