Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1111 postów 902 komentarze

Zaproszenie na wystawę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Grażyna Sanigórska malarka-rzeźbiarka zaprasza na wystawę swoich prac do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej ul. Nowolipie 25B w Warszawie. Prace o tematyce patriotycznej, narodowej, mówiącej o najwyższych wartościach patriotycznych i duchowych.

 

Tytuł wystawy „MALARSTWO I RZEŹBA GŁĘBI DUCHA, WIECZNIE O CZŁOWIEKU I JEGO WARTOŚCIACH”. Portret Polaków i Ojczyzny w obrazach i rzeźbach z uniwersalnego Źródła inspiracji Ducha Świętego do każdego rodzaju twórczości i nauki”.

 

Urzędnikom nie za bardzo podoba się ta tematyka, więc wbrew umowie, wystawa została skrócona do końca tego tygodnia, a miała być przez kwiecień i maj. Pani Grażyna Sanigórska doznała odrzucenia.

 

Dzieła i kopie kolekcjonerskie z ekspozycji, są przeznaczone do zakupu. Kieruję uwagę na wartość inwestycyjną dzieł z autorskiej kolekcji sztuki. Propnuję współpracę i wzajemną promocję z marchandami sztuki i sponsorami, w celu rozwoju Polskiej Kultury Chrześcijańskiej i Ewangelizacji”.

Obrazy do zakupu ceny autorskie tel. 48 503 729 430

 

Celem mojej twórczości jest ukazanie źródła budowania człowieczeństwa w oparciu o najwyższe wartości estetyczne i uczuciowe. Ukazanie walki o wartości etyczne i duchowe jako węzłowego problemu świata. Przedstawienie zwycięstwa dobra, sprawiedliwości i miłości, czyli Boga jako fundamentu ładu i siły państwa oraz rozwoju kultury społeczeństwa. Ufam, że siła przekazu artystycznego moich rzeźb i obrazów przyczyni się do urzeczywistnienia tych idei w życiu odbiorców. Zwierciadłu nienawiści, nieuczciwości, braku odpowiedzialności, egoizmowi, pragnę przeciwstawić miłość do Boga i do ludzi...”

G.E. Sanigórska

 

Link do filmu z zaproszeniem na wystawę przez Grażynę Sanigórską:

https://www.youtube.com/watch?v=2LHGSKZY_0c

 

 

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031