Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
959 postów 785 komentarzy

Pan Nikt: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Zapytany o ocenę przemówienia prezydenta Dudy w Oświęcimiu Tomasz Gryguć, znany szerzej internautom jako "Pan Nikt" odpowiada, że to kopanie trupa leżącego przy drodze. Chodzi oczywiście o jakość kolejnych rządów III RP.

 

Także i tym razem nie było niespodzianki. Zdaniem Grygucia wystąpienie Andrzeja Dudy to trawestacja tow. Cyrankiewicza, skandaliczne i żenujące. Natomiast media w Izraelu mówiły jedynie o przemówieniu prezydenta Riwlina, który skorzystał z okazji, aby przypomnieć Polakom rolę jaką odegrali w holocauście, tj. złodziei, bandytów i morderców. "Żydzi chcą stać się udziałowcami w tym bardzo ważnym geostrategicznie regionie. Robią to mądrze, zgrabnie i bez wysiłkowo, biorąc pod uwagę, kto rządzi Polską" - mówi Gryguć i dodaje - "W obecnej układance geopolitycznej jesteśmy w fazie dekonstrukcji ładu globalnego i rekonstrukcji na nowo. Państwa pozornie własne, słabe i niesuwerenne powinny nie wychylać się i nie wychodzić przed szereg". Gdybyśmy jednak mieli rząd narodowy "Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję, przechwycić ten rejon ideologicznie i kulturowo. Zagospodarować na nowo tę masę upadłościową. (...) Prawdziwy projekt "międzymorza" tj. Szwecja - Polska - Turcja byłby do zrealizowania, zwłaszcza w sytuacji chaosu, kiedy ład rekonstruowany jest na nowo. Dlatego zbrodnią wszystkich elit po 1989 r. jest niewykorzystywanie wielkich szans geopolitycznych" - puentuje "Pan Nikt". Więcej o koncepcji geostrategicznej dla Polski w książkach Tomasza Grygucia na stronie:https://3dom.pro/category/?q=pan%20ni...Polecamy też śledzić fanpage "Pana Nikt" na facebooku:https://www.facebook.com/1pan.nikt1/

 

Link do filmu eMisjaTv:

https://www.youtube.com/watch?v=XLgb2aOf3GI

 

 

 

KOMENTARZE

 • o większej głupoci jak to całe...
  Międzymorze nie słyszałem.
  Leżąca na łopatkach Polska (bo chyba nikt ze zdrowo myślących nie ma złudzeń co do tego, że Polska wraz ze swoją Tradycją Chrześcijańską i Kulturą jest juz tylko w sercach resztek Polaków - tych co jeszcze zostali po tej "europeizacji" naszej Ojczyzny) miałaby zagospodarować Szwecję:-).
  Jaką kulturą miałaby obecna "Polska" zagospodarować Szwecję? Narzuconym nam przez okupanta McDonaldem i "narodowym" (bo powszechnym) MamTalentem?
  Polska jest jeszcze tylko i wyłącznie w kościołach parafialnych i to też nie wszystkich, bo tylko tych gdzie na ołtarzu stoi Krzyż a nie jakiś symbol innej wiary, tylko tam gdzie jeszcze odważni księża próbują trzymać się Tradycji Kościoła Chrystusowego.
  Większych głupot o (znowu) mocarstwowości Polski nie słyszałem.
 • to całe Międzymorze nie jest polakim pomysłem, ani w interesie Polaków...
  Polakom nie jest potrzebne mieszanie kultur (co i tak już bardzo daleko zaszło), mało mamy Wołynia?
  Nie ulega wątpliwości, że My Polacy powinniśmy się, teraz w warunkach tej okupacji, skupić na ratowaniu naszej Tradycji Kościoła Chrystusowego i naszej Kultury.
  Chyba gołym okiem widać, że idą duże pieniądze (nasze) na niszczenie tego, co nam jeszcze pozostało z tej naszej świetności, gdy byliśmy blisko Pana Boga, po Ślubach Jasnogórskich.
  Co zrobiliśmy z naszą Wiarą, że to wszystko straciliśmy?
 • @Jan Paweł 13:41:28
  // to całe Międzymorze nie jest polakim pomysłem, ani w interesie Polaków... //

  Oczywiście że nie jest.Nigdy nie był.Przeciwnie był "polską realizacją" pomysłu międzynarodowych zbójów.Po to wogóle potrzebna była Polska i dla żadnego innego powodu.Poniższy link należy przeczytać właśnie w angielskojęzycznej wersji i "przepuścić przez filtr" posiadanej wiedzy
  https://en.wikipedia.org/wiki/Prometheism

  Ale ja nie o tym a o Panu Nikt.
  Uważam że to bardzo interesujący publicysta.W prawdzie tego pomysłu ze Szwecją nie rozumiem ale kto powiedział że od razu muszę wszystko rozumieć .
  Za to polecam najnowszy,wielce smaczny dialog Pana Nikt z Grzegorzem Braunem.Bardzo polecam. https://www.youtube.com/watch?v=uBaS5vvQH9A
 • @Jan Paweł 13:16:41
  Zagospodarowanie Szwecji ma polegać na uwolnieniu terenu z bandytów. Będą brane n hol stare barki z ładunkiem takich ze Szwecji i po drodze liny się będą urywały.

  Może jeszcze jakieś korniki w dnie. Bałtyk jest płytki, ale wystarczy.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:38:09
  hahaha.. dobre
 • Posłuchajcie rozmowy p.Nikt z Braunem
  Lektura obowiązkowa https://www.youtube.com/watch?v=uBaS5vvQH9A polecana wcześniej ale naprawdę ważne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031