Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1003 posty 810 komentarzy

Zaproszenie na wystawę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grażyna Sanigórska malarka-rzeźbiarka zaprasza na wystawę swoich prac do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej ul. Nowolipie 25B w Warszawie. Prace o tematyce patriotycznej, narodowej, mówiącej o najwyższych wartościach patriotycznych i duchowych.

 

Tytuł wystawy „MALARSTWO I RZEŹBA GŁĘBI DUCHA, WIECZNIE O CZŁOWIEKU I JEGO WARTOŚCIACH”. Portret Polaków i Ojczyzny w obrazach i rzeźbach z uniwersalnego Źródła inspiracji Ducha Świętego do każdego rodzaju twórczości i nauki”.

 

Urzędnikom nie za bardzo podoba się ta tematyka, więc wbrew umowie, wystawa została skrócona do końca tego tygodnia, a miała być przez kwiecień i maj. Pani Grażyna Sanigórska doznała odrzucenia.

 

Dzieła i kopie kolekcjonerskie z ekspozycji, są przeznaczone do zakupu. Kieruję uwagę na wartość inwestycyjną dzieł z autorskiej kolekcji sztuki. Propnuję współpracę i wzajemną promocję z marchandami sztuki i sponsorami, w celu rozwoju Polskiej Kultury Chrześcijańskiej i Ewangelizacji”.

Obrazy do zakupu ceny autorskie tel. 48 503 729 430

 

Celem mojej twórczości jest ukazanie źródła budowania człowieczeństwa w oparciu o najwyższe wartości estetyczne i uczuciowe. Ukazanie walki o wartości etyczne i duchowe jako węzłowego problemu świata. Przedstawienie zwycięstwa dobra, sprawiedliwości i miłości, czyli Boga jako fundamentu ładu i siły państwa oraz rozwoju kultury społeczeństwa. Ufam, że siła przekazu artystycznego moich rzeźb i obrazów przyczyni się do urzeczywistnienia tych idei w życiu odbiorców. Zwierciadłu nienawiści, nieuczciwości, braku odpowiedzialności, egoizmowi, pragnę przeciwstawić miłość do Boga i do ludzi...”

G.E. Sanigórska

 

Link do filmu z zaproszeniem na wystawę przez Grażynę Sanigórską:

https://www.youtube.com/watch?v=2LHGSKZY_0c

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31