Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1094 posty 892 komentarze

A. Jabłonowsksi SMOLEŃSKI POMNIK ODSŁONA PRAWDZIWA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Aleksander Jabłonowski wraz z zespołem Telewizji Narodowej w dniu 9 kwietnia 2018 r., w wigilię odsłonięcia oficjalnego, był bezpośrednim i naocznym świadkiem PRAWDZIWEGO ODSŁONIĘCIA POMNIKA SMOLEŃSKIEGO.

 
"Dzięki relacji Aleksandra Jabłonowskiego na waszych oczach, widzowie Telewizji Narodowej zrzucane są "białe płótna" zakrywające jeszcze chwilę wcześniej pomnik smoleński poświęcony ofiarom katastrofy w dniu 10 kwietnia 2010 r. Dzięki relacji z właściwego miejsca i we właściwym czasie widzicie min. artystę rzeźbiarza Kalinę, autora projektu, przy pracy. Aleksander Jabłonowski w zwyczajowy sposób skomentował również min. ten historyczny, niepowtarzalny moment”.
 
 
 
  Link do filmu Aleksander Jabłonowski:
https://www.youtube.com/watch?v=dhw1NoA5du8
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Ziemia smoleńska jest nie do zmycia........
  https://pbs.twimg.com/media/DaaFrXEXcAElgJo.jpg
 • @
  Dopiero teraz widząc pełny projekt Pomnika Smoleńskiego z Zatopionym Krzyżem w Szkle z Krakowskiego Przedmieścia mnie przekonuje.
 • WPS
  Już liczyłem, że Wojtek Olszański wyzwolił się od oszołomskiego, zakłamanego PiSDudowego patosu, ale widać natura, albo co innego ciągnie "wilka" do lasu.

  Dlatego Wojtku, nie używaj już w swych filmach wilczego warczenia, bo z ciebie wyszedł nawet nie dingo, ale jedynie popiskujący ratlerek udający brytana.

  Kończ Waść, wstydu oszczędź !
 • @stanislav 18:47:41
  // Kończ Waść, wstydu oszczędź ! // ? ? ?

  "Wojtek" powiedział co mu dyktowało serce / Więc stanislawie zamilcz: mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Szczególnie przy takich okazjach. : /
  >> http://ziut.neon24.pl/post/143217,pomnik-nie-pomnik-jest-wazny-wazna-jest-prawda
 • Złota ciotka z za Odry
  Robi wszystko by 'Donek" został prezydentem. Donio zmywa grzechy na przesłuchaniach amregold komisję robi durniem krzyczy na nich. Jest tzw kimś w jewro kołchozie ue - klęczymy przed ciotką m.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930