Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1295 postów 1014 komentarzy

Maciejczuk vs. Jabłonowski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stosunki Polska, USA – Rosja, a globalny komunizm?

 

W studio w Realu24.pl u Marcina Roli spotkali się na debacie Tomasz Maciejczuk vs. Aleksander Jabłonowski. Debata polegała na tym, że była to szerokorozumiana kontra, wymiana myśli, zdań, a wiadomo, że są całkowicie przeciwległe, przeciwstawne do siebie punkty widzenia.


Link do filmu z debaty wRealu24.pl:

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=Yz7WgQznkYg

 

  

 

KOMENTARZE

 • To nie była debata ! to była pyskówka ! a winny jest prowadzący program
  Panie Jabłonowski ! dał pan się wkręcić w poziom tego prowokatora ukraińca o nazwisku Maciejczuk ! widać że ten fanatyk Maciejczuk zaprawiony jest w destrukcji !

  Cała wina że ta debata nie przyniosła nic jest po stronie organizatora bo to on powinien przed programem ustalić regulamin dyskusji i go konsekwentnie przestrzegać np. jedna minuta na zadanie pytania ! i jedna minuta na odpowiedz !

  Tak naprawdę mimo że odbyła się półtora godzinna [ dyskusja ] tak naprawdę nikt nie odpowiadał adwersarzowi ! typowa pyskówka !!!

  Nie dowiedziałem się kim jest Maciejczuk ? skąd się wziął ? gdzie sie urodził ? gdzie mieszkał ? jakie szkoły skończył i gdzie chodził do szkoły !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • WPS
  26 Maj 2018 o 23:54 Edycja
  ” Debata” utrzymana w karbach poprawności politycznej. Ani słowa o rzeczywistych mocodawcach i kierownikach polityki tak na Ukrainie, jak i w Polsce, czyli światowej lichwie i jej żydowskich właścicielach. Maciejczuk, to pospolitej miary kukła prożydowsko-banderowska, wytrenowana w podstawowych schematach talk show politycznych. W.Olszański puścił niby oczko do ” narodowców”, ale zamiast zgnoić tego błaznującego chłopaczka, to starał się mu coś „tłumaczyć”. Nie dotknięto tematu zdominowania wielu stacji TV w Rosji przez V kolumnę żydowską ( niestety Rossija 1 i czołowy program publicystyczny tej stacji, „Wieczór z Władimirem Sołowiowem”, to wprost prożydowski i antypolski program ).

  za:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/25/za-ten-gwalt-uczyniony-nad-polska-kula-w-leb/

  Tamże, komentarze.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31