Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
950 postów 783 komentarze

Nie ma żadnych roszczeń żydowskich act 447/1226

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest nowy podatek za wodę jak w Boliwii. Ustawa 447/1226 to wprowadzenie prawa wodnego, które wywołało zamieszki w Boliwii. Reszta to fałszywa flaga.

 

W Boliwii wprowadzenie ustawy prawo wodne, spowodowało takie zamieszki, że prezydent uciekł z kraju, kilku ministrów zostało rannych. Setki ludzi zostało rannych i zastrzelonych. To prawo wodne wprowadzono w Polsce, tam cofnięto. Dlatego jest zamieszanie z ustawą 447. Polska w 1960 roku podpisała z umowę ze Stanami Zjednoczonymi dotyczącą regulowania roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych narodowości żydowskiej. Ta ustawa obowiązywała, obowiązuje i będzie obowiązywać,dlatego ten act 447 jest niejasny, do niczego nie zobowiązuje, nie jest deklaratywny. Dlatego od stycznia br. wszyscy powinni już dostać bardzo wysokie rachunki za wodę.

 

 

Więcej w filmie Opcjaspołeczna-Videoblog:

https://www.youtube.com/watch?v=2Krpl9hIvt4

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Golenie do gołej skóry
  Niestety ale roszczenia żydowskie są jak najbardziej realne.
  Podatek wodny również.
  Trwa golenie Polaków do gołej skóry.
  Czy się przebudzą?
  "W tej części świata, opieranie się na jednym jednym egzotycznym i bardzo zamorskim sojuszniku, którego większość obywateli nie wie gdzie leży Polska, jest po prostu śmieszne i świadczy o głębokim kompleksie polskiej klasy politycznej. A brak współpracy z Polonią amerykańską, która mogłaby stanowić silne polskie lobby w Waszyngtonie, to jakieś zupełne kuriozum i amatorszczyzna na miarę Gangu Olsena.
  Kluczem polskiej geopolityki jest Rosja, Niemcy i najbliżsi sąsiedzi. W obecnej sytuacji, mając poprawne stosunki z Rosją czy Białorusią, można by się próbować jakoś ratować, ale postawialiśmy na jedną kartę, więc jak tak dalej pójdzie, to przy szczęku łopat na Łączce, pieśniach Gintrowskiego i Kaczmarskiego oraz płomiennych mowach prezesów, nasz strategiczny partner i przyjaciel ściągnie nam z pewnej części ciała ostatnie gacie."
  Michał Siudak (prawica.net)
 • Ustaw[k]a z Wodą Polską: Standard, czy plagiat afery Rywina?
  Wzbudzający wiele kontrowersji zapis został wprowadzony w ostatniej chwili. Nikt się do niego nie przyznaje, a może kosztować nas - zwykłych odbiorców wody - miliardy złotych. / To nie jest fragment opowieści o "aferze Rywina. >> http://ziut.neon24.pl/post/143192,ustaw-k-a-z-woda-polska-standard-czy-plagiat-afery-rywina
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 16:48:07
  Myślę, że OBECNY rząd Boliwii kieruje się dużo bardziej patriotyzmem.
  Nie chcąc po prostu skończyć jak poprzedni....

  "Pokazał nam Boliwijczyk, jak walczyć mamy"???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930